Skoči na vsebino

ponavljajoče se moraste sanje


allina

Recommended Posts

Guest VilaSonca
kaj naj rečem ... bolj se izogibam sami sebi ob svetlem dnevu, bolj me zasleduje ponoči v sanjah. vsako noč .. konstantno ... zadnji 2 leti. ni mi prizanešeno. mogoče eno noč na četrtletje. tako grem skozi en tak proces spoznavanja, kakšne vrste drek sploh sem tlačila vase dolga leta. če ne gre podnevi, gre ponoči. tak, da ne morem več govoriti o morah. podzavest komunicira z mano. xDDx v bistvu sem hvaležna. leto nazaj sem se še zbujala tesnobna in panična, zdaj pa malo bolj z distanco gledam na vse. čeprav so kdaj sanje prav živalsko ogabne .. :sori:
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oboroži se z ščetko al pa kr sriknato krtačo in čisti sanje :)

al pa kak vap, in čisti....

itak so to sanje in jih ti kontroliraš.... ;)

There is

One Mind,

One Truth,

One Source in the Universe,

and I AM ONE with ALL there is."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sama interpretacija sanj je jeba, ker vstopamo v nomansland... ampak sem nekaj stuhtal oz. mislem, da je to res. neglede na dejstvo, da ne vem zakaj sanje sploh, tj. ali komunikacija duha z komerkoli že, ali samo podzavestna predelava dnevnega dogajanja ali whatsoever, sem vedno sanjal, ko sem bil čustveno dovzeten in tako zelo ranljiv. in je bilo obdobje, ko je bilo teh sanj še pa još in je bilo obdobje, ko sem spau kot dojenček in sanjal "a ma NAČ". tabula rasa. poznam pa človeka, ki je "u nulo" skuliran. to ga lahka sam gledaš. ampak dolgocajten po drugi strani. lepo veren človek, gre k polnočnicam in na velk ponedeljk, sprejema vso to krščansko navlako in mu niti na misel ne pride, da bi se spraševal o kristu, vstajenju, vsej tej etiki, what the f*ck are we here to do. tudi preprosto fura tisti svoj poklic, če kdaj koga mal zajebe, pač zajebe... največkrat ne... mislem... ko mašino. vse mu je jasno, ker gre samo na "first depth level". in glej ga hudiča... mi pove, da sploh ne ve kaj so sanje... da še nikoli v življenju ni sanjal. x:Dx men se zdi to čist logično... ma, sej ga nimam za svetnika, ampak men se zdi kot človek z daom. ko je je, ko spi spi, ko jebe jebe itd. koji ku*ac če njemu metafizika in upor tibetancev x:Dx

 

tko, da... ja, treba se distancirat od svojih čustev, se ne utelešat in vlečt vse nase in se večkrat spomnit, da če kakšnemu nepridipravemu z nasmehom odgovoriš, mu celo porcijo vrneš, pa jo naj kar on sam troga naokol. še najboljš se je pa bedaka naredit, sam to se premalkrat spomnem. karkol se nardi, ne smeš prvih deset sekund nič nardit... pa tut če so moraste sanje... pol pa rečeš... aaammmmmmmmmmm x:Dx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmmm...(Isti problem) pri meni se je začelo že pri desetem letu in traja zdaj že tri leta :mellow:

jaz ponavadi sanjam, da hodim ob morju na eni pečini, kjer je temen in zaraščen gozd, in potem spet isto vsako noč čisto vsako... potem sanjam , da postane morje viharno in je megla, in potem pridejo (ljudje?(nebi rekla) v belih maskah in črnih kutah s kapuco in jaz jim bežim po megli... ali pa sanjam, da sem zprta v nekem belem prostoru in ne najdem izhoda. potem se ve4dno vsa objokana zbudim. še nikomur nisem povedala, ker se bojim , da me nebi resno jemali. ampak vseeno so me čisto uničile! bojim se belih sten zato so v moji sobi čisto polepljene s posterji, višine, teme , zaprtih prostorov,belih mask... in pogosto spim 3-4 ure n a noč... in potem imam glavobole in črne podočnjake, včasih pa se tudi zbudim, v drugi sobi, in čisto popraskana , kot da bi me nekdo pretepel:( SOVRAŽIM JIH!! vse so mi vzele!!!!!!!!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanje so tudi način čiščenja, namreč, ko sanjamo občutimo tiste strahove in vrednote, ki še niso očiščene. S čimer se ne moremo ali nočemo soočat v budnem stanju, nam je pomagano in delamo na tem tudi med spanjem. No to je pomen ene vrste sanj in kolikor jaz vem so tak tri skupine, ena je ta, ki sem jo opisal, ene so preroške tretje sem pa že pozabil kaj.
Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmmmm...(Isti problem) pri meni se je začelo že pri desetem letu in traja zdaj že tri leta mellow.gif

