Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

danes mam papirologijo na sporedu http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

pa sem pod prste dobila en listek, na njem odlomek ene tko luštne pesmice...

pa bi jo delila tukaj, je pa iz pesmi Prebujenje (O. Župančič):

...

Tam krožijo sonca in merijo čas,

večno mirna,

brezobzirna

noč in dan teko preko nas.

 

Mi pa pod njimi se bijemo, vijemo,

sijemo, gasnemo,

škodimo, hasnemo,

v kupe medu in otrova si lijemo,

prostor vesoljni z željami prepletamo,

večnost v trenutek begoten ugnetamo,

z duhom za zadnjimi zvezdami grabimo,

grozo izzivamo, v dušo jo vabimo,

vriskamo, jočemo -

hočemo, hočemo.

...

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Juhej x:)x x8Dx :palec:

 

konc z izpiti, smao še dve diplomi napišem :palec:

 

 

aaaah, en problemček manj .. gremo naprej x:)x

zdaj se mi pa res že tresejo hlače, da me prehitiš z diplomami :inocent: x;)x

čestitke za vse opravljene izpite in seminarske x8Dx :palec:

si zaslužiš sedaj mal počitka in sprostitve x;)x (vsaj, dokler ne napišem diplome x:o)x x:Dx )

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zdaj se mi pa res že tresejo hlače, da me prehitiš z diplomami :inocent: x;)x

čestitke za vse opravljene izpite in seminarske x8Dx :palec:

si zaslužiš sedaj mal počitka in sprostitve x;)x (vsaj, dokler ne napišem diplome x:o)x x:Dx )

 

če bo šlo po planu, bo ena do septembra .. skoraj mora bit x:)x ta druga pa pol .. enkrat .. pač, v roku 2 let, kolikor bom sposobna dve stvari naenkrat delat ...

 

**

Ful hitro mi tečaji minevajo zadnje tedne x:)x Imamo take luštne teme, da ponavadi slučajno pogledam na uro in je še 2 minuti do konca :eek: in pol na hitro še nalogo in naslednjič naprej :palec: pa všeč mi je, ker tamali tud tkole pogledajo :eek: in rečejo: a že? :sori: fajn filing :)

 

 

Čakam očita, da pride nekaj pomerit, pa vmes še malo pakiram .. sem prejle gledala okol trgovin, nimajo nič kontejnerjev s škatlami, me prav zanima kam jih dajejo .. kot da so zlate :o|o:

Pol pa frendica pride po motor .. se skoraj počutim, kot da ga prodajam, čeprav bo samo v njeni garaži spravljen, ker tlele ne bo placa, in ga lahk vozim, kadar čem ... A točno, še papirje moram uredit in skupaj spravit ...

 

 

Paše sonce in toplota :2src:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Juhej x:)x x8Dx :palec:

 

konc z izpiti, smao še dve diplomi napišem :palec:

 

 

aaaah, en problemček manj .. gremo naprej x:)x

dbest! xokx

 

(sej sm vedla, veš, še hotla napisat, da boš zelo kmal mela tole -sm mela tak občutek, čist stoprocenten- pol se mi pa ni dal... mislm sej je brez zveze da zdej pol pišem, sam je res, pa hočm rečt, da sm tud jaz *navijala zate*, pa čeprav nč (na)pisala. Mi ni bil moment... sem si sam mislila x:)x)

 

Res super skratka, kolk lažje dihaš tkole pol, a ne... xyesx

 

Pa ti tko fajn jemlješ tele zadeve, zlo zrelo razmišljaš, a si hkrati lahkotna in takšna. Fajn da ti tko fajn laufa. :palec: x^x

 

(nč sekirat zarad škatel, sej jih bom že mela xDDx x;)x)

 

.........

 

js sm pa nekaj.. sitna al kakšna. Nč posebnega, da bi bla strašno v bedu al pa kej, sam taka vsa... : :o|o:

Kar nekaj. Kar nekaj procesiram pa pol ratam čist slabe v momentu, pol se mi zazdi da morda pa sam totalno kompliciram... tko da v bistvu... mora bit očitno en tak dan in je prav danes takšen. xDDx

 

Sicer bla že parkrat zunaj, tle neke manjše opravke po Šiški, s frendom sem zmenjena (x:o)x xrolleyesx), ampak ne vem kako bomo to izvajal, ob tem, da mam še nekaj za narest in da on nima občutka za čas.

