Skoči na vsebino

Napoved za 24. teden


Marsa

Recommended Posts

[url="http://www.lunin.net/Astro-napoved/2008/24/"][b]Napoved za 24. teden[/b][/url] - [b]9. - 15. junij 2008[/b] - je na [url="http://www.astrologija.org"]Luninem netu[/url].


[color="grey"]sory, ni slo prej. :8):[/color]

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jihaaa, prva sem, k bom prebrala x:o)x
grem zdele brat, tnx za napoved xsrcx

evo, prebrala, lah sam rečem, da sem harmonizirana z napovedjo, karkol že to pomeni x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hitr beres. x;)x xDDx

pa itak hit reagiras. oven pac. :fiju: ;)

jaz tud se kar skladna... x:o)x x;)x
sam pozresna (se) nisem. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne, jst berem normalno, sam vsi ostali berete ful počas x:o)x x;)x

evo, pr men že prehiteva, kr neky bi se kregarla

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx xDDx

ja sej.... na ene tezha tko udar.
odvisno a si pasivc al energetik. x;)x x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

[quote name='Mystica' post='976285' date='10. Jun 2008, 12:39']Kakšen teden nas čaka. x:o)x[/quote]
hm. v bistvu bo tok bluzev, da noumo mel prevec casa za zabluzit v tocno enem. x:px :vragec:
kar je dobr. xokx x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala marsa..... :palec:

a bluz bo spet...jh, nč novega.....zdej grem pa prebrat.... x:px

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma u glavnem, zanimiv teden... na vseh področjih. xsrcx

Edino tisto -naj malo počakamo s podpisom pogodbe- mi pa ni lih najbolj všeč, ker že komaj čakam da me pokličejo za ključ od stanovanja, in bi MORALO bit ta teden! To se že preveč vleče! (pa čeprav vem da bo vse ob pravem času, samo TEŽI to čakanje! Hja, nestrpna že postajam... xangx :vragec:

Poglabljanje vase in raziskovanje čustev je pa že kar nakaj časa prisotno pri meni, tko da to ne bo nič novega, mogoče samo še ojačano... x:Ix

Aja, včeraj sem dobila klic, da dobim v petek spet poročne albume za delat, tko da bo ustvarjalno pa povezano z umetnostjo in fotografijami, pa s sproščanjem in meditacijo...

Pa KOLO mi je prijatelj od mame zrihtal, tko da bom šla potem kolesarit!!! :onfire: :onfire:

Pa potopisno predavanje bom šla popoldne poslušat, od ene ki je nekaj časa živela v Peruju s sirotami v misjonskem taboru kot prostovoljka... mislim da bo zanimivo.

Pa SONČEK JE!!! :inlove:
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj, thanks Marsa :palec: x:Xx

heh, a spet bluzzz :eek:
jh,...še enmal bluza pa bom začela resno razmišljat, če si na stara leta ne bi namesto učenja violine nabavila raje saks.... :inocent:

x:)x

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Napoved x:Xx Sem vesela, da si jo spisala in nič se nea opravičuj. Super, da je.
Pa magari taka bolj.
V sredo imam bližnje srečanje s plastičnim kirurgom. Nisem še gledala ali bo v tehtnici že..ker pol se bi človek skoraj lahko potrudil in pazil kaj mi po faci čara..da o trebuhu in tam okoli niti ne govorim.Sicer bo pa itak ok. Sem se tak odločila x:)x

Drugo pa ni panike..sem vesela, ker šef mi zaželel vse ok(kul to, ker mu ponavadi dol visi za vse zaposlene, jaz pa toliko lapam vanj, da ...da se človek zelo omehčal no..kar fraj mi cel teden dal, ker taka pa res nea morem v službo hodit no..)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem hujsa kot najblj zagnan racunovodja, bilance delam kar naprej :o|o: :vragec: . Ta moment nad dolocenimi zadevami nisem najbolj navdusena. Padla v gnojnico, zlezla na breg, pa da vidim, ce bom skocila nazaj x:Ix . Sem bila sigurna da ne, pa pravis da kaksnih strateskih zakljuckov in zacetkov ni za delat zdajle.

Plin, ja, ga je zmanjkalo spet :vragec: , upam, da sem ga danes ze dobila, ker ne ljubim tusiranja. Oooooooooooooo hudo, dobila SMS lastnika, da sem dobila plin :onfire: :palec: . Pa se obisk dobim danes, upam, tako da bom prosila, ce mi prizge bojler, ne bi jaz, so mi glih trepalnice in obrvi nazaj zrastle xflirtx , lase pa se cakam.