jaz ponavadi sanjam, da hodim ob morju na eni pečini, kjer je temen in zaraščen gozd, in potem spet isto vsako noč čisto vsako... potem sanjam , da postane morje viharno in je megla, in potem pridejo (ljudje?(nebi rekla) v belih maskah in črnih kutah s kapuco in jaz jim bežim po megli... ali pa sanjam, da sem zprta v nekem belem prostoru in ne najdem izhoda. potem se ve4dno vsa objokana zbudim. še nikomur nisem povedala, ker se bojim , da me nebi resno jemali. ampak vseeno so me čisto uničile! bojim se belih sten zato so v moji sobi čisto polepljene s posterji, višine, teme , zaprtih prostorov,belih mask... in pogosto spim 3-4 ure n a noč... in potem imam glavobole in črne podočnjake, včasih pa se tudi zbudim, v drugi sobi, in čisto popraskana , kot da bi me nekdo pretepel:( SOVRAŽIM JIH!! vse so mi vzele!!!!!!!!

 

še nikomur nisem povedala, ker se bojim , da me nebi resno jemali

 

Poišči pomoč, in odteraj te misli, da ne boš razumljena in podobno. Če hočeš, vedno pomoč tudi dobiš. Ti izbiraš. A si res želiš mogoče celo življenje te pizdarije furat. In naj te ne bo strah ali pa se imet za čudno ali kaj podobnega, VSI imamo težave a malo se nas upa postaviti jim po robu in si priznat, DA POMOČ POTREBUJEMO. Verjemi, bo vesolje poskrbelo, da pomoč tudi dobiš ampak je odvisno od tebe, če si jo želiš in si pripravljena storiti prvi korak, to je premagat strah, da te noben ne bo jemal resno in podobno. Jaz sem te zelo resno vzel in ti verjamem. ZAUPAJ

Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moj nasvet je bil hitra pomoč, seveda to kar sanjate so pač čustva in podzavest in vse to je neka energija ki se neznate soočiti z njo. sanje take same po sebi velikokrat nimajo pomena imajo pa moč da te uničijo.kajti ko spiš si v določeni energiji in ko imaš more se naprezaš vse vidiš realno, vse doživljaš realno in ko se zbudiš, hodiš cel dan z to energijo.zato te aburidini iz avstralije prvo vprašajo kaj si sanjal in ne kako si, da vedo s kaksno energijo imajo opraviti.

Sanje so podzavest, ki temelji na dojemanju sveta, ne vem če veste ampak tudi ko si v budnem stanju vaši možgani sprejmejo veliko več informacij kot jih vi dojamete v nekem trenutku.lahko je samo za stotinko,bum pa imaš nalepko na podzavesti. zatorej vedno moramo delatitako da se počutimo dobro v budnem stanju. Včasi sanjate čisto nepoznane ljudi ampak vaši možgani so jih zaznali nekje in nekdaj, samo zavedate se ne.

sanje znajo biti tudi preroške ampak takrat ko znate uporablajti energijo.ko nimate nikakršnih nalepk na podzavesti.

