Skoči na vsebino

Napoved za 32. teden


Marsa

Recommended Posts

se strinjam, zato se tudi sama *vztrajam*.

mi je pac to odtehtalo v primerjavi z varnostjo in solidnim lajfom, potem mi ze mora pomenit. xDDx

ja, tud mrk, sure. :o|o: xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 57
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar
:)

Šibam zdej, moram it obvezno pod tuš... pa potem me pobere frendica, da greva v bolnico na obisk.
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:
lepo da gres takoj frendo mal pogledat in bodrit. x8Dx

ja jaz tud mam nekam za skakat in moram bit kmal nazaj.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='1055444111' date='5. Aug 2008, 14:51']:palec:
lepo da gres takoj frendo mal pogledat in bodrit. x8Dx[/quote]

Sej sva že po telefonu, ampak vem kako je bit v bolnici x;)x
Še dobro da lahko hodi, da gre lahko vsaj vn iz sobe, pa na čik al na kavo...
Samo vem da komaj čaka da gre domov.


Ma smo štiri prijateljice, ki smo si blizu kot sestre... ona mi je pa še najbolj pri srcu. xsrcx xsrcx
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='1055444075' date='5. Aug 2008, 13:37']pa ne krozi tud zato, k vsi sam k seb stiskajo in zadrzujejo proces krozenja, saj denar mora krozit, ga je treba torej tud zapravljat.[/quote]
kljub temu da sem koza se s tem popolnoma strinjam...
imam prijateljico ki je tri tedne na morju ampak če sem poštena jst tam ne bi bla niti tri dni...
jst bom bogata, ko bom lahko osrečevala (če dobro pomislim sem že sedaj, na nek način ;)), ne pa da bom kao se preseravala pol pa prideš slučajno enkam pa vidiš stanje... no ja....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za napoved, marsa...... xsrcx


grem brat....z zamudo, pa vseeno........ x;)x

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jo.
jaz pa pisat... al kaj. x:o)x x:Dx

(*zadnc me je pa picl pa razturala in iz rokava metala x:o)x x;)x -HB! xokx :switz:), zdej pa se nekaj malega *rojevam* ze par dni (torej obratno razmerje x:o)x))...

skratka: :xx!: :sick:

*in kot nalasc mi 500x zamrzne itd., kot znak, da pac... je treba nekaj druzga.
no in tud sem...
in tko.
vmes bla ze na enih koncih, mi je kr pasal, sam precej cudn je folk vozil (vsi brez luci pa to), da sem bla vesela, k sem se pospravla nazaj tlele spodaj.

sploh glede na sanje, ko sem spet mela ukvarjanje s parkiranjem oz. ne sploh to, parkiram vedno smooth, v rl in v sanjah... pac pa nekak (v sanjah) pozabm, kje sm parkirala oz. so cist drugi plejsi ipd. oz. se skratka s tem dost ukvarjam.... hecn, k glih mi dejansko tok pomen promet (sam, ne glede na to, da dooolg nisem bla sama voznik)...

Ksenija, ja sej, en ma pa pac tko.... pac.... v redu, to je zanj ono D. xDDx saj jaz pa to vsakmu prvoscm (taksno kot si zeli in si zase predstavlja nadultradbest in vse), itak, sam pac tud seb... x:)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, itak sem si splanirala kolesarjenje, pa mal vode, pa izlete in obiske.....pa naspat se mislim ob priliki....no, ko bom nehala okrog letat.....da so vozniki čudni, sem tud že opazla....marsa, tud js jih vidla en kup brez luči v zadnjem času.....kakšno posebno fatiranje v tem dopustu ni na sporedu..... x:Dx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='1055444075' date='5. Aug 2008, 13:37']ja seveda, x:o)x - mrk oz. *pomraceno obdobje*. (*blokade na vseh podrocjih)
..[/quote]
mhm, sm vedla, da bom mogla morčita (za prejšn vikend) "plačat". Se nama na dopustu pridružita njegova zlata mama in njegova sestra. Juhu :o|o: :xx!:
Vse ima zgleda svojo "ceno".

