Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Draga moja ... težka bo ... zaspana in nabunkana od vsega balasta kot postrani kanta ... ampak zdrži samo še nekaj uric .... potem pa peteeeek ... kkk ... od Kmetije ... pa naj pride že enkrat spet na vrsto Reka ljubezni, brez limunade prosim ... up.gif

 

Najbolj izpolnjeni dan vsake punce je jutranja razigranost Doris Day, opoldanski pogled Grete Garbo in večerni nasmešek Mona Lise ...

A je kaj lepšega kot forma dneva, ko ti uspeva vse troje naenkrat ?

Poskušam uloviti jutranji point ... opoldanski point ... večer je še uganka ...

A sem pri tem kaj zabrkala ?

Razigrano sem namazala na debelo dve žemljici s putrom in medom in zraven popila dve prepovedani kavi z riževim mlekom ...

Pa kaj ? Ne mi očitat - ( se že mrtvo hladno oglaša Greta Garbo )

Zadovoljstvo je v malih ščepcih prekrškov, na kile stehtanih do 5 kg ... (mi je namignila Mona Lisa) ...

... ( sam, če bo njen nasmešek zdržal do večera in še vse večere naslednjega leta ) ... tongue.png...

 

Mi pravi frendica včeraj, pazi uživačka moja ... pazi !!! ... Ženska ima tisoč utrdb, ki pa se z leti luščijo kot čebula ... več kot je nezaželjeno mrzlega gredovja ... bolj suh je njen jok ...

... Ma kako, a je prav, da bi ženske živele v kljuvajočem strahu ?

Si to naredimo same, Bog ... ali že povprečno domišljavi, plešasto konveksni Lucko, ki priviligirano pogleduje po okoliških oblinah ??? ...icon27.gif

 

Včeraj sem se tudi delfinčkala na 35° C ...

Obožujem zimsko ogrevano stekleno obzorje stropa, skozi katerega sončna svetloba mirno odseva hrepenenje v smaragdno termalni objem zdravilne vode.

Topliški bazeni so najbolj uporabni od 12h - 15h popoldan.

Aleluja na iznajdljivost samournika ... goldfish.gif

Sem in tja taisto ugotovi tudi kakšen nadobudni vdovec, ki ti ob masažni šobi tako mimogrede izpove razpored svoje dvonadstropne hiše, prednost samskega življenja in tako le občasnega obiskovanja ljubic ...

Zavidam moškim na žilavosti lajfa ; Ne zmoti jih ne operacija zob, ne zamašitev ožilja, nikakor ne že potrjena pleša ali prostata ...rainbow.gifpresent.gif

 

Ahahah še ena mjčkena nerodnost .bucktooth1.gif

Po delfinčkanju se ponavadi oprham na nekoliko skrivnem, odmaknjenem prehodu hodnika ob manjšem bazenu ...

Sem poškilila vanj ... nope ... nikogar opazila v njem .

In ker se zaradi pestrosti življa v bazenih rada malo izdatneje namilim ... sem se seveda napenila od pet do glave ... deloma of course brez kopalk ...

Se prismeje moja kameratka Džouzi in mi namigne na brezdihajočega, kotno mirujočega delfina cool.png ... pa mi pravi;

 

"Lepo, da si se spomnila na rek, da naj bi vsak človek v dnevu naredil vsaj eno dobro delo " biggrin.png

 

Everybody Loves a Lover sing.gif

https://www.youtube.com/watch?v=p7GRfS7cHWM

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Levo okno v soncu.

Desno okno v oblakih.

Leva polovica možgančkov kalkulira čas na compu ...

Desna polovica bi kosilo in desno v desni hemosferi sprehod za eno uro vsaj ...

Ma oboje skupaj ne gre .

Jebela raje bi mrknila hodit ... Nujno potrebujem obtok .

A kaj, ko za sproti ob tej uri še nisem doma in čevlji niso za potko ob gozdu ...

Pa vlažen mrzel zrak ... bljek ...

No ampak, da se skombinirat nekaj praktičnega ...scratchchin.gif

... Peš do lekarne po Bio Voglov C vitamin ... baje so za Miklavžka spakirali zraven še nek preparat za dvig imunosti ali fiziološko za nos in vazelino gratis ...

