Skoči na vsebino

Včeraj ob 15:49 sem postal razsvetljen.Edinstven svoje vrste


unis

Recommended Posts

A zdaj ko sem razsvetljen mi pa lahko ljudje odpeljejo avto, uporabljajo MOJO ZOBNO ŠČETKO, zlorabijo psa, zlomijo metlo, zakurijo ogenj na svojem dvorišu glih takrat, ko se pri meni sušijo cunje, da bo ja vse smrdelo po zažganem(še dobro, da me niso opozorili, ker bi to moral zaznat s svojimi super čutili), celo to si lahko dovolijo, da priklopijo svoje porabnike električne energije na moj števec, zlorabijo moje osebne podatke in si kupijo čoln preko interneta na mojo kreditno kartico, se vrinejo pred mano v vrsto, me pohodijo, me grdo in zlobno gledajo, .. in ZAKAJ naj vse to prenašam?

Glej, nisem žival, ki se podreja človeku, ampak sem človek, ki je enakovreden človeku.

Če pa ti dopustiš vse to samo zato, da imaš titulo razsvetljenega, ja pol pa si ena zabita pizda...večna..po tvoje...za me...za vse.. kakorkol... sem lačen..ajde..sam tega nisi reku...koga briga...bodi priden..

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 128
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Razsvetljenim je življenje igra.

Najprej da to razčistiva.

Kako to veš? A) Po pričevanjih?

B) Po lastnem sklepanju?

C) Ker se tebi tako zdi?

D) kot,A Ker so drugi tako rekli

Ali lahko to z zagotovostjo trdiš?In od kje prihaja ta gotovost?Katere vire si uporabil?Razum?Svoj/drug? A,B,C,D?

 

in drugim pustijo, da se igrajo. če ne uporabijo svojega razsvetljenja za varovanje svojega materialnega stanja.

 

Poglejva kaj sem pisal.Kot RAZSVETLJEN ČLOVEK..imam pravico do zraka?Imam pravico do življenja?Imam pravico do vode?Imam pravico do zasebnosti?Imam temeljne človeške pravice?

ALI po tvoje...kot razsvetljen..postanem nekaj več kot človek..Postanem..po vsem tem, kar je dopustno, da se naredi tako božjemu, čistemu bitju, postanem ena velika PINATA in folk okoli mene s palcami ruka in čaka, da iz mene popadejo bonboni veselja. (jezus kristus?!)

 

Ali je možno, če tvoje razmišljanje dopušča, da razsvetljen človek lahko ubije človeka in ni zaradi tega kaznovan?Ali lahko človek..razsvetljen človek..stori vsa kazniva dejanja na tem svetu..in mu je oproščeno?

Zakaj bi se drugi spravljali na njega?ZAKAJ?

Naj umre, mu telo, kot sredstvo za premikanje po tem planetu, ne pomeni nič, ker je materialno?Naj se to prevozno sredstvo trpinči, zlomi, pokvari?

ALI je egoist, ker hoče svoje materialno življenje obdržati pri življenju?

Duhovne/materialne razlike ni.

Dobro jutro, preberi še enkrat...ali pa ne...pusti stat...ker ne razumeš...igre...tako..kot ... igramo ... mi ...razsvetljeni... ne se razburjat..dihaj...pa vmes tud kdaj izdihni in ponovi vajo...to je vse...al pa nič...kakorkol..sem se najedu..ale..

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe, prepameten. Pa bomo počasi razčistili kaj pomeni bit razsvetljen..

 

Tale definicija mi je kr smiselna, no, al pa nesmiselna, kakor kdo želi ;):

 

"Da si razsvetljen, pomeni, da se zmeraj zavedaš popolne resničnosti v njeni imanentni drugosti - da se je zavedaš, pa vendar ostaneš sposoben da preživiš kot žival, da misliš in čutiš kot človeško bitje, da se zatečeš, kadar koli se splača, k sistematičnemu razmišljanju. Naš cilj je odkriti, da smo zmeraj tam kjer moramo biti."

