Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Ale upam, da si že dosti boljše http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/wizard.gif ostali pa tudi!

 

Bolje sm! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif Končno!! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/schwitz.gif Je pasala kavica danes zjutraj... http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/rose.gif

Zdaj pa na sončka... :)

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx sej ne vem, al čem Cashy povedat, kaj to vabilo (in morebitni sprejem) točno pomeni :inocent: xcivx x:o)x

 

mah, neky mora pa tut sam odkrit (al pa ne in se posledično po glav tolčt).

Lastna izkušnja je največ vredna x:px :8): x;)x

zakaj misliš, da ne vem, kaj takšno vabilo pomeni? Glede na to, da sem jaz vabil? :vragec: Zato sem ga v mailu omilil xcivx sem rekel, da ne vem, če bom imel čas, ker grem na lokostrelstvo zvečer...in sem jo raje povabil na lokostrelstvo, po tem pa, če bova razpoložena, še na film x^x :vio:

 

in še nekaj, pri sklanjanju imen moškega spola, je dajalnik: Cashyju...ker zdaj se tko bere, kot da bi bil "baba" xcivx :vragec: x:Dx

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

in še nekaj, pri sklanjanju imen moškega spola, je dajalnik: Cashyju...ker zdaj se tko bere, kot da bi bil "baba" xcivx :vragec: x:Dx

 

joj ste luštkani x:Dx x:Dx x:Dx

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zakaj misliš, da ne vem, kaj takšno vabilo pomeni? Glede na to, da sem jaz vabil? :vragec: Zato sem ga v mailu omilil xcivx sem rekel, da ne vem, če bom imel čas, ker grem na lokostrelstvo zvečer...in sem jo raje povabil na lokostrelstvo, po tem pa, če bova razpoložena, še na film x^x :vio:

 

in še nekaj, pri sklanjanju imen moškega spola, je dajalnik: Cashyju...ker zdaj se tko bere, kot da bi bil "baba" xcivx :vragec: x:Dx

zato, ker si jo najprej povabil na lokostrelstvo, potem pa na film. Mar bi jo najprej na film, kjer bi bil ti strelec, ona pa tarča x:px

 

zato tut nisem sklanjala Cashy-ja x:Dx x:Dx

 

x;)x

 

jojkokteradajezim.press x:px x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Marsa, ti pa si ta "prava" gospodinja. Vsega se lotiš, pa čeprav uspe le na pol x:o)x x:Dx

x:px

 

No sej tko hudo pa spet ni - včas mi clo kej rata. x:o)x x8Dx x;)x

In clo znam bit neverjetno potrpežljiva in vztrajna pri kakem ročnem delu (k me pomirja).

 

mail sem pa dobil, ji ga tudi ravnokar poslal v zvezi z vprašalniki, da jih raztala še svojim prijateljem x:o)x Ja pa seveda, za jutri sem jo povabil, da si ogledava kak film, ker obožuje risanke, jest jih imam pa na broju cel kup na kompu x:o)x no, če bo čas...ker prej sem jo povabil še na športno uro lokostrelstva...

Pih. Človek dejanj. x^x

 

Bolje sm! http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif Končno!!

dbest! xokx

 

 

Jaz sem se pa clo res spravila še šivat xDDx (sam si zdej ne upam kavbojk oblečt, da se ne bo izkazalo da je djabe oz. da se bo spet razmaknila zadrga).

 

Pol sem šla pa 'spat' in so isto sekundo, ko sem se ulegla, zunaj začeli nekaj vpit pa se kregat itd., nenadoma nobene tišine več. xDDx

No sam so kr kmal nehal.

 

Jasno nisem skor nič spala, pač pa bluzila, meditirala - najprej prijetno, pol neprijetno (nekaj sem se jezila pri sebi, samo sem pol poštekala da je b.z., ker nimam vpliva na to in da se skratka nima smisla jezit, k sam seb najedam), pol pa spet prijetno. xDDx

Zaspala sem nazaj menda ob kakih pol sedmih al pa kej, se zbudila ob 8h, pa mi je blo premal pa sem še mal potegnila... ampak mal predolgo, tko da mam zdej slabo vest k sem prespala ta del dneva...

No sej sem pa zdej že na polno zaštartala, opravla par klicev, tle mal uredila že itd.

Se bom probala s frendo zment da me nekam pelje.

Moram si zrihtat kolo.

