Skoči na vsebino

Kako sprejeti samo sebe


euridika

Recommended Posts

(popravljeno)

Pozdravljeni,

 

sem nova na forumu.

Zadnje čase, predvsem zadnja dva tedna, močneje ozaveščam odnos do sebe.

 

En vidik je moja fizična podoba, ki jo sicer doživljam dokaj relativno, odvisno od razpoloženja. Rada bi, da bi se glede tega bolj sprejela. Večkrat se zalotim, ko si mislim "Pa kako se bo on zaljubil vate, poglej se kakšna si!"

Opažam, da sem glede tega zelo občutljiva, predsvem glede izjav in obnašanja mojih staršev. Mama mi skoraj vedno, ko me vidi , reče: "daj si lase s čela in oči si bolj naliči, ti bolj paše tako". Zadnjič mi je celo rekal, ker imam krive zobe, da bi si jih morala poravnati, ker se mi deformira obraz....

Oče pa se sicer ne spušča vame na tak način. pri njem me bolj prizadane nekak ignorantski odnos, ki se ga čuti bolj v nijansah, a jaz , kot rečeno, imam izredne senzorje za to. Je tudi precej kritizerski, saj za njega nič ne nardim dovolj dobro. Če skuham kavo, ni nikoli dobra, sok, ki mu ga ponudim, je zanič,...

In prav zadnje čase sem ozavestila, kako zelo se peham za njegovim odobravanjem.

Čutim, da moram razkodirati nekaj v odnosu s starši, samo, kaj?

In potem, je tu še moja simpatija. Ta fant mi je tudi sam izpostavil moje "pomanjkljivosti" glede obraza, za nameček mi je še govoril o lepoti in pameti drugih žensk... jaz sem to sicer stojično prenesla, seveda navidezno... vendar se v kritičnih trenutkih tega še kako spomnim...

Skratka, kot da mi nekdo trka na duri in mi prigovarja, naj že enkrat razčistim s tem!

In s tem je v končni fazi povezan tudi odnos z drugimi ljudmi. Postala sem občutljiva do vseh okoli sebe. Čedalje bolj zaznavam, ko se kaj dotakne mojega samospoštovanja,...

 

Prosim za vaš komentar....

Popravljeno -> euridika
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako znati sprejeti

 

Nek mojster je nekoč dejal:

 

V tekoči reki

ima nekaj skal

svojo posebno lepoto.

Reka brez kamnov

izgubi zvok.

Reka s kamni in s skalami

je pojoča in plešoča reka.

Naučiti se morač

reči DA.

DA

tekoči reki.

DA

tvoji popolnosti,

takčen kot si.

In tvoja pesem

in tvoj ples

se bosta vrnila k tebi.

V moji viziji

ni večje besede

kot

DA.

