Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

... kolk piha, me je skor odpihnilo...

sem bla 2x zunaj, prvič že prej, pa je tumač pihal pa premal sem bla oblečena, pa sem šla sam po limone pa mičken džirič, pol pa še prejle ko sem nesla bio odpadke da mi ne smrdi notri, pa še neko alergijo dobim, če jih ne skenslam prec.

Me pa nos srbi in oči se mi solzijo, porabim 4 robce vsaj... :o|o:

Tko da je tole mal tud alergično obdobje zame, pa je ves moj imunski mal bl bogi.

No ampak se mi je pa vseen pasal mal preluftat. x8Dx

 

Do frende se mi ne da, mi paše da mi nič ni treba pa ne da se mi z busi prevažat, za peš pa nisem, je vseen mal predelč dons zame.

Mogoče se bo ona mal oglasla.

 

Tle nekaj cote gledam pa premetavam pa brskam, mater, ful enih cot, pa nč za oblečt. xcivx x;)x

 

Gledala prej za škatlami v dveh trgovinah, so pa sam ene mejhne.

Gledala mal oglase tudi, pa vse skp nč... oz. premal dogaja.

 

Zdej bom pa še eno rundo cot oprala, eno sem že zložila (moj najljubši gosp. opravek je ukvarjanje s cotami.. pranje, obešanje itd., k mi dišijo pa pomirja me če to počnem).

Pa še kej si bom za jest naštimala...

 

Pa tko... tko da sem veliko boljšega počutja, prav nč mi ne manjka pravzaprav. x8Dx

(pač sam zmatrana sem, ampak tud prijetno, k sem mal hodila po zraku pa mi je pasal).

 

Lep preostanek dneva! xrainbowx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tudi bila mal na zraku :) Pustila I. samega na Bled (je bilo načeloma zmenjeno, da grem z njim, je imel nek seminar, jaz bi pa šetkala okol jezera, sam pol se mi ni dal). sem se dobila s frendoma, šli peš do eko tržnice pri Sparu po kozje jogurtke, pa pol peš v Trnovo na kofi in tortice .. Pol pa še enkrat nazaj v trgovino, z avtom, ker bil seznam predolg x:o)x

Zdaj pa že cel popoldne zračim stanovanje (paše sonček in svež zrak in da ni mraz xsrcx ) pa pospravljam in perem in pomivam .. in mal planiram kako se bom pakiranja lotila .. bo tud treba en kup škatel, v bistvu morava komplet stanovanje spraznit za kaka dva meseca .. čakam, če se bo kje slučajno kako stanovanje ponudilo za pazit (mogoče bo šel pa kdo ravno zdaj na dopust za dva mesca x:o)x ), drugač se bova pač v mojo otroško sobo preselila za ta čas .. Meh, ne bo glih zabavno, ampak .. Bomo spravli skoz :)

Marsa, a škatle boš rabla? Moram pogledat pri nas v firmi, ponavad imajo ful velikih, kompaktnih od materiala .. če je dost tega, ti prinesem kakšno ... Sam ne vem, zadnje čase so neki stran metali, pa tlele jih bomo tud ful porabili .. ampak bom imela v mislih :palec: kdaj maš selitev? :inocent:

 

 

o, pa regrat sem jedla x:)x tisto pikico, ki sem jo nabrala včer, zmešala še z radičem polovico .. ampak vseen, je bil prvi regrat :palec: pri tetah na tržnici se mi ga je zdelo pa tolk neumno kupovat :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

taka gospica. xDDx (poudark na i)

 

Aliana, thanx ja, prosim, k bom morala bit bolj organizirana k nimam svojga avta.

Čeprav frenda pravi da mi ga lohk vmes med službo kadarkoli posodi, tako da pač ga imam dopoldne jaz in jo pridem iskat na job in prideva pol do mene.