[quote name='Marsa' post='1055444174' date='5. Aug 2008, 18:56']...*in kot nalasc mi 500x zamrzne itd., kot znak, da pac... je treba nekaj druzga.
no in tud sem...
in tko.
..[/quote]
Ahm, pr nas je točno od prejšnga četrtka štala z net.konekšnom, pošto, rač. me juga :vragec: pa se pol tko tolažim, da je vse to zarad mrka x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men dopust očitno ide k vragu še bolj pa ide k vragu moje spoštovanje do nekaterih... kolk bi se lahko maščevala, vse karte imam v rokah, pa ne morem, nisem takšen človek. sam do konc tedna pa lahko še postanem :sori: razočarana nad odnosom
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ksenija, vile pa koso v roko, pa pred vrata dolžnika :vragec: pa zadavi hudiča pogoltnega :xx!:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj!

ksenija, js tud v tem smislu slabe in bi tud najrajs koga na gobec.
vcer, kot da nisem mela ze dovolj druzga stresa, telefon, da smo dolzni blazne denarje, k jih je nekdo prek nase firme, ki je nekaj delal, dolzen in zdaj name leti to. sm kr bela b obraz postala. in zelena. od besa. pa cist mirna sem bla - se dobr, k so ze grozil.
skratka, namest da bi koooncnoooo ze razen cash prisel, me ganjajo k dolzna??? :mad2:
k v lajfu nismo bli, sem ponosna da se rajs gaga pa da je vse placano.
skratka in je cela frka in se mitje ni.

~

ne glede na to sem se odlocla, da si vseen se kaj sposodim
(un k mi je mat posodla, sem ze zapravla, k se mi je zafrzmagal, da 10 dni naj pa gagam oz. naj grem kar spat al kaj - do tedaj k grem na morje pa jih loohk zacnem zapravljat? x:o)x da bom gagala, stradala, cash pa sparala za morje'??? pa sem si prisegla da grem na pico in vse zivo, no tega pol nisem, sem si pa kupla kar sem rabla, nujne stvari, pa za 1/4 tanka sm sla tankta, da lohk vsaj kam se zategnem.....itd.)...

no 1 dodaten minus za morje mi je bla tud ms, ki naj bi jo dobila natancno tedaj ko naj bi sla (se pravi bi prakticno 1/2 morja mela, mal manj) in jaz se naj razdrem in raztrescim, grem prek svojih meja, si dodatno sposojam, da pol pa tkole? ms? :o|o:)
no in dons dobim 5 dni prezgodaj in bo glih tedaj konc k naj bi sla. xokx
pa se mi je zdel en tak mini znakec, da... hm? morda? itd.

tko da morda si bom skusala vseen sposodit nekaj casha se (ceprav se mi to upira, ker nocem zivet prek svojih zmoznosti, no vsaj ne prevec x;)x, k sem ze tko al pa tko ze neki dolzna, pa tud 1. morje sem ravno zato odpovedala, ces, ce nimam, nimam, samo tam bi morala met velik vec casha, zdaj si morm velik manj sposodt).
ce ne bo slo (dons pa jutr), potem pa nic.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

men se pa butast zdi, ko mislijo da sem zelena v tem poslu, ne sam predobra majke mi... tud jst do jutri počakam, potem odpovem rezervacijo na morju in grem v akcijo... to se mi najbolj butast zdi, da mislijo da sem neizkušena v finančnih vodah...
Marsa, naj se ti posreči!!!!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ne, ves kok sem se jaz ze prezivcirala zarad neplacil!
ampak ce sm se razpocla, pa ni blo nc boljs.
sam pustit pa tud ne mros, tko da vem, grozn! :xx!:

upam ti da bo kej ipak uletel! xcrossfingx xwizardx

men je pa ze: ena lunatka xsrcx se je kr sama ponudla in mi bo posodla neki casha. xokx
ze kar danes in to. :hepko:

in se MS se mi je elegantno prestavla ravno za teh 5 dni, ne morem verjet! x8Dx
(*ceprav na tihem mal upala in 'racunala' na to, sam ne tolk prej - zato sm bla pa tud dodatno tok totalno off, ocitno)....

