Skoči na vsebino

Napoved za 28. teden


Marsa

Recommended Posts

  • Komentarji 71
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar
[quote name='Amis' post='985311' date='8. Jul 2008, 13:33']najbrž res......sam najpomembnejše je druženje....čvek, pa smeh....take reči.....

drgač pa nimam problema če je treba al pa če hočem koga poklicat.....sam cajt si moram vzet.....

pa menda mi je bil v lajfu sam en lev všeč.....od tipov....pa tud na splošno nimam glih dost levčkov okrog sebe......[/quote]

js tud ne tripam glih ne vem kolk prav na leve.... ampak so pa skoz okol, ves lajf! kr tle so pac. x:o)x xnckrivx
me vcas 'pridobijo' zato k se velik smejejo, kot jaz.. pa neko to srcnost mamo podobno.. pa se [i]tu[/i] najdemo, al kaj.
sam smo oboji prevec temperamentni pa taki, egoisticni, pa seveda je tezko se karkoli it potem. x:o)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

js pa u bistvu ne vem zarad česa....enostavno niso v moji bližini.....mogoč nimajo kaj počet s svojimi sončki v moji 12 hiši, ki je prazna....pa jim je to najbrž dolgocajtno..... :vragec: x:Dx x^x ......

:inocent:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cudn sej ti bi se morala pravzaoprav bl stekat - zarad dvojcka.

pr men pa noben (polozaj v chartu) skor ne sede na leva - niti nc kar je v ribah, niti sco, niti devica niti bik. x:o)x nc kej skupnega torej, na nobenem podrocju, nimam z njimi - no sej mogoc pa tko kot s tehtnicami... skor vsak kakorkoli 'moj' ma kaj v tehtnici, ceprav pa ni nihce tehtnica.
velik mojih frendov oz. bliznjih ma asc tehtnico. men so fajn, k so skulirani, jaz sem njim fajn, k nisem. x:o)x xDDx xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma tista luftarska luna je res sam za druženje dobra, pa čist nč drugega....sicer pa, če smo čist pošteni......glede na to, da je na 29i stopinji, je itak sama po sebi mal čudna......in pri celi grešti reči v sco, se tale inkonjunkcija kar nekam zgubi.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tale levja teorija bo drzala, ja :palec: , vsiljovost... :sori: x:Ix x:Dx , vcasih, samo zdaj se je zavedam in se ji izogibam, samo se vseen... :sori: . Za kako si tudi jaz ne klicem, pa tudi ne slisiva se non stop, recimo 1x na mesec in pol max, potem je pa velik vsega...

Saj je v bistvu samo on in se en drug bivsi (7 let) za omenit, ostalo je bilo bolj prehodne narave x:Ix . No s tem vodnarjem pa nimava stikov in jih tudi nic ne pogresam .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

socializatorski plani so se mi sfižili včeraj..... :vragec: :sori: ....res, da je vse za nekaj dobro, sam.....tole čist tumač......grrrrrrr.....

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='985284' date='8. Jul 2008, 12:07']xokx se boljse! xyesx
prvic se mora folk naucit zment faco na faco, ne da je vedno neka podpora (in zraven morda se trenje, k razlicni pristopi pa se rusi avtoriteta obeh starsev s strani drug drugega), plus da ti mal odpnes. Da nimas vedno vsega na komandi in da ne skrbis vedno tok prevec pa skoz hotet urejat (ob luni sco + asc v devici)[/quote]

Deviška luna in sco asc.. x;)x je ta prav. Ampak drži - vse pod kontrolo in vse urejat..Glih včeraj: spim(z nočne) in treba ta mali uredit osebno - ji poteče v avgustu, pa da ne bomo to tik pred zdajci..bolje prej in itak v petek gre v Avstrijo s folkloro..pa zadolžim gospodiča naj se gre fotkat s tamalo in vse..pol pa se spomnim: da dedc itak ne bo vedel točno kaj mora rečt - da mora stara osebna cela ostat, da je ne smejo uničit in tak..pa se skobacam že ob desetih pokonci in sama urejat tole..Bil dedc kar užaljen - da pa bi to ja on tudi sam vedel.
ampak nisem hotla tvegat no... da bi punca na koncu brez osebne ostala in doma, pa izpustila Avstrijo..in Celovškega župana x:Dx Heiderja ziher ne bo x:Dx

