Skoči na vsebino

Včeraj ob 15:49 sem postal razsvetljen.Edinstven svoje vrste


unis

Recommended Posts

Unis ne misli nobenega rešit, še več., če Unisa primerjate z Mojzesom je razlika ta, da Unis sploh noče nobenega nikamor peljat.

Bodte kjer ste, unis vam sam pove, da kar delate je narobe, unis ma pa prav. Simpel.

 

Ko si lačen ne misliš na svet, ki je lačen. Misliš samo in le in sicer in kako na svoj trebuh in to, da bi pojedel en dober sendvič.Nobenega/takšnega boga ni in se ne skriva in ne preži in kamuflira v obliki salame za tvoj občutek.

Pod pazduho se dotakni, ko se pošvicaš in avtomatsko siliš prst k nosu, da bi povohal, kaj za en drek si ustvaril.

 

Vse je z namenom.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 128
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Nevem zakaj bi bilo to strašno.Strašna so strašila na polju.

 

Ok, navodila za uporabo.

1.jej

2.pij

3.seri

4.vrstni red ni važen

5.ukvarjaj se s tistim kar te veseli

6.če je to tisto kar te veseli in druge moti, pripravi se na posledice

7.verjetno te bodo ožigosali za cigana ali satana, tolaži se, da nisi slab človek

8.voda zavre pri 100°C.

9.Unisovi živci že pri sobni temperaturi

10.To so moja navodila za uporabo,mojih ne dam, dobi si svoje, bejži proč

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:vragec:

 

bemu unis.... :palec: :palec: :palec:

aqmpak...kuko pa vesh, de je to 1. tochka....glede na to, de se zaporedje prestavla....je lohk tut 6.

sej...se globoko zavedam svoje nevednosti in nesposhtljivosti....ampak mi vseen ne da miru tole

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja enostavno aakhut, tega ne smeš gledat kot piramido, glej to kot ograjo.Točke so med sabo povezane linearno, tle ni ene boljše kot tadruge, tle si sam ti s kerga konca se boš knjige lotu brat.

Pa pri pizdi, sej znaš, da so ograje zato, da se bika ogradi al pa loč od soseda.

Se pa vsekakor zavedaš nevednosti in nespoštljivosti, sam ti še zmerm paša mal špikat okol. Nč hudga, sam balončkov na vodo ti ne bi priporočow dražit.Al pa pičk s fešto.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa pri pizdi, sej znaš, da so ograje zato, da se bika ogradi al pa loč od soseda.

:vragec:

 

no....ne smemo zanemart mozhnosti SKOKA CHEZ PLOT!!!

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma to je v 5.točki lepo opisano. Lep dan

:vragec:

 

tudi tebi.... x:)x

in....uspeshno samozadovoljevanje she naprej.... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismu, tele mam priložnost, da komuniciran z razsvetljenim človekom in to še no. 1 pa se mi niti posta od njega ne da prebrati.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me daje skušnajva da bi ga vprašala če je bil na kateri sulmjivi substanci ko je prišel do razsvetljenja, samo itak ni pomembno. x:Dx Samo pazi da te ne bo vsa ta razsvetljenost oslepila.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pismu, tele mam priložnost, da komuniciran z razsvetljenim človekom in to še no. 1 pa se mi niti posta od njega ne da prebrati.

 

A vidiš kako si aroganten x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ah, le kdo potrebuje vašo slavo, ko pa je slava posameznika posamezniku, obljuba dovolj.

Nisi še pogruntal, da se narava trudi narediti večnost?Poglej, poglej, skozi okno načine, kako preživeti skozi čas.Človek rodi človeka, večno življenje kot veriga psa priklene k edini bajti, ki jo ima.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, ti duhovitež :)

 

Ravnokar sem se pogovarjal s prijateljem in sva potom mesenđera opazovala komentarje.Prav noben mi ni toplo in iz srca privoščil, biu navdušen al pa vesel, ksm ratu razsvetljen.

U glavnem bi blo še kr grozno se tko izpostavljat, če bi zdej te ljudi označu za umazance, bi se pa pol čutli dolžne pred mano oprat in name metat blato.

U glavnem kr grozna igra no, če veš kaj veš.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravnokar sem se pogovarjal s prijateljem in sva potom mesenđera opazovala komentarje.Prav noben mi ni toplo in iz srca privoščil, biu navdušen al pa vesel, ksm ratu razsvetljen.