 

Dons sm mela usnjeno jakno, sm že čist pozabla da jo mam.

Tolk sita bla teh zimskih cot.

 

Ja paše mal toplote in tega. :smesko:

 

 

Lep preostanek dneva! :palec: :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem se ze cisto navadila, da sem doma tule,...

 

Zdajle imamo najbolj vroci del leta tule in se posteno kuhamo, no saj jaz sicer ljubim vrocino, ampak letos se pa kar malo izmikam.

Super - sej lepih stvari se hitro navadmo x:)x

Tudi tukaj je že ful vroče - kar naenkrat - mi je prav hecno. Še do pred kratkim sem za izlete vlekla nase vse živo enih plasti cot (sem zelo zmrzljiva), zdaj pa majčka in jopica, mogoče kaka tanka jakna proti večeru :eek: še ene 14 dni pa bomo že v kratkih če bo šlo tko hitro x8Dx

 

 

Jaz bla pa včeraj na jogi xyiyax

sem se prav fajn sprostila, zmeditirala xegox, se nadihala xhypnox

:palec: hehe lih danes sem poslušala kako moram dihat globoko kot da sem na jogi - da bom sproščena x:px pa sem seveda pozabla razmišljat o dihanju x:Dx

 

 

konc z izpiti, smao še dve diplomi napišem :palec:

Bravo za izpite! xcivx

 

 

js sm pa nekaj.. sitna al kakšna. Nč posebnega, da bi bla strašno v bedu al pa kej, sam taka vsa... : :o|o:

Kar nekaj. Kar nekaj procesiram pa pol ratam čist slabe v momentu, pol se mi zazdi da morda pa sam totalno kompliciram... tko da v bistvu... mora bit očitno en tak dan in je prav danes takšen. xDDx

Si že kej boljše? :irs: če ne pa xwizardx da boš

.

.

 

Jaz sem bla tudi prav sitna danes x:Ix se mi je tko vleklo vse, cel dan sem bila z mislimi popolnoma drugje... samo čakala in odštevala...

 

No - končno sem dočakala - svojo prvo vožnjoooo :wOOt: :onfire: x^x fantastično! Sem mela prav tremo, mi je razbijalo srce ko noro, pa ledeno mrzle roke sem mela. Ko je razlagal sem slišala verjetno samo kako polovico, tolko so mi misli begale x:o)x ma potem ko sem se vsedla gor xcivx božansko. To je to. Uresničujem ene izmed svojih sanj :2src: Noro lepi občutki! Zadovoljna in srečna xsrcx

 

 

Lep večer vsem x;)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No - končno sem dočakala - svojo prvo vožnjoooo :wOOt: :onfire: x^x fantastično! Sem mela prav tremo, mi je razbijalo srce ko noro, pa ledeno mrzle roke sem mela. Ko je razlagal sem slišala verjetno samo kako polovico, tolko so mi misli begale x:o)x ma potem ko sem se vsedla gor xcivx božansko. To je to. Uresničujem ene izmed svojih sanj :2src: Noro lepi občutki! Zadovoljna in srečna xsrcx

:onfire:

 

Nad fantastičn!!!!!!!!!!!!! superprimsk!!!!!!!!! x8Dx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinčica, juhej za vožnjo :palec: :2src:

a v Ljubljani delaš?

 

jaz sem se pa poslovila od moje rdeče raketke, gre v Fužine se parkirat ... edino kar si želim je, da bi se frendica fajn vozila na njem in

da bi blo vse OK xcrossfingx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aha x:)x sem dobila eno super priporočilo in očitno sem (s pomočjo) res dobro izbrala - inštruktor je res prijazen in simpatičen x;)x pa zaje*ant - prav olajšanje (ker uni, ki sem ga imela za izpit za avto je bil :xx!: )

 

U - sem te hotla že prej vprašat, pa sem pozabla - kje pa si imela spravljen motor - kar v kleti od bloka al kako? To me tudi še čaka - logistični problem - pred motorjem moram imet prostor kjer bo spravljen... to bo še podvig - najt kako frej garažo tu pri nas.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prej, ko sem bila za Bežigradom, sem si z enim motoristom delila garažo, 200m od bloka, tule zdaj imava pa svojo garažo .. in so avtomobili pač zunaj, motorji pa v garaži :) Sem imela srečo s temle, ja, drugač je kar kriza .. načeloma je fajn, da še kakega bajkerja najdeš in si deliš pol stroške, ker je brezveze celo garažo plačevat za motor ...

