Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Dan xcivx

 

Življenje je pestro pravijo -in ponavadi dobiš to kar pač rabiš...bolj ali manj. Gospodiču bilo danes podarjeno življenje - se skotalil s ceste na njive..baje kot v filmu tole izgledalo...

:wOOt: no - še dobro se je končalo vse skupaj xupx

 

 

Jaz sem mela pa svoje sobotno jutro :vio: in že nekaj pridna bla...

Frende dons ni, tko da ne grem do nje (že tretjič ostajam brez rib xDDx), bom mogoče tu kaj prčkala (ma ful je tega!), mogoče se pa tud s tadrugo frendo kej vidim al pa kej.

Sobota xsingx a ni fino počasno prebujanje... Škoda za ribice. No - uživaj v dnevu, kjerkoli že boš x;)x

 

 

Včeraj sem šla obiskat svoje druge straše, sem dobila domače kosilo :yumy: po sto letih spet jedla zrezek x8Dx Kako paše domača hrana in da ni treba kuhat. Zlata sta, vedno sem tko vesela ko se vidimo / slišimo. Moj drugi dom xsrcx Vsakič znova sem srečna da smo se spoznali, našli...

 

 

Sem pri prijatelju. Zvečer greva v kino gledat The roommate. Uživam kar se le da.

Je treba uživat v tko lepih dnevih :palec:

 

 

Čas bo prinesel in pokazal svoje, pa kakorkoli že, tudi glede "tamalega". V glavnem vse ob svojem času.

 

Jaz trdim, da "jabolk ne moreš obirati julija, če so šele septembra zrele", isto je z takimi velikimi življenskimi spremembami, oziroma še bolj pomembno. Pa še eno dejstvo, tu ne gre samo zame, tu so še drugi, katerih se bo dotaknila moja odločitev.

 

(Priznam, da moj :o|o: ego :o|o: ful "trpi" xcivx :vragec: x:Dx )

Zalaya en xwizardx za tvoj ego xsrcx

 

.

.

 

Šibala že na hrib, maček zaradi včerajšnje večerje (zvečer smo imeli kulinarično razvajanje v LJ) je ostal na hribu x:px glava ne boli več, počutim se pa tudi odlično x^x drugič bom bolj pridna (ja seveda x:Ix x:o)x )

 

Zdaj moram kaj pospravit - bi bil že čas x8Dx pa se mi takooo ne da... bo že - bo potem lepo.

 

Uživajte, lepo soboto vsem x:)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Super za večerjo, Vilinčica (in da si pregnala mačka na tak fajn način). xokx

 

Jaz sem tud zadnjič jedla meso (na žaru) na pikniku - po enem letu, mi je tud tolk pasal nekaj *konkretnega*, no kakšnega zrezka se tud ne bi branila (ne pomnim kdaj sem ga nazadnje).

 

...

 

Ko smo ravno pri hrani; včeraj sem pa takšno štalo tu nardila, da čist konc.

Namočila sem ovsene kosmiče da jih bom kao z medom pa tko, pol me je pa pičil za polpete, je bla pa preredka masa in se mi je pol vse razdrlo, tazadnjega olivca sem porabla, da je pol vse v olju plavalo, smrdelo, okol letelo... skratka, cela štala... x:o)x :o|o:

In sem eno uro zračila kot zmešana, vse na stežaj, neke prepihe delala, je pa še vedno smrdelo, sam jaz sem se mal prehladila oz. premrazla in sem tle pol sedela v puloverjih in jopah vsa zmrznjena in takšna.

Pol sem šla pa kar kmal spat in sem spala 12 ur. x:o)x

Me je kar zeblo, se mi ni dalo vstat zjutraj, mi je pasal bit kot bubica, vsa zavita in pokrita in tko.

Pa čist težka pa taka, no pol sem dons vidla da je konjunkcija s Saturnom... tako da nič čudnega.

Počutim se taka mal *bolehna*. Fak! Kje je moja energija?

Ko pomislim na selitev in vse, me kar nekam prime (najrajš da bi kar izpuhtela x:)x).

 

Sem se pa zmenla z mat in s frendom, da pritrockam lohk ene stvari (neke knjige itd., k jih nimam kam dat oz. se mi bo lažje selit z manj, da bom čimbolj lahkotna, s čim manj stafa).