tko da, to vse kaze za oz. mojemu dopustku vprid. xokx

sam upam da kej ne zbolim od same nervoze in stresa, zdej ko se mi nou treba vec s tem obremenjevat.
pucutm se kot bi mela vrocino, cist vroco glavo....
men bi v onih cajtih zihr kri puscal. :D
ces dejmo tejle vjestici mal krvi spustit, ocitno je ima babnica prevec. x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a ti kako pijavko ulovim tamle spodi v grabnu? x:px x:Dx

fajn za MS :palec: men se je pa mensezdi v drugo smer prestavla... upam.. x:o)x
sem smotana, ker nič ne pišem, odkar nisem na tabletkah.. pol pa vsake tolk se mi zdi, da bi že morala bit pa...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='1055444355' date='6. Aug 2008, 11:48']...tko da, to vse kaze za oz. mojemu dopustku vprid. xokx

sam upam da kej ne zbolim od same nervoze in stresa, zdej ko se mi nou treba vec s tem obremenjevat.
pucutm se kot bi mela vrocino, cist vroco glavo....
men bi v onih cajtih zihr kri puscal. :D
ces dejmo tejle vjestici mal krvi spustit, ocitno je ima babnica prevec. x:px[/quote]
Ej, d`best! xokx

Marsa, začni skakat, plesat, pet, tulit, da ti gre ta energy vn... pa boš vidla da bo boljše... pole se pa še angelčkom zahvali... xDDx x;)x

Meni pomaga... xDDx
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Aliana' post='1055444357' date='6. Aug 2008, 11:57']a ti kako pijavko ulovim tamle spodi v grabnu? x:px x:Dx

fajn za MS :palec: men se je pa mensezdi v drugo smer prestavla... upam.. x:o)x
sem smotana, ker nič ne pišem, odkar nisem na tabletkah.. pol pa vsake tolk se mi zdi, da bi že morala bit pa...[/quote]
jp, dej tih bod, enkrat so mi 3 eni taki stvori uletel, ves kok strasno grozni??
cist nadrealisticno je blo. in sam te 3 sem vidla in sam jaz!!!
celo narisala sem jih cist natancno po spominu in je ocitna bla neka vmesna faza ene zwadi! x:o)x
take pijavkaste, brrrr... x:o)x

aja na tabletkah, verjamem, ampak a pol ne ves po samih tabletkah..
al kako je ze...

ja to sm pa res tok tok hepi, bozji dar tale ms in ravno natancno ti dnevi kot jih rab (imam do 5 dni ponavad ali clo manj).
res dbest.
tko da je zame dons cist nad drugacen dan kot vcerajsnji.

pa ceprav nisem slabo. xyesx
drugac bi bla clo super lohk, sam tezko je optimalno delovat, ce si skoz pod stresom.
ampak sem pridna v bistvu zlo, v raznih smislih ... no sej tud to me je zamoril, ocitno sem pricakovala nekaksno *nagrado* xDDx ces pa TOLK bla pridna, razpocla se, vse dala od sebe, pa nc od nc in tko.... in me je cist zamoril... zato k sem bla dejansko zmatrana in brez svoje obicajne energije.... pa cist tezka sm bla..
no dons ugotovila, k pisala v eno temo, kaj vse mam aspektirano zdaj in to jaki apsekti in pomembni... natancni urani in saturni z lunami pa venerami pa tak. :o|o:
tko da - itak. x:o)x