Ampak vseen je fajn da bi bla mal bl organizirana. x:o)x x;)x

Sam prejšnjič ni blo možnosti, k sem mela 17 dni pa od tega 2 dni drekov (golobjih) še. :blink:

Glede na svojo kapmanjskost mam še ful časa. x:o)x x:Dx x;)x

ampak pač počas že v smereh furam.... xupx xyiyax

 

(sva na zvezi)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vidim, da se dogaja... vsem po vrsti... pomlad xflowx ni kaj.... B)

 

Pri nas čudoviti sončni dnevi, bolj ali manj skoz zunaj, spomladanskega dela preko glave, veter malo nagaja, sploh pri grabljenju listja... :rolleyes: Ampak, po tej dolgi, mrzli zimi res paše... Tako sonce kot "miganje".

 

Pravi užitek se je v večernem mraku ozreti po vseh teh naših hribčkih in dolinicah, ko so vsa počesana in preplavljena s petjem ptic... xsrcbumx

(sama ne morem razumet, da sem tako noro navezana na ta košček sveta)

 

V sadovnjaku se sramežljivo kažejo prvi breskovi cvetovi, po obronkih gozda že zelenijo prve vejice breze, gabra in bezga, narcise in japonska kutina se že bahajo s cvetjem...

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec: 17! Jaz jih prehodim 7 in sem čist ded. x:o)x

Heh ja sej sliši se ful, pa sploh ni tolko - sploh v družbi hitro mine, me pa danes kar malo mišice na riti bolijo (na dveh delih se gre v hrib). Danes je blo 16 in pol km-jev, vmes postanek za kavico z neljubim pripetljajem :o|o: matr so eni sluzavi :xx!: lahko bi mu bla hčerka pa se mi vabi nekaj zraven in me sprašuje če bi ga peljala v hribe in mi nosi bonbončke :vragec: WTF %$&*### :O: Sljuuuuz. No tja pač ne bomo kar nekaj časa več šli :ph34r:

 

 

Gledala prej za škatlami v dveh trgovinah, so pa sam ene mejhne.

Marsa jaz sem ful škatel (vseh velikosti) ponavadi dobila na pumpah - če jih nimajo, pa se ponavadi da zmenit da ti jih dajo na stran in prideš po njih kak drugi dan. Saj jaz sem že skoraj ratala ekspert za selitve :o|o: Zadovoljna ku nevemkaj da imam zdaj mir x^x (9x v 2 letih je bilo vrh glave, preveč :wacko: )

 

 

Ampak, po tej dolgi, mrzli zimi res paše... Tako sonce kot "miganje".

Ane - fenomenalno je xcivx sonček, veter v laseh, dolgi dnevi xsrcx

.

.

 

Jutri pa na Primorsko - na regrat (če ga je še kaj xcrossfingx )

 

 

Lep večer vsem xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

odločitve, odločitve...za svoje si odgovoren sam sebi.Tudi, če bi lahko bilo drugače, pa zavoljo nekih dejavnikov skleneš nekaj, potem nimaš kaj jamrati - saj si sam tko hotel.Problem je, ko se moraš odločati zadruge. Ko te veže zakon, strokovnost in etično načelo. A kaj, ko nisi stroj in veš, da je v igri več ljudi. Da lahko s svojo odločitvijo narediš v neki družini rošado. Nekdo bo nastradal. Nekdo se morda zlomil - zaradi tvoje odločitve... Hud pritisk.Ampak služba od tebe zahteva, da se odločiš, to je tvoja dolžnost, drugače boš ti kriv. In se odločiš... In je grozno, ko nekomu, ki se ti je zaupal, poveš, kako boš naredil, veš, da je rpav, ker se s tem zaščiti nedolžno bitje - hkrati pa te boli pogled osebe, ki se ti je zaupala, ti pa si ji zasadil nož v hrbet... pa se vprašaš, koji faktor sem, da lahko to naredim. Potem pa se zaveš, da si morda nekomu pokazal svetlo lučko prihodnosti... morda šeni prepozno...včasih si mislim, kako lažje je delati s stroji kot z ljudmi... ga brcneš, če te ujezi, ga popraviš, če se pokvari ali vpiješ nanj - pa ti ne bo zameril...
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.....

Pri nas čudoviti sončni dnevi....