(mam kar smolo, vsakega mi ukradejo, do zdaj že kakih 6)

 

Lep dan! :vio: :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

LOL, Cookie & Cashy, men sta tolk zabavna vidva x:Dx x:Dx x:Xx

Cashy, vso srečo s povabilom in z risankami x:px

 

Potlačena sem x:o)x dobesedno ... ful slabo spala ponoč, vmes imela ene take sanje, da sem se v joku zbudila x:o)x in kr neki noč, v glavnem, bi blo boljš, da bi šla na kavč in knjigo brat, verejtno bi bila manj zmačkana zdajle xcivx

 

A sem že omenila, ko smo glih pri mačkih, da je Tristan našel ta pravo okno za mijavkat in na drugi strani bloka še ta pravi balkon za gor splezat? x:o)x Zdaj sva zmenjena, da če sem jaz v kuhinji, so vrata od balkona odprta in se pogovarjava čez, sam nima pa dostopa v stanovanje .. Tko da dokler ne zaprem balkona, čist mirno leži tam in spi, ko pa zaprem vrata, se pa postavi spredaj in tuli .. ma smešen je, tale mačkonček xsrcx

 

Sosedje počas zgubljajo živce in zmer bolj grdo gledajo :o|o: saj še malo pa bomo ta glavno razbijanje skoz, danes bodo menda končali elektriko, za to je blo pa treba poglobit vse une luknje za cevi po steni .. in res divje ropota, men gre kar skoz ušesa :o|o:

 

Nič, v pisarni, kofe sem si naredila po dolgem času ... grem naredit, kar je za naredit, pol pa še v ta drugo službo, za tist moram pa tud še priprave nardit ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Potlačena sem x:o)x dobesedno ... ful slabo spala ponoč, vmes imela ene take sanje, da sem se v joku zbudila x:o)x in kr neki noč

oh... :o|o:

no še dobr da so ble sam sanje. x8Dx

 

A sem že omenila, ko smo glih pri mačkih, da je Tristan našel ta pravo okno za mijavkat in na drugi strani bloka še ta pravi balkon za gor splezat?

xokx itak.

 

Sosedje počas zgubljajo živce in zmer bolj grdo gledajo

x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

zato, ker si jo najprej povabil na lokostrelstvo, potem pa na film. Mar bi jo najprej na film, kjer bi bil ti strelec, ona pa tarča x:px

 

zato tut nisem sklanjala Cashy-ja x:Dx x:Dx

 

x;)x

 

jojkokteradajezim.press x:px x;)x

mislim, no xrolleyesx a ni bolje mal prej potrenirat, preden se konkretno lotiva zadeve? :inocent:

a razlog, zakaj me imaš za "babo" je ta, da bi jo moral prej na film povabit namesto na lokostrelstvo? :eek: :inocent: mislim, jaki razlog :o|o: ah, sto ljudi, dvesto sisa x:Dx x:o)x

 

Marsa, tole sem pa čist kontra naštelan, kot ti...tebe stvar, ki jo rabiš potrpežljivo počet, pomirja? Stvar, ki jo rabim delat potrpežljivo in dolgo časa, zame pomeni, da sem preštorast zanjo, da bi jo naredil hitro in dobro...in v primeru tega trpinčenja zelo hitro izgubim živce nad lastno nesposobnostjo in me totalno znervira xcivx

 

Aliana, tebi pa tudi priporočam kakšno uro streljanja, se mi zdi, da jo boš rabila za uspešno obrambo pred sosedi čez par dni x:Dx drugače pa, s polno paro naprej x;)x, da bo čimprej fertig tale zadeva x:)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Kaj maš za trenirat? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

Lokostrelstvo - trening, če boš pol trofu? http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_shy.gif pišuka si se zapletel.

zapletel? :inocent:

Po sedanjih izkušnjah sodeč, sem si stvar zapletel samo v glavi. Če bo Murphyev zakon deloval tako, kot dosedaj, mi sploh ne bo odgovorila na vabilo, se sploh ne bova več videla, jaz bom odšel domov in jo pozabil :vio: In potihem upam, da to tako bo, ker bo še najbolj praktično in enostavno x:)x nobenih komplikacij torej x;)x

ne vpraš me nič, ker nič ne vem...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana, tebi pa tudi priporočam kakšno uro streljanja, se mi zdi, da jo boš rabila za uspešno obrambo pred sosedi čez par dni x:Dx drugače pa, s polno paro naprej x;)x, da bo čimprej fertig tale zadeva x:)x