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

definicije za razsvetljenje ni...vsak poskus tega...je le naša iluzija...poskusa opisati svobodo neskončnosti....z besedami...od razsvetljenja smo oddaljeni le toliko...kolikor smo oddaljeni od svojega središča...kjer se vse naše napetosti izenačijo...v eno :o|o: eh...spet bluzim...spizdim rajši
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

itak.. se mi zdi, da karkoli zanikamo, v naslednjem koraku smo skorajda že obsojeni da to postanemo ali naredimo.. nea spizdi, saj pa to ni tekmovanje, čeprav nas kr hoče zavest tale naš um v to... oz. valda idi, a ne, če ti je tečno tu ;)

 

ja, tak kot so rekli, illusions in life thrive to attention. Something to consider which to go with or which to Kung Fu.

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Unis, zdaj je že dvajset dni od tvojega razsvetljenja (a sam na sam dan, ko postaneš razsvetljenec se šteje tud, al ne al kako?)

 

Ne rabiš se odzivat na moje pisanje, tu, vem kaj si mi napisal, vem tud, da sem ti jaz, da ti nisem fauš.. Le vidim ne, da bi resnično bil kaj drugačen od ostalih... Kaj pa zdaj?

 

hihi...si smotana...kam naj spizdim...iz enosti vsega okoli mene...kar sem...skupaj z vsemi...in vsem x:Dx

 

A jaz da sem smotana, prav no, prstan že mam takšen, ki se znotraj lahko vrti.. itak da se da spizdit, ampak pred sabo pa ne.. al kako že.. ne vem pa včasih se res sprašujem, zakaj bi mogli se skoz obrajtovat, če pa se bomo itak na koncu srečali. Aja, saj to si rekel. No pa vseeno lahko. Če te to veseli. To je najbrž XYZ mislil pod igro razsvetljenih..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa zdej k znaš, kar jzt znam, maš še zmerm tvoje znanje kar je +ti > kot jzt

 

pa si zmagala.

 

Pa sploh ni važno kolk slabo se človk počuti, a je zadosti močan, da se upre svoji "volji" in od sebe zahteva, dobre, pozitivne misli?

A ti veš, kako je to "težko"?

Kako si rečt, jebeš, zdej pa ne bom več zamorjen.Kako spremenit?

Al pa..zdej se mi pa preveč dogaja, moram mal zmanjšat veselje...

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekateri uporabljajo tehniko autosugestije, v smislu: "Srečen sem, nisem zamorjen."

To dejansko deluje, a se, po moji izkušnji, na dolge proge maščuje.

Podobno kot vadba (npr. instrumenta ali borilne veščine),

ki se izvaja v okviru šole, kluba ali celo lastnega strogega nadzora...

na neki točki se lahko zlomiš,

če je v ozadju prisila ali pa npr. volja nekoga drugega.

 

Tako lahko sicer z voljo prisiliš svojo osebnost, da kljub uporu nekaj izvrši,

a tiste ljubezni, ki bi to voljo in osebnost združevala, ni.

 

Sam poiskušam opazovati občutke in raznorazna duševna stanja z razdaljo.

Težko verjetno je, da se ne boš poistovečal z žalostjo, če se še vedno poistovečaš s srečo.

 

To vse je kot veter, ki piha mimo drevesa,

listje sicer vrši, morda celo odpade (a ponovno zraste),

a korenine se držijo svojega vira... zemlje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to je neumnost, ker nekje pri sebi dobro veš, da je laž.

Vse to sranje od listow in dreves in humusa.

Potlej pa se zjočeš, k hočeš vedet resnico.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Resničen je kamen.

Resnični so rezultati.

Resnična je moja roka, ki nekoga mlati.

 

Kaj pa znotraj moje glave?

Misli, ideje, hvale?

Resnica je kot bonbon.

Al pa je bonbon.

Al pa sploh nima veze z bonbonom, ker se ne rima.

Se prav, tkoj k nekej ne štima, pol ne more bit res

Zto pa resnica boli, k si ne morš dopovedat, d je nekej drugač, kokr bi ti roko v ogenj dal, da je res.

Al pa je 100 ljudi prot teb pa pol večina zmaga.

Zato pa maš krožke. In ljudje k se skup dajejo zarad podobnega interesa.

 

Resnica ne obstaja.

 

Je samo moja beseda proti tvoji.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, ampak ni jezus rekel med drugim: jaz sem resnica in pot..

