Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

V redu sem. :palec:

 

(napišem več kasnej, sam da vas nou skrbel x;)x)

 

Mam celo frko tle.

 

V glavnem: še migamo! :vragec:

Vse pod kontrolo. xokx

 

Cigič: HVALA! x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Skratka: tavžentroža je zakon! xokx

Spila tavžentrožo včeraj, se ulegla tko na pol (da nisem bla čist položna) in jo začela pit, sem spila 5 požirkov in je grenčina TAKOJ delovala, se mi je sam dvignilo, sem komaj do wc-ja prišla in izbruhala čisto vse, kar sem pojedla. xokx

Dbest! Kolk mam pametno prebavo! x^x Kaj bi se reva mučla s tistim prebavljat, je lepo vzela ven sokove, ostalo pa, tik preden bi se začelo prebavljat, lepo izvrgla iz organizma. xokx

In pol sem se umila, spila tavžentrožo do konca, našla pozo, zaspala kot dojenček. x8Dx

Pol se enkrat zbudila, bla 1/2 noči budna, ampak se tolk prijetno počutla, vsa vesela, k me nč ne boli pa k lohk diham normalno...

sem se zalotla da mam nasmešek na obrazu in ene parkrat sem se spet glasno smejala (tko pridušeno glasno, mal sem hrzala tle x:px).

Kar tko toplo mi je blo, pa take prijetne misli pa vibre so mi šopale, pa taka *umirjena* sem bla, tko da super. xangx

 

Vstala brez bolečin, a si za vsak slučaj za prvi čaj spet skuhala tavžentko (namest zelenga, k ga ponavad zjutraj) in je to to.

Nč mi ni slabo (sam bom pol vidla k bom kej pojedla x:o)x - sam sem že limono spila brez težav, k včer mi je blo pa tud od tega ful slabo).

 

Pridem na net, pa cel štr. (tko da še dobr da sm pocajtana :switz:)

Ful mailov, prijave, pizdarije, inšpekcije, sestanki, ni da ni.

 

ampak sam da se dobr počutm pa mam energijo, pa sm na konju. :vtz:

 

Hvala vsem za zdravilne energije, je zlo pomagal! x:Xx :palec:

 

Najlepši petek vsem! xwizardx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me veseli, da ti je odleglo, Marsa! xokx

 

Jaz pa sem staknila tak prehlad/virozo, ali karkoli že to je, da ne pomnim, kdaj sem bila takole podrta na celi črti :ill: . Mogoče je k temu kaj pripomogla bronhoskopija, ki sem jo imela prejšnji teden, mogoče jutrišnja luna, ki pade ravno na mojo natalno luno, ali pa kaj tretjega xnckrivx ...

 

Moj mladiček ima danes RD, pa sem ji lahko samo od daleč voščila, ker ji virusov res ne želim podarit. Dobi cmokce z zamudo :kiss: xsrcx

 

Lep vikend vsem, grem naprej travmirat x:((x x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Me veseli, da ti je odleglo, Marsa! xokx

 

Jaz pa sem staknila tak prehlad/virozo, ali karkoli že to je, da ne pomnim, kdaj sem bila takole podrta na celi črti :ill: . Mogoče je k temu kaj pripomogla bronhoskopija, ki sem jo imela prejšnji teden, mogoče jutrišnja luna, ki pade ravno na mojo natalno luno, ali pa kaj tretjega xnckrivx ...

 

Moj mladiček ima danes RD, pa sem ji lahko samo od daleč voščila, ker ji virusov res ne želim podarit. Dobi cmokce z zamudo :kiss: xsrcx

 

Lep vikend vsem, grem naprej travmirat x:((x x:Dx

:detelca: :sori:

 

Sej res, sem vedla da je še nekdo (poleg moje frende pa od Lili Mai xDDx). Čestitke obema! xvrtcx

 

ja takle mamo.... js mam pa to že čez luno, je pa še sonce pa mars v igri... in takšno (sej je zmer kej x:o)x).