 

mam prakso, kar se tega tiče x;)x celo osnovno šolo z zračko streljala, zadnjič šla pa s frendicami po dolgem času mal probat .. s pištolami, težkimi (in ne me vprašat za ime, ker ne vem ...) in je blo 90% v črno, tko da očitno še znam x^x

mi je pa bilo precej scary .. tista zračka pa tarče so ble tko, otročje v primerjavi s temle .. ko vidiš kako moč ima in .. ma da je orožje, pa da lahk ubijaš s tem :sori: kar grozen filing, ko dojameš ...

z lokom pa res še nisem, je moj dragi treniral včasih, se še zdaj meniva, da greva enkrat probat ...

 

 

evo, danes pogruntala da če dam nagobčnik na nos, ful lažje prah pometam, tako da smo bli kar hitro konec s pospravljanjem :palec: juhu, šele 7 je ura .. po moje se bova na kak sprehod odpravla, še mal sončka lovit ..

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bolje sm!

Zdaj pa na sončka... :)

Lepo x:)x :palec:

 

 

Sosedje počas zgubljajo živce in zmer bolj grdo gledajo :o|o:

Ne sekiraj se preveč zaradi sosedov xupx saj verjamem, da ti je zoprno, ma pomisli na to, da je moral vsak (ali pa še bo) slej ko prej prenoviti stanovanje. Torej so (ali pa še bodo) tudi drugi ružli in "živcirali" vse ostale...

 

 

zapletel? :inocent:

Po sedanjih izkušnjah sodeč, sem si stvar zapletel samo v glavi.

Ti privoščim, da si se zmotil, da se stric Murphy kje spotakne in "zamudi" vajino srečanje x:px in da se bosta imela fenomenalno dobro x^x xwizardx Kaj bo pa potem iz tega nastalo pa boš že videl - ko bo čas za to :fiju:

 

 

Kukuc vsem

Kuku tudi tebi x;)x

 

Marsa super za šivanje :palec: Ampak kako boš pa vedla če si dobro zašila ali ne če ne sprobaš? xcivx Saj jih maš lahko za doma - par počepov in kako špago narediš z njimi pa boš vidla če je dobro zašito :vio:

.

.

 

x:Ix vem, da to ne paše ravno v to temo, ma zanima me, če kdo ve kje bi se dalo pobarvat kavbojke? Sem kupla ene, ki pa so malo blesave barve - mi sploh ni všeč (sem jih kupla ker so ble dober model). Bi jih rada dala pobarvat na malo temneje, pa ne vem, kje to delajo - v čistilnicah? xscratchx Če ma kdo že kake izkušnje?

 

Danes sem se v nekem trenutku zavedla da se smejim (do ušes), preskakujem po dve in več stopnic in da hodim ene 10 cm nad zemljo x:Ix :P Luštno je biti spet stara 15 let, pa čeprav le za nekaj trenutkov xsrcx x:o)x Kako lahko nekaj minut v dnevu popolnoma spremeni razpoloženje...

 

Sicer pa - kot vsak teden komaj čakam vikend x8Dx še malo pa bomo v gibanju :onfire:

 

Lep večer vsem xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pobarvaš si jih lahko kar sama doma v svojem pralnem stroju z barvo iz DM-a, Mullerja in podobnih.

Kak ti bo odtenek všeč (ziher pa zna bit dost temnejši) je vprašanje, vendar mislim, da ti kje drugje ne morejo bolje pobarvat, ker so ''taprave'' industrijske barve za tekstil tako ali tako nekaj drugega in specialnega v primerjavi s tem kar mi dobimo v trgovinah.

 

 

Sicer pa - Fino! :palec: Uplifting ne? x8Dx

O hvala Lili pa si že kdaj barvala s to barvo? Če se prav spomnim se je enkrat že nekje pisalo nekaj na to temo, moram potem malo pobrskat. Bom probala potem kar tako - upam, da jih ne bom totalno zasrala x:o)x Če sem prav razumela kar si napisala, dobiš ven temnejši odtenek kot naj bi bil? Bom danes pogledala kakšne sploh imajo.

