Skoči na vsebino

Kdaj je ženska ženska...? ;)))


Cat

Recommended Posts

2. DEL

 

 

Halo moji temaèni prijatelji, spet jaz!

 

 

Tokrat vam bom povedala, kako se je zgodba nadaljevala. Kot se morda še spomnite, sem vam v prejšnjem delu povedala, da sem bila v tem zlobnem lokalu, kjer mi je ta tip rekel, naj svojemu hrèku odgriznem glavo.

 

Doma sem šla najprej v svojo sobo. Svojo sobo sem pred dvema tednoma, ko sem zaèela poslušat "Black Metal", kar lepo preuredila. Povsod imam posterje od HIM in Korn in drugih zlobnih bandov. Celo Eminem visi na moji steni, èeprav sploh ni metal, ampak Hip Hop ali kako se temu že reèe. Ampak tip je vseeno evil, ker ima na odru vedno motorno žago v roki in se vsa Amerika razburja, ker je tako evil. Na mizo sem postavila sveèe, ki so ostale od božièa. Ampak božiè mi ni veè všeè, ker to je kršèansko, in vse kar je kršèansko ni cool. Iz kartona sem naredila narobe obrnjen križ, gor z flumastrom narisala pentagram in gor prilepila mrtvaško glavo iz gumija. To imam tudi z sejma. Ta narobe obrnjen križ zdaj visi nad mojo posteljo. Moja mama je seveda grozno težila, ko je to videla. Temu pravi "blasfemija" in da ljubi bog to ne vidi rad. Malce me je bilo potem že sram, ampak sem ponosna na to, da sem evil in da moja mama to tudi ve. V tej sobi stoji tudi kletka z hrèkom. Razmišljala sem o tem, kaj je rekel tip v lokalu. Potem sem prižgala vse sveèe v sobi in vzela hrèka iz kletke. Mislim, da je hrèek opazil, da mu nameravam nekaj naredit, ker se mi je od strahu pokakal na roko. Ampak sem si jo hitro obrisala. Potem sem razmišljala, èe je bolje da hrèka prej ubijem, preden mu odgriznem glavo. Ampak mislim, da je tip hotel, da živemu odgriznem glavo. Bila sem grozno vznemirjena in moje srce je utripalo kot noro. Potem sem tesno zaprla oèi in vtaknila hrèkovo glavo v usta. To je kiclalo, ker ima hrèek povsod dlake, in skoraj bi kihnila. Ravno ko sem hotela ugrizniti, ker je hrèek tako moèno brcal, je moja mama prišla skozi vrata. Prestrašila se je in zaèela krièati. Ravno sem hotela reèi, da se samo igram z Štupsijem, tako je namreè ime hrèku, ko sem mu v šoku zares odgriznila glavo. Kar tako. Moja usta so bila polna krvi in imela je grozen okus. Dlaka je pikala kot hudiè in zaèela sem krièat. Moja mama je norela kot divja. Poklicala je pomoè, ker nisem veè nehala krièati in nato zaèela še bruhati. Celo sobo sem pobruha, svojo obleko in vse.In na sredi vsega je ležal mrtev hrèek in delèki njegove glave. Grozno sem se tresla in bilo me je sram, mama pa mi je eno prisolila. Potem so prišli reševalci in vprašali kaj se dogaja. Reševalca sta imela oba dolge èrne lase.Ko sta videla mojo sobo z posterji, sveèami in narobe obrnjenim križem, sta se zaèela smejat in nista veè nehala. Potem sta me naložila na nosila in me odnesla v reševalni avto. Ko smo se peljali v bolnico, sta vprašala mojo mamo, èe sem v kakšni sekti. Moja mama je rekla da že dva tedna poslušam Black Metal, ker sem ji tako sama rekla. Potem je še rekla, da sem satanistka in da sem na to zelo ponosna. Pa sta se zaèela reševalca spet smejat in menila, da je to samo puberteta, da pravi Black Metal ni niè za otroke in da sem itak samo trendy black metal pupa. To se mi je zdelo nesramno, ker menim, da sem pravi satanist in nasploh. Potem smo bili že v bolnici in tam je doktor rekel, da imam verjetno zastrupitev, ker sem požrla vso hrèkovo kri in to. Tri dni so me obdržali tam, v bolnici. Potem sem lahko spet šla domov. V moje opravièilo je mama napisala, da sem imela zastrupitev z hrèkovo krvjo. To se mi zdi zelo evil.

