Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Guest VilaSonca

Saj se da tud v dežju vozit x;)x čimprej začneš, tem manj ti bo panika .. (aja, če si še na poligonu, pol verjetno res nima smisla) .. tko da držimo pesti za sonce, itak x:)x

 

jp, lahko bi si Govindas ali kaj podobnega naročala vsak dan, sam je tole pol kar finančni zalogaj .. v bistvu zelo prevelik .. enkrat na vsake tolk ja, za spremenit okus, ampak vsak dan pa no go .. pa tud Govindas se hitro naveličaš, ker se kar ponavljajo ..

se fuuuul ponavljajo, sam glede na to, kaj in KAKO dobiš drugje, so top, vsaj zame. edini plac v Lj, kamor se greš lahko najest v miru, nihče ti ne skače za vrat in živčari naokoli. tisti vrt zunaj z nizkimi mizicami in blazinami je pa top. pa glede na to, da uporabljajo kvalitetne sestavine in se nekak čuti, da hrana ni narejena v naglici, je še dokaj ugodno.

mi je pa iskreno žal, da se je Annapurna (bivši Vegedrom) preselila v Novo mesto. :C: tam so imeli zame osebno še okusnejšo hrano, kot jo ima Govindas, pa bolj "indijsko" je bilo. x:)x ne vem, al jim ni zalaufalo, al je pač samo to, da so lastniki itak iz NM.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi ti. x;)x in ti, in ti. Joj, kje ste vsi?

 

pa lej... ewo mene. sem spet kle. kam pa čem it.

učeri sem se sicer mal po twojem profilu pajsnu... pa sem tut že nazaj x:)x x:Dx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeti, super za pridnost, šajs za frendičin 'prekopalnik' in onesnaženje zemlje... :o|o:

(ma če je vse tolk šlampast narejeno! xrolleyesx - ni nujno da je 'krivec' ta ki da ni dovolj vešč)

 

Ma ku*c gleda vse skupaj - danes smo delali raklamo x^x

...

A tko, ti tud?

a maš že kej rjave noge? x:px

 

Danes začeli dan z jutranjo rekreacijo - šli na hrib, na čiščenje pljuč x:o)x in brezplano savnanje :switz: matr je blo že zjutraj vroče (no za dol malo manj x:Dx ), gor na eno kavico da se je navzdol potem skoraj teklo x:px Takooo pasalo x^x kot prerojena. Sem ta teden cel teden štrajkala ker sem mela vožnje, pa ni blo časa za rekreacijo, tako da je treba vikend dobro izkoristit.

 

Zvečer pa na večerjo in druženje, zdaj pa odklop - vse štiri v luft in uživat aaaah obožujem vikende xsrcx

 

Lepo soboto želim vsem xwizardx

Super, da maš tole med vikendi. xokx

 

Sem mela tud jaz fajn soboto... ena *mojih sobot*. xsrcx

(čeprav se zjutraj nisem zbudila prijetno [pa grozne sanje sem imela], kljub temu da sem imela čas za prebujanje, samo sem potem čez dan se skulirala in postala mal boljše volje, sem si vzela prav čas zase).

 

Včeraj pa sem bila na pikniku, ko je prišla frenda iz Škotske, kjer zdaj živi, z družino na obisk, pa je blo prav luštno, mi je prav pasal bit mal na zraku (sam za kake minice itd. pa ni bilo dovolj toplo) pa mal papcat, pikat.

Je fajn ta frenda, kljub temu da se tko redko vidmo, smo čist kompa, kadar se (to je ta ki smo bili skupaj na Nadiži, sam tedaj sta bila sama s sinom, zdaj so pa vsi trije prišli, še mož, pa smo se hecal okol slovenščine pa izrekov pa tega... o slovencih pa o škotih pa tak xDDx).

 

Tako da nisem šla do mame, no pol je pa Tim uletel pa sva Sleeperse gledala pa mal muzko poslušala, dons sem morala pa nekaj nujno narest že dopoldne pa pol hitro v mesto k sem mela en opravk, pa še do mat sem šla, k nisem šla včer.

