Skoči na vsebino

Migracija


free

Recommended Posts

verjetno sem res zate in za mnoge druge,tako pač je....

ne vem kje sem pokazala zvišenost, ampak tudi prav.....

če ne vidite, da vse te stresne službe, vse te stresne vojne in vsi ti stresni zakoni ,ki ljudi pehajo da delajo stvari ki jih drugače ne bi nikoli..... sam ne jaz sem zvišena.... zato ker govorim resnico.

poglej koliko vojakov je vsako dnevno v vojni a misliš da pridejo normalni domov.... koliko ljudi naredi samomor na dan.... koliko ljudi je antidepresive????????koliko ljudi se zapije?koliko ljudi je predebelih?koliko ljudi je presuhih in koliko ljudi želi biti nekdo drug? zame so to vsi psihični bolniki, je pa vprašanje kako ti dojemaš to besedo. sej zadnje čase je normalno da ljudje delajo 15 ur na dan, gredo zdravniku ker so izčrpani jim dajo antidepresive saj to ratujejo že bonboni. otrokom dajejo energetske bonbone da bodo ja kos naporom v šoli, pa sej so reklame po televiziji.

 

Svet je ogledalo. Spremeni sebe in spremenil boš svet.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako to misliš svet je ogledalo, da ne bom kaj neumnega bleknila,mi prosim prej razloži kaj si mislila s tem.

 

Ko boš popolnoma iskrena in umirjena pogledala svet, ljudi in sebe, bodo tvoje zgornje besede (sodbe in oznake) o svetu in ljudeh odpadle kakor posušena lupina. Nobenega pomena ne bodo več imele. Pa ni to vstop v iluzijo ali zanikanje hudih stvari, šele takrat boš svet zares videla onkraj sodb in oznak. In takrat boš dojela, da je bila tvoja slika sveta zgolj ogledalo stanja tvojega ega v tistem trenutku. Se mi zdi, da tole zveni kot kr eno lapanje, ker dokler tega ne doživiš, si je res težko predstavljat, kaj naj bi to pomenilo. Pred leti je šlo meni ful na živce, ko mi je kdo rekel, da je svet ogledalo, kadar sem kritizirala svet in ljudi podobno kot ti zdaj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

 

Ko boš popolnoma iskrena in umirjena pogledala svet, ljudi in sebe, bodo tvoje zgornje besede (sodbe in oznake) o svetu in ljudeh odpadle kakor posušena lupina. Nobenega pomena ne bodo več imele. Pa ni to vstop v iluzijo ali zanikanje hudih stvari, šele takrat boš svet zares videla onkraj sodb in oznak. In takrat boš dojela, da je bila tvoja slika sveta zgolj ogledalo stanja tvojega ega v tistem trenutku. Se mi zdi, da tole zveni kot kr eno lapanje, ker dokler tega ne doživiš, si je res težko predstavljat, kaj naj bi to pomenilo. Pred leti je šlo meni ful na živce, ko mi je kdo rekel, da je svet ogledalo, kadar sem kritizirala svet in ljudi podobno kot ti zdaj.

http://shrani.si/f/3c/LU/qflxJd/ego-eco.jpg
Ne meči svinjam biserov!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko boš popolnoma iskrena in umirjena pogledala svet, ljudi in sebe, bodo tvoje zgornje besede (sodbe in oznake) o svetu in ljudeh odpadle kakor posušena lupina. Nobenega pomena ne bodo več imele. Pa ni to vstop v iluzijo ali zanikanje hudih stvari, šele takrat boš svet zares videla onkraj sodb in oznak. In takrat boš dojela, da je bila tvoja slika sveta zgolj ogledalo stanja tvojega ega v tistem trenutku. Se mi zdi, da tole zveni kot kr eno lapanje, ker dokler tega ne doživiš, si je res težko predstavljat, kaj naj bi to pomenilo. Pred leti je šlo meni ful na živce, ko mi je kdo rekel, da je svet ogledalo, kadar sem kritizirala svet in ljudi podobno kot ti zdaj.

 

 

se strinjam po eni strani. ko sem bila najstnica sem mislila kako je vse grozno tukaj v sloveniji in ko sem šla v svet sem spoznala grozo ki se ne more primerjat niti malo z mojo grozico ki v bistvu sploh ni bila grozica ampak čisto spodobno življenje. sem bila v južni ameriki glih ko se je klanje mnogih vasi glih zaključilo ali nekako pomirilo, ampak ljudje so bili tam še vedno nekako v upanju da bo še vse dobro, radi so se smejali in bili pozitivni . klub 12urnem delavniku so prišli domov in bili sproščeni in se smejali. mi pa tukaj stokamo.

v drugo se pa ne strinjam jaz mislim da če ima vsak zdrav um mu je kritika samo v spodbudo in nima veze z egom.kritika je izraz drugega zornega kota.in ja v resnici so vojne na svetu in vere in vse kar sem naštela in niso to vojne ki se dogajajo v meni.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...