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj kar jezna postanem sprico dejstva,kako ljudje neodgovorno opletamo s svojimi izjavami,ne da bi se za trenutek zamislili,hkrati pa me jezi,kako na drugi zlahka postanemo zrtve takih izjav.sicer ne vem ce imam prav in ce to deluje,ampak se mi zdi,da bi morala starsem jasno dat vedet,kaj pocneta.daj jima povratno informacijo.ce ti mama rece kako bi morala to in to,jo vprasaj,ce se zaveda kaksne informacije ti posilja in ce se ne zaveda,ji reci,naj na vsako grdo stvar pove se dve lepi,ce se ze ne more zadrzat.oziroma-predoci ji,kaj ti govori in kaj to pri tebi povzroci.povej ji,da imas zato,ker ti tako govori,kompleks da nisi lepa in potem jo vprasaj,ce si res zeli,da bi njena hci tako razmisljala o sebi.se mi zdi bistveno,da izrazis to kar cutis.prav tako stori z ocetom.kar se fanta tice mu jasno povej,da te moti,ce opeva lepoto drugih zensk in da ce zeli biti s teboj,naj opeva tvojo lepoto,ce pa mu nisi dovolj lepa,naj izvoli najti drugo,ki bo zadostila njegovim estetskim merilom.naj gre v rit tale tvoj fant,matr mi gre to na zivce.on podzavestno cuti tvojo frustracijo in jo uporablja za premoc.seveda to pocne zato,ker je tudi sam nesuveren in mu potemtakem ne bi smeli zameriti,ampak ti moras zaceti misliti nase!ne mislim da ga moras kar zapustiti,samo JASNO in brez dvoma pri sami sebi mu povej kaj zelis od njega.prosim ne misli,da se bos ponizala,ce bos izrazila svojo sibkost.ne jamraj mu,kako ti to ni vsec,temvec suvereno povej,da te to moti in da mu zelis da najde lepso,ce se mu zdi to pomembno.da s tem, ko opeva druge lepotice,tebi pa tega ne rece,posilja jasen znak,da mu nisi dovolj vsec.ce je temu res tako,naj gre in to cimprej,ker nimas casa zapravljati svojih vrednosti z nekom,ki jih ne zna cenit.kar se lepote tice-smo kakrsni smo in nikoli ne bomo lepse izgledali kot izgledamo.to je dejstvo,ki ga enostavno sprejmi.poznam to frustracijo,ker sem si sama vcasih mislila,kako bi bilo vse lazje,ce bi bila lepotica s prve strani revije,ampak to je taka zabloda,da je joj.na svetu je majhen%ljudi resnicno lepih na videz,od tega se manjsi % tistih,ki tudi nekaj izzarevajo.veliko vecji je procent ljudi,ki izzarevajo lepoto,pa imajo na obrazu kup pomankljivosti.in to je pri cloveku najbolj zapeljivo.osebno bi se lahko zaljubila tudi v koga ki ima grbo,ali dva nosa,glede na bogato zbirko mojih simpatij,predvsem je privlacno to,da clovek s pomankljivostjo NIMA problema-to je tisto privlacno.ker ga naredi zanimivega.torej nasvet-za zacetek se fokusiraj na del telesa,ki ti je resnicno vsec.ta del naj bo v ospredju tvojih predstav o sebi.lepoto izzarevas,kadar si sama sebi vsec in ne bi ti pomagal se tako pravilen nos,ali ne vem kaj,ce bi ga ti videla kot grdega.kljuc je torej v tem,kako se vidis.zmotno pripisujemo grdost oz.lepost svoji zunanjosti,v bistvu je tako,da ko se znotraj slabo pocutis,pripises svojemu izgledu pomankljivosti.sicer pa sama vse to ves,ker se zavedas stvari,je jasno iz tvojega pisanja.samo izrazati zacni ljudem,kadar te prizadanejo.imas to pravico,ne si je kratit.ne bodi tiha miska,ki zaradi ponosa zadrzuje v sebi.ne vracaj udarcev na isti nacin,temvec povej!potem pa se tukaj povej,ce je kak rezultat,me prav zanima!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha pa se to-ko bos povedala mami kar cutis,se lahko zgodi tole-v pristnem presenecenju te bo gledala in ne bo mogla verjet svojim usesom,potem pa se bo-ali-raznezila,ker se bo zavedala kaj pocne in ji bo zal,ce pa je bolj "trda",pa bo pametovala o razlogih zakaj ima ona prav in bo skusala zmanjsati pomen tvojih besed.morda te bo celo obsojala,kako si lahko taka itd.naj te to ne odvrne od tega,da ji vedno in v vsakem trenutku postrezes s svojimi obcutji.to pomeni-postaviti se zase.stoj za sabo,ne glede na vse.mama te ima rada in misli,da dela prav,ni pa nujno da se bo pripravljena zavedati svojih napak.ampak to ni tvoj problem,ti bos svojega resila tako,da se postavis zase
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj kar ne morem nehat-se to sem se spomnila-poglej spika ali copa,ne vem ker je ker,vedno mesam,ker nisem navdusena sportnica-v glavnem eden ima krive zobe.pa se vseeno na vsa usta smeji.in meni osebno je to najbolj privlacno na njem,njegovi krivi zobje,ki jih ne zakriva z zgornjo ustnico.sicer obstaja zmotno misljenje,da si moski lahko vec privoscijo glede videza,ampak to je spet zablodelo mnenje,ki smo ga kar na pamet posvojili.ce pa ze res hoces imeti ravne zobe,aparat vse popravi in to precej hitro.naj bo to tvoja odlocitev,ne pa prisila.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za odgovore! xsrcx