Da farmacija komu kaj zastonj podari in še to iz naravne D ? azzangel.gif ... ok... za to se pa splača naredit pot ... Itak mesečno tam pustim redno okrog 50 €.

Če skalkuliram zadnje tri tedne ;

Uvožena viroza moškega spola prihajajoč iz Portugalske in Italije, mi je pred tremi tedni radodarno šenkala spomin za nakup Operila, pa sirupa iz Ameriškega Slamnika (bytheway v Hoferju pravjo, da ga imajo tudi, s propolisom in medom - in je cenejši ), C vitamina, Lekadola ÷C ... in ko sem bila tam, sem seveda sproti nabavila še OMG3, pa B12 ... zamikal me je še D vitamin pa MSM ... pa sem pustila to za drug napad slabosti ...Whatever_anim.gif

Nato je zbolela še hči ... kar pomeni x 2 ... pa nerodno je stopila tako, da sem kupila še kremo proti zvinu in bandažo ... in kdo bi vedel kaj še vse ane ...

Skratka ni da ni brez naših slovenskih lekarn lih ciknemo ... bucktooth1.gif ...

 

Alora, pridem več kasno ...http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Grands_Smileys/3d-danse-6.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...

Berem knjigo, rišem grafe, delam skice in čakam, da pride sis. Ravnokar mi je javila, da so trenutno v Padovi.

Rožica me je vprašala, če znam žonglirat z žogicami. smile.png Ne znam …. lahko pa probam.

Upam, da bodo kmalu prišli, ker jaz ob taki uri sem že v postelji in spim.

Mačka se dotika mojih nog in prede. hypnodisk.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

moja smrekca je celo leto okrasena. mini, bela. vijolični okraski. sem oddala prošnjo ya molitev nunam na mirenskem gradu. dva dni padu pritisk, komaj ziva, mogoce regeneracija. ne prosit jezusa za neumnosti ali kot nekaj zunanjega. on je vse.

 

jaz nočem vec nicesar kar ni ljubezen. upam da nisem predalec od njega. paralela mi ne pomeni nic.realnost no commnent neomembe vredna zame jaz si zelim doseci visave. samo malo.

 

poskrbite za zivali. rada Vas imam.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

vedno več folka trdi, da je zemlja ploščata. pa, da je okrog zemeljske plošče led in okrog ledu so človečki, ki nadzirajo zemljo. aja … pa avstralija ne obstaja. partyy.gif

Ja ,to trdijo tisti ,ki imajo ploščate možgane zaradi preveč plastičnih delcev.Njihovi možgani postajajo palačinka z možgani.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mah .... saj morda nas nasa res zajebava, nas vleče za nos, manipulira s človeštvom.


morda je pa zemlja res ploščata.



sam, če je zemlja ploščata …. ko sonce zaide, kam gre? izgine in kroži? ga burja odpiha?


pa kako pride do popolnega luninega mrka, če je zemlja ploščata?


ko grem na sprehod ob morju, zakaj vidim bajte, stavbe na videz pod vodo? če je zemlja ravna, pol bi mogla videt bajte v celoti do tal.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čebelica:

- Mleto bio kurkumo mal posipaš čez žulj ali rano in se hitreje celi. (Dobiš jo že v vsaki malo večji trgovini na bio policah ali pri začimbah, pa v DM-u ...ipd )

... Pa pazi, da ne bo vse naokrog rumeno od nje ... wink.png

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hoj..samo pofočkam se.

sem še med živimi, baje, da med zdravimi tudi.

pridno delam (eno mizo sem dokončala včeraj), sem pristala v politiki - haha...krajevna svetnica - poudarek na e - in se že ne znam iti iger, ker jaz bi to direkt in na glas....ja, še vedno govorim o politiki. in s svojo radovednostjo in primerno zgroženostjo jezim folk okrog sebe - ja, še vedno govorim o politiki. ampak nimam nekih zahtev - samo cesto bi radi...cesto, ki ji ne bo grozilo, da jo ob večjem dežju odnese...in pa drevesa...proosim za drevesa....nujno..,orehi, vrbe, akacije. sem že sama nekaj vtaknila, ko še nisem bila zadolžena za naše selo... tak...druga pa nič novega

