Skoči na vsebino

Napoved za 34. teden (18. - 24. 8.)


Marsa

Recommended Posts

[quote name='VilaSonca' post='1055449115' date='27. Aug 2008, 11:08']sorry, pozabila sem omenit, da si klamfala po tipkovnici in so se pojavili tile "naši", forumski smeškoti na ekranu. x:Dx razturatorka totalna. x:Dx

hm, ja, 2 tedna že torej od mrka. si že našla vplive. ja, zbrka cela, ni čudno.

hja, tudi jaz sem včeraj, preden sem šla v posteljo, gledala zvezde in avione. noro. ja, NLP-ji. :vio: pa zvok zamuja, creepy. :horro-cb:
mi je pa zanimiva ena zvezda. na južnem nebu približno, mogoče jugozahodno malenkost in precej nizko na nebu. je najsvetlejša. sem se "pogovarjala" z njo oz. z njim, ker sem si namislila, da je to Jupiter. x:Dx morda pa je. Lune pa nikjer videt, je že čisto "pri koncu", bo Mlaj. pa se še tistega krajčka ni videlo.
pa sem si mislila, zaboga, ne smemo tega uničiti. to je ustvaril Bog, on se je z rokami dotaknil neba. to ne sme iti v nič.
pa Rimska steza. noro. doma vidim bistveno več kot v Lj.

Mici[/quote]
Morda je bil Jupiter (se res lepo vid vcas, tud mars), no krajc (kvadrat) se je lepo vidu, tm k sm js gledala.
Ja, cist je noro, vse to.... pa ta pogled v nocno nebo.
ja, v LJ se manj vid oz. v mestih, k je pac vec razsvetljave...
Ja, sami nlpjcki..
ce niso bli avioni, so bli pa (sodim) sateliti (recimo so bli ipak previsok za avione).. no lohk da so bli pa tud nlpji. xDDx x;)x

ja sej tko tud tipkam. Ful hitr. Pa smeske tipkam z ukazi (in ne iz tabele)...
se prav je kr podobn, kot si sanjala. x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 58
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar
sej sem prav vedla, da ma neptun prste vmes...ker se mi na smrt spi že cel teden.......drgač sem pa super x:px .......sam potreba po povečani dozi spanja je nadležna za pop*....... :vragec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a res? jaz pa glih ne spim.
vso noc bla budna.
pa se pol okol tega nc kej vznemirjala, gledala razne filme, oddaje, brala, jedla... itd.
pac en *vmesnik* dneva. ki ma pac 24 ur.
zakaj pa mora bit po reglcih ura za spanje, ura za blabla? x:o)x
saj sem v modernih casih, demokraciji in ostalem, pa je pac tko..
sam pol me mot, k zjutraj moram pa vseen vstat... oz. sem itak tud nastelana na ta ritm tud... mal bl dnevni. x;)x
k drgac bl na ne/pl diham. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja ja....js to čist štekam.....ker če bi po svojem ritmu živela, bi tud ob 2eh šele hodila spat...pa pol čez dan še kakšno kratko rundico al pa dve...sam j* ga....ko tega žal (še) ne morem........sam veš kaj, kar še ni, pa še bo...slejkoprej..... x:px ..... :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Marsa' post='1055449368' date='28. Aug 2008, 15:33']a[b] res? jaz pa glih ne spim.
vso noc bla budna.[/b]pa se pol okol tega nc kej vznemirjala, gledala razne filme, oddaje, brala, jedla... itd.
pac en *vmesnik* dneva. ki ma pac 24 ur.
zakaj pa mora bit po reglcih ura za spanje, ura za blabla? x:o)x
[b]saj sem v modernih casih, demokraciji in ostalem, pa je pac tko..[/b]
sam pol me mot, k zjutraj moram pa vseen vstat... oz. sem itak tud nastelana na ta ritm tud... mal bl dnevni. x;)x
k drgac bl na ne/pl diham. x;)x[/quote]



x:Xx x:Dx x:Dx

ne me jebat a je za to tudi demokracija kriva x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mlaj (prazna luna) se bliža, se pozna na cesti, se že zaletavajo :vragec:

Pa ne da se mi delat...ama neč xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Cookie' post='1055449490' date='29. Aug 2008, 09:02']Mlaj (prazna luna) se bliža, se pozna na cesti, se že zaletavajo :vragec:

Pa ne da se mi delat...ama neč xcivx[/quote]

sej bo hitr mim ta petek. pol greš pa tko na morčita, a ne?[img]http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif[/img]
vaja dela mojstra, če mojster dela vajo
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

[quote name='Cookie' post='1055449490' date='29. Aug 2008, 09:02']Mlaj (prazna luna) se bliža, se pozna na cesti, se že zaletavajo :vragec:

Pa ne da se mi delat...ama neč xcivx[/quote]
Jst tudi čudna danes... ponoči nisem mogla spat, zdaj pa megla v glavi....

Pa na operacijo zoba (modrostnega) sem imela danes za it, pa nisem mogla najt rentgenske slike. :o|o: :inocent: No sigurno je razlog da se mi je "skrila". xDDx x:Dx
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.




  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...