Levi - jaz jih imam pa rada - mama levinja :palec: mi paše srčnost in vse..tudi hrupnost in tak.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Amis' post='985350' date='8. Jul 2008, 14:52']ma tista luftarska luna je res sam za druženje dobra, pa čist nč drugega....sicer pa, če smo čist pošteni......glede na to, da je na 29i stopinji, je itak sama po sebi mal čudna......in pri celi grešti reči v sco, se tale inkonjunkcija kar nekam zgubi.....[/quote]
aja sej res... ja Luna se hitr premika, v raku je doma, tko da jo komot TUD v raka pripisujes.....

[quote name='Amis' post='985528' date='9. Jul 2008, 07:08']socializatorski plani so se mi sfižili včeraj..... :vragec: :sori: ....res, da je vse za nekaj dobro, sam.....tole čist tumač......grrrrrrr.....[/quote]
a dej, skoda...
no ja, bogve cemu pa si se izognila...

[quote name='nataly' post='985534' date='9. Jul 2008, 08:12']Deviška luna in sco asc.. x;)x je ta prav. Ampak drži - vse pod kontrolo in vse urejat..Glih včeraj: spim(z nočne) in treba ta mali uredit osebno - ji poteče v avgustu, pa da ne bomo to tik pred zdajci..bolje prej in itak v petek gre v Avstrijo s folkloro..pa zadolžim gospodiča naj se gre fotkat s tamalo in vse..pol pa se spomnim: da dedc itak ne bo vedel točno kaj mora rečt - da mora stara osebna cela ostat, da je ne smejo uničit in tak..pa se skobacam že ob desetih pokonci in sama urejat tole..Bil dedc kar užaljen - da pa bi to ja on tudi sam vedel.
ampak nisem hotla tvegat no... da bi punca na koncu brez osebne ostala in doma, pa izpustila Avstrijo..in Celovškega župana x:Dx Heiderja ziher ne bo x:Dx

Levi - jaz jih imam pa rada - mama levinja :palec: mi paše srčnost in vse..tudi hrupnost in tak.[/quote]
aja saj res, ne vem zakaj zmer zamenjam... si mi tak tip kot bi mela luno... res je, asc mas in to se skor cist na moji stopinji... xyesx

ja, saj - jaz tud zato - Leve. xyesx
ja, hrupni. x:o)x xDDx

ampak saj mene je tud dost v prostoru pa nisem glih tihcena, pa dalec od kakega Leva. x:o)x x:Dx

[quote name='Pujsita' post='985363' date='8. Jul 2008, 15:04']Tale levja teorija bo drzala, ja :palec: , vsiljovost... :sori: x:Ix x:Dx , vcasih, samo zdaj se je zavedam in se ji izogibam, samo se vseen... :sori: . Za kako si tudi jaz ne klicem, pa tudi ne slisiva se non stop, recimo 1x na mesec in pol max, potem je pa velik vsega...

Saj je v bistvu samo on in se en drug bivsi (7 let) za omenit, ostalo je bilo bolj prehodne narave x:Ix . No s tem vodnarjem pa nimava stikov in jih tudi nic ne pogresam .[/quote]
ehh.. saj nisem rekla da levi SO vsiljivi, sam da jaz pac nocem bit. x:o)x
ne bi rekla da so ravno vsiljivi. pac tok so polni sebe da se jim normaln zdi, da ti prav tko shizish nanje kot oni (nase). x;)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='985560' date='9. Jul 2008, 10:34']...ehh.. saj nisem rekla da levi SO vsiljivi, sam da jaz pac nocem bit. x:o)x
[b]ne bi rekla da so ravno vsiljivi. pac tok so polni sebe da se jim normaln zdi, da ti prav tko shizish nanje kot oni (nase[/b]). x;)x x:px[/quote]
pa ovni smo čist isti x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, nisem naprej pisala, namrec ovni znajo bit velik bl vsiljivi.. xyesx
tud v smislu osebnega prostora.
ce nekdo pika vate s prstom, se te nenehno dotika, shpika vate, ta vsake tolk fejst po rami udar al pa po kolenu, je sto posto oven. xyesx x;)x
(ce ni, ma pa luno al pa kej xyesx).
ne res, ful smo jih ze tkole ugotovil.