Lepo pišeš. :palec: x:)x

 

me pa danes kar malo mišice na riti bolijo (na dveh delih...

x:Dx x:px

 

Marsa jaz sem ful škatel (vseh velikosti) ponavadi dobila na pumpah - če jih nimajo, pa se ponavadi da zmenit da ti jih dajo na stran in prideš po njih kak drugi dan

Hvala za predlog! x8Dx

Imam tlele pumpo blizu pa *se poznamo*, celo si me je zapomnil tip iz prejšnje Šiške xDDx (ko smo pred x leti tu živeli, pa vmes že na par drugih koncih bli), tko da se bom zmenla.

 

Jutri pa na Primorsko - na regrat (če ga je še kaj xcrossfingx )

xokx

 

odločitve, odločitve...

Ja, kar J*.

Pač vase pogledaš in narediš *Prav* (se pogledaš v ogledalo če je to okej kar počneš... pač najboljš kar se da v danem, s tvoje strani). Več od tega, kar je mogoče, se ne da narest. x:)x

 

.....

 

Meni se je pa izcimil kul danček. x8Dx

V bistvu sem clo nekaj nardila, par stvari popedenala tud k jih sploh nisem nameravala, nekaj kao ful jedla, ful zdravo pa to x:o)x xDDx (sam usta me pečejo pa srbijo od ananasa), bla na psrehodu, tko... fajn...

Sem taka *mirna*, izi, prav kul se počutim. Samo še zmatrana, pa še to ne tolk več grozn da bi me vse bolel.

Sem imela čist zase, *svoj dan*. x8Dx

Hotla gledat kak film al pa kej, pa z enim učem mal gledam, pa me nč ne pritegne...

Mogoče si kaka olja napackarim, če se mi bo dal, ampak možno da se mi ne bo. x:o)x x;)x

 

Lep preostanek večera, kdor bo še opletal in prijetno in mirno in sploh najlepšo noč. xwizardx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, danes bom pa tud jaz do ribic prišla :) :palec: :2src:

Oči povabil na kosilo, ker sva 'kao neki vegi' naju samo še na ribe vabi x;)x jaz nimam pa čist nič proti x:)x

Zraven bo pa še en kup debat, vse živo se mormo zmenit .. Tko da bo fajn nedeljsko popoldne xDDx

 

Zdajle sem se pa skrila v najbolj oddaljeno sobo, vsa vrata zaprla za sabo, čepke v uhe x:o)x ker je moj dragi začel luknje v tla delat v tamali sobici .. čekira kolk je sploh globoko vse skup, da se pol z očitom zmenita za sistem kako se lotit dela ... Mačku se itak cufa, je prišel not pa takoj pobegnil nazaj, jaz pa ugotavljam, da moram doma CDplayer in velike slušalke zbrskat in Mozzarta začet nabijat za relax x:o)x

 

 

Ja, ura xrolleyesx lepo mirno si privoščim spanje do pol 10h, kao enkrat po dolgem času mal zabušavanja .. in pogledam na uro in je pol 11h :o|o: še dobro, da je nedelja, ja ..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Evo, danes bom pa tud jaz do ribic prišla :) :palec: :2src:

Super, naj ti teknejo! x8Dx :palec:

 

 

Mene je pa čist zj* ura. V bistvu sem komaj dobr vstala, pa je že 12. :o|o:

Soseda je začela vpit zjutraj (sam ti so res čist nori, sploh ne štekam) in sem že hotla popizdit, pa si mislila, sej ne vem kolk je ura, kaj pa če je recimo že 10 (čeprav sem vedla da ni, saj je blo še skor sred noči)... in sem bla ŽE nekaj časa budna, pogledam na uro - 6:17. Jaooo. Se pravi so ob 6h začel zjat, ona je valjda mislila, aja sej je že 7, to je pa okej. x:o)x

Pol je golob prišel grulit...

No pol sem pa čist trdno nazaj zaspala in se zbudila ob 10:30, kao ful pozno, pridem na net, pa vidm da je pol dvanajstih oz. se spomnim na prestavljanje ure.

Se pravi bom morala že kmal v mest šibat, dons bom šla -upam- mal prej.

Me je pa vreme zafrknilo, ampak sem točno vedla da bo deževno, k sem hotla dons ponovit vajo s čemažem, zdej pa nom mogla.