vsi ki imajo take more so v boju s samim sabo alipač nekdo izrablja njihovo energijo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
no, končno sem ugotovila kaj so pomenile te sanje....kot je rekla marsa...z fantom sva imela velike probleme, bila sem ujeta med njega in prijatelja, v odnosu sem se dušila in sem bila nesrečna, po drugi strani pa sem imela prijatelja ki me je prepričeval naj pustim vse skupaj in naj bom z njim...ta misel mi je nenehno blodila po glavi in nikakor se nisem mogla odločit nkaj naj naredim! Fanta imam rada, dolgo sva že skupaj ampak naenkrat enostavno nisem vedela kako naprej, na drugi strani je bil o ki me je vlekel stran...skratka v sebi sem bila razpeta med njima - v tistem obdobju so se torej pojavljale vedno takšne sanje. Nato je prišlo najhujše, ko je bilo že tik pred tem da se razideva, v tistem trenutku pa sem se zavedla da tega pravzaprav nikakor nočem, da ga nočem izgubiti... Sedaj ko sva s tem razčistila teh sanj ni več...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 years later...
Sanje so zelo zanimiva zadevica, se strinjam. Nekaj malega o tem vem, vsem pa, ki imajo probleme s ponavljanjem, pa priporočam, da začnejo trenirat lucidno sanjanja. Lahko so izraz naše podzavesti, lahko so preroške, lahko so whatever ali pa samo vmešavanje doočenih bitjecev v človeka....Obstajajo vaje za trenirat lucidno sanjanje, ki so lepo opisane v Castanedovi knjigi Umetnost sanjanja, kar priporočam vsem, ki jih to zanima. Navodila so dovolj jasna za vsakršnega bralca, tako da mislim, da tu ni problemov. Ko pride v sanjah kaka neprijetna situacija, je dovolj, da izraziš namero. Recimo, pošasti pred seboj se ne ustrašiš, amapk ji samo rečeš: pojdi, ne bojim se te več in mi ne rabiš....Ponavadi gredo po takem stavku brez problemov, je pa treba malo dela na tem, od pisanja sanjskega dnevnika sredi noči, do nadzorovanja sanj itd.....Jaz sem se takihle stvorov že kar nekajkrat uspešno rešila, ko sem delala s sanjami. To pa so bitja iz nižjega astrala, ki se hranijo z energijo višjih bitij in verjemite mi, da se zelo potrudijo, da privlečejo pozornost....Nastopajo v različnih oblikah, lahko se spremenijo v marsikaj. Itak pa jih lahko sčekiraš tudi z energijo in kratkim testom. Osebica pred teboj se recimo predstavlja za tvojega pokojnega strica in je vsa prijazna, v bistvu pa to ni. Takrat je dobro, če ji zastaviš nekaj vprašanj v zvezi s stvarmi, ki jih nihče drugi ne more vedet, pa boš videl, ali je tole res tvoj bivši stric(kar močno dvomim) ali kak nižje astralni pošastek....

MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!

NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla,

 

sem iskala kam naj dam to temo, pa sem jo potem kar sem uvrstila....no da preidem k bistvu...imam en grozen problem ki se mu reče nočne more.

Konstantno sanjam o mrtvih, grobovih, okostnjakih....skratka same takšne stvari da te kar zmrazi. Pa nikakor ne gledam nikakršnih takšnih filmov ali kaj podobnega. Predvčerajšnjim se mi je na primer sanjalo, da sva šla z mojim fantom in z psom na sprehod po travniku oz. njivi, pa sem zagledala nekaj na tleh na razrahljani zemlji in hotela pobrati pa se je začela zemlja vdirati na tistem mestu, zbežala sem, pa se mi ponovilo isto na drugem mestu, nato sem se obrnila za psom ki je kopal po zemlji in zagledala človeško lobanjo ki jo je odkopal...no potem sem se kriče in z tesnobo zbudila.

Še nekaj časa nazaj sem sanjala da sem šla na pokopališče na grob od starega ata (je minilo že 12 let odkar je umrl), in mi je blo res čudno ker je bilo celo pokopališče natrpano z rožami da sem se komaj prebila do groba...ko sem prišla do njega je bil ves razrit, na sredini je bila luknja ki sem jo v jezi da nihče ne skrbi za grob sama začela zakopavati, nato pa v momentu druga slika, nisem več stala pred atovim grobom ampak pred sosednjim kjer se je začela zemlja premikati kot bi nekdo hotel ven, kričala sem saj so bili malo višje od mene ljudje pa me niso slišali, premakniti se pa nikakor nisem mogla....nato sem se zbudila...in da ne naštevam še drugih podobnih sanj povezanih z smrtjo....prov groza me je zaspati in sploh ne vem kako naj si to razlagam!

