Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Ful sem hepi. xsrcx

(sam se moram naučit da bom mal bl umirjena v vsem, k me začne od tal proti stropu odnašat xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

AAAAA grrrrr!!! :vragec: :vragec: :vragec:

glihkar gledala mačka, kako je sosedu skoz odprto šipo v avto splezal ... in sem ga klicala in tulila, pa mi ni šmirglal 5% :vragec: zdaj se lepo sonči v prtljažniku, jaoooooooo xcivx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem pol še pol ure ropotala z briketi in ne vem kaj vse počela, on je pa tko sladko zaspal tam v prtljažniku :o|o:

Pol šel I. zvonit, da sori, naš maček v vašem avtu :sori: pa je na srečo tale teta čist fajn, mi je trikrat rekla, da naj se ne sekiram, da ni panike, da mu je očitno pasalo not, ker je blo toplo ... vsaj to xsrcx ma vsa sem napsihirana zarad telih sosedov, mam filing, da se je cela soseska zarotila proti Tristanu, pa očitno so tud normalni vmes .. oziroma zna bit, da sta itak sam dva taka, ki tolk na glas težita, da imaš filing, da so kar vsi ...

 

ma sam mi vseen ni to všeč, ful ne :o|o: da je mačk tak firbec, da ga je res čist povsod polno :vragec: enkrat ga bom kar privezala na špagco, res ga bom, lumpa :vragec: mi krajša življenje s temi svojimi fintami, jaz pa pol vsa panična xrolleyesx

 

 

hotla it na kolo danes, sam je tako divje pihalo, da sva se pol premislila .. pa itak sem včeraj očitno mal viruse pobrala od vseh poljubčkov in objemčkov (bila v Benetkah na enem pogrebu, se vsi s cmok, cmok pozdravljajo, ko v Španiji x:o)x) Tko da sva potem naredila ful dobro kosilo, potem pa obležala pred TVjem in dva filma pogledala ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

digni glavu i mrdaj dupetom x:Dx

x:Dx :palec:

 

 

odločila sem se, da bom na vrtiček posadila zelišča.

Za zelišča ti je že odgovorila cigančica, od zelenjave pa predlagam bučke - so res nezahtevne.

 

 

(aja! in nimam mehurja xokx)

:palec:

 

 

 

sej štekam... ne morš kar spulit iz sebe zadev...

saj včas pa morda si... xDDx jebivetrska in ignorantska (sam tedaj nam itak dol visi, k smo pač jebivetrski, pa ne opazmo.... opazš tedaj ko nisi xDDx)

Sej vem. Včasih mi rata, samo največkrat kasneje pride za mano in se sekiram :vragec: tega potem ne maram... da sem tak "pussy" :o|o:

 

 

Pa še Gregorjevo je dons. xcivx

xsrcx danes sem slišala da so včasih punce na Gregorjevo šle ven in opazovale ptičke - prvi, ki so ga zagledale je pokazal kak bo njen bodoči partner (v smislu - kakršen "karakter" ima ptiček, takega bo imel bodoči)... x8Dx Prvi ptič, ki sem ga vidla danes je bil puran x:Dx xcivx Si ne predstavljam kaj naj bi to pomenilo :fiju:

 

Je bil pa res lep dan danes (čeprav se je začel z mačkom x:Ix ) Jutri pa spet cel dan dogajanja xsrcx

 

 

Lep večer vsem xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

enkrat ga bom kar privezala na špagco, res ga bom, lumpa :vragec:

itak. xDDx x;)x

 

Prvi ptič, ki sem ga vidla danes je bil puran x:Dx xcivx Si ne predstavljam kaj naj bi to pomenilo :fiju:

xsmx

 

xokx

 

 

(hehe pr men je bil pa plavček!!!!! x^x xcivx x8Dx)

 

 

...............................

 

 

Blo fajn pr frendi, orada spet nad slastna (blitva tud), se je pa vse zamaknil, k je še okol skakala in me je prišla pol kar iskat (precej pozn), pol pa un pa tret, predno sva pojedli in je bil kar naenkrat večer.

Pol sem hotla pa filme gledat... no sej gledam z enim učem...

Sm pa čist izi in po mojem se bom kr zabubila pa še kej buljila tv.