 

 

Do naslednjiè,

 

vaša Claudy 666 :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: x:o)x :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec: :vragec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 248
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

3. DEL

 

 

In spet vas pozdravljam, moja bitja noèi!

 

 

Kot veste sem imela zadnjiè to zastrupitev z hrèkovo krvjo. Ampak zdaj mi gre spet boljše. Imela sem grozen prepir z svojo mamo, ker ta meni, da ves ta satanizem ni dober zame. Ampak sem ji rekla, da drugaèe noèem veè živet, èe se ne smem veè oblaèit v èrno. Potem sem na moj zelen Nike nahrbtnik napisala z èrnim flumastrom HIM, tako da je I narobe obrnjen križ. Pod tem sem narisala pentagram z štirimi šesticami. Mislim, da morajo biti pri pentagramu štiri šestice, èeprav samo tri pomenijo zver. In èe je pentagram z špico navzgor to pomeni, da si satanist. Tako vsaj piše v Bravo.

 

Zdaj vedno nosim èrna krila, ki sem jih na robu razrezala v trake, ker to sem tudi videla v nekem katalogu in je tudi "gothic" in èisto moderno. Spodaj imam vedno strgane najlonke, ker to izgleda full odfukano in evil. K temo vedno nosim èrne èevlje z petami, da ne izgledam tako mala ali pa moje skejterske èevlje. Ti so sicer rjavi, ampak to je tudi skoraj èrno. V šoli me zdaj zmeraj vsi èudno gledajo. Morda leži to na tem, da grem zdaj vsak dan v šolo z "corpsepaintom" ail kako se to že imenuje, ali pa zato, ker vsi vedo za mojo zastrupitev z hrèkovo krvjo. Mislim, da je vse strah pred mano in z svojim smehom hoèejo to le prekriti. Da izgledam še bolj zlobno, sem si kupila zeleno pasjo ovratnico. Tam so namreè špice gor. Da izgleda še bolj evil, sem jo pobarvala èrno.

 

Potem je bila spet sobota. V soboto lahko grem sama ven. Sicer lahko ostanem zunaj samo do 7ih, ampak to je dovolj, da lahko spet grem v tisti evil lokal, kjer so vsi, kot jaz. Oblekla sem se satanistièno, si naredila corpsepaint, obesila narobe obrnjen križ okrog vratu in si pobarvala nohte èrno. Tako sem nato odšla v mesto.

 

Mama je sicer sitnarila, ampak na to sem se že navadila. Šla sem torej spet v ta lokal. Tam so vsi buljili vame in se spet zaèeli smejati, ker so tako prijazni. Potem sem spet videla tipa od zadnjiè. Meèkal se je z neko punco, z dolgimi èrnimi lasmi in prav tako v eni èudni majici. Imela je celo narobe obrnjen križ okrog vratu. Tipu sem potrkala po ramenu. Obrnil se je in me prav grdo pogledal. Nato se je zaèel smejati in njegova punca še bolj. Mislim, da njegovo punco poznam. Njo sem že videla v šoli. Tipu in njegovi punci sem povedala, da sem èisto zares odgriznila hrèku glavo. Pa sta se še bolj smejala in veèkrat zakrièala "pozer". Mislim, da se jima zdim super. Potem sem vprašala tipa, èe lahko sodelujem pri njegovi sekti. Ta me je prav èudno pogledal. Nagrbanèil je èelo in potem se je spet zaèel smejati in cel lokal se je smejal zraven. Tudi jaz sem se smejala zraven, ker sekta, to je nekaj veselega. Nato je rekel, da se mu zdi folk kot jaz smešen in da sem neumen otrok, in da me ne marajo. In nasploh, je rekla njegova punca, da ni vsak metalc satanist, in da si vse skup samo domišljam. To me je tako razjezilo, da sem se skoraj zaèela jokat. Roke sem trdo stisnila v pesti in z piskajoèim glasom zakrièala, da so lahko veseli, da jim ene ne primažem. Res je! Ker tako nesramni, ni treba da so.