 

Sanjala sem tolk čudno; da je bil nek most strahotno visoko, čez eno vodo, in most je bil kot kak tobogan, v bistvu pa kot kakšen ameriški most čez reko - blazoten, v km, sam čist ozek, še za eno osebo je bil komaj plac in bi morala picek po picek se premikat po vsej dolžini in v bistvu ni blo šans, da ne bi padla v vodo oz. dol z mostu... in me je blo ful strah se lotit te 'poti', sem se kar oklepala kot klop tiste dile pa kar rikverc sem šla pa najrajš bi kar prec dol skočila, k se je zdel tolk uzaludno matranje. x:o)x

Prav tko mal morast, pa ful živo, kar dlani so se mi potile...

 

No, dons pa standard nedelja: do mat, mogoče s frendo se vidt pa pol tim pa bova kak film najbrž gledala al pa kej.

Kej dobrega bi jedla, slastnega, npr. kako lazanjo al pa kej tacga. x:)x

 

Lepo nedeljo vsem! :palec: :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... se mi je dan čist drugač obrnil..

vmes se uspela *sporečt* z mat ("kakšna da sem" in to, s takim strogim obrazom, očitajočim, česar ne prenesem in sem se zlo hitr pol pobrala, s slabo vestjo (itak! :o|o:) itd.).

Tim ves živčen, vsi so ga nekak zafrknil s tisto anketo, seminarska (končni letnik) in on nad resno jemlje vse... kolikor se mi to zdi dbest, me včas ful boli... k mu ne morem odvzet tega... pač niso vsi takšni, on pa kar se reče se reče (in to jasno pričakuje tud od drugih pol, če sam tako deluje)... skratka...

Ne bo dons filmov (pač skupnih)...

 

No vsaj s frendo se uspeli videti vmes... še dobr da je... pa sploh nisem bla zlo družabna (oz. niti malo, pravzaprav x:o)x), pa mi je njena družba zlo pasala.

 

Zdej grem pa čekirat kaj je kej po tv.

 

Aja, nisem prišla do lazanje, mi je pa frenda prinesla mal pice. :P ;)

 

(xokx x:o)x)

 

Lep večerček! xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čer xcivx

 

Ko smo ravno pri hrani; včeraj sem pa takšno štalo tu nardila, da čist konc....

Hehe x:o)x tebi pa res ne more bit dolgčas v kuhinji x:px

 

Sanjala sem tolk čudno; da je bil nek most strahotno visoko, čez eno vodo,

:eek: brrr tole pa je blo scary...

 

Tim ves živčen, vsi so ga nekak zafrknil s tisto anketo, seminarska (končni letnik) in on nad resno jemlje vse... kolikor se mi to zdi dbest, me včas ful boli... k mu ne morem odvzet tega... pač niso vsi takšni, on pa kar se reče se reče (in to jasno pričakuje tud od drugih pol, če sam tako deluje)... skratka...

Hmmm pa kaj to majo kak skupni projekt al kako - kaj majo drugi tu veze? Ali ma probleme s folkom, ki naj bi mu rešil anketo. Res tečno če ne more končat tko, kot si je zastavil... xwizardx da mu rata!

.

.

 

Prav tak lušten, lahkoten dan x8Dx sem se čisto odklopla, v prvi prestavi... Zjutraj je blo vse na izi, popoldne je bla spet na vrsti rekreacija, potem sem dobila obiske xsrcx so me spet založili z dobrotami :yumy: sem dobila zalogo domačih oljk in pošiljko divjih špargljev x^x tako da zdaj bodo dva dni šparglji na jedilniku.

 

Vikend itak spet čisto prehitro minil - sploh ne vem, kam grejo dnevi :eek: vstanem, kam grem, kaj malega naredim, pa je že večer xnckrivx

 

Mirno noč x;)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mi tud luštkan dan preživeli :)

Dopoldne direkt po zajtrku ob 10h bila povabljena domov na čevapčiče .. šla spotoma nabavit še ful zelenjave za pečt in smo pol imel čist luštkan družinski popoldan .. Še bratranec se je vmes pripeljal nov motor pokazat :)

Pol pa domov, kao bomo kaj delal ... ja, itak, je bil tak lep dan, da sva skenslala vse tele čudne ideje in šla šetkat po mestu ... srečala ful folka, kofetkala, se sončkala ..

Prejle pa še eno uro kuhala skupaj, za danes in jutri, pa zelenjavni sok naredila ...