Levi znajo pa tud se ful dotikat pa tko, sam ovni bl.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, tole pa ni čist res :o|o: jst sm oven (sonce, luna, merkur), pa nič ne špikam, šlatam, tolčem folk; k tut ne maram tega drezanja v osebni prostor :vragec: sm pa v besedah res ful direktna xDDx nič ne okolišim pa tko.
Mrbit morjo pa uni ovni met še kej leva :inocent:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ne, sam nimajo vsi devic zraven mocnih pa rakov pa tega. x;)x

se mi je zdel, da se s tem pri sebi ne bos strinjala oz. da bo takole potekala debata. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='985284' date='8. Jul 2008, 13:07']delas pac to kar lahko.
mene tud vse krivi, kaj vse morm oz. mam nad glavo (in to ni eno podrocje.. je vse razprseno, vmes morm pa pac se vsak dan *lovit* <k nc ni ze tle>)...
ampak grem lepo po vrsti. one step at the time.
schtraufenpachtsko sem pa ze zadnjic.
[b]Ce enkrat delam za 6, ne morem od sebe pricakovat, da bom vsak dan delala za 6. Torej ce en dan delam sam za 1, je to ravno dbest. [/b]xokx x;)x[/quote]
Hvala za tole. :)

Imam eno čudno obdobje zdej. :sori:

Ena velika doba nečesa se je končala in nova se nekam prehitro odvija pa še ne dojemam sprememb, oz. me skorajda preobremenjuje vsa ta sila ki bi se rada naenkrat odvrtela...

Moram postavit stvari na svoje mesto, nekatere stvari še predelat pri sebi kaj sploh hočem, kateremu delu svoje osebnosti dat prednost da bo šel naprej...
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem vedla da bos na tole pozorna in da ti bo vsec. x;)x x8Dx

ja, stekam - in to je povsem naravno.
Mislis da je selitev macji kaselj?
v razpredelnici stresov je zelo hitro. xyesx
ceprav je lustno, v tvojem primeru si sla na svoje itd. - vseen je stresno.
Cist te izzame in jasno da se mors mal umirit, nazaj sestavt.
meni se to zdi najbolj mozno naravno.
Sploh smo pa v raku. in teb dela na oboje (oven, tehtnica) kvadrat. skratka, je jasno, da dogajas, ampak zdaj pac dogajas tako.
Saj konec koncev se mors ravno tega tud naucit!
da kdaj NE delujes (luna v ovnu). x;)x
(oz. da kdaj delujes tudi na pasiven nacin in tud bolj na notranje in na umiritev)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='985591' date='9. Jul 2008, 12:36']..Saj konec koncev se mors ravno tega tud naucit!
da kdaj NE delujes (luna v ovnu). x;)x
(oz. da kdaj delujes tudi na pasiven nacin in tud bolj na notranje in na umiritev)[/quote]
Jaa :2src: :palec: to morm jst stalno ob/ponavljat :o|o: pa ful mi gre na živce kr tm pr miru stat in ne drezat (da se stvari odvijajo), uno prov živc parajoče stanje :mad2: tko da...kle sm pa jst boga xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='985591' date='9. Jul 2008, 12:36']sem vedla da bos na tole pozorna in da ti bo vsec. x;)x x8Dx

ja, stekam - in to je povsem naravno.
Mislis da je selitev macji kaselj?
v razpredelnici stresov je zelo hitro. xyesx
ceprav je lustno, v tvojem primeru si sla na svoje itd. - vseen je stresno.
Cist te izzame in jasno da se mors mal umirit, nazaj sestavt.
meni se to zdi najbolj mozno naravno.
Sploh smo pa v raku. in teb dela na oboje (oven, tehtnica) kvadrat. skratka, je jasno, da dogajas, ampak zdaj pac dogajas tako.
Saj konec koncev se mors ravno tega tud naucit!
da kdaj NE delujes (luna v ovnu). x;)x
(oz. da kdaj delujes tudi na pasiven nacin in tud bolj na notranje in na umiritev)[/quote]
xDDx xsrcx x:Xx

