Skoči na vsebino

Nesrečni dnevi


lenora

Recommended Posts

Dragi Lunaši,

 

ta teden, pa četudi je šele sreda, mi ni naklonjen, pa če se postavim na trepalnice. Doživljam vrsto (sicer ne katastrofalnih, ampak) zelo neprijetnih naključij, ki so me že zelo potrli. Vem, da nimam kaj jamrati, ampak takole je:

 

- V ponedeljek sem se pobarvala - redno se barvam na temno rjavo - in moja običajna, zanesljiva barva je iz neznanega razloga prijela črno :eek: pa dobro, bom pač črna, saj ni konec sveta, ni mi pa všeč...

- torek: zvečer grem vn in nenznano kam izgine moj etui, v katerem sem imela vse od kakšnega lip glossa, tamponov, pa do majhnih drobnarij, ki so mi pri srcu. Denarno sem bila tu kar ornk oškodovana (vsaj za moj bogi študentski račun). Zanimivo je, da zadeve cel večer nisem vzela vn iz torbice razen, ko smo odhajali, da bi poiskala ključe, tako da ne vem: ali sem ga kje pozabila (danes sem šla v lokal vprašat, če so kaj našli pa pravijo, da niso) ali se je komu pač zdel tako simpatičen, da ga je preprosto moral imeti.

- danes: sem se s kolesom odpravila na faks in kot ponavadi, vtaknila svoja očala v žep torbe. Ko sem prišla do faksa, jih tam ni bilo več. Čeprav sem že tako minutko zamujala na govorilne, sem se odločila odriniti nazaj do doma po isti poti, saj sami veste, kako draga so očala (res sem finančno na psu trenutno), pa še ljuba so mi bila. Nisem jih našla niti na poti nazaj domov, niti na ponovni poti na faks. Ko sem na faksu oddelala svoje, sem se potrta odpravila domov. Peljala sem po kolsarski stezi in, vsi kolesarji v Ljubljani to veste, tam pri nami je treba voziti posebej previdno, saj se ljudje kar pojavljajo izza tistih stebrov brez, da bi pogledali za morebitnega kolesarja na stezi. Pred sabo nisem imela nikogar zato sem srednje počasi peljala mimo, nakar zagledam gospo z berglami, vendar je bila še dovolj daleč od steze, da sem lahko šla mimo. Ko pa sem to storila, mi je gospa v kolo porinila svoje bergle in se zadrla čez celo slovensko: 'AAAAAAU!' Sploh nisem mogla vrjeti- dopuščam možnost, da sem jo tako prestrašila, ker pač ni gledala okoli sebe in me ni videla, da je tiste bergle zarila v moje noge, ampak tisti grozni 'AU', ob katerem me je cela ulica pogledala kot da sem ji nogo odrezala, ji pa ne odpustim, saj se je nisem niti malo dotaknila! Še naprej se je drla za mano in me zmerjala. Ustavila sem se, da vidim, če je ok. Imelo me je, da bi šla nazaj in bi jo vprašala kaj tako kriči, ko nič ni bilo, poleg tega pa bi me pričakovala, če bi bila malo pozorna na kolesarsko stezo. Vendar sem videla, da je nesmiselno, saj je bila gospa prepričana, da je 'presneta kolesarka' brezbrižna do starih ljudi. Ja, seveda- moj naljubši hobi je považanje babic, če komaj hodijo, pa še toliko bolje xrolleyesx Malce sm preveč sarkastična, samo zadeva je še sveža in sm vsa razburjena.

 

Skratka, ta teden mi vesolje nekako ni naklonjeno. Majhna neprijetna naključja in nesreče, mi otežujejo čas, ko imam ogromno dela na faksu in sem že tako totalno hin... Lunaši, ali lahko kaj storim, da si zmanjšam smolo. Dejansko se bojim sploh ven it!