 

Lepo noč! xwizardx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

orada spet nad slastna (blitva tud),

Njaaam! :yumy: joj delaš lušte s temi ribami in blitvo :wOOt:

 

Ja - plavček je vsekakor bolj kjut x;)x ker če pomislim na eno tako deralište - kakor se hecno puran oglaša :wOOt: hmmm ne bi hvala - da bi mi en tako po cele dneve tulil x8Dx Mam pa raje kakega ptička pevca xsrcx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx

(mčkn bl kjut x:px)

 

joj kolk si me pa nasmejala že prej pa še zdejle... xokkx

 

ja in to veš kolk je blo naddobr! :yumy:

tolk slastna!

to ma eno spešl navezo in so prav res vedno megadobre, tko da kar stokam zraven ko jem. x:o)x x:Ix x:Dx x;)x

 

Zdej si me šla pa tle *vznemirjat* x:o)x x;)x (s temi smehi pa purani pa tem :P), jaz pa glih ugotavljala, kolk sem super izi in vse to (k sem glih prej razmišljala, kakšen štrauenpahtovc znam bit. frenda prav da sem preveč intenzivna... :o|o:)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:inocent: na bom več xcivx

 

Grem spat ker moram bit jutri ku rožca x8Dx

 

Ampak sej intenzivno je fajn - to pomeni da Živiš xsrcx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, že že, recimo.... sam ni fajn če je preveč... morš najdt glih nekaj vmes. xyesx

K ne bi bla rada že *čist kul*, pa da se ne bi nč veselila pa navduševala pa vse to, ker mi je v bistvu čist gud da sem taka. Sam po drugi strani pa izčrpava to, če je skoz na polno. x:o)x x;)x

Pa tud: če te preveč gor nese, boš, slej ko prej ko boš spet pač nazaj na zemlji pristal, lohk mal na trdo (če te pač previsok nese).

 

jp, jutr bomo pa kot rožce. x:o)x :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Intenzivno v smislu - če lahko izbiram med črno-belim svetom in takim v barvah, definitivno izberem tega v barvah, pa z vsemi kar pritiče zraven x;)x

 

Polno, ne pa medlo živeti...

 

Zdaj pa res grem x8Dx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK, js pa ne še čist prec. x;)x

 

ja sej, itak. xyesx

(sam pač rada bi ipak bla mal bolj umirjena, ampak eno je recimo živčnost al pa to, da si ves našponan, drugo je pa pač da maš to nekak že kr v krvi. al kaj. xnckrivx)

 

ajde pejt spat zdej da nom js kriva k boš mela gube zjutraj. :vragec: x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Sej vem. Včasih mi rata, samo največkrat kasneje pride za mano in se sekiram :vragec: tega potem ne maram... da sem tak "pussy" :o|o:

 

...ja!! :sori: :o|o: (govorim zase... :inocent: )

 

 

Blo fajn pr frendi, orada spet nad slastna (blitva tud), se je pa vse zamaknil, k je še okol skakala in me je prišla pol kar iskat (precej pozn), pol pa un pa tret, predno sva pojedli in je bil kar naenkrat večer.

 

x:Dx

..no ja no smo bli spet zuni in se mi pozna vinček... x:Ix

///// sem si pa tut jz privoščla danes ribje kosilo (postrv), če lih tolk ribce omenjaš x:Dx sam moja ni bla doma narejena in se sigurno ne more primerjat... :o|o:

 

Ja, že že, recimo.... sam ni fajn če je preveč... morš najdt glih nekaj vmes. xyesx

K ne bi bla rada že *čist kul*, pa da se ne bi nč veselila pa navduševala pa vse to, ker mi je v bistvu čist gud da sem taka. Sam po drugi strani pa izčrpava to, če je skoz na polno. x:o)x x;)x

Pa tud: če te preveč gor nese, boš, slej ko prej ko boš spet pač nazaj na zemlji pristal, lohk mal na trdo (če te pač previsok nese).

 

...jah... :sori:

 

 

Polno, ne pa medlo živeti...

 

 

:!: :palec: :palec: :palec:

 

 

ajde pejt spat zdej da nom js kriva k boš mela gube zjutraj. :vragec: x:px

 

xsmx

 

No pa če smo že 13. xDDx vse najlepše in najboljše Marsa!!! x:Xx x:Xx xsrcx HVAAAAAAAALAAAAAA za lunin net!!! xsrcx

 

 

...

