Skoči na vsebino

Ateizem


vranja

Recommended Posts

Tisto s soncem in zvezdami sem mislil resno,

ker so to zame enakovredni fenomeni, kot karkoli drugega.

 

Verjamem, men pa so bolj samoumevni, ker je moj razum premajhen, da bi doumel, zato se mi je pač tako moglo prikazat. Kaj pa vem..

~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 162
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

Xyz, le kaj si imava za Povedati?

 

re po moje .. ali po tvoje?

G . / \

 

Kaj je bolj pravično?

 

kdo postavlja te uteži na tehtnici?

 

Jo sploh vidiš, kje se skriva?

 

Smešno, ko direktno dojameš poanto nesmisla : )

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa dajte no enkrat vsaj in a life time bit tolk humble, da ne rečete tega več drugemu. Zakaj bi bla od nekoga percepcija napačna, če je ti ne razumeš? mislim. in naj bi sploh obstajala evolucija, al kaj..

 

dissapointed will dissapear

Zanimiv, to, da me unis nadira z izdajalcem, ki ga obletavajo (ne vem kakšne) muhe, te pa ni zmotil :eek: .

Ampak blazno nečloveškose ti zdi, če mu jest napišem, da ima zgrešeno percepcijo.

Hvala lepa za tako objektivnost, kar zase jo obdrž :xx!: .

No ja, po drug stran pa se od ljudi ne sme zahtevat več, kot zmorejo, in bol objektivne ocene verjetn pač nisi sposobna :sori: .

 

Nekoč, nekje, so živeli svobodni ljudje.Nato je prišel križ.Prinesel je tuja izročila, prinesel je strah in pekel, ljudje so se borili, a bili so označeni za "zlobne". Lasten narod so s pomočjo zvijače obrnili in ga razorožili od znotraj navzven. Naredili so jih šibke pri srcu, naredili so jih šibke v duhu, naredili so jih šibke in ne zmožne lastne odločitve.Lastna odločitev, upor, borba proti njim, je bila borba proti vsemu Dobremu.

Oni so odločili, tebi so dali, ti si vzela brez odpora.Sploh nisi vzela, to si živela in še živiš.Bili so korektni, bili so odprti, brez nobene agresije.

Valda, pred krščanstvom je bil svet idealen x:o)x

 

Odloči se v katerem življenju boš živela.

Ne gre za odločitev, ampak zavedanje, da mi nismo zgolj to umrljivo telo, ki pripada eni ali drugi narodnosti.

 

pozabljaš, da se KREGAMO z vprašanjem, KDO NAM JE OČE!!

Pa mal man se der, zjavnk.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nisi pa nič govoril o teoriji, ki do zdaj drži, da se cerkev kot ustanova ne spreminja in ostaja ista-..ista...ista..

To sploh ne drži.

Ko je neka stvar stara, je okostenela, se ne oblikuje več.

Ko pa je mlada, se razvija in prilagaja.

 

Kot je dejal Jezus, to nebo in ta zemlja bosta prešla, moja beseda pa ne bo nikoli prešla. Ko materije na svetu že zdavnaj ne bo več, bo Jezusova beseda še vedno živa, in to kjlub takim drekačem, kot si ti; zakaj Jezus je na ta naš svet prišel za vse ljudi vsega stvarstva.

 

Kdor dojame veličino Jezusovega učenja, se s cerkvijo ne obremenjuje, tako, kot se obremenjuješ ti.

Prišel bo čas, ko bodo ljudje spoznali,

da je samo ena čreda, in samo en pastir.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zanimiv, to, da me unis nadira z izdajalcem, ki ga obletavajo (ne vem kakšne) muhe, te pa ni zmotil :eek: .

Ampak blazno nečloveškose ti zdi, če mu jest napišem, da ima zgrešeno percepcijo.

Hvala lepa za tako objektivnost, kar zase jo obdrž :xx!: .

 

Dvojna morala, milejše rečeno pristranskost, še milejše naklonjenost.