 

Potem so se samo še bolj glasno smejali, in cel kup ljudi je stalo okrog mene. Postala sem še bolj jezna in potem sem tipu eno primazala, da je videl, da se z mano ne gre zajebavat. Krièala sem, da nima pojma o satanizmu. Tip se je spet zaèel smejat in krièati na pomoè. Ampak mislim, da to ni mislil resno. Dva druga tipa sta me nato potegnila iz lokala in me odpeljala do avta moje mame, ker je bila ura že 7em. Moja mama je spet grozno težila, in menila da rabim psihiatra. Ta me bo spet naredil normalno. Zaèela sem grozno jokat. Doma sem se zaklenila v sobo in si poskusila prerezati žile z škarjami. Žal ni delovalo.

 

Zato pa bom ves naslednji teden hodila naokrog z kratkimi rokavi, da se bodo ja videle hude brazgotine.

 

 

Do naslednjiè,

 

vaša Satanic Claudy666

 

 

 

4. DEL

 

 

Hail Satan!

 

 

Kot veste sem imela zadnjiè pretep z nekim drugim satanistom, ki me je zasmehoval. Potem sem se poskušala ubit, ampak zdaj mi gre spet dobro, èetudi, da je moja mama grozno težila.

 

Poslala me je k psihiatru. Psihiater je v bistvu psihiatrinja in se piše gospa Mošbihler. Gospa Mošbihler se zdaj enkrat vsak teden pogovarja z mano. Pomaga naj mi pri mojih problemih, pravi moja mama. Pa sploh nimam problemov, se mi zdi. Ravno nasprotno, našla sem celo prijateljico, ki je tudi satanistka. Hodi v moj razred, stara je tudi 12 let in ime ji je Milita. Manjša je kot jaz in malce debela. Danes zjutraj je tudi bila obleèena v èrno in celo lase si je pobarvala na èrno. Tudi ona ima takšno krilo, kot jaz in smešen top, z èipkastimi rokavi in iz oprijetega žameta, ki ji na trebuhu vleèe. Meni se sicer zdi, da ne izgleda lepo, èe ti ves špeh sili izpod majice, ampak nje oèitno ni motilo. Bila je tudi moèno našminkana. Obrvi si je èisto pobrila in si jih nato z èrnim svinènikom nanovo potegnila po celem èelu. In imela je èrno senèilo na vekih, pa èrno šminko in obraz èisto belo pobarvan. Med odmorom je prišla k meni in mi povedala da je èisto pravi vampir, ker ponoèi ne more zaspati. Tudi ona posluša zdaj HIM in meni, da je to Gothic Metal. Gothic Metal je, ko kdo lepo poje, zadaj pa je cel kup kitar in besedila niso o Satanu, ampak o žalosti. Ampak jaz sem metalc, ti so nevarnejši in bolj evil. Vprašala sem Melito, èe je ona tudi pozer. Rekla je da ja. Potem sva že dve. Med poukom sva nato obe risale narobe obrnjene križe in nage ženske z vampirskimi zobmi in slikice obesile na zid ob najini mizi. Uèiteljica naju je zelo èudno gledala. Rekla je, da naj najini starši pridejo kaj na pogovor v šolo.

 

Po šoli sva se z Melito dobili v parku in skupaj pokadili eno Marlboro Light. Melita me je vprašala, èe sem tudi še devica. Mislim, da misli na horoskopsko znamenje. Pa sem rekla, da sem žal škorpijon. Zasmejala se je in rekla, da še nikoli ni spala z moškim. Tudi jaz še nisem. Pa sva sklenili, da si bova v soboto našle moškega, ki naju bo razdevièil. Potem sem morala domov, ker je bila ura že štiri popoldan. Na poti domov sva še naskrivaj narisale narobe obrnjen križ in pentagram z štirimi šesticami na zid cerkve. Verjetno bova ustanovili lastno sekto. Tej se bo reklo "Children of Satan", to pomeni da smo Satanovi otroci.