 

Mi je pa tud pasal bit kak dan oddahnjena od foruma in vsega... bla mal sita vsega skupaj. x:)x

 

Kaj sem zamudila? xcivx Vsega zihr ne. Včeri sem šla sam mal na svež zrak! In eto, cela štorija! Nikol več ne grem na svež zrak. x:Dx jebela, nimam jaz filinga za kriminaliste, se pa včasih zgodi, da si oni zaželijo da jim življenje rešujem... je čist zaživel, ko sem mu rekla da pa rešitev za kalcinacijo mogoče ni v fitnesu ampak lovorjevih listih. Da kaj takega pa že ne, če pa kaj sovraž so pa to lovorjevi listi. Jah, kaj takega. Kot rečeno, svež zrak je nevaren. Vsaj zame. Nikol več! Pa tko lepo je bilo.... sam mal predolg je trajal. x:o)x Tolk, to je ta Rmerkur v opziciji z Nmarsom.... sem skor sto posto.. xDDx Kva je? :vragec: x:Dx

 

lep dan, teden, vse... lepo se imejte. Vsi. Tudi ti. x;)x in ti, in ti. Joj, kje ste vsi?

hehe, modelka. Tumač svežega zraka al kaj pa lovorjevih listov. xDDx

 

Evo tu smo, vsaj jaz.

 

Uspešen in prijeten teden vsem! xrainbowx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

je kupila prekopalnik, da bo lažje obdelovala vrt ... zagledam to čudo in začnem razglabljati, da ni izbrala ravno najboljši čas ... retromerkur gor in dol xcivx

.

.

Hmm tole pa očitno ni bil dober nakup x8Dx RM gor ali dol x:px

 

 

A tko, ti tud?

a maš že kej rjave noge? x:px

x:Ix Phe kej rjave? x:Dx Hmja - mogoče če vzamem tko 100-stopenjsko lestvico, potem lahko rečem da so noge zdaj odtenek št. 2 x:px se mi pa vsaj na rokah in obrazu malo pozna - na rokah mam že SCT rokavčke, na obrazu pa se vedno bolj vidijo pegice xcivx tam enkrat do jeseni bo že kej barve no :fiju: Jah kaj naj rečem - na Japonskem bi bla čisto šik x;)x

 

Super za piknik :palec: Zdaj je že kar sezona - bo treba kaj zorganizirat tudi pri nas...

 

 

pisano je... vsakega po malo..

Mavrica torej :palec:

 

 

Težek dan je bil danes. Vsaj jaz sem ga tako čutila.

No sej zdej je mimo in me samo še prijetne reči čakajo x:)x

xwizardx uživaj v ta lepih!

.

.

Sem spet letela ven, pa še bi lahko, energije neomejeno x:o)x Jutri pa spet vozit x^x

 

Fajn večer vsem xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Gospodič nad uspešno diplomirali - baje ga tam spraševali, če se je za magisterij pripravljal:)) (piflar:))kakor koli-zalili tole, da bo ja držalo.

V soboto smo šle na čistilno akcijo - nas sonce ful vžgalo..občina častila kranjsko klobaso in pijačo, še gasilsko fotko za ziher in ajd domov - in šli po "bljižnici" in se nam ratalo izgubit:)))) prilezli na čisto drugem bregu gor..z jezikom skoraj do tal...tak, da ne imet mene za vodiča. Razen, če hujaša kdo:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Katan igrala z dvema frendoma po 100 letih xsrcx fajn, pa še 'moški' pogovori so bli, kar ful paše, glede na to, da se ženski zdajle bolj okol enih in istih stvari vrtijo x:o)x

 

fajn dnevi, paše sonce in toplota, pa žabe in miniči in tko :palec:

pa luštno je v službi, ful uživam, pa naslednjih 14 dni se mi ni treba ukvarjat s pakiranjem in obnavljanjem stanovanja, ker smo on hold do praznikov, pa na splošno ... kul je :2src:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... pisano je... vsakega po malo..

jp. xyesx

 

(a tko pisano: belo, sivobelo, sivo, sivo črno, črno črno.... x:Dx Ful enih barv. x:px)

 

Težek dan je bil danes. Vsaj jaz sem ga tako čutila.

No sej zdej je mimo in me samo še prijetne reči čakajo x:)x

Men je bil tud težek, kot da bi imela uteži po celem telesu...

Ne sede men preveč Luna v Raku (kar je čudn, k mi dela vse same dobre aspekte, poleg tega mam tud luno vodno in je torej tud trigon)...

No men je blo tud zvečer mal boljš. x:)x

 

Upam da si se mela prijetno. :palec: xDDx

 

x:Ix Phe kej rjave? x:Dx Hmja - mogoče če vzamem tko 100-stopenjsko lestvico, potem lahko rečem da so noge zdaj odtenek št. 2 x:px se mi pa vsaj na rokah in obrazu malo pozna - na rokah mam že SCT rokavčke

:P

 

(js tud tko nekak, sam brez pegic, skregana! blagorček! jaz sem si jih vedno želela... x:o)x)

 

Super za piknik :palec: Zdaj je že kar sezona - bo treba kaj zorganizirat tudi pri nas...