 

 

Pomaga molitev, yoga in meditacija ter še pokojne počasti z molitvijo in svečo. tako pravi o stvari znanost o yogi.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sanje so trenutno stanje.Vedno nam povedo, kaj se dogaja za našim hrbtom. Če so v sanjah prisotne nočne more, se nekdo zelo trudi, da nas na magijski način ovira.

Tega je več, kot pa smo ljudje pripravljeni sploh verjeti. Sanje nas na te stvari zelo dobro in nazorno opozarjajo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mamamia

 

kadar imam moreče ponavljajoče sanje, se prebudim, vstanem in grem cepat drva

 

ko sem dovolj utrujen se uležem in odločim, da bom sanjal kaj lepšega

 

jaz sem boss

 

tudi mojih sanj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...

Ja, tudi jaz sem imel podobno izkušnjo in verjamem da imajo take sanje svoj pomen oziroma nas opominjajo na določene stvari povezane z našim življenjem.

 

Videl sem se v manjšem tolmunu, stal sem v vodi ki mi je segala do vratu, okoli mene so plavali trije utopljenci, vzdušje pa je bilo presenetljivo mirno. Temu nisem posvečal pozornosti dokler se čez nekaj dni niso popolnoma iste sanje ponovile. Moj šesti čut mi je dal vedeti da mi nekdo od "tam zgoraj" želi nekaj povedati. Ko sem se poglobil v zadevo sem prišel do spoznanja da sem sanjal dogodke kateri so se "mi" zgodili tri življenja nazaj. V tem dogodku sem bil odgovoren za utopitev treh oseb, moja duša pa je nalogo da poravnam te dolgove s temi dušami prinesla v to življenje. Našel sem vse triosebe v katerih so utelešene duše ki so bile pred tremi življenji utelešene v tistih treh utopljencih, z njimi "poravnal dolgove" in zadeva se je rešila, sanje se niso nikoli več ponovile.

 

Moja filozofija je taka da duša se utelesi z namenom da poravna dolgove iz prejšnjih življenj, nekatere ali pa tudi vse. Nekaj "dolgov" si naberemo tudi v tem življenju, vse skupaj pa povzroča težave katere rešujemo (bolezni, slabi odnosi ......). Več karme rešimo, več naših težav se bo rešilo in duša se bo očistila, kar je tudi njen namen. Pri mojem delu sem opazil da ko se reši karma (poleg karme je še cela vrsta energetskih in neenergetskih oblik katere dobimo s karmo v paketu ali posamezno, reševati pa jih poramo vsako posebej), se raztopijo oblike katere je ta karma povzročala in smo zaradi njih imeli npr. bolezen. Ko se to očisti pa nam dobre energije zdravijo posledice te bolezni. Ker je karma rešena ni več razloga za bolezen. Karmo dobimo v reševanje trikrat. Če jo prvič in drugič ne rešimo, se nam v tretje pojavi v obliki bolezni.

 

Toliko, to je v veliki večini iz moje prakse. V začetku sem brisal razne ovire, blokade itd., pa so se v veliki večini primerov težave ponavljale. Zdaj imam mir, pa tudi pri osebah katerim sem jim pomagal na ta način vidim da zadeva "deluje". To je moj recept, upam da bo komu koristil, lahko pa tudi pomagam ......

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla,

 

sem iskala kam naj dam to temo, pa sem jo potem kar sem uvrstila....no da preidem k bistvu...imam en grozen problem ki se mu reče nočne more.

Konstantno sanjam o mrtvih, grobovih, okostnjakih....skratka same takšne stvari da te kar zmrazi. Pa nikakor ne gledam nikakršnih takšnih filmov ali kaj podobnega. Predvčerajšnjim se mi je na primer sanjalo, da sva šla z mojim fantom in z psom na sprehod po travniku oz. njivi, pa sem zagledala nekaj na tleh na razrahljani zemlji in hotela pobrati pa se je začela zemlja vdirati na tistem mestu, zbežala sem, pa se mi ponovilo isto na drugem mestu, nato sem se obrnila za psom ki je kopal po zemlji in zagledala človeško lobanjo ki jo je odkopal...no potem sem se kriče in z tesnobo zbudila.

