Skoči na vsebino

Včeraj ob 15:49 sem postal razsvetljen.Edinstven svoje vrste


unis

Recommended Posts

Stric Unis odgovarja na zasebna vprašanja javno. Prosim ne mi več morit po zsju s tem, hvala.

 

Kaj je smisel življenja?

 

Kdo ti je pa reku, da smisel je?

Ti kar domnevaš, da smisel je in mi pol tečeš ves zbegan po mojem, MOJEM travniku. Chill out pa pejd v kot.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 128
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

  • 6 months later...
Tako je.

Unis se je vrnil iz daljnega popotovanja okrog hiše in pod oknom našel Boga.Imela sva burno debato in sedaj, poln njegovih Svetih besed, se vračam nazaj na forum, da delim njegovo znanje in vam pomagam.Kako sem sploh naletel na boga?Oz. se spotaknil ob njega?

Revček se je skril pred množico, ki je izkoriščala njegovo ime in njegove ideje o boljšem svetu.Vendar je njegovo plavajoče roza krilo izdalo položaj Vsemogočnega oz. sem se spotaknil ob njegovo Visočansko rit, ki se je poskušala splaziti pod okensko polico..Takoj sem vedel da je on, saj mi je tako povedal-Bog se mi je razodel. V trenutku sem tudi razumel prej nerazumljen stavek, da lahko prepotuješ cel svet, sam Boga najdeš še vedno doma.Se ne bi spuščal v detajle, vendar od vseh ljudi na svetu, je Bog rekel, da sem edini najbolj primeren kandidat, da povem tako kot je.

Žal mi je, če se ne strinjate z mano, pomeni to samo eno in to je, da vaš Ego, ki poskuša doumeti nedoumljivo ni kos Unisu, ki doume nedoumljivo.To pa zato, ker se ga je Bog dotaknil pod Pazduho, kjer se nahaja ena izmed 7 skritih točk na telesu.

 

Točno kje se nahaja ta točka ne smem povedat, ker je to znanje zelo nevarno za začetnika.

In ker sem praktično edini na tem svetu, ki ve za te točke, ste vsi začetniki.Oprostite, ampak o tem ne smem več govoriti, gre za vaše dobro!Posledice bi lahko bile usodne...

V najslabšem primeru bi se lahko zgodilo, da se začnete hihitati od žgečkanja, kar vzame bog za nespametno in neolikano vedenje.

 

O tem bi samo še to povedal, da če človek želi služiti Bogu, bi se moral vsak dan pred deveto uro zjutraj dotakniti natančno določeno skrito točko na telesu.Sedem dni je v tednu, 7 točk, nakljjučje?Ne.

Problem je v tem, da so ljudje tisočletja iskali skrite točke, ampak jih niso našli, ker so-skrite.In so prej umrli.(Vsako točko moraš natančno zadet, cel teden zaporedoma, po 3 dneh se vrstni red spremeni, v glavnem cel sistem je narejen tako, da ne moreš ugibat.Ne se matrat, ti ne bo ratalo)

 

Bog mi je razodel 1 točko samo zato, ker sem bil prijazen do njega. Ostalih 6 mi ni hotel pokazati, ampak sem ga lepo prosil in mi je rekel, da naj mi bo.

To temo bom uporabljal zase in komentiral teme drugih ljudi.Tako bom diskretno nakazoval napake in hibe v napačnem razmišljanju in če so dovolj zreli, samostojni in prijazni do samega sebe, bodo ti posamezniki-oz. kar cel svet razen mene, odvrgli svoja pisala laži in se pridružili pravemu Bogu.

Naloga je težka ampak se je ne mislim niti lotit..S tem bi kršil prvo načelo Boga, a o tem kasneje..

 

V glavnem dokler se ne začneš tikat po skritih točkah na telesu, NE SLUŽIŠ BOGU.

Kristusa so zadeli na napačne točke, vse tisto je bil samo izgovor za eno veliko dark metal žurko.

To pomeni, da do sedaj sploh nobeden v zgodovini človeštva še ni SLUŽIL BOGU. Ja, sem edini, sam je bog reku, da tud jzt ne smem, ker bi pol drugi ljudje bli zavistni, da jaz lahko, oni pa ne.