še filmček za konec :)

kjut xsrcx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uh, bi men pasal dan bolniške ups, počivališke :2src:

z xsrcx sva cel vikend garala ko kitajca; že v petek po službi je šel z motorko razžagovat debla, jaz valjda statirala zraven, pa debelčka in debele veje obračala tam na lesenem konju, pol je hotel tnalčka še razcepat, pa je polomil sekiro x:Dx x:Dx :O:

, no v soboto je bila taglavna generalka doma; vse firnke dol, namočit, oprat, kilometre šip za spucat od znotraj in od zunaj, obe terasi fejst počistit, cel kup šare stran za pometat; za pavzico me je sestrica s fantom odpeljala na mini šoping (yessss, kakšna kava, počitek, to sm rabla - šoping, da hude jakne hudo znižane niti ne omenjam x:px x;)x ). Dragi je medtem šel razcepat drva z brand novo sekiro do konca in prišel morto dam, tko da je namesto filma malo pogledal, kako sem pomila po tleh. Včas ga je sproščal TV, zdej pa pogled name, ko pucam :vragec: x:Dx x:Dx :O:

no, včer je bla pa mini generalka - kopalnica od stropa do tal za poribat, pobrisat, pospravit še v omari, dragi je imel pa kuhinjo x:Dx x:Dx :sori:

Popoldne sva šla na obisk vsak h svojmu starem staršu - oba 95-letni/ka/ca. En v bolnici :sori: , druga v domu starejših. Oba sta bila vesela svojega xDDx :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hehe x:o)x tebi pa res ne more bit dolgčas v kuhinji ...

No to pa res ne, tud če se ne kuha. xDDx

 

Jaz nisem videt taka da bi kej blazno (dobr) kuhala. So me na jobu nejeverno vprašali (ko sem omenla da sem kej skuhala). A ti KUHAŠ? :eek: x:Dx (najbrž zato k sem bla tolk suha -tko kot zdaj- pa zato k zgledam taka... površna mal al kakšna).

No ful jedi ne znam skuhat (pa pečt ne znam pa to), a za ene stvari sem pa kar carica. x^x xyesx x;)x

 

Ponavad če se že lotim, je vse dobro, no se mi pa zgodi, da mi nič ne gre od rok - tako je blo med vikendom - včeraj sem pa gobe spekla in jih zažgala v bistvu. x:o)x x:Dx

 

:eek: brrr tole pa je blo scary...

Ful skeri, ampak predvsem zarad blazotnih dimenzij... kot uni vrvohodci, ki hodijo v najekstremnejših pogojih, višavah, ko so spodaj prepadi, oni morjo pa po tisti tenkcani vrvi lovit ravnotežje...

Recimo ni se dal prav stopat, si se moral prav plazit po tistem... xDDx

 

Hmmm pa kaj to majo kak skupni projekt al kako - kaj majo drugi tu veze? Ali ma probleme s folkom, ki naj bi mu rešil anketo. Res tečno če ne more končat tko, kot si je zastavil...

Ma ne, to je individualni projekt, k se je ful zavzel, resno vzel, naredil vprašalnik, skopiral, nekaj casha porabil, z vsemi se zmenil da bodo sodelovali (je hotel imeti čim širšo sliko in je hotel tud starše, ne sam sošolcev.. skratka da bodo različne starosti, spol itd.) in so mu vsi jasno obljubili, potem pa vsi pozabili. Pol še ni mogel nikogar dobit, ker mu je mobi crknil vmes.... itd.

Sej bo speljal pa ziher tud dobro oceno dobil, sam njemu gre bolj za to, da bo res dobr narejeno... kar je prav. Itak je že dovolj šalabajzerije povsod.

 

potem sem dobila obiske xsrcx so me spet založili z dobrotami :yumy: sem dobila zalogo domačih oljk in pošiljko divjih špargljev ....

xokx (:yumy:)

 

Mi tud luštkan dan preživeli ...

...

...

kjut xsrcx

:palec: x8Dx

 

.... za pavzico me je sestrica s fantom odpeljala na mini šoping (yessss, kakšna kava, počitek, to sm rabla - šoping, da hude jakne hudo znižane niti ne omenjam .....

:palec: x8Dx (mal za dušo xDDx)

 

A tko si bla pridna?

Jaz pa niti ne. x:o)x

(no saj nekaj pač sem, sam ne tolk zagnano xcivx)

 

......

 

Dons sem mela pa črnega in kosmatega posteljnega obiskovalca. x:Dx x:px

Čmrlja. In nisem bla več v postli. Tle sm telovadla nekaj, ko pribrenči in direkt pikira na posteljo, ki je še nisem pospravla, pol se je pa nekam potuhnil in si sploh nisem upala postle pospravt... pol le mal zavalovim z odejo, pa je začel brenčat, ampak sploh ni hotel stran, sem ga morala s kuverto tko vn vržt...

Tolk je bil debel da je še letel komaj. x:Dx

 

Mal sem bla spet budna ponoč, no zjutraj me je pa neko vrtanje zbudilo, tako da se nisem mogla počas prebudit pa tko... No sej pol sem pa tud jaz šla kar prec v akcijo.

