Skoči na vsebino

sexy prfoksa


bogomil

Recommended Posts

...drugače si pa mora Nimbus briti dlake, da lahko pol z biciklom bolj drvi x^x

provzaprov nikol nisem štekala britja nog teh kolesarjev. Mislm why on Earth U have to shave them? xrolleyesx

Ampak resno sprašujem :8):

 

Takoj ko je govora o seksu podalpsko ljudstvo ponori..

Kje najraje seksate in s kom?

Najnovejša raziskava Der Špigla ugotavlja na primer da Avstrijci najraje v kleti s hčerkami in vnukinjami.

 

Jeti tist tvoj podpis diskriminira slepce, ki nikoli ne bodo prišli do najvažnejšega spoznanja v svojmu lajfu.

LOL x:Dx x:Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 59
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Najbolj aktivni v tej temi

provzaprov nikol nisem štekala britja nog teh kolesarjev. Mislm why on Earth U have to shave them?

Meni se zdi, da tisti,

kateri si brijejo noge zaradi kolesarjenja...da bi si jih brili tudi, ce ne bi kolesarili xcivx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

provzaprov nikol nisem štekala britja nog teh kolesarjev. Mislm why on Earth U have to shave them? xrolleyesx

Ampak resno sprašujem :8):

LOL x:Dx x:Dx

 

:eek: x?x

Mogoče zato da se mu kocine v ketno ne zapletejo? x:Dx :inocent:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ugibam, lahko pa da totalno falim ... če rukne po tleh, da se da rano bolj sčistit?

Najbrž ne zaradi upora zraka in aerodinamike, no. x:o)x

 

:palec: u bistvi je to iz pro športa ven. poleg ran gre tut za masiranje. po vsakem treningi jim maserke devajo one kremce gor in jih masirajo, da spravjo mlečno kislino iz mišic. in to je z dlakam zelo težko. sploh če delaš to vsak dan. pri nas ventilčkih je pa to tko, da posnemamo profije. je pa tko, da si noge brijejo tisti malo boljši ventilčki in to vpliva na ceh tko, kot kravata pri bankirjih. s tistimi k se sam vozim ni kosmatincev. in tudi, če jaz naletim na kakšnega freerajderja najprej pogledam če ima pobrite tace in če ima spucan bicikel. če je odgovor 2X negativen se vozim par metrou zadaj al pa (normalerweise) grem mim. to je to. sicer pa ko sem se taprvič bril mi je blo ful čudn, pol mi je pa prou zapasal in sem zdej metroseksualc. x:Dx enostavno mi je zakon and I just can't do much about it. x;)x če je pa keri to tako pomembno, pol naj si pa nabavi medveda. x:Dx vse ostalo so kompleski, stereotipi itd. x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najprej se hecaš, potem pa čist zares x:px

začelo se je pač z zajebavanjem o seksu... in tko, če si iščeš nekoga sam zato, da se boš enkrat z njim dol dal, boš verjetno izbral enega takega, čigar telo ti vizualno najbolj ustreza x;)x

če se gre pa "zares", pa to ni važno (tolk. ne bi si upala trdit, da sploh ni važno).

 

pol mam pa srečo. se ne dajem dol, ne resno in ne neresno, in pol nimam teh problemov. x:px x;)x

 

je pa seksat fajn tko, da vi kar nadaljujte svoje pohotne zgodbice. :palec: ker tršice so res... al za napiknt na vile al pa za čez kolen pa po nagi tazadni x:Dx

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pol mam pa srečo. se ne dajem dol, ne resno in ne neresno, in pol nimam teh problemov. x:px x;)x

 

je pa seksat fajn tko, da vi kar nadaljujte svoje pohotne zgodbice. :palec: ker tršice so res... al za napiknt na vile al pa za čez kolen pa po nagi tazadni x:Dx

 

xrainbowx

 

Nim tebe čist razmetava :wOOt:

 

x:o)x Ma ne tista z začetka te teme

 

Kva pa veš x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dej ne podžigaj. Jaz sem pridna. x:px

kuko že prawjo :inocent: "pridne punčke pridejo v nebesa, poredne pa povsod" :madpro:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...