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes ponoči mi je mačka nekaj ušpičla. Sem pustila kurkumo na pultu in cucina, pa je mačka skočila na pult in prevrnila kurkumo. Vse je šlo po pultu, po šporgetu, po omarah in po tleh. Problem je bil, ker je bil pult malo vlažen in se je rumena barva vpila. Pa, ker je zaropotalo, sem se zbudila in sem šla pogledat kaj se dogaja … sem mislila, da bom popizdila, štala …. na hitro sem malo pobrisala in šla nazaj spat. Danes, ko pridem domov … bom vse spucala kot se šika. Vsake toliko časa mi kakšno ušpiči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A dej 2x biggrin.png

 

Najprej Nataly za politiko - čestitke ...

Razturaj ane ... hebeš igrice ... naj se jih gredo sami ...icon1_thumbup.gif

Tako je prav ! - Kaj rabimo v civilizaciji občani ?!

Nč abstraktnega; pač cesto, pa vrbe, orehe ... itn.

 

Tudi sama sem zadnjič preslišala zaganjanje dveh petelinov.

Oni bi se šli na urah sestanka, ko sem pribrcala tja peš v pozno večerni uri - Kdo bo koga nakljuval. D ?! Whatever_anim.gif

Sem vstala in potegnila še nekaj folka za seboj, pa jim zaželela veselo kljuvanje naprej ... pa naj pokličejo, ko bodo resni za ideje eko tržnice, pa popravilo jamastih pločnikov okrog našega naselja, pa ko bodo dovolj zreli za odkrito tehniko, kako čmo direktorico bolnice v red spravit, da ne bo več zapirala porepotrebnih oddelkov za paciente in zaposlene ...

In sem šla ...

In ja včeraj so se zbrihtali, pa nekaj klicali ... sem rekla ta in ta datum ob tej uri, pa brez petelinjega kikikirikanja please ...

 

Danes pa žal takšna politika odpade ... sem že zmenjena z Antonom Komatom ... in njegovo novo knjižno uspešnico " Brodolomci na splavu meduze "... ( nadaljevanje uspešnice "Potniki na ladji norcev " ).

Če kdo ne ve zakaj gre ;

Obravnava najbolj aktualne probleme Slovenije in sodobnega sveta, s poudarkom na nevzdržnem razmerju med ekonomijo in ekologijo.

Racionalizem je v središče postavil človeka in njegovo voljo do moči skozi malikovanje tehnike in denarja. Žrtev tega prevrata je narava. Informacijska tehnologija sedaj odpravlja človeka in na tron postavlja stroj. Samooklicani gospodar sveta postaja suženj lastne stvaritve. Moramo zavrniti malike sedanjosti, sicer nas bodo pahnili kot brodolomce na splav Meduze.

Za svetost življenja gre, za človeka, ki naj zato živi in pusti živeti ...

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

In drugič ;

Čebelica .... kurkumaaa povsod ....jojjjjjjj .... ma ne no ....pa lih kurkuma, D? w00t.gif

madeži kurkume;

- Močne rumene madeže obrišite z raztopino glicerina in pustite delovati nekaj časa.

 

- Lahko pa najprej probaš, če gre z navadnim razmaščevalcem ...

- Ali pa zmešaj 1 žlico sode bikarbone z 1 žlico sredstva za pomivanje posode ... 4 žličke alkoholnega kisa in 2dcl vroče vode .

Zmešaj in pošpricaj z razpršilko ... pa drgni dokler se rumeni madeži ne izničijo ...

 

Ampak tvoja mačkonka pa je žurerka ... icon_smile_shy.gificon1_wink.gif

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hm, sicer ne znam šlogat iz kave, lahko pa probam.... enštajerc puši kurac. A sem zadela?

ne nisi zadela.

zadel je on, k je dobil tvojo pozornost.

moje pa ne.

mojo si dobila ti love3.gif

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...