Morala bi v mesto, sam sem nekaj zmenjena najprej, ko bom pa fertik, bo pa že prepozno najbrž, k je sam dopoldne aktualno.

Tko da bom vidla kako se bom organizirala.

 

Mam pa namen skuhat gobovo juho, sem že ponoč o njej razmišljala. x:px

(upam da bom dons kej bl za kuharijo in da nom mela spet dveh levih nog - se hecam včas da ne da mam dve levi roki -za kej opravt- pač pa nogi x:Dx)

 

 

Lep dan/uspešen in fajn teden! xrosex

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

 

 

Dons sem mela pa črnega in kosmatega posteljnega obiskovalca. x:Dx x:px

Čmrlja. In nisem bla več v postli. Tle sm telovadla nekaj, ko pribrenči in direkt pikira na posteljo, ki je še nisem pospravla, pol se je pa nekam potuhnil in si sploh nisem upala postle pospravt... pol le mal zavalovim z odejo, pa je začel brenčat, ampak sploh ni hotel stran, sem ga morala s kuverto tko vn vržt...

Tolk je bil debel da je še letel komaj. x:Dx

 

 

 

sem se spomnila ko je priletela v kopalnico k meni lesna osa, tista živalca, ki je v pasu preščipnjena in zgelda, kot da je v dveh delih ali kot da ji bo rit odpadla glihkar - kar malo po svoje leti zadek. Skratka, meni kripi in sem se je otepala z brisačo in me, packa, piči v vrat, ker se mi je zapletla v lase, jaz pa v paniko, zdaj štekam, kako lahko histerijo zganjaš, ker sem to počelax:Dx, no ponavadi ne ubijam živalc, mapak tle se je šlo za samoobrambo in mi jo je uspelo v školjko spravit - prvič je celo ven odletela, drugič - ne vem kako - pa sem jo spet v školjko stresla in potegnila - jo splahnila dol.. mislim, sem bial s trebuhom velikim in sem morala mislit še na nerojenega otroka :fiju:...

 

enkrat pa me je sredi noči zbudilo eno pokanje, sem prižgala baterijo in vidla prijateljico, kako je panično pokala po svojem armafleksu, bila je pa čist rdeča v faco (pa rdeče lase - zanimiva kombinacija za videt pod baterijsko svetlobo) no, sem jo morala prijet za rame, da jo spravim k sebi, in jo sprašala, kaj tolke, pa pravi, da ji je hrošč plezal po roki. Pregledam armafleks, hrošča nikjer, pol sem ga pa dvignila, in se je vtisnil v armafleks:wOOt:, še dobro, da je imel oklepek in da je bil armafleks mehek, tko da sem ga izpraskala ven in ga poslala svojo pot... una reva pa ni mogla več spat... hja... :cry:

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bljek. :o|o:

groza da bi se to men zgodil!

 

Čeprav mi je pa NETOPIR x:Ox priletel v 7. štuku v sobo in padel ZA POSTLO! x:Ox

Pridivjala v kuhno vsa bleda, Mitja vprašal: a je veša? x:px

Pridem nazaj, netopirja nikjer, da sem še MESECE cvikala da je zadaj za postlo.

 

mene je pa enkrat divja osa pičla v dojko. x:o)x

sem mela modrc pa sem bla sklonjena, da je bil prostor vmes, potem pa se zravnala in me je pičla.

 

teh preščipnjenih se pa tud mal bojim, k so tolk grozne vidt...

 

ampak os se pa sicer ne bojim - se da kar zmenit z njimi, no razen če ni kakšna total napadalna, to se mi je pa tud že zgodil, ampak zlo zlo redko.

 

Sicer pa ne vem če veste: najboljši ukrep po piku ose je paradajz dat gor. xyesx

folk daje led, česen in vsega boga, skor vsak pa ima poleti (ko so ose) paradajz v hladilniku.

pa folk tega sploh ne ve.

mene je enkrat ponoč pičla pa mi je kar v glavo prišlo da paradajz je treba dat (pa sem pol še v knjigah iskala, k me je zanimal, če sem kje vidla pa se mi je vtisnilo, pa nisem nikjer zasledila).

V glavnem, par desetkrat preizkušeno. xyesx

(na kupu otrok tudi, ko so na ose stopil recimo, enga -odraslega- je v glavo pičla na balin kuglo, skratka, na vseh mogočih mestih piki, pa je VEDNO super delovalo.. niti ni pol unga žela not več).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj kakšno lepo sliko mam v kavi (usedlini)! xsrcx

Pih! x8Dx

Čist pravilno srce čez vse dno, na sredini pa (kot iz sredine srca) 2 taki... hm, lahkotni drevesi (s polno takih drobnih listkov), kot brezi al pa kej!