 

To je, ko nekdo pride, ti reče, da si pi*da strahopetna, da si to in da si ono, te naskakuje kot pohoten pes,

ko pa mu ukažeš, naj odneha, presenečeno pogleda in spregovori s človeškim glaskom:

"Aaaa, glej ga, glej ga ! Imamo problemček tukaj, a ? Nas nekaj moti ? Nismo našli svojega miru, ha ?

Zakaj se pa počutimo osebno prizadete ? Ego, ego, ego ! Ja, ja, ego, dragi moj."

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Valda, pred krščanstvom je bil svet idealen x:o)x

Ne gre za odločitev, ampak zavedanje, da mi nismo zgolj to umrljivo telo, ki pripada eni ali drugi narodnosti.

Pa mal man se der, zjavnk.

 

cerkev si poskuša prilastiti Boga.

Upam, da je tvoja pokora proti njemu uslišana.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

, in to kjlub takim drekačem, kot si ti; zakaj Jezus je na ta naš svet prišel za vse ljudi vsega stvarstva.

Za vse ljudi razen za drekače, patarene, valdovce, dolcinovce, anabaptiste, pincokerje, bogomile, albižane, manihejce, ateiste, agnostike, komuniste, protestante, pravoslavce in znanstvenike, kajti le te je bilo potrebno dobro podkuriti, da so občutili božjo toplino. :vtz:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se pa počutim nekako katoliško....A gre kdo z mano osvobodit Bizanc ali pa vsaj kakšno knjigo zakurit? Peter Puščavnik, kje si?

In majorem Dei gloriam :vtz:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes se pa počutim nekako katoliško....A gre kdo z mano osvobodit Bizanc ali pa vsaj kakšno knjigo zakurit? Peter Puščavnik, kje si?

In majorem Dei gloriam :vtz:

 

xsmx

 

jaz bi tut enga na križ prbil, bemo boga... x:Dx

 

bi mogu rečt, da se počutiš prou krščansko, a veš. no, fake felling. x:px

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
bolj ko razmišljam, bolj se mi zdi, da boga sploh ni. Mislim na kakršnokoli njegovo pojavnost: veliko bit, enost itd, kaj pa vem v kake sorte variant boga dandanes ljudje verjamejo, berem pa, da v mnoge.

Ideja boga je pravzaprav potreba po mamici/očku, ki te nikol ne pusti samga, (za razliko od pravih staršev), ki te po potebi po riti in ti kdaj pa kdaj da kej lepga, če si res priden...Et cetera...Če pa bi bog že obstajal, obstaja popolnoma neodvisno od nas ljudi, pač kot bi obstajali Marsovci in črne luknje. Obstaja pač, boguje in se meni za svoje posle. Z nami se sigurno ne ukvarja- dokazov za to je več ko zadost, (vojne, klanja, krivice...), še največja beda od tega pa je, kok si prec izmislimo vzroke za to- karma in taka jajca.

Vam rečem, jst se tega več ne grem- in it feels good :)

 

 

na svetu prevladuje "drhal" (se opravičujem na izrazu) in brez boga oz. vere v nekaj višjega,večjega... bi na tem planetu vladal totalni kaos, kajti le bog ali kdorkoli pač že(odvisno za koga) je tisti ki te ovce obvladuje in "zadržuje" oz. omejuje... lep primer so ZDA, na vseh zelencih piše "In God we Trust" :) no ja, kakorkoli že vse se dogaja tako kot se mora...

 

p.s.

I've got nothing against God, Its his fan club I cant stand.

 

lp

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... lep primer so ZDA, na vseh zelencih piše "In God we Trust" :) ...

 

no ja, pa saj je njihovo tudi nadaljevanje tega stavka - "...all others pay cash"

 

mah, meni tudi brez vere ne gre ravno tako slabo, kot bi si kdo mislil. pa ce bi ze verjel vanj, sem preprican, da za to ne bi potreboval njegovih predstavnikov na zemlji, a ne x:)x

 

angeli? uuuu, ja...ko priziba z zadnjico izza ovinka, s sirokim nasmeskom in pogledom plahe srnice, ja vsaka angel x:px

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...