 

Doma je mama spet zganjala cirkus, ker je morala na razgovor z mojo uèiteljico. Zato v soboto ne smem ven in morava z Melito prestavit razdevièenje na naslednjo soboto.

 

Zaprla sem se v sobo in jokala, ker sem bila tako jezna. Nisem veè hotela biti devica. Zato sem vzela debel alkoholni flumaster in ponoèi, ko je mama že spala, po vsej hiši narisala pentagrame z štirimi šesticami. Po vseh zidovih in na krožnike in povsod. Moja mama bo zjutraj že videla, da nisem veè majhen otrok, z katerim se lahko vse poène.

 

 

Do naslednjiè,

 

vaša Claudy666

 

 

 

5. DEL

 

 

Hail Satan Abraxas!

 

 

Moja prijateljica Melita in jaz sva konèno ustanovili lastno sekto. Sekti se zdaj res reèe "Children of Satan" in vsak dan po šoli imamo tajno sreèanje v parku. Tam zmeraj kadimo, prižigamo sveèe in recitiramo zarotitvene formule, ki smo si jih sami izmislili. Melita piše tudi pesmi. Danes mi je eno prebrala. Naslov je "Smrt" in gre tako:

 

 

Smrt

 

Èakam na smrt.

 

Smrt pride ponoèi

 

Ko je vse temno

 

Le jaz sem budna

 

 

Meni je pesem lepa. Melita pravi, da gotovo znam to tudi jaz in da naj poskusim.

 

Danes sem Milito predstavila mami. Moja mama pravi, da imam gotovo slab vpliv na Milito in da se mora pogovoriti z njenimi starši. Ampak tega potem le ni storila. V soboto sva šli skupaj ven. Šli sva v tisti lokal, kjer so sami satanisti. Satanisti me zdaj že poznajo. Vejo celo moje ime in so veseli, ko pridem.

 

Z Melito sva se èisto sami usedli za mizo in si naroèili dve Whiskey-Coli, ta ima boljši okus, kot pivo. Meliti se je nato grozno motilo po prvem kozarcu. Z žepnino sva si kupili škatlo Marlboro Light in kadili. Pri tem sva iskali moškega za naju. V lokalu je bila miza za namizni nogomet. Tam je stal en tip z dolgimi rjavimi lasmi in majico z kupom krvavih trupel gor. Na majici je pisalo nekaj z "Corbs" ali kako se že napiše. Tip se mi je zdel cool. Melita je rekla, da naj grem enostavno k njemu in ga nagovorim. Ampak bila sem zelo živèna in se celo tresla. Zato sem še prej skoèila na ženski WC in si popravila corpsepaint. Pri šminkanju sem zopet sreèala punco onega tipa, ki sem ga udarila. Nasmejala se mi je in me vprašala, kako da si sploh še upam iz hiše. Nisem razumela, kaj je mislila in sem šla nazaj k Meliti. Rekla je, da naj že enkrat grem k tipu. Rekla sem mu da me rajca. V Smrklji namreè piše, da moraš tako reèi boyu, èe hoèeš kaj od njega. Rekla sem mu, da sem devica in da noèem veè biti. Tip me je prav èudno pogledal in se zaèel glasno smejat. Potem je šel stran. Èisto obupana sem šla nazaj k Meliti. Rekla je, da mi bo pokazala, kako se prav osvoji tipa. Melita je šla k drugemu dolgolasemu satanistu in mu rekla, da naj gre z njo. Ampak on ni hotel iti. Rekel ji je, da je debela. To je zelo užalostilo Melito in je takoj napisala pesem o tem. Pri vseh satanistih v lokalu sva poskusili, da bi naju razdevièili, ampak veèina se nama je le smejala, drugi pa niso hoteli. Samo en star tip, ki je sedel sam na ploèniku pred lokalom, je rekel, da bi naredil to za naju. Grozno sva bili veseli in sva šli z njim. Ampak, ko je rekel, da se morava sleèi, naju je postalo grozno strah in sva zbežali. Melita je rekla, da je bil "pedofil". Mogoèe je to kak poklic ali kaj takega.

 

Doma sem zgodbo povedala mami. Ta je èisto prebledela in rekla, da nikoli veè ne smem ven. Pa ravno naslednji teden je nek koncert in še nikoli nisem bila na pravem satanistiènem koncertu.

