Skoči na vsebino

Napoved za 14. teden


Marsa

Recommended Posts

[url="http://www.lunin.net/Astro-napoved/2008/14/"][b]Napoved za 14. teden[/b][/url] - [b]31. marec - 6. april 2008[/b] - je na [url="http://www.astrologija.org"]Luninem netu[/url].

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Jeti' post='957507' date='30. Mar 2008, 20:34']... sem prišla do 4 besede xcivx ... odšteken :2src: x:o)x ... in nehaka brati ...[/quote]
pametno :vragec: x:px

mah, vsem "skodi" pomlad....
vsi si zelijo sprememb, novosti, vendar slednje pa tud vcasih skodijo oz. se bojimo da bodo (skodile - nam samim v danem bubregovem zosu x:px).

le pogum! :D ;)

xsingx xcivx :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[b]Najbolj priporočljivo je, da poslušamo svojo intuicijo in se zanesemo nanjo, a vseeno pomembne zadeve predihamo in če se da, prespimo.[/b]

...ja ja po sobnotnem nenadejanem šoku sem si opomogla...sedaj pa novim zmagam nasproti :palec:

Hvala, Marsa...izčrpna napoved x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimiv teden se obeta, poln dogajanja in akcije :palec: , malo manj mi je vsec kriminal, eksplozije in ostale manj ugodne zadeve, ampak lajf ni crn ali bel, vedno pisan x;)x .

Hvala za napoved, Marsa :2src: :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Thanks :palec: x:)x

....jh, čajnica pa zamuuujaaa... x;)x x:Dx


[color="#FF0000"]drugi polovici tedna bodo na nas delovali številni močni vplivi z vrhuncem ob mlaju, tako bomo tudi temu primernega telesnega in duševnega počutja.[/color]

aha,... x:Dx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..sem te imela na sumu ja, namesto jutranje borzne tečajnice....tedensko napoved...., vsekakor dober izbor... :palec: x;)x x:Dx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsa...... :flowers:

nč ne piše da bomo spali pokonci.....sam js to vseeno počnem.....pišuka upam, da me hitr mine.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, tale napoved je pa men x:px x:px se pravi, bo glih zame, k sm kt en pralni stroj (po delovanju); z vsemi centrifugami vred x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ciao picke! xcivx :palec: x;)x

[quote name='Cookie' post='957577' date='31. Mar 2008, 10:34']z vsemi centrifugami vred x^x[/quote]
:D

ja sej. :vragec: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eksplozija ze bila, na sreco brez cloveskih zrtev, pa v 15 minutah dve prometni nesreci pred sluzbo, zdaj cakam se na ta boljsi del napovedi :2src: :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala za napoved :2src:
Poplave že bile(pomivalni stroj poplavil fajn po kuhinji), tuš mi tudi ful paše; intuicijo pa bi bilo pametno ubogati ja :palec:
Plus vse ostalo..
Živahen teden torej se nam obeta( dobro tudi tole vedeti, da bom malo bremzala jeziček in preštudirala preden nalapam kaj, kar bi obžalovala nah potem:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Jeti' post='957672' date='31. Mar 2008, 17:51']dons crkljala kačo x:px ... kraljevo pitonko ... tko 1m dolgo ... zelo lepo ...s spodnjim delom telesa se mi je ovila okoli leve roke ... z glavo pa ovohavala in vijugala po desnici proti obrazu x:px ... dost odštekan x;)x[/quote]
a dej! x8Dx
men so tud vsec kace, sam ne vem ce bi se glih muckala s kaksno. xDDx x;)x
no pogladila pa pobozala in se mal pogovarjala (in se v mislih pr seb vazhila da bi bla dbest kacji trener) pa bi se. x:px x;)x

[quote name='Pujsita' post='957753' date='1. Apr 2008, 01:54']Eksplozija ze bila, na sreco brez cloveskih zrtev, pa v 15 minutah dve prometni nesreci pred sluzbo, zdaj cakam se na ta boljsi del napovedi :2src: :palec:[/quote]
a dej, ze spet!! mate pa divje tam pr teb. to bo kej s tvojo energijo. x;)x