 

Aha x8Dx prav luštno je kadar se take stvari zgodijo, tko kot si napisala - uplifting xcivx x;)x

 

Danes pa spet vozit :onfire:

 

Joj kako težko sem na miru :wOOt: bi šla veeen xsrcbumx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, tole sem pa čist kontra naštelan, kot ti...tebe stvar, ki jo rabiš potrpežljivo počet, pomirja? Stvar, ki jo rabim delat potrpežljivo in dolgo časa, zame pomeni, da sem preštorast zanjo, da bi jo naredil hitro in dobro...in v primeru tega trpinčenja zelo hitro izgubim živce nad lastno nesposobnostjo in me totalno znervira xcivx

ja sej k ti si že itak kozorog. x;)x

ja, me pomirja, no je pa tud odvisno, kaj. Lohk me čist ob živce spravi, tudi mene.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/w00t.gif 6?? jaz jih toliko v življenju nisem mela (no sej kaj bluzim, ti si jih bila primorana nabavljat).

Men bi en tud zeloo prav prišel... kje se lahko pogleda za kej primernega?

al pa še več. xyesx

Na Bolhi al pa kje, dobiš kej dobrega za zlo ugodne cene tud.

Lohk pa clo na Podarimo.si najdeš kaj dobrega.

 

Kukuc vsem. En velik velik objemček za vse.

Čist sem prerojena in čist prehlajena.

Sem pa res SUPER x:Xx

O glej jo, WB! x:Xx :palec:

Super da si super! xokx

 

Marsa super za šivanje :palec: Ampak kako boš pa vedla če si dobro zašila ali ne če ne sprobaš? xcivx Saj jih maš lahko za doma - par počepov in kako špago narediš z njimi pa boš vidla če je dobro zašito :vio:

hehe... x:px

vse pod kontrolo, sem pa res sedela ene 20 minut v lotosu (k še mal tamalga jezim, k on ne more :vragec:), pa tud ko sem 1x pozabla da moram mal pazit, ko sem šla na wc, se ni odtaknilo, sem dobr zašila. x^x x;)x

 

Danes sem se v nekem trenutku zavedla da se smejim (do ušes), preskakujem po dve in več stopnic in da hodim ene 10 cm nad zemljo x:Ix :P Luštno je biti spet stara 15 let, pa čeprav le za nekaj trenutkov xsrcx x:o)x Kako lahko nekaj minut v dnevu popolnoma spremeni razpoloženje...

xokx Jaz sem se tud včer tko počutla.

 

...

 

Dons sem pa taka nemirna in nč preveč fajn (zaenkrat), neko zoprnijo mam za zrihtat, pa me je to mal morilo pa sem bla že zdavnaj budna in nč več mogla nazaj zaspat..

Sanjala sem da je tekla voda, najprej sam mal, pol se je pa izkazalo, da iz ene cevi na polno teče in sem mislila, kako čm zdaj to zapret? hišnika al koga klicat?

 

Ful mam teh škatel zdaj, pa same dost trapaste velikosti.

Moram ubost vrv, fajn bi blo imet škripec. xDDx

Kolk me mori tole vse, pa to ni res! :o|o:

 

Upam da ste ostali bolje - lep dan vsem! x:)x :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To bolj v gospodinjsko temo paše, ampak - kupiš v Mullerju barvo za bombaž (majo celo prav za kavbojke) in pobarvaš na najvišji možni temperaturi, ki jo blago dovoli. vržeš v stroj, opereš, še enkrat opereš, done :palec: nobena strašna znanost .. potem jih parkrat pereš posebej oz. s temnimi stvarmi, ker še mal barvo spuščajo ...

Za sintetiko so pa tud barve, jaz sem si vsake pol leta torbico pobarvala, da je bila kot nova :palec: Sam tist pol mal bolj barvo spušča, ker barvaš max. na 40* in ne vem kako se obnese na oblačilih .. kar se tiče torbice, lahk povem, da ni puščala barve na rokah in oblekah, pa tud če me je mal dež ujel, se ni nikjer poznalo ..

 

eno fajn kofetkanje me danes čaka x:)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

 

aleluja. :switz:

sem zrihtala.

 

prej mi je postalo tolk slabo, da mi je šlo kar na bruhanje in sem se usedla, pol je pa zvonec pozvonil in sem mal preveč na hitr vstala, sem pa kar zvezde vidla pa skor po tleh padla. Zunaj sem pa tud tko hodila kot da ne bi imela telesa... pa kr postran me je nesl, pa neznansko me je glava začela bolet.