Stvar je taka, da ta fant ni moj partner, temveč potencialni kandidat. Bolj od dejstva, da me je na tak način komentiral, me moti dejstvo, da se mi take situacije sploh še pojavljajo! Ampak res je očitno, da moram to ozavestit. Ko mi takole pišete, mi je še bolj jasno vse to!

a veste za kako delavnico na to temo, ali pa knjigo?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hvala za odgovore! xsrcx

Stvar je taka, da ta fant ni moj partner, temveč potencialni kandidat. Bolj od dejstva, da me je na tak način komentiral, me moti dejstvo, da se mi take situacije sploh še pojavljajo! Ampak res je očitno, da moram to ozavestit. Ko mi takole pišete, mi je še bolj jasno vse to!

a veste za kako delavnico na to temo, ali pa knjigo?

 

aha...potencialni kandidat.potem je pa mozno,da je prav tako nesiguren kot ti-ker podzavestno si take izberes-ne skrbi,to je normalno,ker le skozi izkusnje lahko zrastemo in te avtomaticno vlece k takim ljudem.le z njimi lahko razresis svoje zablode,ker si postavljata ogledalo.opazuj samo sebe-ce bi se pogledala od zunaj bi verjetno dobila popolnoma drugacen vtis,kot je tisti,ki ga dozivljas znotraj sebe.verjetno ta fant nekje travmira,kako poskusa na vse mozne nacine vzbuditi v tebi ljubosumje,ti pa delujes,kot da se ti gladko fucka za vse njegove poskuse.lahko kdaj poskusis kot v sali rect,da bi se pocutila pocasceno,ce bi recimo kdaj namesto drugih opazil tvoje lepe noge npr.ker bos se sicer pomislila,da te sploh ne opazi.v bistvu je smesno,kako se bojimo izrazati naklonjenost drug do drugega,iz lastnih izkusenj vem,da je mene vedno zacel nekdo zanimati sele,ko me je globoko pogledal v oci,ali rekel kaj nedvoumnega na racun svoje naklonjenosti do mene.tako da si kar upaj,izgubit nimas kaj.ce ti spodleti,pac ni bil pravi.pa ne pozabit porocat o razpletu,sem ze cist not padla v tole zgodbo x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca
Pozdravljeni,

 

sem nova na forumu.

Zadnje čase, predvsem zadnja dva tedna, močneje ozaveščam odnos do sebe.

 

En vidik je moja fizična podoba, ki jo sicer doživljam dokaj relativno, odvisno od razpoloženja. Rada bi, da bi se glede tega bolj sprejela. Večkrat se zalotim, ko si mislim "Pa kako se bo on zaljubil vate, poglej se kakšna si!"

Opažam, da sem glede tega zelo občutljiva, predsvem glede izjav in obnašanja mojih staršev. Mama mi skoraj vedno, ko me vidi , reče: "daj si lase s čela in oči si bolj naliči, ti bolj paše tako". Zadnjič mi je celo rekal, ker imam krive zobe, da bi si jih morala poravnati, ker se mi deformira obraz....

Oče pa se sicer ne spušča vame na tak način. pri njem me bolj prizadane nekak ignorantski odnos, ki se ga čuti bolj v nijansah, a jaz , kot rečeno, imam izredne senzorje za to. Je tudi precej kritizerski, saj za njega nič ne nardim dovolj dobro. Če skuham kavo, ni nikoli dobra, sok, ki mu ga ponudim, je zanič,...

In prav zadnje čase sem ozavestila, kako zelo se peham za njegovim odobravanjem.

Čutim, da moram razkodirati nekaj v odnosu s starši, samo, kaj?

In potem, je tu še moja simpatija. Ta fant mi je tudi sam izpostavil moje "pomanjkljivosti" glede obraza, za nameček mi je še govoril o lepoti in pameti drugih žensk... jaz sem to sicer stojično prenesla, seveda navidezno... vendar se v kritičnih trenutkih tega še kako spomnim...

Skratka, kot da mi nekdo trka na duri in mi prigovarja, naj že enkrat razčistim s tem!

In s tem je v končni fazi povezan tudi odnos z drugimi ljudmi. Postala sem občutljiva do vseh okoli sebe. Čedalje bolj zaznavam, ko se kaj dotakne mojega samospoštovanja,...