Ja, na 76ih koncih hocem bit, kaj pa cem drugza, ce mam pa tko sfilane dneve, nicesar ne morem skenslat :o|o: .

Upam, da bo jutri fajn moon za pregled, pa za moje poucevanje, ko bom opazovana, pa ce se da se za izpit Spanscine, ce mi bo zneslo prisvinjat ta prav cajt nazaj.


Thx Marsa za napoved x:Xx xsrcx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='nataly' post='976319' date='10. Jun 2008, 14:58']..[b]V sredo [/b]imam bližnje srečanje s plastičnim kirurgom. Nisem še gledala ali bo v tehtnici že..ker pol se bi človek skoraj lahko potrudil in pazil kaj mi po faci čara..da o trebuhu in tam okoli niti ne govorim.Sicer bo pa itak ok. Sem se tak odločila x:)x[/quote]
:O: đizs, pa toj valda DONS x!x Ja, dobro opravi, provzaprov nej kirurg dobro opravi xDDx
Sej bo, Nat :palec: mal se hecaj s kirurgom, jst se zmer norca delam pr dohtarjih - me pol bl resno jemlejo, kokr če sm resna, toga, pa zapeta. Hecn ane :vio:

[quote name='Pujsita' post='976374' date='10. Jun 2008, 19:10']...Plin, ja, ga je zmanjkalo spet :vragec: , upam, da sem ga danes ze dobila, ker ne ljubim tusiranja. Oooooooooooooo hudo, dobila SMS lastnika, da sem dobila plin :onfire: :palec: . Pa se obisk dobim danes, upam, tako da bom prosila, ce mi prizge bojler, ne bi jaz, [b]so mi glih trepalnice in obrvi nazaj zrastle xflirtx , lase pa se cakam.[/b]
Ja, na 76ih koncih hocem bit, kaj pa cem drugza, ce mam pa tko sfilane dneve, nicesar ne morem skenslat :o|o: .

Upam, da bo jutri fajn moon za pregled, pa za moje poucevanje, ko bom opazovana, pa ce se da se za izpit Spanscine, ce mi bo zneslo prisvinjat ta prav cajt nazaj.


Thx Marsa za napoved x:Xx xsrcx :palec:[/quote]
LOL x:Dx x:Dx x:Dx sej je grozn, da se tlele režim, sam si tko smešn napisala...upam da se hecaš x^x
Pa jutr dobro opravi, stres jih kt za šalo :palec:
sej bo dobro šlo, oboje x!x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='ale`74' post='976307' date='10. Jun 2008, 13:46']Edino tisto -naj malo počakamo s podpisom pogodbe- mi pa ni lih najbolj všeč, ker že komaj čakam da me pokličejo za ključ od stanovanja, in bi MORALO bit ta teden! To se že preveč vleče! (pa čeprav vem da bo vse ob pravem času, samo TEŽI to čakanje! Hja, nestrpna že postajam... .....

Pa KOLO mi je prijatelj od mame zrihtal, tko da bom šla potem kolesarit!!! ....[/quote]
ja saj to je v paketu retro merkurja (da se ze prevec vlece). Upam da je ze (oz. da bo cimprej)! xcrossfingx

Dbest za kolo! xokx

[quote name='silki' post='976308' date='10. Jun 2008, 13:47']heh, a spet bluzzz :eek:
jh,...še enmal bluza pa bom začela resno razmišljat, če si na stara leta ne bi namesto učenja violine nabavila raje saks.... :inocent:[/quote]
heh, jau pa v bistvu ne maram bluza.
sm bl za spon pa tak. x:Dx x;)x

[quote name='nataly' post='976319' date='10. Jun 2008, 14:58']Napoved ... Super, da je.
Pa magari taka bolj.[/quote]
:D
[quote]V sredo imam bližnje srečanje s plastičnim kirurgom.[/quote]
Uh k nisem rpej vidla!
Upam da je vse slo tekoce in dobro skozi! In da si ok! :detelca:

(lepo od sefa :palec:)

[quote name='Pujsita' post='976374' date='10. Jun 2008, 19:10']Oooooooooooooo hudo, dobila SMS lastnika, da sem dobila plin :onfire:[/quote]
xokx

[quote]Upam, da bo jutri fajn moon za pregled, pa za moje poucevanje, ko bom opazovana, pa ce se da se za izpit Spanscine, ce mi bo zneslo prisvinjat ta prav cajt nazaj.[/quote]
Upam da bos ureedila vse super! xwizardx

jaz pa cist OK, sam nekam tecna, vse mi gre nekaj na zivce pa to.
ratal mi je, da se ne obremenjujem z registracijo, ki jo mam cez 3 dni... (:sick: x:((x).....
tko, ponoc spim pa to..... x:o)x
sam najbrz sem tud zarad tega zivcna dodatno.