 

Zato sem bila grozno užaljena in sem mami rekla, da lahko hodim z toliko pedofili kot hoèem in nato sem zbežala k Meliti domov. Ampak ta je že spala. Njeni starši me niso hoteli spustiti v hišo, ker so rekli, da sem jaz kriva, da njuna hèi zdaj veruje v Satana. Menim, da me nihèe na tem svetu ne razume. Jezna sem letela nazaj domov in napisala pesem. Melita ima prav, tudi jaz znam. Pesem gre tako:

 

 

Z satanovo moèjo

 

Satan vas bo vzel

 

Hoèem biti razdevièena

 

Jaz sem satanov otrok

 

Jaz sem v satanovi moèi

 

Èrna kot noè

 

 

Do naslednjiè,

 

vaša Vampiria Claudy666

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si satanistka?

 

Kaj si hotela povedati s tem?

 

:vragec:

:palec:

 

zdej vsaj vemo kdaj je mlada bejba satanistka...

 

še zmer pa ne vemo kdaj je ženska.. ženska :D

:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz mislim, da je naša satanistka hotela povedati, da postaja ženska! x:Dx xg:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa mislim, da je že odrasla ženska in se vrača v mladost...leta pa temu primeno podredila, da bi nas šokirala...

...če je pa satanistka pri 12-ih...se je pa za prašat, ali ni današnja mladina dosegla dno...pa se bo zdaj dvigovalo na bolje...Upam... :palec: x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tole, vse skupaj me spominja na eno knjigo Noroscelenti x:Dx

Jas te mam tak rada

I am feeling very olympic today

Is time the only thing you are waiting for?

Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

 

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.

Dalai Lama

Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mogoče jo je pa kak akhutek ugriznil x:Dx  x:Dx

Aakhutek je mal nor...zna bit pa prijazen in prisrčen... x:)x ...skor do vseh...sej Astra, upam, ne zamer temu mnenju... x:Xx x:o)x x:Dx

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej veš...če v okolju vlada anarhija...more tut v srcu :vragec:

 

x;)x x:Dx x:o)x

majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!

 

http://imagecache2.allposters.com/images/pic/SIGN/75035~I-Am-Perfect-Posters.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 year later...

x:o)x LEGENDA x;)x

 

No, ta je pa res poučna!

Monarh je zasačil mladega kralja Arturja, kako lovi na njegovem ozemlju.

Monarh bi ga tako kot vsakega kradljivca lahko ubil na mestu, pa se je zaradi Arturjeve mladosti premislil in mu v zameno za življenje postavi vprašanje:

"Kaj pravzaprav si ženske želijo?"

To vprašanje, ki je tudi za najstarejše modrece brez odgovora, je bil trd oreh tudi za mladega Arturja. Kakorkoli, vrnil se je v svoje kraljestvo in pričel spraševati med svojimi podaniki. Spraševal je princeske, kraljico, prostitutke, nune, modrece, pa se dvorskega norčka... a nihče mu ni dal pametnega odgovora. Vsi pa so mu svetovali, da bo odgovor edina poznala stara čarovnica. Cena za to pa je bila visoka, saj je bila stara čarovnica daleč naokoli poznana po bajno dragih storitvah.

In dan pred potekom leta Arturju ni preostalo drugega, kot da odide k čarovnici in jo vpraša…

Čarovnica je poznala odgovor, a je v zameno hotela, da se sir Gawain, najplemenitejši vitez Okrogle mize in Arturjev najboljši prijatelj, poroči z njo.

Mladi Artur jo postrani gleda, saj je bila grbasta in zelo grda, imela je samo en zob, okrog nje pa se je siril nevzdržljiv smrad, ki ga je podkrepila se z neobičajnimi kriki in zvoki. Še nikoli doslej Artur ni videl tako ostudnega bitja. A takšne žene ti noben prijatelj ne privošči in se je sprijaznil, da odgovora ne bo dobil.

Sir Gawain pa je medtem slišal, kaj se je zgodilo in se odločiL, da se žrtvuje za življenje svojega prijatelja in za ugled Okrogle mize.