ampak ponosna nase. vsak dan limonca (pa ce za 0 ni blo, limone so (ble) vedno), kosmici z ogromn medu, tibetanci itd.
tko da sem tud zase velik nardila v tem nekem obdobju..
skratka, v bistvu se cist super pocutm, sam.... x:o)x x;)x

sej bo. vcas vsakmu vse pade dol. x:)x
men bi lohk pa se milijadrkrat bl, glede na to da mam tak stelij v ribah (in se v 4. je to!), d abi lohk bla velik bl muhasta pa razpolozenjska, velik manj zanesljiva in se bl hormonska itd. tko da sej se kr drzim. xokx x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Ksenia' post='1055444390' date='6. Aug 2008, 12:34']:palec:[/quote]
xcrossfingx

[quote name='Candle' post='1055444396' date='6. Aug 2008, 12:47']Marsa :detelca: sej bo. Ne more bit vse zmerej sam gor, k pol si skos sam High... xrolleyesgx pa ne vidš zares ...[/quote]
:palec: zelo pametna misel, Candle, hvala! x:Xx
resnicno! xyesx

pa se vedno govorim o oshovi karti (6 palic, triumph mensezdi), katere sporocilo je: ne mores biti vedno na vrhuncu, narava stvari in vsega. x:)x

[color="green"]nekdo, nek moder clovek, ta hip mi je uslo iz glave njegovo ime, je zelel vgravirati na prstan modro misel, ki bi veljala za vse zivljenje, v vsakem trenutku, za vsako okoliscino in situacijo.
In je to nalozil mojstru, ki mu jo je izdelal, ki je bil znan po svojem mojstrstvu in modrosti, in je ta dolgo tuhtal in se ubadal, kaj bi napisal.
nazadnje je napisal: 'tudi to bo minilo'. x;)x[/color]

xyiyax

val nikol ne ostane kr v zraku. x:o)x xDDx

[quote name='ale`74' post='1055444359' date='6. Aug 2008, 12:00']Ej, d`best! xokx

Marsa, začni skakat, plesat, pet, tulit, da ti gre ta energy vn... pa boš vidla da bo boljše... pole se pa še angelčkom zahvali... xDDx x;)x

Meni pomaga... xDDx[/quote]
thanx! x:Xx

ja, thanx! :palec: x8Dx

sm nekaj druzga sicer, v bistvu ravno obratno, ampak sem ubodla pac *eno od teh* variant (ta je tud lohk v opciji, ceprav tulim in skacem redko, velikokrat pa plesem, pojem in podobno... zahvalm se pa kr *Bogu* osebno, mam konekshn - kdr ga hocem met, kot vsakdo. x:)x)

plesem pa res, migam itak, sam zdaj rabm mal obratnega: mal energije not, ven pa sam iztroseno in neuporabno. x:)x xupx
telovadla pa zarnice razsuvala sem ze. x:)x x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='1055444423' date='6. Aug 2008, 13:46']nazadnje je napisal: 'tudi to bo minilo'. x;)x[/color]

val nikol ne ostane kr v zraku. x:o)x xDDx[/quote]
:palec: :palec:

[quote name='Marsa' post='1055444423' date='6. Aug 2008, 13:46']thanx! x:Xx

ja, thanx! :palec: x8Dx

sm nekaj druzga sicer, v bistvu ravno obratno, ampak sem ubodla pac *eno od teh* variant (ta je tud lohk v opciji, ceprav tulim in skacem redko, velikokrat pa plesem, pojem in podobno... zahvalm se pa kr *Bogu* osebno, mam konekshn - kdr ga hocem met, kot vsakdo. x:)x)

plesem pa res, migam itak, sam zdaj rabm mal obratnega: mal energije not, ven pa sam iztroseno in neuporabno. x:)x xupx
telovadla pa zarnice razsuvala sem ze. x:)x x;)x[/quote]
xDDx x:Dx

ma ja sej ti že veš kaj ti najbolj paše ta trenutek... xDDx x;)x
Vem da mamo vsi direkt povezavo, če hočemo, samo meni so angelčki nekako bolj pri srčku... xsrcx

