Skoči na vsebino

Alojzova vera


DON KARLOS

Recommended Posts

HVALJENA BODI GOSPODARICA MARIJA MAGDALENA IN NJEN LJUBI KRISTUS

Pozdrav vsem ljudem dobre volje!

 

Včeraj že okoli treje ure zjutraj, sem se prebudil in nisem več mogel nazaj zaspati. Ker pa nisem hotel zgubljati časa z nepotrebnim premetavanjem po postelji, sem raje vstal, kot da se premetavam po postelji. Odločil sem se, da bom koristno porabil čas, ki mi je preostal, da začetka jutranjih obveznosti, zato sem se vsedel v lozosov položaj in pričel meditirati.

 

Priznati moram, da je bila meditacija po božji volji zelo uspešna. Že kmalu po začetku meditacije sem zapadel v popolni trans. In potem se je začelo dogajati. V duhu se je pred mano pokazal moj pokojni stric Alojz. vesel sem bil njegovega obiska. Prijazno sem ga pozdravil in ga vprašal kako je sedaj z njim? A je v nebesih ali v peklu, kako je življenje po smrti itd.

 

Verjetno bralce zanima, kdo sploh je bil ta moj pokojni stric Alojz. Naj že na začetku povem, da je bil Alojz možakar in pol. Ma ne možakar in pol, ljudina! Vedno je na vasi pomagal vsem, ki so ga prosili za pomoč in ponavadi je postoril za bližnjega še mnogo več kot to, za kar so ga na začetku sploh prosili. Z ženo se je dobro razumel in nikoli jo ni prevaral pač ni bil ženskar in je verjel v čisto ljubezen. Otroke je dobro vzgajal v pošteni veri a nkoli ni za vzgojne prijeme uporabil sile ampak samo ljubezen. Pa tudi ko je daroval za uboge, se mu ni nikoli tresla roka. Skratka lahko za Alojza rečemo samo to, da je bil fant od fare.

 

Alojz mi je dejal, da je sedaj po božji milosti živi v nebesih. Vprašal sem ga, ali mi lahko pokaže nebeške sfere in dejal mi je, da lahko. Tako me je po duhu povedel v nebesa. Tako sem vstopil v nebesa, moram priznati, da so nebesa res fajn plac za živet. Vse je bilo neskončno lepo in vsi ki sem jih srečal, so uživali v nebesnih radostih. Ko sva se tako sprehajala po nebesih je glih mimo prihitel Jezus. Alojz me je predstavil in hkrati vprašal Jezusa, da kam tako hiti. Jezus je odgovoril, da Marija Magdalena organizira zabavo in da sva tudi z Alojzem vabljena. Z Aojzem sva seveda radostna sprejela vabilo in tako smo vsi skupaj Odhiteli na žurko, ki jo je Jezusu in ostalim gostom pripravila Marija Magdalena.

 

Žurka je bila res fantastična, in moram priznat, da tako lepega in prijaznega para, kot sta Marija Magdalena in Jezus, še nikoli nisem srečal v življenju. Res se počutim blagoslovljenega, da sem lahko občutil in videl to krasoto.

 

Z Marijo Magdaleno in Jezusom sem imel tudi čudovite pogovore. Pa jih raje ne bom preveč opisoval. Ker pa pri vsakem pogovoru debata večkrat pade tudi na politiko, sem Jezusa vprašal, kaj misli o trenutni situaciji na Zemlji. Jezus se je začel sladko smejati, ko sem ga to vprašal. Dejal mi je, da je v trenutnem času na zemlji več Jezusov in Bud in Maitrej kot je peska v Sinajski puščavi. Lahko bi dejali po en Jezus v vsako vas. Marija Magdalena se je tako sladko smejala, ko je je Jezus to pravil, da sem mislil, ko sem poslušal njen sladki smeh, da mi bojo ušesa počila od sladkosti. Res neopisljivi občutki sreče. Jezus mi je rekel, da če bi trenutne Jezuse začeli prodajati na tržnici bi bore malo zaslužili. Saj so ljudje postali tako naduti, da jim samo Jezus ni več dovolj, ampak, moraš biti poleg Jezusa hkrati še najmanj inkarnacija Bude in Krišne, Šive itd., če hočeš, da bi te ljudje poslušali. Jezus pa mi je v smehu še dejal, da kako je to možno, da je na zemlji toliko Jezusov, če pa je on tukaj in ne na Zemlji. Ko je Jezus to pravil sem mislil, da mi bo trebušček počil od smeha. Samo kako lepo zna Jezus povedati kaj zabavnega.