Ja, no sej je blo sam na vrtu družinske bajte pa ni blo sonca, ampak zrak je pa bil pa vse tiste cvetoče češnje pa jablane pa tak... al kaj so... se ne spoznam preveč na sadno drevje.

 

Jutri pa spet vozit x^x

xokx

 

Sva gledali v nedeljo s frendo -ko sva se peljali na piknik- eno motoristko, kolk je bla fajn in sexy, prav kulsk za pogledat. x8Dx

Pa sem se nate (pa na Aliano) spomnila. x:)x

 

Kakšne frajerke pa važičke. x:px

 

... in šli po "bljižnici" in se nam ratalo izgubit:)))) prilezli na čisto drugem bregu gor..z jezikom skoraj do tal...tak, da ne imet mene za vodiča. Razen, če hujaša kdo:))

x:Dx x:px

 

tko sem jih jaz enkrat ganjala čez cel mostec in povsod, po kao 'bližnjici', pol smo se pa zgubil in vse. :lol: - so me kr določl da morm jaz vodit -v šoli- valjda k sem bla kej najbl glasna al pa kej, no pol pa tkole. :D

 

Sem prišla peš domov x:Ix

(avto ostal tam pri prijateljici)

x:px

(pametno x;)x)

 

fajn dnevi, paše sonce in toplota, pa žabe in miniči in tko

kakšne žabe?

rega-rega al 'hlačne nogavice'?

 

brrr, jaz jih še pozim ne nosim, me praskajo pa pikajo pa srbijo.

 

....

 

eh ja.

No jaz sem kar boljše, tud dan sem fajn začela, to zmer pride prav. x8Dx

(pa nekaj clo že pridna bla tule... gudi... xDDx)

 

Lep dan vsem! :palec: :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

rega-rega žabe za nataknit na noge http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

jaz najlonk ne prenesem, ker me vežejo pa praskajo, kake bombažne so mi pa ok .. kukr sem jaz zmrznjena, ni šans, da ne bi mela žab zdajle na kratko kiklo http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/pevc.jpg sem pa letos pogruntala, da obstajajo pajkice http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon27.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif jih lahk kot žabe uporabljam, manj vežejo pa še debele so fajn http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:P

 

ja sej... se mi je zdel.

 

Ja js sem mela tud zadnjič kar ene pajkice pa minico, to je tud fajn, ja.

A ne, kolk so žabe zoprne? :sick:

Jaz mam tud bombažne, sam pol se pa na kolenih raztegnejo in si kot otrok s tistimi nabranimi žabami pol. x:o)x

 

ah ja, kakšni problemi a ne... x:o)x x;)x

 

No ko smo ravno pri problemih... x;)x

Šavje! :xx!:

Jao!

Sem se zadnjič na zraku posušila, k je blo dost toplo, mam pa še bl vse štrleče pa takšne, pol moram pa čop nosit pa clo čopke... x:o)x sam je kul, še tim je rekel da ni bedast (on je zlo natančen za *takšno* pa mi tud vse tko direkt pove - včas še preveč direkt xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh sliši se grozotno!

(pa sem že svašta počela z ubogimi lasmi.. no morda ravno zato xDDx)

Pa tud - nimam skraužlanih (tolk).

V bistvu mam na enih delih čist ravne, na enih pa čist ne_ravne. x:o)x

(če jih z vodo, vsem vsem, pa se še vedno eni šopi nekam zavihajo)

 

Pa tud ne da se mi, nekaj stalno pedenat, da bo drugač kot je. x:o)x

sej pol dam pol kile unga mehčalca gor, mi je pa tud tečn met tist na laseh, tak mastnkast... :o|o:

 

Thanx za idejo/predlog sicer. :palec: x:)x

 

Super za fajn družbico in frende! x8Dx

 

a ne, to je res zlata vredno... xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem prišla peš domov x:Ix

(avto ostal tam pri prijateljici)

x:)x :palec: pametno x;)x lepo, da si uživala - spontane zadeve so pa itak najlepše.