Kmalu se pričnejo priprave na poroko in stara čarovnica v svoji peklenski modrosti reče:

"Vsaka ženska želi biti vladar svojega življenja."

Čim je to izgovorila, so ji vsi prisotni priznali, da je povedala veliko modrost. Tako je bil mladi Artur rešen. Takoj, ko je monarh sosednjega kraljestva to slišal, je Arturju vrnil svobodo in njegovo življenje.

Na poročni slovesnosti so bili prisotni vsi dvorjani..

Artur se je počutil olajšanega a hkrati obremenjen. Sir Gawain je bil ves čas nasmejan, prijazen in spoštljiv, tako kot vedno.

Prišel je čas poročne noči. Medtem, ko je sir Gawain čakal nevesto, da se mu pridruži v postelji je zagledal prihajati najlepše žensko bitje, ki si ga je kdajkoli sploh zamišljal. Ves očaran, vpraša, kaj se je zgodilo in mlada ženska mu pove, da je to ona, stara čarovnica, a da bo z njim pol časa preživela kot čarovnica, pol pa kot mlada ženska, samo zato, ker je bil ves čas dober do nje.

Ob tem ga je še povprašala, kakšno si zeli čez noč in kakšno čez dan. Bolj okrutnega vprašanja, pa se ne. Gawain hiti razmišljati. Naj ima čez dan prekrasno deklico, ki jo bo vsem brez strahu in sramu lahko pokazal in ponoči imel v postelji pošastno čarovnico. Ali pa čez dan svojim prijateljem kazati čarovnico, trenutke poročnih strasti pa preživeti z prelestno deklico.

 

x:o)x

Kaj bi izbrali vi? Gawainov odgovor boste našli malo nižje, vendar ga smete prebrati le, ko boste odgovorili na vprašanje.

 

xsrcx

 

Plemeniti Gawain je odločitev prepustil njej. Čarovnica se je odločila, da bo za vedno ostala lepa deklica, podnevi in ponoči, ker jo je spoštoval in ji dovolil, da ostane vladarka svojega življenja.

 

Nauk te zgodbe?

Ni važno ali je ženska lepa ali grda, v bistvu ... ostane čarovnica. xrolleyesx :vragec: xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:wOOt: xwizardx NOV KEMIJSKI ELEMENT:

 

ELEMENT: ženska

 

SIMBOL: že

 

NAJDITELJ: Adam

 

ATOMSKA TEŽA: optimalna 54 kg, oz. varira od 40 - 200 kg

 

POGOSTOST ELEMENTA: večje količine se najdejo v urbanih središčih

 

FIZIČNE LASTNOSTI:

1. Zavre naenkrat, ohladi pa se brez razloga.

2. Ob uporabi primernega postopka se topi.

3. Ob napačni uporabi je neokusna.

4. Poredko se nahaja v svojem deviško čistem okolju.

5. Pri pritisku na pravo mesto vpije.

 

KEMIČNE LASTNOSTI:

1. Zelo dobro se spaja z zlatom, srebrom in drugimi plemenitimi

kovinami.

2. Absorbira velike količine dragih materialov.

3. Nenadoma lahko eksplodira brez kakršnegakoli opozorila ali

razloga.

4. V vodi se ne raztaplja, poveča pa se ji aktivnost, če se

natopi z alkoholom.

5. Je najučinkovitejši znan element za zmanjševanje količine

denarja

 

NAJPOGOSTEJŠA UPORABA:

1. Zelo učinkovito sredstvo za čiščenje.

2. Predvsem za okras, še posebej v dragih športnih avtomobilih.

3. Odlično zdravilo za sprostitev.

 

DOSEDANJE RAZISKAVE:

1. Če se jo ujame brez embalaže, pordeči.

2. Če se jo postavi poleg boljšega primerka, pozeleni.