pa tok mam dela, milijardo telefonov, mailov, ogromno obiskov, kup stvari za uredit, kar pozabljam stvari pa tko, blazota...
pa ful enga texta, pa cist zablokirano glavo.
Tko k pr napovedi, k je ze skor nisem napisala, k bla tok pozna, k mi cez vikend ni zneslo....
pol se mi je pa vse skup nekak rpestavlo in sploh ne sledim vec.
no ja, jebiga,. dolgcas mi pa vseen ni in tud nc hudga.... razen da sem mal hipohondricno razpolozena. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Cookie' post='976478' date='11. Jun 2008, 09:29']LOL x:Dx x:Dx x:Dx sej je grozn, da se tlele režim, sam si tko smešn napisala...upam da se hecaš x^x
Pa jutr dobro opravi, stres jih kt za šalo :palec:
sej bo dobro šlo, oboje x!x[/quote]

Ne, ne hecam se, ob visokointeligentnem priziganju bojlerja sem si ene par mesecev nazaj pozgala obrvi, trepalnice in sprednje lase. No zdaj mi je vse razen las ze zrastlo nazaj in si ne bi kvarila imagea, tako da je tole Luis zrihtal zame x;)x .


[quote name='Marsa' post='976928' date='12. Jun 2008, 11:49']Upam da bos ureedila vse super! xwizardx

jaz pa cist OK, sam nekam tecna, vse mi gre nekaj na zivce pa to.
ratal mi je, da se ne obremenjujem z registracijo, ki jo mam cez 3 dni... (:sick: x:((x).....
tko, ponoc spim pa to..... x:o)x
sam najbrz sem tud zarad tega zivcna dodatno.[/quote]

Hvala Marsa, sem zrihtala x;)x , zvecer pa samo na pol mrtva padla dol.

Super tele zadeve vozis in ziher sem, da zrihtas registrejsn, ne vpras me kako, samo vem, da bos, ker si zasluzis :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Pujsita' post='977050' date='12. Jun 2008, 18:09']Ne, ne hecam se, ob visokointeligentnem priziganju bojlerja sem si ene par mesecev nazaj pozgala obrvi, trepalnice in sprednje lase. No zdaj mi je vse razen las ze zrastlo nazaj in si ne bi kvarila imagea, tako da je tole Luis zrihtal zame x;)x .

...[/quote]
o, pošastno :O: in si še zmer upaš okol bojlerja hodt madona :eek:
se dobr, da "maš" Luisa :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Cookie' post='977377' date='13. Jun 2008, 09:03']in si še zmer upaš okol bojlerja hodt madona :eek:[/quote]
x:Dx

Pujsa, chenkju, itak da bom zrihtala - se vsak let sem. x:o)x xokx

a kdo ve, kok je fore? 8, 15 dni??

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='976928' date='12. Jun 2008, 11:49']ja saj to je v paketu retro merkurja (da se ze prevec vlece). [color="#FF0000"][b]Upam da je ze (oz. da bo cimprej)![/b][/color] xcrossfingx[/quote]

A Merkur je za to kriv... :inocent: x:o)x

OK, danes KONČNO zvedla za dokončni datum --- [color="#FF0000"][b]18-ega[/b][/color] podpis pogodbe, [color="#FF0000"][b]23-ega[/b][/color] otvoritev stanovanj in prejem ključev... x:px

:onfire: :onfire:
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ce se da, preestavi za kak dan (podpis pogodbe), ce se ne da, bod pozorna na luknjice in cakice, je pa dbest da je 23. prejem kljucev. xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='977567' date='13. Jun 2008, 13:15'][color="#0000FF"][b]ce se da, preestavi za kak dan (podpis pogodbe), ce se ne da, bod pozorna na luknjice in cakice,[/b][/color] je pa dbest da je 23. prejem kljucev. xokx[/quote]
Ma itak morajo podpisat še poroki (mama in prijateljica), tko da lahko nesem v petek 20-ega...
kaj praviš, bo ok?
Ja bom previdna, sicer pa vedno preberem NAJPREJ [i][size=1]drobni tisk[/size][/i]. x;)x HVALA!!! :palec: x:Xx
Moram pa pohvalit direktorico stanovanjskega sklada, ker je res super punca, mi gre ful na roko pa se upam vse zmenit z njo, se ne rabim nič kregat in živcirat... tko da nimam nekega strahu da bi me hotli kaj zajebat.