 

Prosim za vaš komentar....

ah, je*eš vse te fijakarje kritzerske. čisto resno, vseeno je, kaj rečejo in mislijo oni! itaq so v zmoti! enkrat, ko se začneš gledati v ogledalo in si govorit, da si lepa in popolna, se boš tako tudi videla. jah, se je pač treba imeti za lepega, čeprav se sliši narcisoidno, a tako je!

ta fant je pa kreljo! ženske se nikoli ne primerja z drugimi! ne spoštuje te. stoično prenesla? ženska, odpeketaj, dokler je možno. ni vreden.

ah, kritizerska mama. čisto razumem. mene je mama kot malo deklico primerjala z drugimi, kako so bolj pridne, socializirane. potem, naj se ne oblačim v črno. večkrat sem si želela, da bi me nekdo drug posvojil. xrolleyesx danes pa se ji postavim po robu in se počutim močno. če si ona ne misli dobro o meni, če me je to prizadelo in me še vedno, si pa jaz lahko mislim vse najboljše o sebi! saj kdo si pa bo, če ne jaz?! moja mama je itaq nevedna. in zato jo razumem in ni kaj biti jezen ali užaljen. ne bo mi pa več srala! ampak huda je ta tvoja mama. nikoli nisem razumela takih, ki forsirajo svoje hčerke v ličenje in hujšanje. :eek:

 

eh, kar nekaj je vse tole skupaj. sori, nisem dobra za tolažno. ampak vseeno, postavi se zase! počasi bo! :vtz:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha...potencialni kandidat.potem je pa mozno,da je prav tako nesiguren kot ti-ker podzavestno si take izberes-ne skrbi,to je normalno,ker le skozi izkusnje lahko zrastemo in te avtomaticno vlece k takim ljudem.le z njimi lahko razresis svoje zablode,ker si postavljata ogledalo.opazuj samo sebe-ce bi se pogledala od zunaj bi verjetno dobila popolnoma drugacen vtis,kot je tisti,ki ga dozivljas znotraj sebe.verjetno ta fant nekje travmira,kako poskusa na vse mozne nacine vzbuditi v tebi ljubosumje,ti pa delujes,kot da se ti gladko fucka za vse njegove poskuse.lahko kdaj poskusis kot v sali rect,da bi se pocutila pocasceno,ce bi recimo kdaj namesto drugih opazil tvoje lepe noge npr.ker bos se sicer pomislila,da te sploh ne opazi.v bistvu je smesno,kako se bojimo izrazati naklonjenost drug do drugega,iz lastnih izkusenj vem,da je mene vedno zacel nekdo zanimati sele,ko me je globoko pogledal v oci,ali rekel kaj nedvoumnega na racun svoje naklonjenosti do mene.tako da si kar upaj,izgubit nimas kaj.ce ti spodleti,pac ni bil pravi.pa ne pozabit porocat o razpletu,sem ze cist not padla v tole zgodbo x;)x

 

janajam,

to si pa tako dobr poštudirala! Jaz imam tudi tak občutek, sam stvar je še malo bolj zakomplicirana. Fant je namreč precej daleč stran, v drugi državi in gre vse bolj počas... Je pa tlele pri obehen velik strah v ozadju, ki mene lahko povsem ohromi.Praviš, naj mu direkt povem kaj čutim? Tudi na tem delam pri sebi, da bom pripravljena, ko ga naslednjič vidim....

 

Vila Sonca,

moja mama ima tudi sama s sabo probleme... prav tako sestra....komaj kdaj so se normalno postavle pred fotoaparat...Mama tudi sebe skoz kritizira in kar skuha, po njenem nikol ni dost dobr... Ma, sem se včasih zalotila, da sem ji po tem podobna in sedaj je prišel čas, da razčistim pri sebi!

 

Kako se pa ve vidite? Ste si lepe?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Euridika,

ti si sigurno kristal, lepa in tudi zelo čustvena, vendar žalostno, da te obdajajo taki in drugačni ljudje!(sicer tudi njim ne smeš zameriti saj se ne zavedajo svojih napak, za njih je tako edino pravilno in tudi ravnajo po svojih načelih!

Postavi se malo za sebe, najprej se imej rada ker ti si : NAJVEČJI ČUDEŽ!!!!