*je blo pa pr nas res vecX, da so ravno pod nasim oknom kej blazno dogajal kaksni, recimo 1x je bil rompompom ravno pod mojim balkonom, sred centra LJ, in se je taxist na glavo obrnil (x!x) - na Vosnjakovi! x!x (ulca kjer je hotel Lev, kratka, nabasana z avti, torej tam je cist odstekan, kako se lohk zlepga pr nobeni brzini na glavo postav.. pa se je...)..
No in itak je bil vedno cel schtraufenpacht..
Enkrat pa sem (na istem placu) cez balkon vidla vlom v avto - sredi belega dneva, med nekaksnimi prazniki ali v nedeljo, medtem ko je se drug folk bil na ulci!!!!! xyesx
Tip shetka, mal gleda okol, ves nekak v crnem.. tko cudna pojava, se je videl po hoji, gibanju, celem telesu, da "ima nekaj za bregom", pa mal opazujem....
gleda okol sebe, v stotinki sekunde je pr enem avtu, not poc z necim, shipo razbije pa se not nagne..... letim kao klicat 113, pa nisem zveze dobila isti hip.... grem cez 10 sekund pogledat, tipa ni blo vec. Potem nisem nic klicarila, je blo ze pase', sam jaz bi mela schtr.

[quote name='nataly' post='957797' date='1. Apr 2008, 09:43']Hvala za napoved :2src:
Poplave že bile(pomivalni stroj poplavil fajn po kuhinji), tuš mi tudi ful paše; intuicijo pa bi bilo pametno ubogati ja :palec:
Plus vse ostalo..
Živahen teden torej se nam obeta( dobro tudi tole vedeti, da bom malo bremzala jeziček in preštudirala preden nalapam kaj, kar bi obžalovala nah potem:))[/quote]
a dej! a nisi ze zadnjic nekaj poplavljala!

ja sej ti mors vedno mal brezmat jezicek. xDDx
pa intuicijo tud poslusat. xyesx x;)x

~

aja jaz sem se pa spekla se kr ornk. x:o)x
(*k mislim da sem se prav posebej poudarla opekline)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
ja, sanje mam pa res skrajno čudne.
med drugim sem sanjala prstan z ametistom .. in jaz sem videla mesečev kamen namesto ametista. x:o)x

in eno noč prej sem sanjala Luno. kako sem gledala v nebo, je bil polovični krajec, pravzaprav so bli štirje in ena "Luna" v obliki srčka.

vsaj nočne more niso. x:)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hudo! x8Dx

saj ametist je dobro sporocilo, zate je gud... med drugim ostri intuicijo, mislim da bi ti sedel. xyesx

(men ne, je to edini kristal, ki se mi razbije, ki mi ne pase, [i]tega[/i] ne rabim xDDx xyesx
no se rubin mi ne sede, sam ga na raznese, sam mene raznese. x:px :bomb:

... jaz tud sanjala ful, tud nekak rperosko, da mi je ze cist odstekan: al se skoraj enako zgodi - al pa vsekakor simbolicno... tko da mi je ze odstekan sanjat, k sej bom vidla/zvedla. x:)x

... drugac sem pa zadnjic sanjala velikansko roza grlico, ki je nekak plavala po eni reki - kot una racka dojenckasta gumijasta za v banjo al na plazo. x:o)x sam da je bla ogromna... pa se nekaj je zraven plavalo, sam se ne spomnim kaj.. sam tiste huge roza grlice. xDDx (no o tem dvomim, da je ravno prerosko x:px - da bom metrske roza grlice vidla tle po Ljubljanici x:px)

aja zadnjic ko sem pa koncno spedenala kotlicek (torej da ne odteka voda, to mi ni vsec, simbolicno).. no in nekaj glih mal *meditiram*, ravno na nekaj kulskega mislim, nekaksna odlocitev al kaj je bla, avtomaticno in skor podzavestno se nagnem da prizgem luc k je bla ze tema, no in zarnico raznese z blaznim pokom. x:Dx

skratka, cim smo vodo ustimal, pa na drugem podrocju pof! eksplozije! x:px
pa se k je bla taka misel moja ena... pol pa tole... kot nekaksna strela je blo....

