Skoči na vsebino

Kako se postavit zase?


kyllah

Recommended Posts

Še ena tem na kupu...

 

Ni panike... globok vdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih izdiiiiiiiiiiiiih ssssssssss ššššššššššš sssssssssssssss ššššššššššš

 

ali trpiš do različnih stopenj izžetosti.... :inocent: (kolko si uuupam)

 

 

 

recimo, da ni nobenega "višjega od nas" xDDx

 

da nismo zaljubljeniii... :flower: :frog:

 

 

da ne rabimo podpoooree.... :fool: xmusicx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Višjega od mene ni, je pa kakšen ki misli da je.

To blokado predret, je pa lahko težko.

 

Ko useka na površje, je lahko boleše, samo na duhovnem področju in področju ki zadeva nas same, pa zrastemo.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

definicija življenja je še vedno prepletena s tančico skrivnosti.Vemo, da živa bitja morajo sprejeti energijo, se prilagoditi okolju, se znebiti odpadkov, se razmnoževati in se s časoma razvijati.

 

med tem ni razlike med neko osebo in bacilom.V račun mi ne gre, da je neka višja sila naredila veliko različnih odsekov razvijanja zavesti.Ti boš drevo, ti boš mah, ti boš metulj in ti boš žival.In seveda karma.Vendar, če je neka zavest, ki tvori našo osebnost, nekoč nastala, je morala nastati čista, ne pa z nekimi predispozicijami, ki bi vplivala na njeno karmo.Torej, kako je ta sila že na začetku razdelila zavesti na čebelice, mravljice in konjičke?

duhovna rast.Kakšne šovinistične opice bi želele doseči duhovnost na ravni boga ali pa jo preseči.

Biti najboljši.Me spominja na highlanderja.There can be only one.

Življenja ni možno nadaljevati brez posredovanja moškega in ženskega aspekta.Torej smo nepopolni, kot evolucija.Nadaljevati življenje.Obupani poskusi narave, da bi svojim otročičem vdihnila neminljivost.

In ker materialni aspekt propade v zobovju časa, se odpre nova asfera nematerialnosti.

Vse samo zato, da bi bili drugačni, posebni, večni.

Ampak pazi, iskalec večne sreče.Tukaj so pravila, ki se jih moraš držati.V nasprotnem primeru te čaka večna poguba.Torej, vse živali, ki se pobijajo in jedo med sabo, so slabe in jih čaka pekel.

Ne, mi temu rečemo narava.

Če človek kolje druge ljudi, pa ni več vprašanja, da je to v njegovi naravi.Ampak, da je to gnusno, nizkotno dejanje, ki se ga ne pripiše tako inteligentnim bitjem, kot je človek.Kot kaže nima inteligentnost nobene veze, saj se z razliko od prejšnjih civilizacij pobijamo bolj sofisticirano.

Ubiti življenje zaradi lastnih ciljev in interesov.

Kaj je bil bog, preden je postal bog?Delavec v tovarni, ki se je skozi kariero povzpel na direktorski stolček?

Asket, ki je zavrnil kruh in se raje popoldansko bičal, kot živel v lepoti trenutka?

Vsi bi se radi čemu odrekli, da bi nekaj drugega pridobili.

Še vedno je to na stopnji darovanja, molitve.

Vsakdo se obrača na neko višjo silo, ki mi dopušča, da lahko opazujem propad ljudi, nesmiselnost bivanja in morbidnost življenja.

 

in nato mi prileti nekdo z nasmeškom na obrazu in velikim srčkom v rokah.Na unis, zate je.Rada te mam.

Tako kot prej, sem tudi tokrat zamahnil z roko in ji rekel, itak boš umrla punči

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

definicija življenja je še vedno prepletena s tančico skrivnosti.Vemo, da živa bitja morajo sprejeti energijo, se prilagoditi okolju, se znebiti odpadkov, se razmnoževati in se s časoma razvijati.

 

med tem ni razlike med neko osebo in bacilom.V račun mi ne gre, da je neka višja sila naredila veliko različnih odsekov razvijanja zavesti.Ti boš drevo, ti boš mah, ti boš metulj in ti boš žival.In seveda karma.Vendar, če je neka zavest, ki tvori našo osebnost, nekoč nastala, je morala nastati čista, ne pa z nekimi predispozicijami, ki bi vplivala na njeno karmo.Torej, kako je ta sila že na začetku razdelila zavesti na čebelice, mravljice in konjičke?

duhovna rast.Kakšne šovinistične opice bi želele doseči duhovnost na ravni boga ali pa jo preseči.

Biti najboljši.Me spominja na highlanderja.There can be only one.

Življenja ni možno nadaljevati brez posredovanja moškega in ženskega aspekta.Torej smo nepopolni, kot evolucija.Nadaljevati življenje.Obupani poskusi narave, da bi svojim otročičem vdihnila neminljivost.

In ker materialni aspekt propade v zobovju časa, se odpre nova asfera nematerialnosti.

Vse samo zato, da bi bili drugačni, posebni, večni.

Ampak pazi, iskalec večne sreče.Tukaj so pravila, ki se jih moraš držati.V nasprotnem primeru te čaka večna poguba.Torej, vse živali, ki se pobijajo in jedo med sabo, so slabe in jih čaka pekel.

Ne, mi temu rečemo narava.

Če človek kolje druge ljudi, pa ni več vprašanja, da je to v njegovi naravi.Ampak, da je to gnusno, nizkotno dejanje, ki se ga ne pripiše tako inteligentnim bitjem, kot je človek.Kot kaže nima inteligentnost nobene veze, saj se z razliko od prejšnjih civilizacij pobijamo bolj sofisticirano.

Ubiti življenje zaradi lastnih ciljev in interesov.

Kaj je bil bog, preden je postal bog?Delavec v tovarni, ki se je skozi kariero povzpel na direktorski stolček?

Asket, ki je zavrnil kruh in se raje popoldansko bičal, kot živel v lepoti trenutka?

Vsi bi se radi čemu odrekli, da bi nekaj drugega pridobili.

Še vedno je to na stopnji darovanja, molitve.

Vsakdo se obrača na neko višjo silo, ki mi dopušča, da lahko opazujem propad ljudi, nesmiselnost bivanja in morbidnost življenja.

 

in nato mi prileti nekdo z nasmeškom na obrazu in velikim srčkom v rokah.Na unis, zate je.Rada te mam.

Tako kot prej, sem tudi tokrat zamahnil z roko in ji rekel, itak boš umrla punči

 

 

 

tudi meni si pri srcu, hej saj boš tudi ti enkrat umrl zato uživaj življenje. Dobro si napisal. :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kako se postaviti zase: prvo kot prvo začeti moraš pri sebi; spoštuj se in bodi iskren do sebe.V vse kar delaš daj sto % od sebe nikoli se ne pretvarjaj, in potlej se ti ne bo težko postaviti zase saj boš vedel kaj delaš. x;)x
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...