(mogoče je pa mal tud pms, nekam hitr grejo tile mesci, jaz si pa nič ne zapisujem in to)

 

sej zdaj me počas že popušča, sem že kar boljše, sem se morala mal umirit.

mal muzkice si skuham, čaj si dam gor, pa bo. xDDx

 

Lep večer. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

j

 

 

O glej jo, WB! x:Xx :palec:

Super da si super! xokx

 

 

 

 

hej, saj bi večkrat kaj napisala, pa enostavno ali ni časa ali pa ni energije. Moram pa povedat, da mi LF v najtežjem obdobju pomagu, da sem spet super, seveda, ker sem se od vas preprpsto velikoooooo naučila***

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hej, saj bi večkrat kaj napisala, pa enostavno ali ni časa ali pa ni energije. Moram pa povedat, da mi LF v najtežjem obdobju pomagu, da sem spet super, seveda, ker sem se od vas preprpsto velikoooooo naučila***

xokx

 

(to je pa res lepo x:Xx)

 

saj si pa zdaj - napisala.

pa še kdaj boš. x;)x x8Dx

 

....

 

Zdej sem si glih en nov čaj skuhala, pa da vidmo to čudo (sam je še vrel).

Sem ful boljše, sam umirit sem se morala mal pa to... pa tud k sreči mam svoje najdražje, ki mi njihova podpora, skrb in ljubezen totalno pomagajo... xsrcx

(sam žal pogosto ne znam dobr se odzivat, kaj šele se oddolžit... :o|o: x:Ix)

 

Ko maš težka obdobja v lajfu, se tud bolj skristalizirajo takšne stvari, bolj vidiš vse.

Zato je pa tko pomembno, da najdemo magari picek lepega, pa če je vse še tako sranje.

Včas clo v najogabnejših situacijah doživiš res najlepše stvari. x:)x

 

Nekaj sem skušala narest, pa se ne morem zbrati, tko da bom žal 'odlašala na jutri', pa prejle sem se spomnila, da imam od včeraj zvečer cote v stroju. :o|o: xrolleyesx (to se mi ne dogaja pogosto, okol pranja oz. cot sem kar natančna pa skrbna).

 

Aja zadnjič se mi je pa kar sam tv nazaj popravil. x8Dx x;)x

(saj ne da ga blazno gledam, sam mi pa ni všeč, če vem da ne dela, kak film al pa kej mi je pa čist dbest pogledat).

 

nekaj me hoče grabit pa sem si že kar pripravila tavžentrožo da ne iščem pol če me bo kej zvil.

Kar se tiče čajev, sem pa totalna neskromnica. xDDx

Kao 'jih nič nimam' (kar recimo pomen da nimam mateta itd.), mam pa vsega boga čajev.

Pa še frenda mi včas nosi tud kakšne ki mi niso všeč.

Pa pravi zadnjič, a ti prinesem kak čaj?

pa pravim ja pliz, sam ne unih dojenčkovih raznih janežev pa koromačev pa tega. x:Dx x:px :8):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe... x:px

vse pod kontrolo, sem pa res sedela ene 20 minut v lotosu (k še mal tamalga jezim, k on ne more :vragec:), pa tud ko sem 1x pozabla da moram mal pazit, ko sem šla na wc, se ni odtaknilo, sem dobr zašila. x^x x;)x

Aha super x8Dx :palec:

 

Jaz sem tak štor - mi dostikrat rata med oblačenjem kaj strgat :o|o: majčke ponavadi, ali pa puloverje ker sem mi zjutraj vedno mudi, vsa blesava na hitro vlečem cunje čez glavo, vse postrani, pol se pa kje spara... Najhuje je, da to po možnosti ugotovim šele zvečer, doma x:Ix

 

 

Kolikor vem je doma zelo lahko barvat bombaž (kar kavbojke so), problem je le sintetika, ker se barva naj ne bi prijela. Čeprav sem lani gledala, da imajo v trgovinah zdaj že tudi barve za barvat sintetiko (kao ful napredek).

Odtenek ja. Sej ti tak rabiš temnejšega tako, da mislim, da ne bo težav. Drugače je težko odmerit tapravga.

Danes mi ni ratalo it pogledat za te barve, grem jutri.

 

 

To bolj v gospodinjsko temo paše, ampak - kupiš v Mullerju barvo za bombaž (majo celo prav za kavbojke) in pobarvaš na najvišji možni temperaturi, ki jo blago dovoli. vržeš v stroj, opereš, še enkrat opereš, done :palec: nobena strašna znanost .. potem jih parkrat pereš posebej oz. s temnimi stvarmi, ker še mal barvo spuščajo ...