 

Če si res našel (občutil) tisti - to je to. Potem si brez dvoma razsvetljen. Drugi pa tega ne moremo razumet in tud ti utopično pričakuješ razumevanje kajti vsak je s svojim odtenkom barve razsvetljen in sam njegova barva je njemu božanska.

 

Če se pa sam mal hecaš, se pa, kar se mene tiče daj še naprej je fajn brat, pa naj bo res ali pa ne, ni važn.

Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oh, ti duhovitež :)

 

Ravnokar sem se pogovarjal s prijateljem in sva potom mesenđera opazovala komentarje.Prav noben mi ni toplo in iz srca privoščil, biu navdušen al pa vesel, ksm ratu razsvetljen.

U glavnem bi blo še kr grozno se tko izpostavljat, če bi zdej te ljudi označu za umazance, bi se pa pol čutli dolžne pred mano oprat in name metat blato.

U glavnem kr grozna igra no, če veš kaj veš.

..danes je bila s5 lepa prilika da postane kdo razsvetljen.. v Ljublani je blo najvec sanse tam okol 13:00.. baje da je pa zlo pomagal, da gres ven in da mas na sebi cimvec kovine.... :vio:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nosorog je ku ena pichka, k jo nonstop klicariš in te ne šmirgla, pol pa k ji hrbet obrneš je pa vsa dobra do tebe in išče tvojo pozornost. Jebeš tako vikanje, dej ti men kr tikej x:o)x

Je pa tko.Bog nima kaskota in zavarovalnice čez, ma pa vse pritožbe v zvezi s tem gospod Smrt, ki je šarmanten in zelo lepo uglajen, z aktovko v roki in vedno se mu nekam mudi.

Tko da pr nas zdej tole na krasu vihti ena nevihta svojo jezo nad domačini, jzt sm vam reku, da tud če mislte da svam lepo godi u življenju, ne za boga it drezat ježa brez rokavice.

Spraute auto u garažo pa bo mir glede toče.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si gledal na sončnem nebu kdaj tam zgoraj visoko in s prstom nevedno iskal boga?Si?Verjetno ga nisi našel, ker je poredko v atmosferi, sendviču stratosferi med troposfero in mezosfero oz. če si se dobro vprašal, le kaj bi tam delal, ko pa je tako brez kisika in dolgočasno?

Le kaj bi pa tam počel Admin?Bi gledal nate kako si nezavedno odpenjaš hlače in iščeš podalpskega lulaka gromozanskih razsežnosti za kakšne mikroskope?

V glavnem, mogoče si pa zaznal nekakšne bele lisaste tvorbe, ki spominjajo na pikačuja, esmeraldo in na druga bajeslovna bitja-Oblake.

Pogovorno se med ocenjevanjem težavnosti katerega opravila za najlažje naloge uporabi terminološki izraz: Pičkin dim. A zmotno je pričkakovati, da je dim oblak. Za pičkin oblak potrebuješ ogromno vlage in wikipedia pri tem nakazuje še drugi pogoj, ki se razdeli v tri možna izhodiča abc.

A) poleg vlage je potrebno segreti ponvo, da pride do termične konvekcije. citiram: dviganje zraka zaradi pregrevanja nad toplim površjem

B) poleg vlage je za nastanek oblaka kriva orografija. Pizda pojma nimam, kaj to sploh pomeni, ampak baje, da je to dviganje zraka ob gorskih ovirah. Venerin hrib?

C) ma jebise če še zmerem to bereš. Eni ljudje so lačni in stradajo, ti pa še vedno opazuješ krute ljudi, ki ti ne pustijo, da bi lahko imel, kar si želiš brez si tega tud vzet in dobit po prstih. Kaj?

Ja točno tko, krast pa da te ne dobijo in do penzije lepo skrivat.Al pa tud ne.Itak me ne bi ubogal.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bog mi je razodel
Bog mi je reku,

Emil mi je reku,

Emil mi je pokazu,

pa je teb jasn, kdo tocn ti je krkoli "razodel/reku/kazu/..." :inocent:

 

 

Unisova sveta pot z majcenimi korakido velikega boga s srednjimi pričakovanji in velikim razočaranjem na koncu.
xokkx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...