 

 

pa še 'moški' pogovori so bli, kar ful paše, glede na to, da se ženski zdajle bolj okol enih in istih stvari vrtijo x:o)x

Uff ane kako je fajn bit s samimi fanti kdaj xcivx

 

Prav pogrešam, že par mesecev nisem šla nikamor z izključno moško družbo (nekam bi lahko šla, pa si nisem upala jezika stegnit da bi šla rada zraven xrolleyesx včasih sem tako blesava, pa sigurno bi se imela super) - bo treba pa kej drugega zorganizirat.

 

 

(js tud tko nekak, sam brez pegic, skregana! blagorček! jaz sem si jih vedno želela... x:o)x)

So mi šle ful na živce včasih, zdaj sem jih pa vzela za svoje x:px je hecno ker jih mam itak samo pol leta (kadar je sonce bolj močno) pa še to samo na nosu in licih x;)x Potem pa kr mrknejo.

 

 

Ja, no sej je blo sam na vrtu družinske bajte pa ni blo sonca, ampak zrak je pa bil pa vse tiste cvetoče češnje pa jablane pa tak... al kaj so... se ne spoznam preveč na sadno drevje.

Joj ta drevesa so takooo lepa :2src: saj itak samo še o temu pišem, kako mi je všeč pomlad x:Ix se ponavljam kot papiga xcivx

 

 

Sva gledali v nedeljo s frendo -ko sva se peljali na piknik- eno motoristko, kolk je bla fajn in sexy, prav kulsk za pogledat. x8Dx

Pa sem se nate (pa na Aliano) spomnila. x:)x

Hehe ja samo jaz zdaj nisem še lih seksi in tko - ko sem še vsa lesena (se mi zdi) x:Dx Danes je blo sploh tko hecno vse skupaj - je bil inštruktor malo siten, jaz totalno zblojena (zmedena ko kura, vse pozabljala - zapet čelado in take x:o)x ), no ma na koncu je blo kar fajn, učni dan uspešno zaključen, še pred dežjem x^x

 

 

brrr, jaz jih še pozim ne nosim, me praskajo pa pikajo pa srbijo.

:o|o: žabe. Obup! To pa je bla mučilna naprava ko sem bla majhna. Pod mus jih je blo treba nosit pod krilci (pa že krilce oblečt je bil podvig svoje vrste x8Dx ) pa je VEDNO vse dol lezlo (dolge noge-kraki x:o)x ) pa itak so ble cele samo par minut ker seveda le kdo je lahko bil na miru 5 minut :vragec: Pa un butast pas, ki se rola gor in dol ko se vsedeš ali ko vstaneš xrolleyesx Če ga povlečeš gor se itak odrola malo da ne pod pazduhe, sicer pa imaš med nogami vse razvlečeno kot kaka kura nesnica :vragec: To bi blo za prepovedat! Al pa vsaj bi mogli delat žabe za vse dolžine nog...

 

 

Marsa kaj pa vosek? Kratke se da fajn oblikovat ker jih malo obteži, pa še lepo dišijo.

 

.

.

Danes je bil za*eban dan :huh: vse tiščalo dol, počutla sem se kot da sem totalka zadeta, v službi sem skoraj zaspala za mizo. Zdaj, ko se bliža konec dneva pa seveda spet pokam od energije xsrcx

 

 

Miren konec dneva vam želim...

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes sva s frendico pohajali. Frendica je nekaj nakupovala, jaz ne, ker šparamhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_approve.gif gre počasi ves keš za kavice. Potem me je prišel brat iskat z "mojim" avtom, da ne grem pol poti peš. Doma pucala, spekla palačinke, naredila solato. Zvečer sva šla s tato na pijačko in trgovino. Zdaj odtelovadila 40 min, ker sem zmazala 3 palačinkehttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif se še kar držim :)

 

pa,pahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj zvečer sem zbenala enega člana.

To je že za v Dnevnik. x:)x

 

...

Včas mam več energije, včas pa manj.

No dons ponoč ko sem razmišljala o selitvi, me je kr stiskat začel, bi kar spala spala spala spala spala spala.

 

Včer sem bla pri sosedih na kosilu, pa mi soseda potem kaže vrtiček, tak ličen in to in ob pogledu na cvetočo kutino (res lep pogled) sem pomislila: blagor tistim, ki imajo dom.