Ful lepo!

Prav za v dnevnik... xDDx x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xDDx mene pa nikoli niso prestrašile leteče miške. V bistvu so mi prav kjuti. Enkrat sva z bratom enega reševala, ker ni in ni našel ven iz dnevne in je bil že izmučen pa tako prestrašen xsrcx Prav lepi puheki so s krilci iz ledra.

 

Eno bolj neprijetno netopirsko imam pa iz morja, ko se je večerilo in sva s kolegom igrala tenis na tisti žogici na štriku (če se še spomnite). Vsak je imel en udarec in je kolega s to žogico zadel netopirčka v letu. Revež je strmoglavil na asfalt :sori:

Saj so (kjut). xyesx

sam tud letijo. x:o)x

(pa mal so taki vešasti xDDx)

 

... imam *nekaj* s tem, ker nisem ravno bojazljive narave sicer... tud živali se nobenih ne bojim, še celo letečih ne vseh - primer so ose, ko se vse zmenim, pa so tečne pa še pičijo te lohk - medtem ko veše te ne...

morda sem nekje bla *kdaj* zakopana v kaki tmurnoti (k me tud taki placi utesnjujejo, ne prenesem da ni zraka, no morda je mal astro ozadje, ker imam sam 1 zrak, pa še to saturn x:o)x)

 

Mi smo enkrat s Pelješca (al s Korčule al odkod) prišli in imeli netopirja pripopanega na avto...

Sva mislila da je večja veša (ko je revež uletel in se pripopal na odbijač), no pol doma sva pa vidla da je netopir....

V bistvu so pa čist luštkani, kot praviš...

medtem ko veše men niso (jaz še clo na metulje ne šizim, razen na te razne mini *cekinčke* pa te xDDx)...

Čim je temno, ima veliko telo in je kosmato in leti in se zaletava: bejžmo! xDDx

 

x8Dx :palec:

ja ful mega, v bistvu sem se pol šele spomnila (ko že pomila) da bi jo lohk fotknila.

No sej je vseen. je blo lepo vidt.

 

 

... eh kolk sem zmedena...

Razmišljam kaj je bolj pomembno: to kar čutiš al to kar je *resnično* oz. a to kar čutiš ni resnično?

Nisem si všeč zmedena in taka, po drugi strani pa se morš včas mal zgubit (da se pol najdeš). ...

 

Nisem šla v mesto, sem pa nekaj oddala kar sem morala (tu bla zmenjena v bližini).

Mogoče ena frenda uleti pa spravljam se kuhat juho.

(če ne bi nje čakala bi šla pa mal ven, k je ful lepo zunaj).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko si sama pri sebi (v stiku s sabo) je vse kar čutiš resnično.

Zakaj se truditi ovrednotiti koliko resnično? Ko poznaš Resnico ti je jasno vse xsrcx

:palec: Res je, samo imamo en kup prtljage in vzorcev in tega pa se pol kupi balasta navesijo al kaj... pa se pol včas zgubiš in pozabiš na *Resnico* oz. vidiš vse popačeno (težavno itd.).

Itak sem vedno v stiku in si lohk kar sledim, sam včas te kej vrže iz centra pa za hip izgubiš stik.

No sej pol se najdeš spet...

 

Heh :palec: zanimivo si pregledala ozadje, pol za foro, pol zares x;)x

 

Jah tile odbijači marsikaj pobašejo :sori:

Enkrat pred leti se je kolegu en tolk noter zatlačil (od sile hitrosti), da na zunaj ni bil viden, iz prezračevalnega sistema je pa vedno bolj zaudarjalo. Avto spucan v nulo, smrdelo pa kot na gnoju. Ko so ''prekopali'' zračne kanale so našli ostanke vrabčka.

o fak! Kej tacga!

Kaj vse, a ne, pa sploh ne pomisliš (sej ne morš...), no sam zdej če kej smrdi, gre ziher direkt v zračnike gledat. xDDx

 

.....

 

Včeraj sem skuhala ful dobro juho (xokx), pa še za zmrznit je je blo mal (x8Dx), pa frenda se je oglasla in sva pili nek domač šnopc, ubitačen, k sm ga sam 2 kozarčka pa me je čist prbil.

Tko da sem dol padla, potem pa spet vso noč bla budna, ko sem se zbudila sredi noči.