 

Pocajtej se čimprej! xcrossfingx

 

 

Js tud še nisem čist taprava (ampak odleglo pa ja, HB! :switz:), sem vidla prej k sem šla ven, sem bla zlo švohotna, sem šla kar peš, kao sej je bliz, mi je blo pa kar mal tumač.

Tko da nisem še za v lajf, za doma sem pa dbest. xokx x:Dx

Prav superička se počutim, točno tko sem kot hočem bit. x8Dx

Pa še kuham tlele na veliko (x:o)x :8):), mam kr naenkrat totalen apetit, sam morm bl na izi (zato pa tud juho kuham, mi to najbl paše).

Kolk sem lačna ratala ponoč! sem morala vso voljo zbrat da nisem šla kej brskat tjale. x:Ix

(po vsem!! še clo burek mi je nekaj na misel hodil :P)

((je blo pa tko, kot bi mi alien čez trebuh hotel ven izstopit, kot v filmih, kej tacga pa še ne, kakšna strahota, sem se kr mal ustrašla... ))

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

da ima še nekdo r.d. dons (Matejina hči, Daša x8Dx), pa moja frenda pa tvoja dbest: a ni tko? :8):

Nekje si dons napisala (mogoč v fotkah), pa sem se spomnila da sva v Ribah govorili o 18. 3. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jz pa včeraj mela čudovit dan x:)x Šla z enim ful uredu kolegom v MB na koncert klasike, se ful pogovarjala in spoznavala in se mela res super v družbi drug drugega x8Dx x:)x koncert sam je bil fenomenalen, kakšen filing za igranje so meli, waw... :irs: in pol sva bluzila po centru (sightseeing x8Dx ) in ponoči spraševala mimoidoče Mariborčane, kje je Pravna fakulteta x:o)x x:Dx šla pol na en pirčič in domov, ma luštno ful... x8Dx Danes sem pa čudna, cunjasta, se mi zdi da me luna daje... žalostna, otožna... sem se šla vozit okrog LJ in čez center, sem rabla čas zase in sprostitev z vožnjo... danes ne grem ven, čeprav bi ful ful šla, ampak zjutraj mam opravke in moram it z avtom, bom kr doma travmirala, dokler me ne mine. xupx

 

Cigančica x;)x :palec:

 

Mateja xcrossfingx za zdravje xwizardx Vse najboljše Daši! x8Dx

 

Marsa :vtz: xwizardx x;)x

What you resist, persists.

What you can't be with, won't let you be.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

to je blo včer k me je zvil.

pol je blo pa dobr prec po tavžentroži. xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

žnjiljon. :P

 

Dons je bil pa tak dan, kot da bi bil trinedeljek. x8Dx x:px

Tolk se mi je fajn vse izšlo in ful dobr se počutim... hepi pa tko... pa lohk sem jedla pa nč mi ni blo slabo.. xokx

Tko da dbest dan! :flower:

(tatečn [te razne štr.] sem pa kar dilitnila iz glave xDDx)

 

Jutr pa za spremembo ne grem do frende na ribo, mi bo pa prav pasal, da bom tle mal pedenčkala pa prala pa kej kuhcala sama pa še juho mam... pa da sem še kako soboto doma, k v nedeljo mam že celo gužvo, še nekaj izven plana... pa počas bo treba začet na polno... tko da nom mela prov velik več vikendov tle, sem prej razmišljala.

Je frenda hotla še tadrugo frendo povabit, k je nekaj pomembnega zame nardila oz. me nekam odvlekla x:Ix :8):, pa smo prestavle za naslednjič, k je pa tud ta frenda nekaj zabolevat začela... Tko da mi [in nam vsem] čist paše, glih prav.

 

Moram se mal okrepit, da bom mela energijo k jo bom rabla. Tko da se bom morala prisilt v mal več jest itd. .. pa mal se bom morala začet (haha, začet x:Dx) organizirat.. no sej mal sem se že... kej sm stran pometala in takšno, pa mal moram zgruntat kaj bom s stvarmi, da jih bo res minimalno (mater kolk je tega stafa, še jaz mam ful x:o)x)... in takšno.