 

pa nisem v mici59 klanu, ampak če resnica ne obstaja, potem pa res ne vem, zakaj bi živeli..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to je neumnost, ker nekje pri sebi dobro veš, da je laž.

 

In to, Unis, ni nikakršen argument, temveč zanikanje.

Mogoče bi lahko svoje negacije utemeljil ?

 

Vse to sranje od listow in dreves in humusa.

 

Ja, uporabil sem prispodobo,

ki pa temelji na lastni izkušnji.

Prispodoba je slika in zaradi tega seveda zavajajoča (a ne zame),

izkušnja pa je dejanska.

 

Potlej pa se zjočeš, k hočeš vedet resnico.

 

Hm... pa saj si sam sebi odgovoril:

 

Resnica ne obstaja.

 

Kaj torej ?

 

Je samo moja beseda proti tvoji.

 

Nikakor. So naše besede, vse skupaj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok, ampak ni jezus rekel med drugim: jaz sem resnica in pot..

 

pa nisem v mici59 klanu, ampak če resnica ne obstaja, potem pa res ne vem, zakaj bi živeli..

 

Dušan, k se napije pa rata nasilen, kriči,da je bog i da smo vsi pičke.

 

 

 

Živiš zato, ker ješ in dihaš in piješ in maš možnost to tud vse iz sebe spravit.

Med drugim imaš med nogami špranjo ali klobaso, ki ima tudi svojo funkcijo in iz biološke perspektive, jo moraš uporabit, drugače tvoji geni ne gredo naprej.

iN MED drugim imaš med ušesi eno tako spužvo, ki je sposobna rečt. Zakaj?

Zakaj bi jedu?Zakaj bi se razmnoževal?To je preprosto, to je dolgočasno, tega ne mislm delat cel lajf.Jzt bi delu kej druzga.

Pa pol iz tega čez par tisoč let ratajo rakete in petarde in brivni strojčki.

In kaj pol?Pol maš na glavi stekleno bučo, sereš v hlače in dihaš skoz bombulo in se daješ dol v breztežnostnem stanju. Se prav, vse isto, sam na drugem kraju.

Kaj pol?Še zmerm maš med ušesi tisto spužvo, k se je sprehajala po luni in se je pomoje, k se je spuščala z lestve od lunarnega modula in nekje bolj proč probala zabit zastavo, spet vprašala...zakaj?

Za človeštvo?Za lačne ljudi v Afriki?

Pa kaj pol.

Pa pol gremo v neke druge kraje se sprehajat.Ti ni treba it nikamor.Sam lepo se usedi pa počopaj gobice.In preletiš celo galaksijo v manj kot pol ure.

Kaj pa pol?Ja pol pa se res dolgočasiš.

 

XYZ, ti bom pol odgovoru, nism pozabu, sam zdej grem nekej pojest.ale

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Precej butasto tole vse.. a nisi ti odprl teme, zakaj živite sploh? čeprav ne štekam podvprašanja, kakšen je vaš izgovor.. Jaz, ko jih ne bom imela, izgovorov, ne bom več živela.. Yes, I can play death. And I can play you too.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nADAaljevanje iz prejšnje zgodbice od astronavtov (in morebiten odgovor na xyz, kaj je res) Draga mayan.Midva bi imela pogov najinega življenja, če bi govorila o temi, ki naju zanima in si lahko kimava in veva, da je tako!TOČNO TAKO TUDI JAZ MISLIM!JA,JA PRAV TAKO JE KOT SI TI REKEL, REKLA.

In vendar temu ni tako, zato je vse skupaj butasto, butast sm tud jzt, pa ti to drugač vzameš in štekaš, kakorkol, who cares what are you doing?Live your own life and stay away from my property

 

Si sam, in si interpretiraš svet sam.Na nobenga se ne moreš zanest, ker dobro veš, da tudi oni ne morejo vedeti, kaj je res in kaj ni.

Kje se ustavi?

Govorimo o objektivnem in subjektivnem, vendar že tukaj je problem, ker človek vmeša svoja čustva/pričakovanja v enačbo. Dež pada.Pada res.Se strinjava oba?Da.Ali je to resnično?Je resnično samo to, na kar se lahko vsi strinjamo in je "jasno" in "logično"?