Še nekaj časa nazaj sem sanjala da sem šla na pokopališče na grob od starega ata (je minilo že 12 let odkar je umrl), in mi je blo res čudno ker je bilo celo pokopališče natrpano z rožami da sem se komaj prebila do groba...ko sem prišla do njega je bil ves razrit, na sredini je bila luknja ki sem jo v jezi da nihče ne skrbi za grob sama začela zakopavati, nato pa v momentu druga slika, nisem več stala pred atovim grobom ampak pred sosednjim kjer se je začela zemlja premikati kot bi nekdo hotel ven, kričala sem saj so bili malo višje od mene ljudje pa me niso slišali, premakniti se pa nikakor nisem mogla....nato sem se zbudila...in da ne naštevam še drugih podobnih sanj povezanih z smrtjo....prov groza me je zaspati in sploh ne vem kako naj si to razlagam!

 

 

povej mi a je okoli tebe kdo umrl, ali je kdo na smrt bolan?

drugače pa podzavest deluje tudi ko se mi tega nezavedamo.Mogoče si za trenutek videla (lahko je tudi samo sekunda ali da si iz kota videla)po poročilih kakšne take slike, množična grobišča saj jih skozi kažejo, ali kakšna reklama ki ji ti nisi dajala pozornosti ampak,tvoja čutila so jo zaznala.

a si bila priča še kakšni drugi smrti kot od tvojega ata.Kakšno vez sta imela z atom?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tudi jaz sem imel podobno izkušnjo in verjamem da imajo take sanje svoj pomen oziroma nas opominjajo na določene stvari povezane z našim življenjem.

 

Videl sem se v manjšem tolmunu, stal sem v vodi ki mi je segala do vratu, okoli mene so plavali trije utopljenci, vzdušje pa je bilo presenetljivo mirno. Temu nisem posvečal pozornosti dokler se čez nekaj dni niso popolnoma iste sanje ponovile. Moj šesti čut mi je dal vedeti da mi nekdo od "tam zgoraj" želi nekaj povedati. Ko sem se poglobil v zadevo sem prišel do spoznanja da sem sanjal dogodke kateri so se "mi" zgodili tri življenja nazaj. V tem dogodku sem bil odgovoren za utopitev treh oseb, moja duša pa je nalogo da poravnam te dolgove s temi dušami prinesla v to življenje. Našel sem vse triosebe v katerih so utelešene duše ki so bile pred tremi življenji utelešene v tistih treh utopljencih, z njimi "poravnal dolgove" in zadeva se je rešila, sanje se niso nikoli več ponovile.

 

Moja filozofija je taka da duša se utelesi z namenom da poravna dolgove iz prejšnjih življenj, nekatere ali pa tudi vse. Nekaj "dolgov" si naberemo tudi v tem življenju, vse skupaj pa povzroča težave katere rešujemo (bolezni, slabi odnosi ......). Več karme rešimo, več naših težav se bo rešilo in duša se bo očistila, kar je tudi njen namen. Pri mojem delu sem opazil da ko se reši karma (poleg karme je še cela vrsta energetskih in neenergetskih oblik katere dobimo s karmo v paketu ali posamezno, reševati pa jih poramo vsako posebej), se raztopijo oblike katere je ta karma povzročala in smo zaradi njih imeli npr. bolezen. Ko se to očisti pa nam dobre energije zdravijo posledice te bolezni. Ker je karma rešena ni več razloga za bolezen. Karmo dobimo v reševanje trikrat. Če jo prvič in drugič ne rešimo, se nam v tretje pojavi v obliki bolezni.

 

Toliko, to je v veliki večini iz moje prakse. V začetku sem brisal razne ovire, blokade itd., pa so se v veliki večini primerov težave ponavljale. Zdaj imam mir, pa tudi pri osebah katerim sem jim pomagal na ta način vidim da zadeva "deluje". To je moj recept, upam da bo komu koristil, lahko pa tudi pomagam ......

 

LP

 

 

a mi prosim poveš kako si prišel do ugotovitve da se je to zgodilo tri življenja nazaj?in ni res da se duša uteleši da poravna dolgove iz prejšnih življenj,

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mayita, žal, se tudi to dogaja, da se inkarniramo bolj na kratko, in poplačamo/poravnamo/izkusimo/pomagamo le za krajši čas tu , na tem Planetu . ( umiranje dojenčkov + mladih otrok )

 

To pa se včasih tudi še zgodi zato, ker večina duš dandanes žal ne uspe izpolniti svojega poslanstva , kakršnega so si zastavile-sprejele, preden so se inkarnirale .