Sem pa tolk dobr spala! x8Dx

Haha, sem si napackala na faco avokado pa za hip pozabila, grem v kopalnico, se zagledam v špeglu in se ful prestrašim. x:o)x x:Dx

K sem bla čist zelena.

 

Lepo nedeljo! x:Xx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa

Objavljeno Danes, 00:46

 

zalaya (26. marec 2011, 19:11) pravi:

.....

Pri nas čudoviti sončni dnevi....

 

Lepo pišeš.

 

 

Hvala x:Ix

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Itak. :palec: xDDx

 

Heh, za pico pripravljam. :D :P

(mi bo že iz glave ven gledala).

Tko je pa to, če nakurš luno v biku. x:px

Skratka če/kar se reče, se reče (in sva zadnjič prestavla).

In morm zdej pico packart, haha!

No sej dons bo drugačna (v bistvu margerita najbl obična), k Tim nč ne mara pa se mu težko kej podturi zraven.

Upam da bo kakšn dobr film oz. če bo da nou prepozn.

 

Bla pr mat, sem jo mal dražila (pa na konc sem jo ušipnila za lička, kot da je ona otrok, pa ko sem jo objela, sem jo tko hecn popraskala xDDx).

Tko da sm mela lep dan, tud tko sicer. xrosex

Nobene panike in nč, k sem šla sam do mat (k ponavad se vsaj še z eno frendo vidm).

 

Lep večerčič! xmusicx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se pravi so ob 6h začel zjat, ona je valjda mislila, aja sej je že 7, to je pa okej. x:o)x

.

.

.

Pol je golob prišel grulit...

:o|o: pacienti. V soboto sem mela tudi jaz budnico - se je enmu pod nami od*ukalo pa je začel z nečim nažigat po stropu :vragec: in to tko malo čez 7h zjutraj. Sem se zbudila in potem nisem mogla zaspat nazaj, uni kreten pa potem seveda ni več nažigal. Ne vem - očitno imajo eni posebne bolane užitke z bujenjem celega bloka xrolleyesx

 

Hehe in še golob povrh x8Dx V LJ so mi hodili po škatli od rolet in vsako jutro tko nagravžno škripali z unmi kremplji po tistih kovinskih škatlah :wOOt: No tukaj mi (vsaj kolikor vem, slišim) hodijo samo vrabčki čivkat - upam, da tako tudi ostane xcrossfingx

.

.

 

Ura - joooj spet nič spala, vsa zblojena bila, cel dan zaspana, zdaj, ko bom hotla it spat pa imam seveda spet nenormalno veliko energije - nočna ptica xcivx

 

Lep dan danes xsrcx smo šli še na obiske, vikend itak spet minil ku šus... ampak jutri me čaka nekaj lepega :onfire: (upam, da bom sploh lahko kaj spala).

 

Lep večer vsem xsingx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja x^x Sicer ga je bolj malo - ene pol vrečke no (to bo šlo v eni rundi), ostalo pa domač radič :yumy: zlati moji, ki tako lepo zame skrbijo xsrcx Saj zdaj ko bo dež bo začel bolj rast pa ga bom šla nabirat.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolj slabo kaže s škatlami, Marsa :o|o: so imeli čistko ravno kak mesec nazaj, tko da sem uspela tri boge škatle dobit .. ena je polna, pa se v ta mali sobici sploh ne vidi, da bi jo že kaj spraznila .. tko da bom morala tud jaz na lov, očitno :o|o:

OK, moram si naredit plan za danes, drugače mi bo spet zmanjkalo časa oz. ga bom prebluzila na netu x:o)x

nafilat še dve škatli, kosilo, služba, obiskat mame, če bo čas, varstvo in pol lahk tam bluzim po netu .. do takrat pa najboljš, da ugasnem mašino x:)x

 

pa razmišljam, da najbolj pametno, da si une stvari, ki jih vsak dan rabim (učbeniki in tak) kar v vreče napokam in v prtljažnik, da bo skoz z mano .. da ne bom kaj preveč pridno spakirala in pol 2 meseca brez x:o)x

 

v sredo pa frendica pride po motor, si ga bova delili letos :)