Hecn, da sploh ne veš kje boš recimo že čez 1 mesec ali 2. x:)x

(no sej pravzaprav noben ne ve ...)

 

Lačna sem spet. x:o)x

sam nom jedla. :8):

 

V bistvu bi blo najbl pametn da bi šla spat, sam nisem še čist zaspana... sam mal...

nč, še en čaj si grem skuhat...

dons sem ga spet tolk spila, pa mi tolk dobr dene, se počutm tko prečiščena in lahkotna in takšna. x^x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oho xcivx

jst grem pa clo spat zdej...z 'deževnim' cd-jem ker mi paše ob dežnem soundu zaspat,

zjutraj pa že ptiči godejo ...ojjjajajaja :2src:

nochka vsem

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj saj res, sem šla zdajle še enkrat prebrat, kolk si super napisala! xokx

Ful lepo! xsrcx x:Xx

Kwa si ti že, Lev? xDDx

 

itak, na artičoke pa totalno padam! :yumy:

(sploh sem za grenko... k sem drugač tak cukr a veš x:px)

a veš da se da mal cukra not k se jih kuha lohk? pa pol niso grenke.

Ja, cuzaš... njami, pa take slastne so...

Sam zadnje čase nč kej po trgu ne hodim, bo treba res enkrat se spravt, tud solata mi manjka, kakšen radič al pa kej... pa na rukolo šizim, mi jo je kr škoda v solati si štimat, k mi je tolk dobra že sama.

jao, lej to, o hrani se pogovarjam, šit, pol bom pa težko hendlala tele volje pa to (za ne jest). x:o)x x;)x

 

aha, jp, ptički začnejo jodlat zjutraj, sam men je to luštn, me nč ne mot, še mal se posmejim. xDDx x8Dx

 

Ja, lepo noč! x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morning xDDx

a jst lev? :inocent: mmm,ja skromno povedano x:o)x xDDx

artičoke na obali ne dobiš že ful cajta,jst jih moram čez mejo kupvat,sicer mam 3km do tam,

tko ,da ni panike.zadnjič sem jih kupila 12kom

in jih pol cel teden delala na različne načine x:px

pol jih je pa zmankal,pa jst bi jih še kr,sam sm se brzdala ,rukolo pa itak šopam k zajc xzobkox x:Dx

radičkota mati prnese ponavad domačga in tud kr tko jem brez nič x:px

sam moram reč ,da so me artičoke tolk fajn prepucale ,ker sem mela prov en nagravžn občutek zarad antibiotikov,da me je kr gnalo tkole skoz pol jest...da je šla vn svinjarija .

ooo,tko zdej še mal preberem kej,pol pa pod tuš,pa z mandarinco obraz spulirat ker me kr prerodi in pomlajša za ene pet let x:Ix x:o)x in

delat gassa-to me pa nič ne prerodi :vragec:

 

 

danchek xsrcx x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jutro vsem!včeraj sem po preudarku peljala tamalega k zdravnici, ma vročino že 3. dan -ampak bolj kot zaradi tega me je zanimalo kaj bodorekli glede sočnega kašlja.In medla gospa pregleda izvide laboratorija in mi gladko malo da AB, čeprav ni NIČ kazalo na bakterijsko okužbo.In vljudno vprašam, če je nujen AB? In me pogleda zaspano in reče, da ni. Ja porkaš, zakaj potem apriori AB??!!mislim sem se razhudila 150/H!!!mali pa itak kot da mu ni nič....Ma pol se pa zanesi na koga...

 

tole z artičokami se meni tudi sliši zanimivo. Jaz pa tud zlo rada mam beluši. Bojda so tudi zelo zdravi? rukolo bi pa tud jaz lahko jedla samo v solati - samo me potem vseen mal peče po grlu.

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morning xDDx

a jst lev? :inocent: mmm,ja skromno povedano x:o)x xDDx

seveda, sej Lev je znan po skromnosti. x:px

 

rukolo pa itak šopam k zajc xzobkox

x:Dx

(blagor teb!)