Potem pa so vsi drugi, imej se rada in spoštuj se!

Seveda vsaka stvar terja svoj čas in zato tudi tukaj bo potrebno, vendar vztrajaj in bodi to kar si pa boš videla, da se bodo tudi tvoji domači in fant spreobrnili!

Je pa res, da fanta ni nič v hl. če ti namiguje o tuji lepoti, če te je že izbral mu moraš biti ti ogledalo lepote ne tuje ženske!

Reci mu lepo, da ti si sama sebi všeč in če mu ne ustreza pa naj.............

Lahko pa si za začetek kako knjigo prebereš, malo samozavesti ti ne škodi vsakdo jo slej ko prej potrebuje!

bodi dobro in misli na sebe- sonček xyesx xrosex

Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni.

 

Mati TEREZIJA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

janajam,

to si pa tako dobr poštudirala! Jaz imam tudi tak občutek, sam stvar je še malo bolj zakomplicirana. Fant je namreč precej daleč stran, v drugi državi in gre vse bolj počas... Je pa tlele pri obehen velik strah v ozadju, ki mene lahko povsem ohromi.Praviš, naj mu direkt povem kaj čutim? Tudi na tem delam pri sebi, da bom pripravljena, ko ga naslednjič vidim....

 

Vila Sonca,

moja mama ima tudi sama s sabo probleme... prav tako sestra....komaj kdaj so se normalno postavle pred fotoaparat...Mama tudi sebe skoz kritizira in kar skuha, po njenem nikol ni dost dobr... Ma, sem se včasih zalotila, da sem ji po tem podobna in sedaj je prišel čas, da razčistim pri sebi!

 

Kako se pa ve vidite? Ste si lepe?

 

delavnic je cel kup,trenutno sem se spomnila na nevrolingvisticno programiranje,ampak tega je ogromno,tako da malo pobrskaj,pa se kdo se bo kaj spomnil.pri nlp-ju(torej nevrolingvisticno programiranje)gre za spreminjanje starih vzorcev.potem so pa se kaksne psihoanalize vseh vrst,pa psihodrame,ampak to je ze bolj zares.sicer pa-ce se sama sebi zdim lepa?predvsem se s tem ne ukvarjam vec toliko kot vcasih.so dnevi,ko sem sama sebi vsec,pa se mi zdi kako sem zanimiva,drugic spet pa tecem mimo ogledala,da se ne bi slucajno ustrasila.ampak nekako sem se umestila v svojo podobo,tako da vem,da je zelo relativna,torej odvisna od mojega pocutja.ne nisem manekenka,mam pa lepe noge,pa jih poleti rada kazem.nos bi bil za popravt,ker je mal okrogel(zanalasc ga ne bom popravla)z oprsjem sem zadovoljna,frizura mi nikoli ne stoji,glas se mi trese,kadar sem custvena,kar je skoraj zmeri, ali ce se moram izjasnit o cem,predvsem pa,kadar govorim o sebi.potem kaj se...cak mal...ja spodnja ustnica se mi zdi da jo vlece rahlo na stran,kadar govorim,ampak to se baje ne opazi(aha je ze u redu),postava mi je vsec in nimam tezav s kilami,lase si barvam na temno rjavo ker so misje barve in pomalem ze sivijo(sem se prevec sekirala zaradi svoje zveze hehe),so pa SE KAR bujni tako da sem v koncni fazi zadovoljna z njimi.koza mi odreagira na stres in dobim obcasno mozolje(takrat tecem mimo ogledala)potem pa je spet vsa lepa,kar pomeni da niha iz ekstrema v ekstrem.to mi gre na zivce.pa izrazito gubo imam med ocmi,kar nakazuje na to,da mi gre dostikrat kaj na zivce in se mrscim.no tako se objektivno vidim.sem precej povprecna,ampak ko sem v formi lahko zazarim v vsej svoji posebnosti.tole sem se zdajle malo pozabavala sama s sabo,sploh nisem mislila toliko napisat

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ta tema mi je dala misliti, koliko pa v resnici sprejemamo sebe oz ali je olepsevanje sebe znak nesrejemanja sebe?