(hecno, kakšne asociacije se lohk sprožijo na na videz čist nepovezano)

 

Sanjala čudno, vse živo, sam se ne spomnim, razen tega da sem po enem travniku šetkala in se je nekaj zasvetlikalo drugačnega, stopim bližje, pogledam, je bil pa leščur. x:o)x

 

 

Lep dan vsem! :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Živio Marsa, upam, da se ne bom enkrat znajdla med zbenanimi!http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_cool.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_blush.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najdu super šiht, brez zvez, med recesijo! I am so happy... Za vzpodbudo da se ve da se da! x:)x x:)x

P.S.: Jaz v tale dnevnik pišem samo kadar mam kaj dobrega za povedat... x:Ix

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja kwa si pa zganjala? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

 

Zaenkrat še ničhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_evil.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif

 

 

Samsonhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najdu super šiht, brez zvez, med recesijo! I am so happy... Za vzpodbudo da se ve da se da! x:)x x:)x

P.S.: Jaz v tale dnevnik pišem samo kadar mam kaj dobrega za povedat... x:Ix

super novica x8Dx :palec:

samo čist btw, kako veš, da je super, če si ga pa šele najdu? :inocent:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Najdu super šiht, brez zvez, med recesijo! I am so happy... Za vzpodbudo da se ve da se da! x:)x x:)x

P.S.: Jaz v tale dnevnik pišem samo kadar mam kaj dobrega za povedat... x:Ix

Super! :palec: x8Dx

 

Zaenkrat še ničhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_evil.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif

No le pazi, te mam na uču... :vragec: x;)x

 

Brojim sitno x^x

cool... xDDx (whatever...)

 

Sitim brojno. xcivx

 

...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

super novica x8Dx :palec:

samo čist btw, kako veš, da je super, če si ga pa šele najdu? :inocent:

...plača je boljša + dodatne ugodnosti, pa tudi sama narava dela mi je veliko bolj zanimiva od sedanjega dela... maš pa prav, da še nisem začel in iz izkustvenega vidika ne morem reči...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jutro xsrcx

 

 

Včeraj zvečer sem zbenala enega člana.

To je že za v Dnevnik. x:)x

Hehe to pa je dogodek x;)x Si dolgo zdržala - kje drugje bi že zdavnaj frčal, tko da mislim, da je imel več kot dovolj priložnosti...

 

Včas mam več energije, včas pa manj.

No dons ponoč ko sem razmišljala o selitvi, me je kr stiskat začel, bi kar spala spala spala spala spala spala.

xwizardx za več miru in da se počasi vse uredi.

 

Sanjala čudno, vse živo, sam se ne spomnim, razen tega da sem po enem travniku šetkala in se je nekaj zasvetlikalo drugačnega, stopim bližje, pogledam, je bil pa leščur. x:o)x

Hmm ja vsak ma svoje asociacije na dom x:)x Zase mislim, da še vedno nisem čisto dojela da sem zdaj tu doma x8Dx Se pa počutim tu prijetno, domače, varno xsrcx in to je tisto, kar mi največ pomeni.

Upam, da boš tudi ti že kmalu v taki situaciji xcrossfingx

 

Leščur na travniku? x:Dx

 

 

Najdu super šiht, brez zvez, med recesijo! I am so happy... Za vzpodbudo da se ve da se da! x:)x x:)x

P.S.: Jaz v tale dnevnik pišem samo kadar mam kaj dobrega za povedat... x:Ix

Čestitam! :palec:

 

 

Brojim sitno x^x

:wOOt: Kroko v dnevniku - to pa je dogodek x:o)x x;)x

 

 

...plača je boljša + dodatne ugodnosti, pa tudi sama narava dela mi je veliko bolj zanimiva od sedanjega dela... maš pa prav, da še nisem začel in iz izkustvenega vidika ne morem reči...

Kakorkoli bo že... sprememba je, nove izkušnje - uživaj xokx

.

.

 

Včeraj mi je ful šlo in sem bla pohvaljena xcivx x8Dx ko se čisto sprostim je fenomenalno, taaaak užitek x^x Danes spet akcija.

 

 

Mejte lep dan x:)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Samson, čestitke :hepko: :hepko:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Prjatu prvošm iz srca xDDx

 

al se napiše od srca, kje ste nevrolingvisti slavisti.?

 

 

Samson, čestitke :hepko: :hepko:

 

 

Super! xDDx :palec:

To je bilo prvo kar sem danes prebrala. Še več takih prosim x:Ix

 

p.s.: tudi jaz, za ono tadrugo sem pa ene 2x črno luknjo uporabila

 

Hvala vsem!

 

Upam, da boste tudi ostali postregli s kakšnimi dobrimi novicami! :palec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...