 

ooo,tko zdej še mal preberem kej,pol pa pod tuš,pa z mandarinco obraz spulirat ker me kr prerodi in pomlajša za ene pet let x:Ix x:o)x in

delat gassa-to me pa nič ne prerodi :vragec:

a tko? js sm se pa z jabukom oz. s tistim, kar je blo na broju tedaj (lubenice, češnje, avokado, limona, grozdje, kisla smetana.... kar češ, milijardo možnosti). Sam zadnje čase sem lena pa ni blo neke razlike. V bistvu če nisem nč se pedenala, pa je blo isto (sam srečna sem morala bit x:o)x x;)x)

No kljub temu ugotavljam da mam gube, kar nekaj so se pojavile, še pred par tedni jih ni blo x:px ... me je nekak posušilo od znotraj, k mam tud čist udrta lica, na vago se pa sploh ne upam.

Ampak se pri sebi smejem, da so od smeha in da se bom morala počas začet mal brzdat pr smehu. x:o)x x:Dx x;)x

 

Yum yum :yumy:

Aja, s cukrom

se kuhajo? No videiš nekaj novega sem se naučila.

 

Meni tudi grenko paše. Sploh en fajn zeleni čaj zjutraj na prazen želodec

men tud zeleni za zjutraj, no sam ne na prazen želodec, ker najprej spijem eno limono s soljo in vodo. Pol pa zeleni čaj, pa spet zeleni čaj, pol pa kake mete padejo pa takšno...

 

aja zdej je to (altermed)?

Thanx za obvestilo, že letim v Celje. xDDx x;)x

 

.........

 

Jedla ponoč. x:o)x x:Dx x:Ix (volja pa taka x;)x :V:)

A dobr spala, ful dobr se zbudila, jess k spet ni sosedov (xokx)... dočakala ptičke... en se tolk hecn oglaša, morm vprašat v Ptičke kater bi to bil.

 

Zdej pa že sonce se nekaj nakazuje, jaz že besno perem itd., skratka, vse pod kontrolo, počutje-želodec&Co: xokx (čist lahka, smooth, gibljiva, ne duha ne sluha o kaki slabosti).

Tko da morda pa je res bila kaka virozica mini, pa pač se ni obnašala tako kot bi se morala. x;)x (nč vročin pa drisk pa bruhanj pa tega)... k je blo glih ene tolk dni.

Škoda k nisem bl bla zagnana s tavžentrožo že od začetka in več doz.

 

 

Lep danček! xrainbowx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah kje, hec.

Kao če bi mela avto bi pa šla. xcivx xsingx x;)x

 

ampak zanima me pa čist...

tko da js tle sedim, tist je pa pač tm (ČG posla x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

ugotavljam, da morš bit sam močen pa konc. NI druge. Tud če si pusi (kot sem recimo sama), pač si že prisiljen v to da morš bit pač strong.

... sva se s frendo pogovarjali o teh... *dogodkih* (to kar mi dogaja v smislu prijav, inšpekcij in tega)... da kakšne čudne energije...

da ni treba nekih težkih magij pa tega, da pač bi energije [kakršne pač so že] delale... x:)x

No in je rekla, da bi njen... hm, 'guru', 'majster', whatever (jaz mam čudn s temi avtoritetami oz. tiste ki so zares, smo na *ti* x;)x) takoj rekel, da gre za nekakšne... hm... ne bom nič rekla.

No ampak glih o tem razmišljam... da kolk morš bit zdrav... v sebi, mislim.

sicer ni nič od nič.

da maš zdravega duha (tud če si sem pa tja mal odštekan x;)x), to je res v redu. xokx

 

Ljubezen in pozitivnost vedno zmagata, se sliši kičast, je pa res, že čista fizika (al kaj x:o)x x;)x). xupx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mateja, upam, da si ze veliko bolje xsrcx .

 

Marsa, se vcasih zdi ja, da imamo skoz ene vije vaje, samo nekak itak pol vedno zguramo. Se pa tudi jaz strinjam s tole ´naivno´ logiko, da ce delas stvari z dobrimi nameni, na koncu vedno zmagas :palec: , tudi ce ga vmes kaj posrackas, se ti poplaca, ce imas ciste namene. Ne vem tocno, s cem se zdajle ubadas (vsaj ne vsega), ampak xcrossfingx .