 

 

Jaaaaooooo.... kot že rečeno, "polno, ne pa medlo živeti ne... Včasih mi rata, samo največkrat kasneje pride za mano in se sekiram..." waw večer... se mela ful fajn s svojo običajno družbo, pa z ribakom popestrila x:Ix sam joj kok mi je bittersweet... :sori: je res, da sem ga gledala ves čas kar se poznava (ja lih kmalu bo eno leto), pa tut on mene, sam... k nekak čutim, da mi po eni strani ni to to, po drugi pa še vedno prebolevam "ta dolgo"... on pa ful fajn sam tut dost občutljiv ([duh!]) in nočem dajat nekih bad vtisov in itak spet kompliciram na polno... :ermm: xrolleyesx Pa še ta teden sem zmenjena z nekom za en event, sicer dala vedet, da v določeni smeri nočem funkcionirat, ampak je pa fajn in če sem poštena se nočem čist zapret... pa za danes nočem lagat in se izgovarjat, da je kriv alkohol, ker to pač ni res... ker se zavedam, kaj delam, samo ne razmišljam... x:o)x dost selfish...fish...

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gifJutreko vsem

moj zeliščno zelenjavni vrtiček: hvala vilinčica za idejo o bučkah - ja, tud te sem mela lani, tudi une "aikido". Bučke obožujemhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif . Posadili smo tudi par vrst krompirja, ampak to bolj za to, da otroka vidita ta proces rasti.Jemo ga itak boljtko, jaz sploh ne.

Za grah se še ne počutim sposobno - je že ena zadeva več - palice pa to. Paradajz me tudi mika, samo bi rabil hiško, to pa je tudi preveč v tej fazi zame.

 

Ma važno, da se premika s te mrtve točke. Kupila sem si kartice od L.Hay, zmorem, pa sem jih včeraj nesla moji mami, sebi jih bom pa sama naredila. Rabim eno brco v rit, da ne bom samo goorila, kaj bom, pa nič naredila, ker vse jaz bom, life pa goes on....

 

Evo, danes grem na en hrib, kar je celodnevni projekt, ker frocovje vidi v tem vse kaj drugega kot cilj - priti na vrh, pa se zavleče.

pa joga, ja tud to bom začela, spet.

pa da vidimohttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

 

marsa, neeeee nisem prebrala vsega. Berem bolj naključno, pa kar bi skoraj vse,če bi imela čas, ker se ful nasmejem ob komentarjih in postih, se mi zdi da vlada eno tako pozitivno vzdušje tu gor - nekaj me je zvleklo sept sem. Že z razlogom.

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

marsa, tud od mene vse najnaj,

notranji mir, pa metuljčke,

pa velik pozitivnega adrenalina, navdušenja in prijetnih presenečenj.

vse lepo za rojstni dan!http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest VilaSonca

Marsa, vse naj naj! xcheersx privošči si vse dobro v lajfu, kar ti zadiši. x:)x in da bi mela več mira kot pa štraufenpachta (kolikor pač gre). x:Dx x;)x

 

tvoj rojstni dan je, pa vseeno bom pojamrala, moram malo. ne vem več, kako pomagati fotru. nazadnje je bil pri nekem Rusu, ki izvaja manualno medicino, ampak pravi, da mu nima kaj packati in da bo brezveze metal denar stran. glede na to, da ima išias in s tega, kar se vidi s slike - obraba vretenc - ga baje noga ne bi smela tako močno mučiti. kao še ni imel tako hudega primera. naj bi blo še kaj drugega v ozadju. saj se pogovarjam z njim, pa kolikor vidim, še kar čaka in čaka ... se je kar vdal in gre na operacijo maja ... mu namignem nekoga - dobrega diagnostika - ker to je v 1. vrsti tisto nujno, osnova, iz katere bi se gradilo ... pa je tudi zagrenjen malo, ker je že tudi zmetal kar nekaj denarja stran in nobenega učinka, tako verjetno nima niti zaupanja v zdravnike več ... ne zaveda se, kako pomemben je celoten način življenja, navade ... namignem ... pa nekak ne sprejme, razmišlja bolj v smislu, da mora najprej priti k sebi, si opomoči, potem bo živel zdravo ...

v glavnem, jaz več ne vem, kaj naj delam, naj ga pustim, da bo tako obupan, na tleh, da bo prosil za "pravo" pomoč ... ne morem nikakor vplivati na to, al bo on pripravljen kdajkoli na spremembe. :sori: njegov lajf, njegove odločitve in posledice ... možnost vidim edino v tem, da mu najdem zares dobrega diagnostika, ki se bo pošteno pogovoril z njim in ga mogoče mogoče pripravil do tega, da se začne tudi sam truditi zase. mah, v bistvu nihče ne more pomagati nikomur, če ni pripravljen sprejeti pomoči ... lahko je blazno uspešen, ima pravi filing za človeka in zdravje ... a ne more pomagati ljudem, ki pač ne želijo žrtvovati starih vzorcev, da bi se rodilo novo ... vsak je na koncu zase sam.

mogoče mogoče pa bodo tranziti kaj premaknili ... Pluton kvadrat na Merkur in Uran trigon na Saturn ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vse najboljse Marsa xpresentx xpartyx :hapyb: , cimvec lepih trenutkov in cim manj straufenpahtov xcheersx

Thanx! x:Xx (in hvala za muce! :2src:)

 

x:Dx

///// sem si pa tut jz privoščla danes ribje kosilo (postrv), če lih tolk ribce omenjaš ... sam moja ni bla doma narejena

:P je še okol skakala (orada) x:Dx

 

Pa kr doma narejena! x:px

 

No pa če smo že 13. xDDx vse najlepše in najboljše Marsa!!! x:Xx xsrcx HVAAAAAAAALAAAAAA za lunin net!!!