Nekaj me je vznemirilo in sem morala mal sprocesirat (v bistvu pa bedasto, ker ni bilo nič novega oz. česar ne vem), no pol mi je ratal to nekak stransformirat... v bistvu sem dala ves balast stran in sem vidla kaj je ostalo (kot bi imel čist simpl račun, npr. 1+1, ti bi pa nad zakompliciral vse xDDx) in pol me je kar taka toplota preplavila in sem imela ful prijetne občutke, kar smehljala sem se tule.

Potem sem pa za nameček še ful dbest sanjala, da nekoga čist počasi in slastno poljubljam (prav čutla sem oz. okušala njegovo kožo)... :wub: :8):

(škoda k so me sosedi zbudil, k začnejo eni že praktično sred noči harat)

No a sem pol jutro imela svoje s prijetnim zbujanjem, tako da sem prijetno in z dobrimi občutki začela dan.

Zdej moram pa to izkoristit pa nekaj narest, k že dlje odlašam.

 

lep dan vsem! x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No... sej sem se sam mal pametno delala x:Ix ker tisto tudi zame velja x:Ix x;)x

xDDx x;)x

 

(itak, lažje je 'hladno' in objektivno opazovat in podat mnenje, ko se nekomu drugemu kaj dogaja, sej smo vsi takšni x:)x)

 

Ja, ful sladke (pa nimam pogosto takih sanj), pa FUL žive, ne morš verjet, kot da bi blo resnično. :8): xhypnox

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si me spomnila, Lili Mai, na tale komad - osred. str. F (smo ga imele TŽB za zvočno kuliso med menjavo inštrumentov)... :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, no ja, upam da ne bo ostalo pri tem (da se nom rabla sam spominjat - sanj x:o)x x;)x)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

Kaj kej igra v kinu? :8): V sredo bomo verjetno imeli movies night x^x

tole zna bit zabavno

http://www.imdb.com/title/tt1411238/

 

jaz imam pa tale teden umirjen, lepo zase x:)x nobenih kolegic ali kolumbijcev, ki bi me nonstop vlekli na žurke xcivx x:o)x ki so si vse podobne kot jajce jajcu...pa še glasba je povsod ena in ista...istih 10 komadov, ki se vrtijo nonstop, z Lady GaGa in Black Eye Peas na čelu :vio:

Sem pa bolj priden z diplomo...

nekako tako, kot pri Tim pri Marsi, z anketo x:o)x sem poslal francoske vprašalnike 17 študentom informatike, katerih maile mi je posredoval njihov profesor, pa v enem tednu nisem dobil nazaj niti ene rešene ankete :vragec: očitno bom po koncu počitnic moral uporabit bolj "oseben" pristop...torej iti na predavanja, s kopijami vprašalnikov in jim jih fizično poturiti pod nos, da jih rešijo...in jih potem pobrati...saj jim bo vzelo samo 15 minut življenja...takoalitako jih bodo pa nekje drugje zapravili, če en z reševanjem anket x:Dx

včeraj sem pripravil še elektronsko anketo s slovenskimi vprašalniki...upam, da bodo tule bolj pridni x:o)x v bistvu je zbrati vzorec 100 ljudi že skoraj misija nemogoče :sori: ljudje so tako naveličani odgovarjati na pusta, ponavljajoča vprašanja, v katerih ne vidijo smisla...le zakaj? :inocent: x:o)x

no, kakorkoli, pri nas je krasen dan...zdaj se bom pa lotil spet nekoliko francoščine, potem si grem pa v mikrovalovko pogret današnje kosilo...menza je namreč sedaj med 2tedenskimi počitnicami zaprta :o|o: ja, restavracije pa so predrage :vragec:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz nisem videt taka da bi kej blazno (dobr) kuhala. So me na jobu nejeverno vprašali (ko sem omenla da sem kej skuhala). A ti KUHAŠ? :eek: x:Dx (najbrž zato k sem bla tolk suha -tko kot zdaj- pa zato k zgledam taka... površna mal al kakšna).

.

.

Ma ne, to je individualni projekt, k se je ful zavzel, resno vzel, naredil vprašalnik, skopiral, nekaj casha porabil, z vsemi se zmenil da bodo sodelovali (je hotel imeti čim širšo sliko in je hotel tud starše, ne sam sošolcev..

......

Dons sem mela pa črnega in kosmatega posteljnega obiskovalca. x:Dx x:px

Čmrlja.

Hehe x:Dx a take te sprašujejo x:o)x Če ti kuhaš x8Dx

...

No - upam, da Timu rata zrihtat te ankete xcrossfingx res tečno če se že vse zmeniš pa ti potem v vodo pade zato ker... se folku ne da...

...