 

In, potem, po propadlem lajfu, ki je lahko tudi zaradi drugih ljudi, pač obljubijo Stvarniku, da se bodo poboljšale, če le jim dovoli , da se še enkrat inkarnirajo-utelesijo .

 

No, ponavadi je to ista polomija, kot poprej , zatorej to žal ni prava Pot .

 

Zato nam je pokazano, da večno žal Nebomo živeli na tej "krogli" , z imenom Zemlja .

 

Lp + #

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mayita, žal, se tudi to dogaja, da se inkarniramo bolj na kratko, in poplačamo/poravnamo/izkusimo/pomagamo le za krajši čas tu , na tem Planetu . ( umiranje dojenčkov + mladih otrok )

 

To pa se včasih tudi še zgodi zato, ker večina duš dandanes žal ne uspe izpolniti svojega poslanstva , kakršnega so si zastavile-sprejele, preden so se inkarnirale .

 

In, potem, po propadlem lajfu, ki je lahko tudi zaradi drugih ljudi, pač obljubijo Stvarniku, da se bodo poboljšale, če le jim dovoli , da se še enkrat inkarnirajo-utelesijo .

 

No, ponavadi je to ista polomija, kot poprej , zatorej to žal ni prava Pot .

 

Zato nam je pokazano, da večno žal Nebomo živeli na tej "krogli" , z imenom Zemlja .

 

Lp + #

 

 

kar si napisal nima nobene logike.jaz res ne vem kdo vas to uči, zato pa je tako težko pozdraviti ljudi k imajo take stvari v glavi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj taka tvezenja me tako razjezijo. smrt malega otroka vi pripisujete takim zadevam? smrt malega otroka je samo človeška malomarnost in ignoranca in čisto nič drugega.torej povej mi kakšna rešitev je potlej za dušo ki umre v dojenčku
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kar si napisal nima nobene logike.jaz res ne vem kdo vas to uči, zato pa je tako težko pozdraviti ljudi k imajo take stvari v glavi

... k majo take stvari v glavi http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gifhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif Se strinjam, prav res! Včasih najbolj pomaga, da človek naredi mal reda v svoji glavi, in pomeče ven razna življenja in taka in drugačna poslanstva, mal zdrave kmečke pameti v roke, pa se da čist fajn odživet tale lajf!

 

 

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Le čevljem sodi naj kopitar"

 

 

Kot za veliko drugih stvari, tudi za neko smrt ne moremo obsojati vsakogar.

 

 

a pol je tudi tvoja razlaga da če recimo pet mesečni otrok umre za pljučnico, se je prišel pokorit v ta svet? ni nobene logike.kako mu dopoveš recimo ko je še bolan zakaj umira, torej po tvoji logiki bo on to razumel in sprejel in kaj bo pol z njegovo dušo ki umre? Ali vsi otroci ki se rodijo v vojni, recimo ta vojna v bosni ki je trajala pol še deset let.nekateri so umrli že prvi dan povej mi kaj se je njihova duša naučila ali kako se je spokorila svojih prejšnih grehov? ne mi bučk prodajat če hočem krompir.

 

Glede fraze ki si jo napisal, je popolnoma zgrešena, čeprav jo je napisal sam gospod prešeren, verjetno je bila napisana v jezi.Izraža ignoranco

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glej , postavi se v zdravniško haljo. K tebi na primer pripeljejo hudo bolnega otroka, ki še ne zna povedati kje točno ga boli. Ta otrok na primer umre v roku pol ure.

Sedaj je širno ljudstvo sodilo tebi, ker nisi pravočasno ugotovila diagnozo in te obsodilo na nekaj let zapora.

 

Veš, ne hoditi in iskati skrajnosti, raje se posveti svojemu življenju in le tega raziskuj. Verjemi mi, da ti bo časa za druge probleme zmanjkalo.

Če pa bi rada rešila ves svet, se pa raje inkarniraj v Boga, pa ti bo mogoče potem vse to uspelo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...