In sploh ni jezen, sam ne šteka, zakej se vsi mučijo "služit". Dnar se služi, ne pa boga.

 

Katera je prava pot do boga?

Pravijo da jih je več, ampak je samo ena prava. Se strinjam z njimi.

Zelo težko se je upreti okolici in drugim ljudem, ki mislijo, da vejo kaj je prav. Poti je več do boga.Načelo je samo eno.

Mogoče bo skozi čas več načel, a do sedaj mi je bog rekel, da je to načelo dovolj, če vam povem.

Gre pa takole.

pot do boga;Božje načelo 1. Delaj tisto, kar ni potrebno.

Namesto, da bi reševal svet, reši križanko.Namesto, da bi se učil novega jezika, glej v zid. Na začetku je težko, tvoj Ego se bo upiral.Vse kar delaš, da bi napredoval, opusti. Ta pot je lažna in je delo zlobnega bratranca od boga.Emila. Satan je v resnici Emil, ki želi narediti svet pravičnejši, boljši in razumevajoči.Emil, oz. znan tudi kot Satan je kriv za vse religije in filozofije, ki so krive za vsa prerekanja na tem svetu. Vse to je napačno.Pač tako je.

Človek, ki se želi pridružiti bogu, ne potrebuje obiskovati boga v za to posebne prirejene prostore.Naj kadi v za to posebno prirejenih prostorih, naj lula in kaka v za to prirejenih prostorih, a boga mu ni potrebno obiskovati v za to prirejenih prostorih. Začetniku bo Emil na ves glas šepetal v glavi, da JE TO BREZVEZE.Emil se tudi skriva za vsako idejo, ki želi vzbuditi dvom v moje besede.

Resnica je preprosta.Emil zopet želi vpeljati razum, razmišljanje, pravičnost in dobroto, ki je kriva za vse hudobno na tem svetu.

Kdor je proti meni, je z Emilom.To ni moj problem.Jaz sem samo posrednik Boga, oz. naslednji četrtek sploh ne bo Boga, ker bova igrala pikado.

Kje smo ostali..a.aa..aja, edina pot Boga je pot, ki se zdi totalna izguba časa in totalen nesmisel.

Vendar je edina prava in sveta pot. Do takrat človek deluje za Emila-Satana, saj misli kot Emil in dela v ideji, da mora delati.Svoje delo nato ceni in svoje glinaste izdelke kaže drugim.Drugi nato vidijo, da se lahko naredi prav te glinaste izdelke še boljše in se še bolj potrudijo in še bolj ojačajo Emilovo napačno ideologijo o napredku.

Napredek je EMILOVA(satanova) POT.!

 

Ljudje, ki so vse svoje življenje ali del svojega življenja posvetili duhovnemu/materialnemu napredku, so dobesedno vrgli čas, ki jim je bil namenjen, da počnejo stvari, ki niso pomembne in važne.

 

Največji preobrat take poti je, ko ti postane vseeno in si se že dovolj razkomotil na idejo, da moraš početi stvari, ki so nepomembne in brezvezne in po možnosti zabavne, takrat moraš postaviti znova vse na glavo in začeti delati stvari, ki so nezabavne.S tem ojačaš nesmiselnost in se zopet bojuješ proti Emilu, ki vedno preži na tvoje misli in jih poskuša preoblikovati tako, da so tebi dobre in smiselne.

Če se boš upiral Emilu, te bo z buciko špikal v spodaj desno pri možganih in to boš občutil kot jezo/nestirnjanje/zmedo/

 

Testiraj se zdaj.Če nisi prepričan, da je to edina in resnično prava pot do boga, če se temu smeješ ali pa se ti zdi vse skupaj parodija, Emil te napada.

Če se ti zdijo nekatere besede smiselne in z drugimi se ne strinjaš, Emil te napada. Ojačati moraš lastni um razmišljanja do take mere, da te Emil ne bo več zbadal.

Razlike med strahom in totalnim prepričanjem ni. To je : Unisova sveta pot z majcenimi korakido velikega boga s srednjimi pričakovanji in velikim razočaranjem na koncu.

 

Če misliš, da si edini na svetu ki ve za sedem skritih točk, se motiš :xx!: :xx!: x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...