In potem, ko vidiš, da si sam, sam z vsem.. se zjočeš in dvigneš roke v zrak in upaš, da se motiš.

In zelo rad bi na lastne oči videl, kaj je res in kaj ni.Vse to bi najraje poslal nekam in odšel proč.

Kam?

Proč od težav?Problemov?

In si spet tam.S tičem v roki.IN krofom-ker moraš jest.

In še zmerm doma.

A je sploh važno?Kaj pa če s pomočjo misli potuješ skozi čas in se za sekundo ustaviš trenutek pred tvojo smrtjo.

Si kaj bolj pameten?Si kaj bolj vesel?Si naredil tisti projekt/dva do konca?

Kako se je končalo?

Ali si isti človek, z istimi vzorci, istimi nagnjenji, vendar s slabšim križem in še slabšim mehurjem?

Je to to?

Se človek tako ne more soočit z RESNICO, DA BO UMRL?

Je edina žival, ki ve, da bo umrla?

Kaj pa muha enodnevnica?Je depresivna?Ali samo opravlja svoje delo?Je zavistna ostalim navadnim muham?ALI 23ur preživi z mislijo, da jo bog ne mara in da si zasluži tako usrano (dobesedno usrano) življenje?

Kaj pa če primerja in vidi človeka?Ej, še dobro da nisem tista dvoživka.Glej jo, še zdej se pogovarjajo med sabo.Kako primitivno.

Ali še niso pogruntali, da jih je Narava nardila in jih bo Narava vzela?

JE to resnica?Ali je samo domiselen ali pa preprosto beden zaključek zgodbe.Sam mene da mislt, še posebej zdej ,k me zob spet boli.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Olja.

Mogčee še nisi opazil, ampak nisi najbolj pomemben človek za druge ljudi.Hja, saj vem, smeh in prikimavanje, vendar ti še enkrat povem, da sploh ne graš za tem, da je nekaj naraboe.

Poglej, poglej, ne vzemi osebno, ampak si samo priznaj, da je tako.Nočeš, ker bi potem jaz imel prav in zmagal v tej igri?

Ali to pomeni, da jaz priznam, kar sedaj od tebe "zahtevam"?A?Ti ni jasno o čem govorim?Nimaš časa.

Poglej te ljudi okoli sebe.Bi v sekundi lahko prepoznal, kako kul je ta človek?Kaj počne v svojem življenju, s čim se ukvarja, kaj ga mori, v čem je najboljši na tem svetu?

 

Nimaš časa.

 

Ampak..ojoj..če si ti tako površen do drugih ljudi..ali so drugi površni do mene?Ja, smešno kajne?

Pol koga briga, če si enkrat tekel nag po vasi.

;)

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, kko je moj frend ratu razsvetljen, pa mu čist ne verjamem.

Mi je reku, da je biu glih pred barom, k se je ulila toča.U naši vasi je nasproti bara šola in iz telovadnice so se pobirali stari in malo manj stari z blazinami in potnimi čeli-so meli neko aerobiko, jogo, pač vaje za sproščanje in te neumnosti.

Pridjo ven, kao mirni in sproščeni, k začnejo kričat in probat spravit svoje drage avte pod nadstreškom telovadnice.

>>Ej stari<<, je reku k je srku pivo, pa pizda, če je to meditacija, u kurc z njo..In pol k je baje on tko razmišlju, je vidu d ga njegovo iskanje razsvetljenja ni pripeljalo nikamor in se je pol baje prvič vprašu glede svoje referenčne točke.D je od zmerm smatru, da razsvetljenje obstaja in da ga mora dosežt.Kaj pa če razsvetljenja ni?Se je sploh kdaj od tega vprašu?

Pa itak mu je vse probleme v lajfu ustvarjalo iskanje samo. Bil je zaveden vse svoje življenje.

In pol mi nardi tak bedast izraz, kot da mu verjamem.

 

Ja, sm reku ob mojem decistila, ti pizda si kopirow štorjo U.G. krishnamuritija sz knjige -Thought is Your Enemy.

 

Itak se je delu, da ne ve o čem govorim.

 

Ha, men pa je Bog taknu pod pazduho, da mi je prow škoda, k je njegova duša zavedena.Kaj čem.Tko pač je.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...