Ja, 23-ega bo pa hard, bo župan trakec prerezal, mislim... prav uradna otvoritev... x8Dx x:o)x
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='ale`74' post='977587' date='13. Jun 2008, 13:39']Ma itak morajo podpisat še poroki (mama in prijateljica), tko da lahko nesem v petek 20-ega...[/quote]
xokx se bolje kot 19. (k se ravno spremeni gibanje merkurja nazaj v direktnega).
super da lohk! x8Dx

a nisi oven (al mas luno)?
cudn da si pol pozorna tok k pravs, ampak fajn da si. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='977590' date='13. Jun 2008, 13:42']xokx se bolje kot 19. (k se ravno spremeni gibanje merkurja nazaj v direktnega).
super da lohk! x8Dx

a nisi oven (al mas luno)?
cudn da si pol pozorna tok k pravs, ampak fajn da si. :palec:[/quote]
No super! xDDx

Ne, Luno mam v Ovnu. x:)x
Ma ja, Sonce in Mars mam v Devici, Asc v Tehtnici, pa Uran v 1. hiši...
(04.09.1974 ob 8:20)

Sem ratala previdna ker sem imela dosti opravka z uradnimi papirji, nekaj zaradi mojih neumnosti x:o)x , nekaj pa zaradi takih služb ki sem jih opravljala, pa sem vedno previdna kaj podpišem.

Oven mi pa vpliva bolj pri čustvenih reakcijah, pa sem se tudi tu že navadila da nimam več takih "ognjenih" izbruhov. x;)x Aja, pa adrenalinski športi so mi bili od nekdaj privlačni. x8Dx
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha no, saj si itak devica, pol to ni nic tok cudnega. x:)x

ja, se ti res pozna oven. in manj tehtnica (ceprav tud slednja).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='977631' date='13. Jun 2008, 14:30']aha no, saj si itak devica, pol to ni nic tok cudnega. x:)x

ja, se ti res pozna oven. in manj tehtnica (ceprav tud slednja).[/quote]
Aja, a to je za Devico značilno? :inocent: Ja sej, najbrž res. x:o)x

Kako to misliš da se mi pozna Oven? :inocent:

Ma kolkor sem brala opise raznih znamenj, najdem še največ sebe pri Vodnarju, in zelo malo, skoraj nič Device... zato berem horoskope kar od Vodnarja, ker mi še najbolj zadene moj karakter...
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Cookie' post='977377' date='13. Jun 2008, 09:03']o, pošastno :O: in si še zmer upaš okol bojlerja hodt madona :eek:
se dobr, da "maš" Luisa :palec:[/quote]

x:)x :palec:

Saj je problem samo, ko zmanjka plina, ko moras z ognjem ono plinsko zadevo prizgat. Ko je bil glih tukaj, je vprasal, ce ze imam plin, pa sem rekla, da ja, pa da sem pozabila x:Dx prizgat bojler, ce se ljubi njemu x:o)x . Ne bi za noben denar priznala, da me je strah, tud za Eure ne x:o)x



Drugac pa Marsa, javljam, da te ubogam, da zrem x:px . Hlace in kavbojke zmer bolj salso plesejo okol mene in sem pogruntala, da je verjetno resitev v tem, da jes x:o)x . V sredo sem same sladkarije jedla, ker imam neko butatso predstavo, da se ven ne hodi jest, ker je drago. No tule komplet kosilo lahko dobis za 2 Eura, pa je nekaj konkretnega, jaz sem pa varcno zmetala vec kot tolk stran za sladkarije. Tako da danes, ko imam samo eno urco vmes, definitivno grem na kosilo :palec: .


Pa ne vem kaj je, ampak mojima rozama se je zmesalo nekaj, ena ima 3 nove liste :eek: , ta druga se pa tudi popravlja. Mogoce sta se pa prilagodili puscavskim razmeram x:o)x , se mal, pa jih bom lahko v puscavo v Sonori na pocitnice poslala x:Dx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Pujsita' post='977648' date='13. Jun 2008, 14:49']...Saj je problem samo, ko zmanjka plina, ko moras z ognjem ono plinsko zadevo prizgat. Ko je bil glih tukaj, je vprasal, ce ze imam plin, pa sem rekla, da ja, pa da sem pozabila x:Dx prizgat bojler, ce se ljubi njemu x:o)x . Ne bi za noben denar priznala, da me je strah, tud za Eure ne x:o)x
...[/quote]
x:Dx x:Dx x:Dx
pa čestitke za rožice; mal si ti njih zdresirala, mal pa one tebe, kaj x;)x


*******
drgač pa opažam, da tist planet za kregarjenje resnično deluje, je vidt tuky na LNF in kle pr men v RL: ima li koga da ga pretućem :inocent:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...