Aja, drugač sem ga pa za Bežigradom čez dan parkirala pri bloku, en tak mini skupni prostor je bil, ničemur namenjen, pred stopnicami .. dokler se ni ena ženska začela pritoževat, da ji kao not v stanovanje smrdi, je bilo vse ok ... tud pol sem se pogovorila s koordinatorjem bloka in je rekel, da ni panike, da je tist skupni prostor in dokler se na sestanku skupaj ne zmenijo, da ga ne smem imet, nima una kaj težit .. sam je blo pol vedno ful zoprno mi tam parkirat :sori:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lili hvala za info :palec:

 

Ja sej - tak je bil nekako plan - želja - najt nekoga da bi si delila garažo z njim. Vidim, da bo treba več ljudi spoznavat - ker sem tu bolj na novo, poznam samo sosede, pa tiste iz sosednjih blokov. Sem pa že ko sem prišla opazla (seveda) en motor pred garažami, ki so blizu naših blokov in zadnjič ko sem prišla s sprehoda sem vidla zunaj motor. In sem šla pofirbcat in vprašat - pa imata v garaži še avto in ni prostora :sori: Tako da bo treba iskat naprej. V bloku sicer imamo nek skupen prostor (kolesarnico) ma je ful majhna, pa še varno se mi ne bi zdelo tako ga puščat.

 

Itak da je zoprno ja - če ene tako moti - čeprav ene moti vse x8Dx

 

To imata super - svojo garažo - lahko mirno spiš ker veš, da je motor lepo na varnem.

 

No bo treba xcrossfingx in malo bolj pogledat tu naokrog -kar nekako verjamem, da mi bo uspelo x;)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

.........

js sm pa nekaj.. sitna al kakšna. Nč posebnega, da bi bla strašno v bedu al pa kej, sam taka vsa... : :o|o:

Kar nekaj. Kar nekaj procesiram pa pol ratam čist slabe v momentu, pol se mi zazdi da morda pa sam totalno kompliciram... tko da v bistvu... mora bit očitno en tak dan in je prav danes takšen. xDDx

...

ko mene centrifugira, si zmer rečem Cookie, to so sam hormoni xcivx :o|o:

pa mi pol odleže, ker jst RES verjamem, da vsi ti filmi, ki se začnejo naenkrat skp rolat, da to pa že ni res in to nisem jaz, amapk so sam hormoni (mazivo, olje) od te mašine (telesa) x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Frendici sem obljubila, da bom pokazala deci v šoli izdelavo mozaikov - no, zdaj se odpravljam tja, samo mi je nekak ratalo zj.zapestje. Nič ne vem kje in kdaj -malo me trema daje:)))

V glavnem - danes lepimo pirhe, čez štirinajst dni pa izdelujemo vsak svojo pikapolonico.

Ostalo pa vse po starem - torej u Hazolama ništa novog:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinčica, če ne drugač malo povprašaj na Motosvetu (forum) ..

Hvala za idejo! :palec:

 

 

Cookie hormoni - pri tvojih letih? :wOOt: x:Dx

 

No ja, vsak ma svoje (jaz se zgovarjam na Luno :zoro: )

 

Iii pike poke xsrcx luštno. Nataly ful dobro da lahko svoje znanje / ideje tko naprej razdajaš - učiš.

 

 

Danes mi je ratalo prespat budilko :eek: sem se zbudila že pred 5h, pa se mi je zdelo da sem potem ves čas bedela (podoživljala vožnjo, razmišljala kako ne smem preveč gasa dodajat in take x8Dx ) - no očitno sem potem enkrat zaspala ker sem se zbudila 15 min preprozno, šele ob drugi budnici xcivx

 

Spet samo odštevam x:Ix joj kako znam bit neučakana... kje je še popoldne x8Dx ...Jutri sem pa frej x^x pobegnem na lepše.

 

Mejte lep dan

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

....

Cookie hormoni - pri tvojih letih? :wOOt: x:Dx

...

hormoni nas centrifugirajo od prvega do zadnjega diha x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

haha, "pr tvojih letih"? :horro-cb:

 

x:Dx x;)x xcivx

 

kakšni metuzalemsoni smo pol šele eni a ne. :vragec:

 

Ja pr men so mal hormoni pa mal pluton pa to. x:px

Sem pa res kar hormonski tip (upam da me nou mena tolk vrgla kot me je puberteta x:o)x x:Ix)

 

.....