V bistvu imaš prav - - da bi se morala naučit da kdaj tudi ne delujem (saj ne da ne znam, ampak kar nekako pozabim na to) --- ker ugotavljam da še takrat ko mislim da ne delujem, sem v delovanju... če ne drugače pa v glavi delujem... še ko se sproščam nekako delujem, mi dela pa vizualizacija če ne drugo... so resnično redki trenutki ko se res odklopim in da ne delujem. :inocent: Upam da me razumeš kaj hočem povedat... x;)x
Aja, pa nekakšni občutki krivde se me začnejo polaščat ko jst sedim in počivam, nekdo drug ma pa rihta v stanovanju stvari ki jih jst ne znam al pa ne zmorem.... bi najraje kar sama vse naredila. x:o)x Pa potem zginem, zbežim iz stanovanja ker ne morem tega gledat, pa postanem potem živčna ker bi pa najraje ležala na postelji in se umirila... Pa z vseh koncev bi radi prišli na obisk (in jst si tudi želim teh obiskov), stanovanje pa še v urejanju... in je težko skombinirat vse skupaj...


***
[b]"Sploh smo pa v raku. in teb dela na oboje (oven, tehtnica) kvadrat.
[color="#FF0000"] skratka, je jasno, da dogajas, ampak zdaj pac dogajas tako."[/b][/color]
To pa ne štekam kaj si hotla povedat. xnckrivx :inocent:
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='985560' date='9. Jul 2008, 09:34']ehh.. saj nisem rekla da levi SO vsiljivi[/quote]

Pa s(m)o, ce nam je nekdo vsec, bi se non stop druzili in ne dojamemo/jo, da smo vsiljivi. Jaz sem to koncno dojela in se poskusam vsaj malo kontrolirat x;)x .


[quote name='Marsa' post='985580' date='9. Jul 2008, 10:35']Levi znajo pa tud se ful dotikat pa tko, sam ovni bl.[/quote]

Tule se pa vsi znaki kar naprej dotikajo x:Dx x;)x . Moram reci, da mi je ta zadeva vsec, ker vzpostavi bolj osebni stik. Vsec mi je pa se zlasti zato, ker se vidi, da je to naravno, da je v njih ze tisocletja in je tako pozdravljanje naravno zanje. Saj ko se pozdravijo, se ponavadi ne dotikajo vec x:)x . Mislim pa, da ce bi zdajle sla v Slovenijo, bi vsem tezila z mehiskim pozdravljanjem, ko si das roko in poljubis na levo lice. Enostavno ti pride v kri.

Tudi ko sem delala v Italiji, se mi je njihovo pozdravljanje zdelo naravno, mi ni motilo vse ono objemanje in poljubljanje, bi me pa motilo v SLO, ker vem, da se pa mi tam ne pozdravljamo tako.


[quote name='ale`74' post='985588' date='9. Jul 2008, 11:06']Ena velika doba nečesa se je končala in nova se nekam prehitro odvija pa še ne dojemam sprememb, oz. me skorajda preobremenjuje vsa ta sila ki bi se rada naenkrat odvrtela...[/quote]

Smo hecni a ne, komaj cakamo, da nekaj bo, potem smo pa tam, smo pa zmedeni. Saj bo Ale, tudi ce je super zadeva, je treba malo pospravit staro, da je mesto za novo xsrcx :palec: .


[quote name='Marsa' post='985591' date='9. Jul 2008, 11:36']Mislis da je selitev macji kaselj?
v razpredelnici stresov je zelo hitro. xyesx[/quote]

Smrt, locitev, menjava sluzbe in selitev so ta glavni faktorji stresa.. Razmisljam o temle in se ne morem odlocit, ce sem bolj pod stresom, ce se selim, al ce ne x:Dx x;)x . Sem ze pol leta tule :palec: , najdem domov x:o)x , kar je znak, da sem res ze precej casa tule x:px .

