Skoči na vsebino

Okrasni kamenčki....


Ninca

Recommended Posts

Jst se opravičujem, če sm sfalila al pa če taka tema že obstaja, ampak mene zanima,

če seveda kdo ve, kako se reče temu, kjer s kamenčki, školjkami, raznoraznimi stvarmi pač napolniš vaze, sklede, whatever....za okras...

Če sploh obstaja kje kaj o tem.....Iščem po internetu pa nikjer ne najdem ničesar, verjetno sploh ne iščem na pravem mestu.....kdo kaj ve o tem?

Namreč, rada bi si naredila kaj takega, pa bi bilo zelo priporočljivo prej vidt kakšne primerke, načine, ipd....jst osebno namreč nisem ravno polna idej x:)x

Carpe diem!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jst vem za LJ: maš ene par zanimivih štacun, nekatere od teh izvajajo tečaje ročnih spretnosti - krašenje s okrasnimi kamenčki, kiparjenje ipd.

Osebno zmer brskarim v Prometeju (k je najdražji :sori: ).

 

Revije so prav tako uporabne zadeve in namigi; v nkeatreih dobiš ideje; vse za dom...pri nas doma...

 

sam tok, na hitr x:Ix

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ninca ... pri nas smo takole shranili delček morja :2src:

Jaaa, to sem mislila, samo da je še bolj s peskom ali kamenčki ali čimerkoli dekorirano, super x:)x hvala

Jst vem za LJ: maš ene par zanimivih štacun, nekatere od teh izvajajo tečaje ročnih spretnosti - krašenje s okrasnimi kamenčki, kiparjenje ipd.

Osebno zmer brskarim v Prometeju (k je najdražji :sori: ).

Revije so prav tako uporabne zadeve in namigi; v nkeatreih dobiš ideje; vse za dom...pri nas doma...

Kje je že Prometej?

Katere pa so te zanimive štacune, ki jih še poznaš?

Ja, sej vem, revije...sm hotla na netu kej najdt, kšne fotke, pa mi ni uspelo, žal...

No poznam trgovino Samson d.o.o v Kamniku...trgovina na drobno in debelo....Tam kjer je tovarna Titan. Če boš hodila kdaj v te kraje.

Tam imajo vseesorte stvari...pa tudi te dekorativne zadeve.

Hvala lepa, če bom kaj na tistem koncu, pa zavijem še tja x:)x

Carpe diem!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: Ninca, men se zdi, dab ti rada, da ti vse serviramo, pa še namest tebe kej nardimo.

Če ti je do tega, se boš mogla pa že sama mal potrudit. x:)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: Ninca, men se zdi, dab ti rada, da ti vse serviramo, pa še namest tebe kej nardimo.

Če ti je do tega, se boš mogla pa že sama mal potrudit. x:)x

Oprosti, ampak samo vprašala sm kje je Prometej in še kakšna takšna trgovina, ker si rekla da veš za par zanimivih štacun....

Seveda bom sama naredila, če pa kje dobiš kakšno idejo, al iz fotk al pa če ti da kdo kakšen predlog, pa ni nič narobe s tem a ni tako?...vsaj moje mnenje je tako...

 

prometej ima tud e-trgovino ..vtipkaj. xDDx

drugače pa je Mala ulica 5 v Ljubljani...

Sm že našla ja, vseeno najlepša ti hvala za pomoč x:)x

Carpe diem!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidiš ravno danes , ko sem bila v cvetličarni ,,,sem vidla ogromno okrasnih kamenčkov pa školjk ...naravno. SEveda pakiranih v vrečkah, lahko nabaviš x:)x

Res? Sploh nism pomisnla na to, da bi v cvetličarni imeli....hehe

Ful ti hvala za info x:)x

Carpe diem!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...