 

Marija Magdalena mi je rekla, da naj ne poslušam kozjenoge preroke na Zemlji, ki trdijo, da bo Jezus prišel nazaj na zemljo vsak čas. Raje naj služim Njej, ki je resnica in luč. Jezus je z veliko ljubeznijo pogledal Marijo Magdaleno nakar sta skupaj pogledala vame in meni se je srce napolnilo z neskončno ljubeznijo. Jezus je rekel, ne sledi besedam lažnih prerokinj, ki napovedujejo prihod nekakšne nove dobe, saj jim je satan zaradi njihovega greha nadel jarem teme. Poslušaj raje besedo Marije Magdalene, ki te resnično ljubi in zavrni pot lažnjivih prerokinj, ki prodajajo lažno upanje in nevedne ljudi spreminjajo v satanove sužnje.

 

To sta mi djala Marija Magdalena in Jezus. Potem sta se Marija Magdalena in Jezus začela še bolj sladko smejati. Rekla sta mi, da jim je tu kjer sta prav lepo in zakaj bi hodila nazaj na Zemljo. Kdor ju hoče najti pa naj se malo bolj potrudi. Jaz nisem mogel njunim besedam nič dodati. Zakaj bi pa jim nasprotoval, saj ju ljubim.

 

Tako, to kar sem vam povedal, je samo mali delček tega kar sta mi pokazala Marija Magdalena in jezus. sem jim neskončno hvaležen za milost, ki sta mi jo podarila in priznati moram, da si nič več ne želim, kot da bi bila srečna. xsrcbumx

 

MIR Z VAMI

 

DON KARLOS

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

HVALJENA BODI GOSPODARICA MARIJA MAGDALENA IN NJEN LJUBI KRISTUS

. Tako sem vstopil v nebesa, moram priznati, da so nebesa res fajn plac za živet.

lahko bi mal bolj opisal ta plac,me zanima ...a so drevesa,reke,živali? x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lahko bi mal bolj opisal ta plac,me zanima ...a so drevesa,reke,živali? x:)x

 

 

Ja nebesa so res kul plac za živet. Kar se mi je najbolj vtisnilo v spomin pa je bila oblika vsega. Vse je bilo pravilnih mer in oblik in vse oblike so bile brez napake. Naprimer če doma posesaš preprogo, boš rekel, da je sedaj čista, a če boš pogledal preprogo pod mikroskopom boš zmeraj našel kakšno smetko, in seveda je nemogoče pričakovati, da boš dosegel popolno čistost. A v nebesih ni tako, tam je vse popolnoma čisto. Tudi vsaka umetnina tu na zemlji je malo nepopolna ohraspana... A v nebesih so dimenzije in oblika vedno poplne in brez napak. Pri tem pa mislim predvsem na to, da te bodo opažene oblike vedno navdale z občutkom lepote ne glede iz katere perspektive jih gledaš in to mislim od blizu ali daleč, levo desno....!!!Naj ti to obrazložim na primeru. Če pogledaš lepo fotografijo ki te navdihuje po mikroskopom opaziš krace in praske a vnebesih.... LEPOTA LEPOTA SAMO LEPOTA VSEGA.

 

Drugače pa so v nebesih vse stvari žive. Naprimer tu na zemlji kamen velja za mrtvega a v nebesih je vse živo.

 

MIR Z VAMI

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JA LJUBI KRISTUS,

pa ja me ne jamljete resno?

Namen Alojzove vere, je zajebancija na račun katastrofičnih verskih sekt in nič drugega. Očitno je, da je zelo enostavno si nekaj izmišljevati in pridobivati nove vernike.

 

Lep pozdrav vsem,

tistim, ki me imajo radi

in pa tudi tistim ki me ne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

osebni zaznamek: nikoli več halucinogenih gobic pred spanjem.

za take retardirance so gobice še priporočljive. škodit nimajo kaj. x:Dx

(za vsak primer - pa ne mislim nate)

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja nebesa so res kul plac za živet. Kar se mi je najbolj vtisnilo v spomin pa je bila oblika vsega. Vse je bilo pravilnih mer in oblik in vse oblike so bile brez napake. Naprimer če doma posesaš preprogo, boš rekel, da je sedaj čista, a če boš pogledal preprogo pod mikroskopom boš zmeraj našel kakšno smetko, in seveda je nemogoče pričakovati, da boš dosegel popolno čistost. A v nebesih ni tako, tam je vse popolnoma čisto. Tudi vsaka umetnina tu na zemlji je malo nepopolna ohraspana... A v nebesih so dimenzije in oblika vedno poplne in brez napak. Pri tem pa mislim predvsem na to, da te bodo opažene oblike vedno navdale z občutkom lepote ne glede iz katere perspektive jih gledaš in to mislim od blizu ali daleč, levo desno....!!!Naj ti to obrazložim na primeru. Če pogledaš lepo fotografijo ki te navdihuje po mikroskopom opaziš krace in praske a vnebesih.... LEPOTA LEPOTA SAMO LEPOTA VSEGA.