Heh meni je danes čmrlj uletel v kontejner kjer se preoblačim pred vožnjo :wOOt: je bil tak ves nablojen, tko "nekoordinirano" je priletel noter, najprej proti meni, potem pa odvil nekam proti zadnjemu delu in nazadnje zginil neznano kam xnckrivx očitno je najdu eno drugo pot ven.

 

 

enkrat pa me je sredi noči zbudilo eno pokanje, sem prižgala baterijo in vidla prijateljico, kako je panično pokala po svojem armafleksu, bila je pa čist rdeča v faco (pa rdeče lase - zanimiva kombinacija za videt pod baterijsko svetlobo)...

xsmx kakšna budnica x:px

 

 

Sicer pa ne vem če veste: najboljši ukrep po piku ose je paradajz dat gor. xyesx

Prvič slišim - no je fajn vedet - sploh za kakšne piknike ko je vedno veliko obojega zraven - in os in paradajza, pa pijanih osebkov, ki lomastijo bosi po travi x8Dx

 

 

Včeraj sem skuhala ful dobro juho (xokx), pa še za zmrznit je je blo mal (x8Dx), pa frenda se je oglasla in sva pili nek domač šnopc, ubitačen, k sm ga sam 2 kozarčka pa me je čist prbil

:palec: za juho. Jaz sem pa na divjih špargljih že dva dni :yumy: včeraj pašta s šparglji, danes pira s šparglji x^x so fini.

 

O fuj šnopc :ermm: a to lahko kar tko piješ? Meni je čisto premočen za samega pit. Naš fotr je ful let kuhal domačo slivovko in mi vsakič dajal za vohat "kako diši po slivah" x:o)x no jaz pač ne voham nobenih sliv w:Iw

 

 

Sem pa bolj priden z diplomo...

nekako tako, kot pri Tim pri Marsi, z anketo x:o)x sem poslal francoske vprašalnike 17 študentom informatike, katerih maile mi je posredoval njihov profesor, pa v enem tednu nisem dobil nazaj niti ene rešene ankete

Super za diplomo :palec: no, pa upam, da ti rata vsaj večino vprašalnikov nazaj dobit - pa daj malo podrezaj po mailih - saj maš naslove pa jih lahko še enkrat tko prijazno opomniš da bi to pa reees rabil da začneš pisat diplomo.

.

.

.

 

Danes mela vožnjo spet. Inštruktor rekel da mi je šlo dobro, še boljše kot zadnjič, meni pa se je zdelo da sem totalno odsotna xnckrivx ne vem, a še danes Luna deluje :inocent: Upam, da bo jutri boljše.

 

Včeraj sem bla spet pridna in šla hodit, danes se mi pa prav nikamor ne da - pomladanska utrujenost al kaj... :vio:

 

Lep večer vsem xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

.

.

 

Danes mela vožnjo spet. Inštruktor rekel da mi je šlo dobro, še boljše kot zadnjič, meni pa se je zdelo da sem totalno odsotna xnckrivx ne vem, a še danes Luna deluje :inocent: Upam, da bo jutri boljše.

 

Včeraj sem bla spet pridna in šla hodit, danes se mi pa prav nikamor ne da - pomladanska utrujenost al kaj... :vio:

 

Lep večer vsem xcivx

no, najbolje, da greš na motor samo ob polni luni in da si čisto za luno, ko boš vozila po cesti x:o)x ker ženske bolj, ko razmišljate, slabše vam gre vožnja x:o)x ko mislite samo na najslabše možne scenarije in takoj freak out-ate za malenkosti :eek: x8Dx no, saj ne velja za vse...mogoče tudi zate ne x;)x

 

pa srečno...mogoče se ti v parih letih pridružim s kakim svojim motornim konjičkom...vedno bolj me ima, da bi začel v tej smeri x:px

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čist sem ded...

Zgodaj vstala, pol pa skakala kot norc okol, birokratska posla (:switz:), hitra hoja totalna in v kilometre v bistvu že, ker je blo vse na drugih koncih, jaz sem mela pa sam noge... pač ti korakci... in čist divje skratka...

Pol sem dam prišla, čsit sesuta, pa sem morala nujno do sosedov nekaj vrnit, nekaj prijav je blo tle (thanx!) in ostalega itd.

Ampak sem pa ful zrihtala, nad dobr vse ubodla (v minute x;)x), pa še uspela sem se sončit! xokx

(sicer sam faco pa dekolte pa roke - 'delavska scena', k sva se s frendo slekli do majic k sva prišli na vrt od bajte njenih tastarih... - pa mam mensezdi clo mal 'barve' xDDx).