 

u, saj res, regrat bo danes za kosilo :palec: x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: pacienti. V soboto sem mela tudi jaz budnico - se je enmu pod nami od*ukalo pa je začel z nečim nažigat po stropu :vragec: in to tko malo čez 7h zjutraj. Sem se zbudila in potem nisem mogla zaspat nazaj, uni kreten pa potem seveda ni več nažigal. Ne vem - očitno imajo eni posebne bolane užitke z bujenjem celega bloka xrolleyesx

Jp. :o|o:

sam, hehe x:o)x - se je pa že tud zgodilo, da sva mal manj kot sred noči prestavljala kako pohištvo. :P (:8):)

 

Hehe in še golob povrh x8Dx V LJ so mi hodili po škatli od rolet in vsako jutro tko nagravžno škripali z unmi kremplji po tistih kovinskih škatlah :wOOt: No tukaj mi (vsaj kolikor vem, slišim) hodijo samo vrabčki čivkat - upam, da tako tudi ostane xcrossfingx

Hehe, ŠKRIPALI. x:Dx

Ko bi vsaj blo sam to.

Ma meni so presrali ves balkon medtem ko sem bla na morju!!!!! Jajca so bla že!!

Sej sem fotknila, pa nočem nobenmu povzročit kakega bruhanja (res ogaba :sick:).

In se mi je dobesedno želodec obračal ko sem pucala tisto... v enem trenutku pomislila če bi klicala une neke.... k bi pač prišli in to zrihtal. :P

 

No in sem potem povezala sound gruljenja s temi dreki in zdaj ko zaslišim gruljenje, to ni več tko kot včas, k je blo lohk pravzaprav čist simpatično... skratka, zdej mam signal v glavi, da ko je gruljenje, mene izstreli iz postle in letim odganjat. xDDx

 

Ja js tud ne golobov tle, sej pravim, zadnjič so začel uletavat, ne morš verjet!

(aja razen enkrat mi je pikiral direkt v kuhno, tist je blo pa tud odštekano)

 

Ura - joooj spet nič spala, vsa zblojena bila, cel dan zaspana, zdaj, ko bom hotla it spat pa imam seveda spet nenormalno veliko energije - nočna ptica

Jaz tud že 2 noči nisem spala, no včer sem si pa namazala roke z oljem, ker sem mela ogabno suho kožo, pa se pol tlele nekak *usedla* da se uleze olje (da ne zapackam tipkovnice in miške), sem pa zaspala nekak skor v sede', zbudilo me je pa ob kakih 3h glasno stokanje x:Dx in ko pogledam, šta pa da dogaja, vidim neke riti, joške, penise in takšno, skratka nek besen sex... kao jaz to gledam ponoči. x:px

Je blo na ne vem katerem programu, ko je bil kak film (morda tv 1000 x:o)x x;)x) in je pol blo pač to...

 

ampak jutri me čaka nekaj lepega :onfire: (upam, da bom sploh lahko kaj spala).

Upam da je blo dbest. x^x

 

Bolj slabo kaže s škatlami, Marsa :o|o: so imeli čistko ravno kak mesec nazaj, tko da sem uspela tri boge škatle dobit .. ena je polna, pa se v ta mali sobici sploh ne vidi, da bi jo že kaj spraznila .. tko da bom morala tud jaz na lov, očitno :o|o:

Uh škoda, jaz sem se pa že čist nafurala.... x:o)x x:Dx x;)x

 

a sem kaj spregledala? Ti tudi rabiš škatle?

No če bo kej, super, če pa nč, pa nč, bo(m) že.

 

......

 

Jaz sem pa kot rečeno zaspala zgodaj, pol se pa zbudila ob kakih 3h in spet bla budna. Pa še krče sem mela (ms), najbrž k sem se prehladila, k sem zračila pa nč bla pokrita, še clo koža mi je ven gledala in sem bla čist ledena ko sem se zbudila, no pol me je pa začel še zvijat.

No pol mi je le ratal zaspat, po mojem šele ob kakšnih 7h, no ob 9h sem morala pa že vstat k sem morala nekam šibat...

 

Mal mi tud tole najeda, v glavi gruntam in urejam in iščem povezave in s frendo sva včer (ko se je oglasla) že nardili mal plana, kao plašče pa to k mat... skratka kam bo šlo kej in tako dalje.