 

Namrec koliko proizvodov obstaja, da bodo nasi lasje taksne nijanse, pa take oblike, pa da bomo s taksno in drugacno obliko povdarili ali zakrili taksne in drugacne dele obraza ... da ne govorim o nacinu oblacenja, kaj vse lahko dolocene stvari izpostavijo ali zakrijejo (ala kvazi neke telesne atribute), potem so tu se raznorazne dijete in nacini kako (seveda cim prej) izgubiti doloceno maso, da bo nase telo lahko izgledalo popolno ... seveda ne pozabit na vse tiste dlake, ki jih zenske nikakor ne smemo imeti, ker so kao znak nezenstvenosti. In potem na cesti zagledas punco, ki npr nima cisto pobritih nog ali bog ne daj podpazduhom videti dlake, pa se vsi zgrazajo.

In to vse pocnemo zato, ker res sprejemamo sebe?

seveda ne govorim o nehigijeni ... biti cist, nima nobene veze, ce so tvoje noge obrite ali ne ...

 

pa vendar ce se res tako sprejemamo, oz bi se naj, cemu potem toliko 'storitvenih ponudnikov', ki bodo naredili vse, samo da bi mi izgledali lepse ... ali ni to ze v startu postavljeno, kot nesprejemanje sebe?

 

in potem vidim na forumu neke pesmice o kamenckih v potoku ... me res zanima, ce bi to osebo zmotile dlakave zenske noge (pa ne govorim o tistem prvem dnevu po britju)... hehe ...

Pri sebi je potrebno zaceti ... sam zanimivo, kako proti resnicni podobi sebe, smo usmerjeni ... in kako radi kritiziramo, ko opazimo t.i. nepopolnost pri drugih ... pa naj vrze kamen tisti, ki nikoli ni izjavil: 'Joj, kako pa ta zgleda...'

 

....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

janajam,

to si pa tako dobr poštudirala! Jaz imam tudi tak občutek, sam stvar je še malo bolj zakomplicirana. Fant je namreč precej daleč stran, v drugi državi in gre vse bolj počas... Je pa tlele pri obehen velik strah v ozadju, ki mene lahko povsem ohromi.Praviš, naj mu direkt povem kaj čutim? Tudi na tem delam pri sebi, da bom pripravljena, ko ga naslednjič vidim....

 

Vila Sonca,

moja mama ima tudi sama s sabo probleme... prav tako sestra....komaj kdaj so se normalno postavle pred fotoaparat...Mama tudi sebe skoz kritizira in kar skuha, po njenem nikol ni dost dobr... Ma, sem se včasih zalotila, da sem ji po tem podobna in sedaj je prišel čas, da razčistim pri sebi!

 

Kako se pa ve vidite? Ste si lepe?

 

ljudje, ki te obkrozajo, so tu super ogledalo, ki ti kazejo na lastnosti, ki jih imas pri sebi nerazciscene.

 

Na podlagi tega, kar sem prebrala o tem kar si napisala, bi rekla, da se niti ne gre za to kako zgledas, saj je to le simptom necesa globjega. In tisto globje, ker ljudje sili, da so ustrezljivi (na tak nezdrav nacin) in da so nesamozavestni, je ponavadi dejstvo, da mislijo, da niso vredni ljubezni. In ce mislis, da nisi vreden ljubezni, jo bos npr poskusal na vsak nacin dokazati ... eden od teh nacino je skozi ustrezljivost drugih. Seveda, ce te obkrozajo taki, ki imajo sami tako aktivirano bolecinsko jedro, bodo ti vedno kritizirali druge, ker tudi sami sebe non stop kritizirajo. In ce te nekdo non stop kritizira, hkrati pa si odrascala z mislijo da nisi vredna ljubezni, potem ni cudno, da imas samozavest na nuli in da sama sebi nisi lepa.

 

Ljubezen je kljucnega pomena, predvsem pa kaksen je tvoj odnos do sebe. Ce sama sebe ljubis in ce si ljubljena (pa ne tako, da bi potrditve iskala pri drugih ljudjeh), potem se to avtomatsko odraza na telesnem nivoju ... potem bos sama sebi prelepa :)

 

Sele ko bos spremenila svoje gledanje, misljenje in dojemanje sebe ... se bo spremenil odnos drugih do tebe.

 

...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...