 

HVALABOGU za tavžentrožo! xsrcx :switz:

Kakšna bogica bla ponoč oz. proti jutru. :blackeye:

Sem si šla mal pred 6. kuhat tavžentko, jao kakšne krče.

Me je nekaj zdrmal očitno, k sm tud ms prezgodaj dobila, morda je povezano.

Tko da sem bla v bistvu budna in bi lohk že kr vstala, sm že hotla vstat v bistvu, pol sem pa še mal zalegla, mi je pasal k sm bla tolk boga.

Grozn.

Pa čist kul sm bla, lepo spala pa vse, čist dobr se počutla, pol pa kar naenkrat iz lepga tole zvijanje.

Mogoče bi blo kul mal uč vržt okol ginija po enih 5 al kolkih letih. x:o)x

 

Butl, če slučajno bereš/vidiš: a mi lohk prosim poveš, katera točka je za ta predel (jajčniki/maternica)? :8):

 

K bi mi prav prišlo to vedt v takih trenutkih, k preden elektrika pa da zavre, pol pa čakat, pa precediš, pa je vroče, tko da na en čajčič pol čakaš pol ure...

 

Upam da mi bo ratal kej od planov izpolnit, k sem si za dons besno zastavla, no nekaj že zamehurla. x:o)x :8):

 

Lep dan! x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj, mislm, da "morm" splošno znana dejstav tuky ponavljat xrolleyesx :vragec: x:Dx x:Dx

 

hormoni niso sam puberteta, mena ipd. Hormoni nas dejansko uravnavajo - od presnove hrane, do...gonitisa x:o)x

 

tko da - vsem zaskrbljenim - sporočam, z mano je (večinoma) vse ok in ne, nikakor ne smatram, da sem že v meni :vragec: xrolleyesx xcivx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj vem(o) to Cookie...

Sej najbrž se ne pojavljajo pa izginjajo. x;)x

 

Pač mal se hecamo in v enih obdobjih PAČ hormoni mal bl delajo kot v drugih. x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:lol: :rolleyes:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

pa ti si še tko mlada.

sej je res, da nekatere ženske pridejo v meno že pri 40 (no redke, no jaz eno poznam - in ona še zdaj, ko jih ma mal čez 50, zgleda tkoooo mlada!!!! pa še NOBENIH problemov ni mela s prehodom).

 

.

.

.

.

.

 

 

 

zdej pa zares:

malo sem se hecala in vzela iz konteksta x:o)x, brez zamere, danes sem na šihtu cel dan pa se moram mal relaksirat

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ko smo glih pr tem.

Enkrat (ko sem se v Štepija priselila) se mi je ms nekaj pobrkala oz. kar 1x nisem dobila, pa mi starejša frenda *škodoželjno* reče: ja sej, mena... :vragec:

No pa grem h giniju, pa vprašam a sem v meni? xDDx

Pa pravi ah kje pa to, pa pol jaz rečem: kako pa to veš? (v smislu, kako pa to človek ve oz. kako bom pa JAZ vedela)

In pravi on: ja pogledam pač. :P

Kao da sem tko domačno se z njim menila pa ga še tikala. :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hormoni nas centrifugirajo od prvega do zadnjega diha x;)x

Hehe sej vem xcivx

 

Sej mene tudi, čeprav so me včasih bolj - ko sem imela PMS sem bla vsa boga :inocent: vsaka stvar me je spravla v jok x:Ix zdaj je to nekako zginlo xnckrivx mi zna pa še vedno tiste dni malo nihat razpoloženje :fiju:

 

 

haha, "pr tvojih letih"? :horro-cb:

 

x:Dx x;)x xcivx

 

kakšni metuzalemsoni smo pol šele eni a ne. :vragec:

Sem vedla :vragec: da bo kdo zapel x:o)x x;)x

 

Metuzalemi hehe xsmx ja itak. Marsa a ti že kej kolki škripajo :frog: pri teh letih mislim x:px

 

 

P.S. včeraj me je tko krč (v une mišice ob kolkih) usekal ko sem nogo dvigvala čez motor - boljše da sem tiho x8Dx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...