 

Drugače pa so v nebesih vse stvari žive. Naprimer tu na zemlji kamen velja za mrtvega a v nebesih je vse živo.

 

MIR Z VAMI

jst mam raje razmetano,napake,nepravilnosti x:px pol je zame bolj pekel? :inocent:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lol DON KARLOS ful sem ti nasedla ej! Res me je begalo, kako da imaš za avatar 'tako grešno, nekrščansko podobo' haha! Dobra, samo bi jo moral prišparat za 1. april x;)x

... ker v meni je ptica, ne reži ji kril,

pusti, da naj sama leta in izpoje nemir.

Veš, da rada sem sama in rada s teboj,

vedno kot selivka se vrnem ti domov ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lol DON KARLOS ful sem ti nasedla ej! Res me je begalo, kako da imaš za avatar 'tako grešno, nekrščansko podobo' haha! Dobra, samo bi jo moral prišparat za 1. april x;)x

 

 

Hvala Lenora za dobre misli. Drugače pa so zame Kristus in Krišna enakovredna. Jih ljubim oba in tudi tebe isto.

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kolikor jaz vem, boš videl Jezusa po smrti, ali če boš klinično mrtev in se boš zbudil.

 

Dejstvo pa je, da mrtvi lahko vidijo in slišijo vse, preteklost, prihodnost, kar jih zanima se jim v trenutku zbistri. Skratka, če bi se tako učili tujih jezikov, bi se ga naučili v minuti, ali manj.

 

Živi ljudje pa ne vidijo mrtvih, niti jih ne slišijo, jezika se morajo učiti, nekateri leta in leta, kar hočejo zvedeti morajo nekje prebrati, nimajo duhovnega uvida, kot ga imajo mrtvi.

 

 

Najboljši primer se mi zdi tale.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Namen prikaza tega je bil le, da se ljudje začnejo zavedat, kaj jih čaka. Pač dobijo vsaj šanso. Namreč, na tem posnetku:

http://www.youtube.com/watch?v=x8FjG2GSapM...feature=related se pove tudi to, da ljudje na drugem svetu obžalujejo zla dejanja in si izredno močno želijo, da se posvari vse njihove svojce, da jih ne bi doletela enaka usoda. Ravno tako obžalujejo, ker sami niso bili posvarjeni ipd.

Popravljeno -> light
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, najbrž mene sprašuješ. Ne samo iz svetih knjig, začela sem s knjigo: "V objemu svetlobe", kratek opis: knjiga govori o ženski, ki je po materi indijanka, po očetu pa irka in je že v otroštvu doživela obsmrtno izkušnjo a se tega ni zavedala, kasneje v življenju pa ga je doživela ponovno in o tem napisala knjigo (no še prej je zaključila faks ipd.) nadaljevala s "Tibetansko knjigo mrtvih": kratek opis, knjiga govori kako je treba ravnati po smrti, podobno govori tudi Egipčanska knjiga mrtvih, potem "Egipčansko knjigo mrvih", "Bibilijo" pa več ali manj vsi poznate.

Potem so tu še knjige: Življenje po življenje.

 

Potem na internetu sem gledala skoraj vsak dan izjave ljudi, ki so prišli nazaj NDE near death experiences.

 

In veste kaj, jaz verjamem, da je vse res, ampak to še ni vse, potem sem dejansko začela molit in potem sem večkrat doživela, da ko sem zaprla oči pred spanjem, da sem videla različne stvari, npr. sebe v belem, indijanskega svetega moža,... pač samo za sekundo so se mi pojavili pred očmi, izgledali so pa tako, kot bi bili iz antičnih časov. Skratka moje življenje se je spremenilo. Najbolj od vsega me je pa presenetilo to, da sedaj dokaj pogosto čutim mojo pokojno babico, kot bi bila ob meni. Pojavila se je znenada, pred tem je nikoli nisem videla. Skratka odkrivanje življenja po smrti zna biti zanimivo.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, pa pozabila sem omenit, da sem imela težke čase v lifu, pa ne bom točno povedala kaj kako in zakaj. Bilo pa je tako, prišel je angel in prišel je od zgoraj navzdol, bila je noč, bil je moder, svetlo moder, spola dejansko ne vem, mislim pa, da ni bila ženska oseba in me hotel vzeti s seboj, pa me ni, ker sem zaslišala glasove drugih na zemlji, ki so rekli, da še ne grem. In potem je odšel nazaj gor.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...