[quote name='Marsa' post='985591' date='9. Jul 2008, 11:36'](oz. da kdaj delujes tudi na pasiven nacin in tud bolj na notranje in na umiritev)[/quote]

Spet zamudila vpis :O: :inocent: . Sem imela vceraj prosto popoldne in sem hotela najt serviserja za hladilnik, nest popravt cevlje, kupit mobikartico, pomarace in kruh. Spisat nekaj priprav, odgovorit na maile, oprat, zlikat in pomit po tleh. Tkole v ene 3 urah :o|o: . Ce ne naredim dolge liste zadev, se pa zdim sama sebi lena xrolleyesx .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='ale`74' post='985616' date='9. Jul 2008, 13:45'][b]"Sploh smo pa v raku. in teb dela na oboje (oven, tehtnica) kvadrat.
[color="#FF0000"] skratka, je jasno, da dogajas, ampak zdaj pac dogajas tako."[/b][/color]
To pa ne štekam kaj si hotla povedat. xnckrivx :inocent:[/quote]
Prevod:
Sploh je pa zdaj obdobje Raka (ko je Sonce v Raku). In ti tako (Sonce) dela malo neugoden aspekt (kvadrat - kot 90 stopinj) z Luno in Ascendentom (Ovnom in Tehtnico), ki ju imas v natalnem horoskopu.

Tako da, jasno da se ti dogaja in zdaj se ti dogaja pac tako - kot se dogaja ko je Sonce v Raku (vsem - se pravi ze brez ovnov pa tehtnic). x:)x

xyesx

jp. selitve. x:o)x x:Dx
sm mela ze cele odstavke napisajn, pa vse zmeden zgleda, zdaj nimam casa se se v sleitve poglobit, a bi lohk cele strani napisala.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Pujsita' post='985630' date='9. Jul 2008, 13:16']Pa

. Mislim pa, da ce bi zdajle sla v Slovenijo, bi vsem tezila z mehiskim pozdravljanjem, ko si das roko in poljubis na levo lice. Enostavno ti pride v kri.



Smrt, locitev, menjava sluzbe in selitev so ta glavni faktorji stresa.. Razmisljam o temle in se ne morem odlocit, ce sem bolj pod stresom, ce se selim, al ce ne x:Dx x;)x . Sem ze pol leta tule :palec: , najdem domov x:o)x , kar je znak, da sem res ze precej casa tule x:px .[/quote]

Pol bi pa ziher imela težave; ker ali bi te hotli poljubit nazaj na drugo lice; ali pa kar po srbsko - še enkrat na levo za potrditev..

ja..prav stresno živiš..toliko se ti nadogajalo v kratkem času, da niti ne najdem besed za tole. Stres že ni..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Pujsita' post='985630' date='9. Jul 2008, 14:16']Smo hecni a ne, komaj cakamo, da nekaj bo, potem smo pa tam, smo pa zmedeni. Saj bo Ale, tudi ce je super zadeva, [b]je treba malo pospravit staro, da je mesto za novo[/b] xsrcx :palec: .[/quote]
xsrcx Hvala! x:Xx
Ma sej zmedena nisem, samo preveč vsega je, naenkrat!

[quote name='Marsa' post='985631' date='9. Jul 2008, 14:16']Prevod:
Sploh je pa zdaj obdobje Raka (ko je Sonce v Raku). In ti tako (Sonce) dela malo neugoden aspekt (kvadrat - kot 90 stopinj) z Luno in Ascendentom (Ovnom in Tehtnico), ki ju imas v natalnem horoskopu.

Tako da, jasno da se ti dogaja in zdaj se ti dogaja pac tako - kot se dogaja ko je Sonce v Raku (vsem - se pravi ze brez ovnov pa tehtnic). x:)x[/quote]
Malo več razumem, hvala da si se tko potrudila. x:Xx xsrcx
Edino to še ne štekam --- a MOJE Sonce je zdej v Raku al kako? Vem da je zdej koledarsko obdobje Raka, samo ne vem kaj ima to veze z mojim natalnim Asc in Luno. Če je pa moje Sonce prišlo v Raka, pole štekam... Samo kolko časa pa to potem traja? Je dolgo obdobje? Ker to kar se zdaj dogaja je hard za prenašat, to nihanje čustev in razpoloženj... xrolleyesx

Al si mislila da bo boljše ko pride koledarsko Sonce v Leva? x8Dx
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, zdaj JE sonce v raku.
Tvoje sonce pa je tam kjer je. kot ga imas v horoskopu.