 

Aja zadnjič je bla pa ful dobra pica, najboljša mi je ratala do zdaj.

Zato jo tolkrat spečem, ker jo obožujem in sem vedno bla od drugih (moških) odvisna, saj so jo vedno oni pekl.

Pol sem se pa naučila (no men se je blo to tko naučit, kot našraufat kej pri motorju na avtu x;)x).

In še nihče se ni spekel in nič. x8Dx

 

Lep dan! xrosex

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz tud že 2 noči nisem spala, no včer sem si pa namazala roke z oljem, ker sem mela ogabno suho kožo, pa se pol tlele nekak *usedla* da se uleze olje (da ne zapackam tipkovnice in miške), sem pa zaspala nekak skor v sede'

Tko je mene danes zmanjkalo ko sem prišla iz službe - sem se šla "samo malo pretegnit"... pa me je zmanjkalo za ene pol urce :eek: to se mi ful redko zgodi - danes sem bla res koma x8Dx

 

 

zbudilo me je pa ob kakih 3h glasno stokanje x:Dx in ko pogledam, šta pa da dogaja, vidim neke riti, joške, penise in takšno, skratka nek besen sex... kao jaz to gledam ponoči. x:px

xsmx haha nočni program x:px

 

 

Upam da je blo dbest. x^x

Ma ni blo... sva zaradi dežja prestavla na jutri :onfire: tko zdaj pa res že komaj čakam x:)x

 

 

 

Jaz sem pa kot rečeno zaspala zgodaj, pol se pa zbudila ob kakih 3h in spet bla budna. Pa še krče sem mela (ms), najbrž k sem se prehladila, k sem zračila pa nč bla pokrita, še clo koža mi je ven gledala in sem bla čist ledena ko sem se zbudila, no pol me je pa začel še zvijat.

Spet dežurala torej :ermm: Jaz sem celo nekaj spala, a sem spet sanjala tako bizarne sanje da sem bla še cel dan čudna :wOOt: Neevem a se mi res vse s*anje za nazaj puca al kaj je zdaj to :vragec: mi nekako ne sede to obujanje preteklosti in podoživljanje zadev :sick:

 

 

 

Aja zadnjič je bla pa ful dobra pica, najboljša mi je ratala do zdaj.

Zato jo tolkrat spečem, ker jo obožujem in sem vedno bla od drugih (moških) odvisna, saj so jo vedno oni pekl.

Pol sem se pa naučila (no men se je blo to tko naučit, kot našraufat kej pri motorju na avtu x;)x).

:palec: mmm domača pica :yumy: je že tko dolgo nisem delala - mam spet enak izgovor - samo zase se mi je ne da xnckrivx bo treba kak pica-party narest, al pa jo pri mojih dveh speč da bo več kandidatov. Delam pa take ful obložene - dosti zelenjave gor.

 

 

Mi je celo ratalo it hodit prej - sem se uspela skopat iz postelje, pojest dnevno dozo radiča z regratom, čemažem in česnom (danes sem spet super za odganjat vampirje - še dobro da nisem koga srečala zunaj :fiju: ) in potem šla ven. Hotla teč, pa plan ni uspel ker sem celo pot govorila z eno frendico, pa bodo dobri nameni počakali na naslednjič xcrossfingx

 

No zdaj uživam ob kozarčku rdečega iz JAR-a, smeji se mi ob misli na jutri, stvari se premikajo - počasi, a se xsrcx Kdo bi si mislil - nekdo mi je rekel da se trideseta in potem naprej za žensko najlepša leta - se mi zdi da bo kar držalo x;)x

 

Lep večer x:)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

a sem kaj spregledala? Ti tudi rabiš škatle?

No če bo kej, super, če pa nč, pa nč, bo(m) že.