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
ja, ametist mi sede. v nekem obdobju krize mi je pomagal sprostiti bolečino z jokom. pravzaprav sem ga imela nedotaknjenega celo leto. kupila ga pravzaprav zaradi vijola barve. in potem enkrat, ga vzamem v roke, pa brez kakih misli v glavi in so mi enostavno stekle solze.
sedejo mi pa tudi razne biserne matice, roževci .. to imam. nimam pa mesečevega kamna in opala, ki me oba neverjetno vlečeta. sploh opal.

rubin itak, je tak marsovski, samo čudno, da raznese tebe in ne njega (ob takem energy). x:Dx

tole je tud dober znak, roza grlica in še plavala je. xDDx bodo kakšna lepa občutja. :palec:
(se spomnim sama, ko sem enkrat sanjala bazene, kako prehajajo en v drugega in sem plavala "do konca", našla mir in so začele ptičke pet)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp men se tud dobr 'slis' tale grlica. x;)x

aja rubin.
ne mors verjet!!!!!!!! xyesx
mela en prstan, VSAKIC totalne shtale mela... ampk tko, na agresivno recimo...
potem sem ga ocistla, nekomu podarila, predtem povedala, da ma take energije (na novo lastnico pa sploh ni tako deloval).
No potem sem na to mal pozabila, dobila v dar zlate uhancke s PIKCAMI rubincki, kar pomeni, brez pretiravanja, da sta recimo velika po 2 mm - res cist sam pikca rubina na zlatu.
In tud v tem primeru!!!!
recimo sem se ful udarla, eksplodirala kaj, se spekla... skregala al clo kaj hujsega (kastrole rizote v steno pa tak x:px x:Ix)...
no in skor nisem mogla verjet da je to zarad teh pikic rubina.
Potem itak nisem nosila teh uhanov, ker niso v mojem stilu, rpavzaprav, pa ze rumeno zlato mi ne sede vedno.
No ko se predlani odpravljam z morja, pa se nekak ustimam 'za pot' x;)x in sem mela neke te barve pa zlato verizco s krizem okol vratu, pa sem si se te uhancke dala. ze zdavnaj pozabla na svojo reakcijo z rubinom.
In kaj se mi je zgodil?? x:o)x x:Dx
(*sem pa to sele ful kasnej pomislila, se spomnila na to)
avto mi je total zakuhal pr Sv. Roku - se pravi se cisto na zacetku poti, se skoraj vsa pot dam me je cakala, s kadecim se avtom, k se nou nikol shladil, blo je pa + 40 ali vec. v avtu pa 100. x:px
in zdaj - a je blo to zarad rubina? bedarija.
a vendarle, hecno nakljucje in zanimivost: sem SPET jih mela ko se je to zgodilo. xDDx

[quote name='VilaSonca' post='957817' date='1. Apr 2008, 10:17']rubin itak, je tak marsovski, samo čudno, da raznese tebe in ne njega (ob takem energy). x:Dx[/quote]
ja pa res..... zakaj mene zarad tega kamencka enga? xDDx
xscratchx morda pritisne na en tak *gumbek* pr men. :vio:

skratka, ce dobim slucajno rubinovo kuglo, velko recimo 15 cm, ni dobr bit v moji blizini na ene 100 metrov. :D :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
no ja, od dragih kamnov me najbolj privlači safir, celo mela sem prstan nekoč, samo je bil miceni safirček. pa mislim, da ga celo Devicam al Tehtnicam pripisujejo.
smaragd mi je tud kar luškan, sam mi deluje v kombinaciji z zlatom mogoče preveč kičasto oz. nekompatibilno. bi ga prej s srebrom oženla.
rubin pa, hmmm, bog ve, kako bi deloval name. mam rada rdečo, sam rubin je, če se ne motim, ne glih živo rdeč, pač ma malo temnejši in to meni več ne sede. mam rada čisto živo rdečo, ne bledikasto, ne temno, brez primesi torej.
pa očitno, da mi sedejo bolj "mirni" kamni .. saj mam tud malahit, pa amazonit, pa turkiz - fajni so tile zame.