Za vec pa nimam energije - ce ze do zdaj nisi nc stekala, 3. se mi pa ne da.
pac se ne razumeva - nc hudga. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='985656' date='9. Jul 2008, 15:07']ja, zdaj JE sonce v raku.
Tvoje sonce pa je tam kjer je. kot ga imas v horoskopu.

Za vec pa nimam energije - ce ze do zdaj nisi nc stekala, 3. se mi pa ne da.
pac se ne razumeva - nc hudga. x:)x[/quote]
Ja sej zdej štekam... kolkor pač štekam. xDDx Ni treba še v tretje. x:)x
Se bom malo bolj poglobila v horoskop pa bom več štekala. x;)x xsrcx

Sej ti pravim da sem v čudnem obdobju, pa pride tudi do black outa.... ful pritisk v glavi, mi pritiska na možgane in na čelo in na oči in na vrat, in na.... ma kot motor ki se ne more ustavit in bo pregorel se počutim... :o|o:

Sploh si nisem všeč ko tkole nekaj jamram.... moram it vn na zrak, mogoče bo boljše. x:)x
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='nataly' post='985640' date='9. Jul 2008, 13:30']Pol bi pa ziher imela težave; ker ali bi te hotli poljubit nazaj na drugo lice; ali pa kar po srbsko - še enkrat na levo za potrditev..

ja..prav stresno živiš..toliko se ti nadogajalo v kratkem času, da niti ne najdem besed za tole. Stres že ni..[/quote]

x:Dx x:Dx x:Dx , tudi tule vcasih hocejo izkoristit priliko x;)x , pa se ponavadi modro umaknem x;)x .

Jp, menjala sluzbo, tko ene 5x v zadnjem obdobju, locena, ne po svoji krivdi x:Dx x;)x , selila, v bistvu teatra res ne rabim, ga kar zivim x:o)x .

[quote name='ale`74' post='985670' date='9. Jul 2008, 14:43']Ja sej zdej štekam... kolkor pač štekam. xDDx Ni treba še v tretje. x:)x[/quote]

Kolikor jaz stekam, ki sem bolj telebajsaste narave za tele astro zadeve, trenutna situacija na nebu dela razne kvadrate in tecne zadeve na tvojo rojstno karto. Trenutno je sonce za vse nas v raku, kar povzroca dolocene efekte spet, rak je nekak ljubitelj doma ipd, mogoce je zato selitev v tem obdobju custveno tezja.

Ugibam samo.... x:Ix
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prejle sploh nisem porajtala. x:)x

[quote name='Pujsita' post='985630' date='9. Jul 2008, 14:16']Pa s(m)o, ce nam je nekdo vsec, bi se non stop druzili in ne dojamemo/jo, da smo vsiljivi. Jaz sem to koncno dojela in se poskusam vsaj malo kontrolirat x;)x[/quote]
No ja, mla znate bit res dushechi sem pa ke. x;)x xDDx

[quote]Smrt, locitev, menjava sluzbe in selitev so ta glavni faktorji stresa.. Razmisljam o temle in se ne morem odlocit, ce sem bolj pod stresom, ce se selim, al ce ne x:Dx x;)x . Sem ze pol leta tule :palec: , najdem domov x:o)x , kar je znak, da sem res ze precej casa tule x:px .[/quote]
jp. xyesx
ma carica si! :palec: x^x

[quote]Tkole v ene 3 urah :o|o: . Ce ne naredim dolge liste zadev, se pa zdim sama sebi lena xrolleyesx .[/quote]
Pridna.
jaz tud.... se zdim sama seb lena, ce ne vem cesa ne zganjam. xDDx

[quote name='Pujsita' post='985716' date='9. Jul 2008, 18:47']trenutna situacija na nebu dela razne kvadrate in tecne zadeve na tvojo rojstno karto. Trenutno je sonce za vse nas v raku[/quote]
tako. xyesx
Hvala Pujsa! :palec:

Ja, tud to si fajn sklenila: res ma seveda lahko custveno se vecji nabolj sleitev v raku (ravno ker je bolj nepremikajoc tip oz. navezan na dom itd.)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...