Marsa, ali ga luna kaj 'serje' ta teden? Na luno sem ponavadi extra občutljiva... (Sem škorpijonček drugače- 30.10.85, 10:17 v Lj). Ali pa imam nekje blokado? Kako jo odpravim. Ne počutim se slabo (energetsko), ampak tole je pa res nadležno.

 

PS Tudi doma se non-stop nekaj spotikam in butam, pa drugače nisem posebej štorasta :o|o:

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa kaj je folka, da se jim da brezveze bit tako tečen ane? Kaj ni življenje že samo dovolj 'tečno' na cajte? xrolleyesx Kolk bi lažje in lepše vsi čez prišli, če bi bili malo bolj potrpežljivi drug z drugim, pa mirni- tudi sebi bi marskiatero nepotrebno kurjenje živcev prihranili.

 

No, ampak, a mate mogoče kak recept- kak kristal al pa talisman za srečo, ki ga uporabljate, kadar imate občutek, da se vas drži nesreča?

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

*nisem vidla, sem se izogibala *nesrecnih tem*

 

Marsa, ali ga luna kaj 'serje' ta teden?

tudi, v zacetku tedna ('kriva' za razdrazljivost in nenasitnost, naglico, nestrpnost, jezo)

 

zdaj pa je kriv vpliv saturna na sonce.

kar vpliva na tezho, ki jo cutmo na ramenih, temacne misli, ki nas obhajajo in podobno. tesnoba, tudi depresija.

fizicno je to slabo za zobe, kosti, hrbtenico, sklepe... tud pljuca in oci.

 

sicer najdes vse premike Lune in planetov, kot tudi najmocnejse vplive, na tedenskem koledarju na LN in tudi na strani Danes

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojej,..kako post x:Dx x:Dx x:Dx.

 

Luna je kriva torej,.haha,..pa še sonce in mars in venera. Malo sumim tudi, da ima saturn prste vmes, pa merkur je tudi nekam sumljiv x:Dx.

 

Pa kaj potem, če se ti je par slabih stvari zgodilo naenkrat. Se pač zgodi :o|o:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, ampak, a mate mogoče kak recept- kak kristal al pa talisman za srečo, ki ga uporabljate, kadar imate občutek, da se vas drži nesreča?

 

Eh, škoda mišic za nošenje "tovorov" oz pripomočkkov,...razen, za okras, če so ti všeč :inocent:

Po moje je ta "občutek, da se te drži nesreča" sam poslušanje preglasnih razprav "unih tvojih gor", in njihove neskomuniciranosti.

Ja ok, razni T-ji pa kvadratki pa ždenje pa dušenje (beri konj.steliji al kaj že, ja opozicije..),....sam, nej dostojno skomunicirajo, brez dretja in maltretiranja,...

torej napizdi une gor,...in jih pozovi k vljudnemu obnašanju......ter živi life x:px x:Dx

Samo šibki se ne upajo biti pravični.

 

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

 

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lenora, naj te vsaj malo potolažim. Nisi edini, ki se ji ta teden dogajajo same neprijetne stvari. Meni se je začelo že v soboto. Pa tudi osebno počutje je bilo obupno. Ampak po dežju VEDNO posije sonce. Tako, da nadeni si nasmeh in razmišljaj pozitivno. Pa še izpitnega obdobja bo kmalu konec. :hepko:

Ne jokaj za soncem, ki je zašlo; zaradi solza ne boš videl zvezd.

PARRA

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prav tako je dobro, da se spomnimo, da sonce sije tudi nad oblaki. x^x

xokx xyesx

 

Sonce JE. In sije. xyesx

oblaki itd. pa pridejo in grejo. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dragi Lunaši,

 

ta teden, pa četudi je šele sreda, mi ni naklonjen, pa če se postavim na trepalnice. Doživljam vrsto (sicer ne katastrofalnih, ampak) zelo neprijetnih naključij, ki so me že zelo potrli. Vem, da nimam kaj jamrati, ampak takole je:

 

Skratka, ta teden mi vesolje nekako ni naklonjeno. Majhna neprijetna naključja in nesreče, mi otežujejo čas, ko imam ogromno dela na faksu in sem že tako totalno hin... Lunaši, ali lahko kaj storim, da si zmanjšam smolo. Dejansko se bojim sploh ven it!