Hvala! x:Xx

 

Jaaaaooooo.... kot že rečeno, "polno, ne pa medlo živeti ne... Včasih mi rata, samo največkrat kasneje pride za mano in se sekiram..." waw večer... se mela ful fajn s svojo običajno družbo, pa z ribakom popestrila ...... ...

ja nč, treba kr sebe poslušat, pa hkrati se zavedat, da vsi tisti glasovi v glavi ki se pojavijo, niso nujno ti oz. ne na vse misli se obešat in predvsem - ne preveč MISLIT, seckat, analizirat. Ponavad kr čutmo, če je to to (sploh če je vzajemno)

 

marsa, neeeee nisem prebrala vsega. Berem bolj naključno, pa kar bi skoraj vse,če bi imela čas, ker se ful nasmejem ob komentarjih in postih, se mi zdi da vlada eno tako pozitivno vzdušje tu gor - nekaj me je zvleklo sept sem. Že z razlogom.

xDDx saj vem, itak da ne (d*? se hecaš da bi kdo bral vse x:px), ampak mal sem se pohecala in namignila, da pač ni treba tko gledat da te ignorira folk, če ravno na en post ni nobenga komenta.

 

marsa, tud od mene vse najnaj,

notranji mir, pa metuljčke,

pa velik pozitivnega adrenalina, navdušenja in prijetnih presenečenj.

vse lepo za rojstni dan!http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

Lepo tole, hvala ti! :palec:

 

Marsa,

vse najboljše x8Dx xsrcx

čim manj bolečih in čim več zabavnih schtraupfenpachtov ti želim ...

hehe, thanx! xDDx

 

Marsa VSE NAJBOLJŠEEE! xpartyx xrosex

Želim ti lepih trenutkov vsak dan, da si pobarvaš svet s spektrom vseh barv,

ki ti prinesejo sonček in najlepši nasmeh na obraz. xsrcx

evo se že smejem! x8Dx

 

xcheersx xpartyx

haha, thanx! ful dobr! xokx

(taprava tamala!)

 

.......

 

a dons pa takle zunaj? :[

Odštekan dan, nekaj so sms-ji čivkal že navsezgodaj (sam prvega k sem prebrala je bil pa Mobitelov - teženje x:Dx), pol sosedi...

In me je kr neki zmedl in sem mislila da je pondelk, pade sms, pogledam na uro, 11!!!!! Me izstreli iz postle, hitr začnem vse na divje počet, kao kaj mam vse... pol se pa spomnim da je nedelja itd.

 

Sem se pa prvič k sem se zbudila že ful smejala tle, zato k so ptički čivkal, pa sem se spomnila na Vilinčičinega purana, pa sem umrla tle od smeha! :P

 

lep dan (sam očitno je bl sivota)! x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, vse naj naj! xcheersx privošči si vse dobro v lajfu, kar ti zadiši. x:)x in da bi mela več mira kot pa štraufenpachta (kolikor pač gre). x:Dx x;)x

Hvala! xDDx Hehe, sej da bi čist bil mir, mi ne bi preveč dišal. x:px x;)x

 

(na moj r.d. maš ti težave? kako nevljudno od tebe :P ;))

 

((ampak bom pa js drugič se posvetila, mam cel štr. tlele x:o)x))

 

jah, bomo imeli pač sivotno lep dan x;)x

 

Marsa, vse naj, naj x:Xx x:Xx x:Xx

Tenkju. :8): sej mogoče bo še sonce? :inocent: x:o)x

 

.......

 

prej sem se jezila, k sem morala tolk smeškov odrezat. Morm zatežit Mitji da jih več naštima, k pol ne more bit 'multi-citata'.

 

Je zdajle mat klicala pa rekla, da ne ve al bi mi čestitala al izrekla sožalje. x:px

pa sva se smejali...