(zdej pa še Tim uleti pa slišat je bil dobre volje, sva se režala na wassup! xDDx)

 

Tko da ultra učinkovit dan! xokx

 

Lep preostanek le-njega! :palec: xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... sem bla kao čist kratka, k čakam tima, tko da tud zato nisem nč komentirala postov, pa sm mislila...

 

včer sem bla ful *gospodinjska*.

čist se mi je utrgal. xDDx

 

pol sm šla pa kmal spat (pa še k sem morala zgodaj vstat) in sem sanjala, da sem v eni bajti oz. da gledam ven iz nje in je bil kao spodaj bazen, ki je imel -ampak totalno!!!!!!- turkizno vodo [tako kot si jo predstavljaš najlepš kar je možno xDDx], ampak bazen ni bil bazen -da bi bila betonska al takšna tla-, pač pa je bil ta bazen kar tko kot v kakšnem vulkanu... kot kakšna fotka kakšnega naravnega pojava iz vesolja... al pa česa tacga. ful hudo! x8Dx

 

...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čist sem ded...

 

a res? :eek: kdaj pa si zamenjala spol? Mislim, za vsako "malenkost" zganjaš celo dramo in pišeš romane, takole zadevo, kot je pamenjava spola pa opraviš takole mimogrede, kot bi si šla zobe umit xcivx :vragec:

 

x;)x

 

jaz pa ravno s sprehoda v centru mesta...tako krasni dnevi so tule x:)x Mal sem prešnofal trgovince, če bi lahko našel kak hmmm, osebni modni dodatek zase...kot, da bi iskal nek "totem" zase, ki bi mi sedel z energijo, okrog katerega bi lahko napletel kako zanimivo osebno zgodbo...no, našel pa nič, kar bi bilo zame :o|o: bom raje iskal kako drugače.

 

Čist btw, a kdo pozna tole zadevo:

http://www.zdravilnigaj.si/obesek_za_zdravo_zivljenje

Obesek za zdravo življenje... kako se ga dobi, koliko stane. Edino, kar sem zasledil, da ga dobiš v kompletu z nekaj seansami ne vem kakšnih terapij, ki skupaj nanesejo več kot 100€...a se ga da dobit brez terapij, če je sploh res kaj na njegovi zdravilni moči, seveda :inocent:

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Čist btw, a kdo pozna tole zadevo:

http://www.zdravilni...dravo_zivljenje

Obesek za zdravo življenje... kako se ga dobi, koliko stane. Edino, kar sem zasledil, da ga dobiš v kompletu z nekaj seansami ne vem kakšnih terapij, ki skupaj nanesejo več kot 100€...a se ga da dobit brez terapij, če je sploh res kaj na njegovi zdravilni moči, seveda http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon27.gif

 

 

Na brzino prečekiral tale link...plus par ostalih zadevic...so celo razširili ponudbo...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Dvomim da ti odpre vse blokade...napisane so celo neke nelogičnosti...energetsko čiščenje in vzdrževanje takih zadevic je pa ponavadi podobno kot pri kristalih...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Moj nasvet...za ta denar si kupi kakšno kilo, dve ali več roževca...Evo malo informativnih cen iz neke bodoče delavnice Tadeja Prertnerja...Na voljo bodo tudi večje kamene strele, teže 5 do 9 kg, po ceni 22 €/kg in nekaj geod ametista, težkih do 32 kg, po ceni 12,50 €/kg....Za 100. evrov dobiš po tej računici že malo manjšo skalo...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jah, samo 5-kilski obesek se mi ne zdi najbolj praktično nosit okoli vratu kot nek modni dodatek, ki bi imel še kako terapevtsko moč zraven x:o)x v bistvu iščem nekaj, kar bom imel kot obesek, ki bo poleg estetske funkcije še blagodejno vplival na moje počutje, zdravje, me polnil z energijo, ali kaj podobnega...

sicer pa niti ne vem, kakšno moč imata roževec in ametist, bi se moral pozanimat, kakšen vpliv imata na človeka :inocent: bi rabil nekaj, kar polni z energijo, spodbuja ustvarjalnost in krepi ostrino razuma x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a da se obremenjujem? :inocent: verjetno imam sedaj najbolj sproščen del življenja ever! :2src: saj ravno zato sem pa v tak zos z polenjenimi možgani padel :vragec:
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na kratko povedano...to so glavni kamenčki oz. tisti ki se najbolj uporabljajo...ametist-6. čakra...roževec-4.čakra...citrin-3. čakra...Pa da ne bo kdo mislil da sem stručko za kamenčke, nekaj sem si pa celo zapomnil...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

30. kil ametista zraven glave med spanjem zna človeka hitro popeljat v druge svetove...potem pa še kakšne 30. kil kamenčkov za prizemljevanje...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...