Uno - energija not pa iztrošena ven -- to me pa na dihanje spominja... x;)x

Žarnice si razsuvala?! A spet al kaj? x:o)x
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='ale`74' post='1055444425' date='6. Aug 2008, 13:58']Žarnice si razsuvala?! A spet al kaj? x:o)x[/quote]
ne ne, tedaj je blo sam... ampak pac - kulminacija.
ne mors bit skoz na vrhuncu, sej ves. :vragec: x;)x xDDx

dons *odkrila* (ponovno ugotovila, se spomnila, prechekirala), da mam res uran mocno potenten v tem obdobju, pa (predvsem) zato. tud neptun - ker je v kvadratu z asc, na katerem j v osebnem horoskopu neptun.. in je tako vse, potrebno za schtraufenpacht, v igri. xDDx

me je pa clo mal *potolazl*, k vidla te svoje aspekte (tko da sla prav stopinje pogledat in to na nacin, da jih s svojimi primerjam - kajti ne uporabljam programov, gledam efemeride pa vse iz glave racunam, ce je treba, v treh in vecih plasteh xDDx)

hocm rect, potem ni se nc tacga oz. ne preseneca. x:)x
(glede na to, kaj se zdaj na nebu dogaja in kje se to pri meni dogaja vse skupaj)

ja, vem, ti si bolj angelckast tip, stekam, si cist rpedstavljam, eni ste bolj taki.
jaz pa sem bolj loner pa mam nekak rajs.... hm, tko pac.... s svojim *Bogom*
angelcki so dobrodusnejsi, prizanesljivejsi, jaz mam pa rada direkt izkusnjo, stik, ono.... hm. nc olepsav pa ujckanja...
z Bogom se ne mors pogovarjat, mal chaskat. ce se obracas *nanj*, je to D. mors bit V. tem. x:)x
no ja, tako nekako. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='1055444432' date='6. Aug 2008, 14:10']ja, vem, ti si bolj angelckast tip, stekam, si cist rpedstavljam, eni ste bolj taki.
jaz pa sem bolj loner pa mam nekak rajs.... hm, tko pac.... s svojim *Bogom*
angelcki so dobrodusnejsi, prizanesljivejsi, jaz mam pa rada direkt izkusnjo, stik, ono.... hm. nc olepsav pa ujckanja...
z Bogom se ne mors pogovarjat, mal chaskat. ce se obracas *nanj*, je to D. mors bit V. tem. x:)x
no ja, tako nekako. x:)x[/quote]
hja, glede na vse preizkušnje v lajfu rabim malček crtanja in nežnosti, so že preizkušnje preveč une direkt, ki me postavijo pred dejstvo, al se bom borila al pa se poslovila... x:)x x;)x

Sej meni je tvoj način če ne čisto ok, sprejemam... x:)x
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Očitno mi bo vseeno uspelo it vsaj za vikend na morje, ista varijanta kot je bila mišljena, samo za manj dni...
Ma v glavnem, če se v soboto ne javim, se namakam dol v morju... :)

Pa nov album sm dobila za delat, tko da bo še nekaj evrčkov prišlo.... xsrcx
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, kaj počne ata uran ta teden.....? zgleda ma dost dela.....čist nepričakovanao bla par dni na obisku....dans prišla domov, pa čez eno uro zazvoni mobič....frendica, ki je eno leto nisem vidla, obtičala v mojih koncih s poškodbo palca na nogi.....u avto pa gas......ukrepi proti dehidraciji, dežurna služba, osebna higiena, nazaj dežurna služba....vmes pa bla js še pri mehaniku..... x:Dx ....zlo zanimiv in pester dan......pa krasen primer tega, da si je včasih ene stvari čist brez veze planirat, ker se tako pripeljejo same....in tud rešijo kot po maslu.....če le ne delaš drame iz vsake malenkosti.......men je tole zabavno....... xDDx

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...