 

 

jp, obnova stanovanja, načeloma bova ene 2 meseca brezdomca oz. po sobicah okol .. treba vse komplet spraznit ...

nazadnje ko sem gledala, so imeli celo podstrešje polno škatel, zdaj sem pa komaj tri zbrskala in jih že nafilala, pa še niti ena soba ni prazna :o|o: tko da boš verjetno morala sama se znajt, sori ker sem se tko veselo ponujala :sori:

 

 

meh, tko lepo sem vse splanirala in fajn je kazalo kar se tiče dogodkov v naslednjem mesecu, pa se mal podira trenutno .. ukinili subvencije za s.p., prfoks mi še vedno ni vpisal ocene v elektronski indeks, kar pomeni, da nimam vseh izpitov narejenih .. in če ne naredi tega do pojutrišnjem, bom morala plačevat diplomo .. ma ja, saj se bo zadnji trenutek vse uredilo tko, da bo kul, sam .. ma ne maram bit v stresu zarad tega :o|o:

 

ej, punce, a same delate testo za pico? a obstaja kak recept za polnozrnato? a to se s kvasom dela? (v kuharsko temo, plis x;)x )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana, tecno tole 2 meseca okoli bivakirat, sploh ker se ne navadis tako, kje tocno so tvoje stvari, ampak bo pa potem super :palec: . Za oceno in indeks, upam, da pravi cas zmigajo.

 

Marsa, sem kljub temu, da smo casovno za vami, selirev obdelala pred teboj, upam, da se tudi tebi zadeve tako fino poklopijo, kot so se cisto nepricakovano meni.

 

Vilincica pa itak vseskozi v akciji, taki ali drugacni.

 

Jaz sem se ze cisto navadila, da sem doma tule, iskreno povedano, se ni bilo tako strasno tezko, glede na to, da sva se preselila v vecje, blizje sluzbi, mikro drazje in pritlicje. Komot pogresam 2 stuka stopnic. Nama pa se vedno manjka nekaj pohistva, ki ga bova pocasi dokupil.

 

Sicer se pa zdajle suceva v vija vajah na druge teme, je prav pestro, ze itak nova tema, da ne govorim, da je tule se vcasih tako drugacna, da se razlikam od srca nasmejem.

 

Zdajle imamo najbolj vroci del leta tule in se posteno kuhamo, no saj jaz sicer ljubim vrocino, ampak letos se pa kar malo izmikam. Lani takle cas smo ze imeli Velikonocne pocitnice in prav na danasnji dan sva letela v Oaxaco, kjer sva se druzila s starsi in prijatelji za prav posebno priloznost xsrcx .

 

Aja, ure pa se nismo prestavili, tako da smo zdaj 8 ur za vami, zacasno.

 

Fajn vecercek vam zelim :palec: , Marsa z gimnasticnim programom ali brez x;)x

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz bla pa včeraj na jogi xyiyax

sem se prav fajn sprostila, zmeditirala xegox, se nadihala xhypnox

 

potem pa doma eno uro trebila motovilc, tako da se mi je še sanjalo o njemu. Vmes sem pa še regrad naštimala, tako da zdaj imamo solate za dva dni. :greenko:

 

Resno razmišljam, da bi šla na - no, pa sem pozabila kako sreče tej očiščevalni tehniki, ko si spoliraš čreva s pomočjo slane vode. To ni kar nekaj, ampak baje da se izlušči s sten črevesja kar par kilogramov presnete nesnage. Potem moraš par dni jest posebno hrano, da se ponovno naredi "film" na stene, ki so po tem čiščenju ful občutljive in prehodne. No meni se je zamislilo, ko je vaditelj razlagal, kako malo hranilnih snovi se uspe absorbirati v telo s sten črevesja, ko je toliko oblog. Hmja.

A je kdo že probal s to tehniko? Ni klistir, da ne bo kdo mislil. Bolj nežna metoda.

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:palec:

sem vedla da je nekaj s šankom x:)x

 

x:Dx x:Dx x:Dx

 

Jao ... tipu odpadejo govorilne :sori: sem napisala prijazen, skoraj malo jokajoč mail, če bi lahk pliiiis vpisal oceno do jutri, zdaj pa lahko samo še držim pesti ... in besno hodim vsake 5 minut čekirat v indeks, če je že x:o)x

 

ma nič, grem delat priprave za tečaj, se bom vsaj malo zamotila ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Juhej x:)x x8Dx :palec:

 

konc z izpiti, smao še dve diplomi napišem :palec:

 

 

aaaah, en problemček manj .. gremo naprej x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...