hmmm, mogoče bi bilo pa tigrovo oko primerno zame od teh močnejših kamnov. mi je všeč na pogled.

pa saj zlato verjetno še okrepi delovanje rubina ... pa tak je močen, da še tiste majhne pikice delujejo .. mogoče. sama najbolje veš, kaj je bilo v teh situacijah res tisto. x:Dx

[quote name='Marsa' post='957821' date='1. Apr 2008, 10:26']ja pa res..... zakaj mene zarad tega kamencka enga? xDDx
xscratchx morda pritisne na en tak *gumbek* pr men. :vio:

skratka, ce dobim slucajno rubinovo kuglo, velko recimo 15 cm, ni dobr bit v moji blizini na ene 100 metrov. :D :D[/quote]
ja saj to glih, morda res, ker je tak močan kamen, da v bistvu vseeno, če je miceni.
uf, tisto bi znalo pa bit ... :switz: še kakšna močnejša eksplozija, mogoče atomska celo. :O: x:Dx
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to so dobre izbire zate, ja... xyesx
safir je super, bi ti pasal. xyesx
in ostali nasteti...
turkiz pa sploh! xyesx ze vizualno
(men pa vizualno sploh ne, sem presvetla, sam mi pa pase energetsko in mam ogrlico iz drobnih turkozov, ta mi pa pase, sam je skor nikol nimam)...

tigrov uch ni posebej mocen, je fajn, ma prijetno energijo. to bi ti tud pasal.
(men ne, mam ze oci take barve.. ametist ne, k mam ornk izrazeno intuicijo in mocno to cakro, rubin ne, k sem ze dovolj explo x;)x, pac pa granat mi pa zlo sede, pa je zelo podobnih barv in ga tud mesajo z rubinom veckrat - pravzaprav tisto, k eni mislijo, rdec kot rubin, pravzaprav velja granatu.. rubin je bolj na vijolicno in ma mal drugacno strukturo).

prav tko bi ti pasal malahit, ja (in men spet ne, ga 'ne maram'.. mi ni, je rpevec 'kompakten' pa tak... ne shizim, pa ceprav je zelen x:)x)

Men pasejo ravno taki kristali, ki mi jih ne bi pripisal. x:)x
ne rdeci, oranzni, divji kao ("to mi bo zihr vsec"), al pa ametist ("k sem riba" x:px), al pa rubin ("k sem skorpijon" x:px), pac pa shizim na 'navadne': kameno strelo, kalcit, recimo obozujem zeleni kalcit in sploh kristale barve Soche (recimo zlo shizim na krizopraz)...
in na opal (pa ne ognjene pa te, ampak lepo 'beli', k ma vse not, pa iz vseh strani se drugac blesci pa barvno vibrira).
pa na turmalin shizim.
pa na oniks. k je crn.
pa tko...
pride kdo s kakega potovanja, mi ponosno razkaze na novo pridobljeno zbirko kristalov, preprican da bom letela k divjemu karneolu ali ognjenemu opalu.....
jaz pa si izberem recimo mlecni kremen al pa beli ahat ali kaj takega. xDDx
da je oni pol kar mal uzaljen ali vsaj mal *razocaran nad mano". x:px xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
hehe, ker maš že oči take barve ... x:Dx

aha, ko omenjaš kalcit, sem se spomnila, da mam tud kalcedon (ne vem, če sta si kaj podoban, razen po imenu) in tega zlo rada nosim. pa še en je, podoben, aha, sodalit, tega bi si še rada ubodla. mi sede kraljevsko modra očitno. xDDx

ja, malahit in podobni so bolj zemeljski, kompaktni "oljnati". meni sedejo v glavnem tisti, ki delujejo na srčno in grleno čakro, pa eventuelno kak za tretje oko (aja, lapis lazuli - ta je pa res samo :2src: :2src: ).