 

NEVARNOSTI:

1. Zelo nevaren element, če ni v rokah strokovnjaka.

2. Ilegalno je posedovati več kot enega, lahko pa se jih ima več

pod pogojem, da se nahajajo na različnih lokacijah in, da med elementi ne

prihaja do direktnega stika!

xsrcx :xx!: :inocent: x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 1 month later...
:wOOt: xwizardx NOV KEMIJSKI ELEMENT:

 

ELEMENT: ženska

 

SIMBOL: že

 

NAJDITELJ: Adam

 

ATOMSKA TEŽA: optimalna 54 kg, oz. varira od 40 - 200 kg

 

POGOSTOST ELEMENTA: večje količine se najdejo v urbanih središčih

 

FIZIČNE LASTNOSTI:

1. Zavre naenkrat, ohladi pa se brez razloga.

2. Ob uporabi primernega postopka se topi.

3. Ob napačni uporabi je neokusna.

4. Poredko se nahaja v svojem deviško čistem okolju.

5. Pri pritisku na pravo mesto vpije.

 

KEMIČNE LASTNOSTI:

1. Zelo dobro se spaja z zlatom, srebrom in drugimi plemenitimi

kovinami.

2. Absorbira velike količine dragih materialov.

3. Nenadoma lahko eksplodira brez kakršnegakoli opozorila ali

razloga.

4. V vodi se ne raztaplja, poveča pa se ji aktivnost, če se

natopi z alkoholom.

5. Je najučinkovitejši znan element za zmanjševanje količine

denarja

 

NAJPOGOSTEJŠA UPORABA:

1. Zelo učinkovito sredstvo za čiščenje.

2. Predvsem za okras, še posebej v dragih športnih avtomobilih.

3. Odlično zdravilo za sprostitev.

 

DOSEDANJE RAZISKAVE:

1. Če se jo ujame brez embalaže, pordeči.

2. Če se jo postavi poleg boljšega primerka, pozeleni.

 

NEVARNOSTI:

1. Zelo nevaren element, če ni v rokah strokovnjaka.

2. Ilegalno je posedovati več kot enega, lahko pa se jih ima več

pod pogojem, da se nahajajo na različnih lokacijah in, da med elementi ne

prihaja do direktnega stika!

xsrcx :xx!: :inocent: x;)x

 

 

 

 

 

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

 

 

 

 

lp, robidica x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 weeks later...

Hmmm, mogoč tole še najbolj sm paše... xscratchx

 

Zadeva: Glavo gor, drage dame! Moškim v vednost,

kako ravnati!

 

 

 

 

evo punce takole je!

 

 

 

> Ali veste, da bi bile lutke iz izložb kot resnične ženske presuhe za

> rojevanje otrok? Če bi bila Barbie resnična, bi morala hoditi po vseh

> štirih, saj z njenimi merami ni mogoče stati pokonci.

>

> Na svetu je 3 milijarde žensk, ki ne zgledajo kot supermodeli. In samo

> osmina tega takih, ki so jim podobne.

>

> Marilyn Monroe je nosila velikost 42. Upoštevajte tudi, da so se

> konfekcijske številke tekom let spreminjale. Takratna velikost 42, je

> danes 46! Ampak Marilyn Monroe je bila seks simbol in nikoli ni nihče

> rekel:

> "Oh, ta ma pa debelo rit!"

>

> Povprečna ženska ima 66 kilogramov.

>

> Fotografije modelov v revijah so retuširane, ker tudi fotomodeli niso

> popolni (če je to sploh komu lepo).

>

> Raziskava iz leta 1995 je pokazala, da se 70% žensk počuti depresivnih, po

> tem, ko so 3 minute listale modno revijo. (Se kateri od vas to še ni

> zgodilo?).

>

> Pred 20 leti so imeli supermodeli okrog 8% manjšo telesno težo od

> povprečne ženske. Danes imajo 23% manjšo ...

>

> Nekoč je profesor angleškega jezika napisal na tablo: "woman without her

> man is nothing" in zahteval od učencev, naj postavijo ločila.

> Moški so jih postavili takole: "woman, without her men, is nothing".

> Ženske pa: " woman! without her, man is nothing"

> (kaj lahko spremeni le nekaj znakov... in kako so ženske že v šoli

> pametne...)

>

> Punce, me smo najboljše!

živi in pusti živeti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

> Moški so jih postavili takole: "woman, without her men, is nothing".

> Ženske pa: " woman! without her, man is nothing"

xokx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...