 

Mi imamo pa 3 dnevni vikend xpartyx , bo fajn prav prisel. Danes predvidena ocesna pasa v trgovini, treba nekaj zadev scekirat, cene pogledat in taksno. Po mojem je edinkrat v lajfu, da uzivam v trgovini :flower: :frog: . Jutri po mojem v en velik park z veliko razlicnimi drevesi, pa veverice se cisto nebojece priblizajo, v ponedeljek pa pride na obisk najboljsi prijatelj tule, na Scrabble in ce bo vse po sreci na golaz, sicer pa na pizzo iz pizzerije cez cesto x:px . Moram izkoristit tele kuharske napade, bi blo v bistvu kar fajn, ce ni zacasni sindrom.

 

Fajn vikendek vsem :kiss:

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prej (na)pisala že blazoten post, koment, vse... pa ne vem kam je izginil...

(nekaj bo zgleda ga Shrani.si sračkal :P ;))

 

v glavnem, jutr mam že prvi ogled fleta (pridejo eni) :o|o: (kok tečno da ti eni hodjo gledat).

Kolk je gajstna ta nepremičninarka.

Me je že včer to zamoril, sam nisem hotla da bi me, pač nekaj kar je. Nimaš kej.

Ampak je pa tečno. Kot da si na tržnici, v pasaži, eni pridejo, ti pogledajo v zobe in morš it ven.

Tko nad nahitrco se je to odvrtelo...

 

In še golobi so me odganjal, ne morš verjet... (k so me že prejšnjič).

sam sej pravim... sem mela že vse napisan, pa se mi ne da še 1x lapat.

 

v glavnem, sem si še izsilila tale en danček, da pol... gasa!

(:switz: ...)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se javljam samo na hitro ker se mudi spat - jutri gremo spet v hribe xsrcx

 

Danes preživeli fantastičen dan na primorskem koncu, pozno popoldan nas je z obale (kjer smo zaključli naš izlet) pregnal dež. Na koncu pristali v LJ, še malo zabluzili, zdaj si grem pa nabrat moči za jutri x8Dx

 

Lahko noč in lepo nedeljo (bo že kmalu) xcrossfingx xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super da si se imela dbest! xokx

Upam da si se imela (oz. se imaš še) dons tud. :detelca:

 

.....

 

Jaz pa sem morala pridt dam zarad teh k bodo prišli, tko da mi ni znels še do frende. Sem šla pa iz mesta peš čez Tivoli dam. Oz. čez Bellevue, kjer sem še čemaž nabrala. x^x (upam da nisem zraven še kakih šmarnic x;)x)

pa da sem bla mal v *gozdu*. xDDx Pa na "zraku" xDDx (na Celovški ni glih ne vem kakšen... x:px k pač, čez Tivoli je sam en del). Čeprav me je pa ogabno prepihal po Celovški (sej zmer piha).

Je pa res lepo zunaj. :vio: Ful so se lepo gore vidle. x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa super da si že bolje :palec: ostali pa xwizardx da bo čim prej bolje!

 

 

upam da nisem zraven še kakih šmarnic x;)x)

Aha - zdaj vemo da če boš kake čudne te dni po forumu pisala, so bile šmarnice vmes :frog: xcivx

 

 

Danes je bilo super! Če velja da burja odpihne vse bolezni, potem moram biti zdaj ene pol leta zdrava kot xgoldfishx glede na to, da nas je skoraj odpihnilo dol :wOOt: Je blo pa lepo, sončno, božanska tišina, samo burjo je blo slišat v krošnjah, ljudi ful malo,... Edino preden smo šli nazaj dol se je začelo polnit - mi smo že zgodaj štartali, tako da smo se izognili gužvi. Razgled fenomenalen x^x skratka lepo. Hribi so fajn, pomlad je, lahko smo zunaj - kaj bi lepšega x8Dx

 

Lepo nedeljo vsem...

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...