mhm, krizopraz je čudovito "sočast". sem ga nekoč kupila fotru.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ne zato ker... ampak 1x sem postekala da to ze mam - da mi zato najbrz ne sede. drugac mam pa vcas glih take barve oci, ja.... vcas pa kot lesnik. vcas pa kot kaksna ena taka oliva. x:)x

men tud lapis sede zelo in imam blazno lepo ogrlico, ki mi ful pase (ze barvno mi pase zelo), samo je zelo izrazita, mocna... je ne nosim velik.... ampak sem jo pa takoj morala kupit - oz. vso tedensko placo dala zanj oz. skompenzirala al kako je ze blo, pa ceprav gagal, pa ceprav nisem tip, ki bi se na nekaj materialnega tok blazno zapalil... al pa da bi nekaj hotla, cesar ne morem met. ampak to ogrlico sem [i]MORALA[/i] met. xyesx
tko kot en opalov prstan, ki me je dejansko 'pocakal' kake pol leta. xokx
(k si nisem mogla se tega spogat x:o)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa glih ognjeni opal. Pa glih rubin, tigrovo oko sem si kupila, vendar me sploh ne pritegne. Roževec tudi vlačim vsake toliko - zgleda mi pašejo takšne umirjene energije, kadar sem preveč v ekšn. Opal no v vsakem primeru..tudi mlečni vredik. Še vedno mi hudo za andskimi opali, ki bili tak lepi in tak žalostno končali - hempasti zlatar jih razsul.. :vragec: :vragec:
Ametist mi vedno zapleni starejša - vsi ametisti so končali pri njej - tu ni kaj -riba njena na delu.
V nedeljo prav citrin poiskala za en žep, za drugega pa karneol.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='957807' date='1. Apr 2008, 08:57']a dej, ze spet!! mate pa divje tam pr teb. to bo kej s tvojo energijo. x;)x


aja jaz sem se pa spekla se kr ornk. x:o)x
(*k mislim da sem se prav posebej poudarla opekline)[/quote]

Eksplozija je tokrat bila v eni firmi - Banamex :inocent: , tko da nic imela parkljev zraven. Kaj si pa sicer mislila z mojo energijo? Da sem ogenj, pa tak nemiren in brez obstanka, a si s tem povezovala, tolk da vem, s cim naj povezujem zadeve...

Ko so bile pa nesrece pred firmo, smo pa ravno s sefom in eno koordinatorko urnike sestavljali in v 15 minutah je 2x pocilo, si nisem mogla pomagat, da ne bi pripomnila, da morata bit ta teden zelo previdna na cesti. Sem jih ze cist preizprasala, smo en tak divji mix, sef je fish, samo ni kaksna soft varianta, je bolj odlocen, po drugi strani pa vedno prisluhne (odloci se jasno on), koordinatorke so pa kozoroginja, skorpija pa ena levinja, pa se jaz. Se kar fajn stekamo zaenkrat :palec: , pa moram reci, da so tele moje astro pitalice dobro sprejeli; tule je zaradi hude religioznosti astrologija bogokletna na enih koncih. V glavnem dober mix, so mi vsi vsec :palec: .

Glede opeklin pa, vedno, ko jih omenis, se spomnim nate... :sori: Sem razmisljala, kako smo si razlicni, eni imajo recimo sindrom, da se popackajo velikokrat, ne glede na to, kako blazno pedantni so in kako previdni, ampak se skoraj vedno posvinjajo. Eni razbijajo posodo kljub blazni previdnosti, eni imajo pa probleme z opeklinami, pa poskodbami. Jaz recimo sem pa nadnaravni talent za zgubljat kljuce, 1x mi je ratalo zgubit kljuce ziviske trgpvine v Kosezah, da ne omenjam blaznega navdusenja sefa, ko je sel menjat kljucavnico pa enih 10 kljucev...Ziher je to spet astro vpliv, samo kaj lahko v zvezi s tem sploh naredis? Sprejmes, da se ti to bolj pogosto dogaja, ker vec kot ultra previden ne mores bit...
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...