Marsa, ali ga luna kaj 'serje' ta teden? Na luno sem ponavadi extra občutljiva... (Sem škorpijonček drugače- 30.10.85, 10:17 v Lj). Ali pa imam nekje blokado? Kako jo odpravim. Ne počutim se slabo (energetsko), ampak tole je pa res nadležno.

 

PS Tudi doma se non-stop nekaj spotikam in butam, pa drugače nisem posebej štorasta :o|o:

 

x:Dx

Luna pa ostali astrošmorn običajno vpliva nate le toliko kolikor v to verjameš.

Ja, kakšen dan pride ko gre vse narobe, kot bi se celo vesolje zarotilo proti tebi.

Pa kaj?

Če preveč razmišljaš o tem - zakaj, kako, pa kaj naredit, potem to prav kličeš nase.

Kaj naredit?

Enkrat mi je nekdo rekel - če že moraš, če ti tako pride, če ne gre drugače, vzemi si en dan, vsedi se v kot in se smili sam sebi.

Naslednji dan pa vstani, se brcni v rit, pokaži življenju http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c055.gif in reci - stresi name kar hočeš, nič mi ne moreš.

Če to deluje?

Zate nimam pojma, pri meni je.

Ajd, srečno... xwizardx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

odličen nasvet x:Dx pa sej pravm-ne da bi bila zarad tega dejansko nesrečna, samo smotano je bilo. Bi mogla nasloviti temo 'dnevi smole'. Hvala vsem za nasvete!

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Enkrat mi je nekdo rekel - če že moraš, če ti tako pride, če ne gre drugače, vzemi si en dan, vsedi se v kot in se smili sam sebi.

Naslednji dan pa vstani, se brcni v rit, pokaži življenju http://www.cosgan.de/images/midi/frech/c055.gif in reci - stresi name kar hočeš, nič mi ne moreš.

Če to deluje?

Zate nimam pojma, pri meni je.

Ajd, srečno... xwizardx

 

a mas leseno nogo mogoce? ali pa sem jaz samo negibcen? x:Dx

Sometimes I wish

my face wouldn't use its freedom of expression

http://www.triumphrat.net/images/smilies/Cigar.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a mas leseno nogo mogoce? ali pa sem jaz samo negibcen? x:Dx

 

Nimam lesene noge, ampak če se jaz pri 56 letih lahko brcnem v rit - lastnonožno, da se razume, ti pa ne, potem si verjetno res negiben... x:o)x xnckrivx

Treniraj... xrolleyesx x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

- V ponedeljek sem se pobarvala - redno se barvam na temno rjavo - in moja običajna, zanesljiva barva je iz neznanega razloga prijela črno :eek: pa dobro, bom pač črna, saj ni konec sveta, ni mi pa všeč...

Znano je, da barve čudno primejo nosečnicam...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
Znano je, da barve čudno primejo nosečnicam...

 

Uf tole pa upam, da zame ne drži, ker bi bil kr šok :eek: pa še lih imam tako čudno 'tetko' ta mesec, tako da je bolj ni kot je... Sm pa slišala, da se med menstruacijo tudi ni priporočljivo barvat, ker menda prime drugače, vendar sem mislila, da je to bolj 'urabani mit' in sm se vseeno. Morda je to uržah...

Popravljeno -> lenora

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uf tole pa upam, da zame ne drži, ker bi bil kr šok :eek: pa še lih imam tako čudno 'tetko' ta mesec, tako da je bolj ni kot je... Sm pa slišala, da se med menstruacijo tudi ni priporočljivo barvat, ker menda prime drugače, vendar sem mislila, da je to bolj 'urabani mit' in sm se vseeno. Morda je to uržah...

Nisem te hotla strašit - oprosti. Saj pol ti najbrž ne bi samo malo drugače prijelo, ampak bi bila kar šekasto flekasta :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...