 

hecn je met na nedeljo rojstni dan. no sam če se pa rodiš v nedeljo, je pa lepo (moja mat in tim sta oba nedeljska)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja kako ste pa vedl? x:Dx x:o)x x:px

 

(k NI blazotnih cifer na osrednji strani x8Dx :switz: x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Polno, ne pa medlo živeti...

 

Tudi jaz sem za barve, rajs kot en brezvezen crnobel film :palec:

 

 

(sam pač rada bi ipak bla mal bolj umirjena, ampak eno je recimo živčnost al pa to, da si ves našponan, drugo je pa pač da maš to nekak že kr v krvi. al kaj. xnckrivx)

Po mojem ja, imamo eni vije vaje in straufenpachte v krvi, eni so pa bolj na izi in umirjeni in jim ni do nasega stila.

 

 

 

Jaaaaooooo.... kot že rečeno, "polno, ne pa medlo živeti ne... Včasih mi rata, samo največkrat kasneje pride za mano in se sekiram..." waw večer... se mela ful fajn s svojo običajno družbo, pa z ribakom popestrila x:Ix sam joj kok mi je bittersweet... :sori: je res, da sem ga gledala ves čas kar se poznava (ja lih kmalu bo eno leto), pa tut on mene, sam... k nekak čutim, da mi po eni strani ni to to, po drugi pa še vedno prebolevam "ta dolgo"... on pa ful fajn sam tut dost občutljiv ([duh!]) in nočem dajat nekih bad vtisov in itak spet kompliciram na polno... :ermm: xrolleyesx Pa še ta teden sem zmenjena z nekom za en event, sicer dala vedet, da v določeni smeri nočem funkcionirat, ampak je pa fajn in če sem poštena se nočem čist zapret... pa za danes nočem lagat in se izgovarjat, da je kriv alkohol, ker to pač ni res... ker se zavedam, kaj delam, samo ne razmišljam... x:o)x dost selfish...fish...[/color]

Zanimivo brat tvoje :2src: dogodivsine s spoznanji, sem prepricana, da se bodo enkrat vse zadeve poklopile :palec: .

 

Vceraj popoldan po dolgem casu odpujsala v mesto. Sem si sla ogledat Palacio Nacional tule, nekaj v stilu parlamenta in se spet nekaj novega naucila. Zadea je odprta do 5h popoldan, midva sva prisla ob 4.45 in sem rekla, da brez veze za tok mal casa it tjam da bova kdaj drugic sla, pa je moj dragi vztrajal, da pejva, da je se dost casa. In sva sla in to, da je odprto do 5h pomeni, da lahko gres do 5h notri, zunaj moras biti pa najkasneje ob 6h x:Dx .

 

Danes pa ze ob 6h zjtraj vstala :eek: in potem ne morem vec nazaj zaspat, imam cudne urnike zadnje case, no saj bom ziher s kaksno popoldansko siesto pokompenzirala. Sicer pa nic pretresljivega v planu, mogoce se koncno z rocnim pranjem usmilim nekaj oblek, ki potrpezljivo cakajo ze vec kot en mesec, kaksna knjigica, park in nedeljsko lenarjenje x8Dx .

 

Fajn nedeljo vsem, nekaterim se posebej bolj posebno x:Dx x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe tako *mačjo*. x8Dx (x:Xx x;)x)

 

lohk je tud češnjeva. x:px

 

...

 

ja kaj čmo, eni smo pač bl za izi pa črnobelo sceno. :vragec: x;)x

 

 

Mat me je zafrknila (pa sem si že vse *lepo splanirala* x:px) in skratka, glih ko bi jaz se do nje spokala, je šla ona ven. In da ima čas pač takrat pa takrat (ko ga jaz nimam več, k sem s frendo zmenjena).

In me je najprej mal ob živce spravl, kolk je hecna, k kao sama itd., cele dneve nekaj čaka (nas), a moram(/-o) imet točno tiste pol urce časa, ko ma ona cajt (k je tolk bizi). xDDx

Skratka, jaz sem se JA hotla njej prilagodit, pa tud hotla sem do mat, valjda, sej je tud njen... hm, 'praznik' (hehe x:Ix x:o)x :8): x;)x)... no pol pa tkole. x:o)x

 

pa še z eno frendo sva se menli, pa sem preložila (k bom šla kao k mat), no pol se pa še z njo nisem dubla...

 

skratka, cela kolobocija, komplikaža, ribja posla in tako dalje (a smo 13. al nismo x:px)... ampak zdej uleti frenda....

 

 

Hecn dan. Tak trapast v bistvu. Pa edini dan po dolgem času k NI sončen. x:o)x x:Dx x:Dx

 

(baksuz_press x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...