Za sintetiko so pa tud barve, jaz sem si vsake pol leta torbico pobarvala, da je bila kot nova :palec: Sam tist pol mal bolj barvo spušča, ker barvaš max. na 40* in ne vem kako se obnese na oblačilih .. kar se tiče torbice, lahk povem, da ni puščala barve na rokah in oblekah, pa tud če me je mal dež ujel, se ni nikjer poznalo ..

Ja saj sem že začela pisat v gospodinjski temi, pa se mi je potem zdelo, da v bistvu ne paše tja... x8Dx Moram res jutri it pogledat - če so posebej barve za jeans, še tolko boljše - upam, da so kaki fajn odtenki. Kavbojke pa so 98 % bombaž in 2 % elastan, tko da upam, da se bodo lepo pobarvale xcrossfingx Aaaam - pobarvaš na najvišji možni temperaturi? xscratchx Piše da naj bi se prale na 30 C, jaz jih bom na 40 C - upam, da bo to dovolj. Torej verjetno naštimaš stroj kot za pranje in potem namesto praška daš barvo če prav razumem? w:Iw

 

 

prej mi je postalo tolk slabo, da mi je šlo kar na bruhanje in sem se usedla, pol je pa zvonec pozvonil in sem mal preveč na hitr vstala, sem pa kar zvezde vidla pa skor po tleh padla. Zunaj sem pa tud tko hodila kot da ne bi imela telesa... pa kr postran me je nesl, pa neznansko me je glava začela bolet.

Uff tudi jaz sem popoldne dobila tak glavobol da mi je ratalo slabo, vrtelo se mi je za znoret, srce razbijalo, tresla sem se, verjetno je blo krivo vreme (po možnosti sem mela spet 80/60 pritiska) :ermm: Potem čez nekaj časa (no ja - po dveh tabletah :huh: ) je slabo počutje šlo, kot je prišlo...

 

Do večera sem bla že ku rožca, na vožnji spet uživala x^x Vsaj tko pasje vroče ni blo več zdaj zvečer. Je hecno - še dober teden nazaj sem (spet) zmrzovala in nase navlekla še ledvični pas da me ja ne bi zeblo, zdaj mi je pa vse pod jakno preveč :switz:

 

Popoldne sem šla na kavo in kosilo k prijateljici. Me je mali čisto okupiral xsrcx zdaj mu ful dogaja - je začel govort in zdaj bi se on pogovarjal z nami. Mi je veselo razlagal in kazal stvari, samo kaj ko sem razumela samo vsako 20-o besedo x;)x vse ostalo pa je bilo v "njegovem jeziku". In potem smo ful čudni ker ga ne razumemo kaj nam govori x:o)x

 

 

Mirno noč xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko maš težka obdobja v lajfu, se tud bolj skristalizirajo takšne stvari, bolj vidiš vse.

Zato je pa tko pomembno, da najdemo magari picek lepega, pa če je vse še tako sranje.

Včas clo v najogabnejših situacijah doživiš res najlepše stvari. x:)x

xupx xwizardx :vtz:

 

 

pa pravim ja pliz, sam ne unih dojenčkovih raznih janežev pa koromačev pa tega. x:Dx x:px :8):

x:o)x

 

Bljek :xx!: koromač brrr ne, hvala! :ph34r:

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uff tudi jaz sem popoldne dobila tak glavobol da mi je ratalo slabo, vrtelo se mi je za znoret, srce razbijalo, tresla sem se, verjetno je blo krivo vreme (po možnosti sem mela spet 80/60 pritiska) :ermm: Potem čez nekaj časa (no ja - po dveh tabletah :huh: ) je slabo počutje šlo, kot je prišlo...

 

Do večera sem bla že ku rožca, na vožnji spet uživala x^x Vsaj tko pasje vroče ni blo več zdaj zvečer. Je hecno - še dober teden nazaj sem (spet) zmrzovala in nase navlekla še ledvični pas da me ja ne bi zeblo, zdaj mi je pa vse pod jakno preveč :switz:

 

Popoldne sem šla na kavo in kosilo k prijateljici. Me je mali čisto okupiral xsrcx zdaj mu ful dogaja - je začel govort in zdaj bi se on pogovarjal z nami. Mi je veselo razlagal in kazal stvari, samo kaj ko sem razumela samo vsako 20-o besedo x;)x vse ostalo pa je bilo v "njegovem jeziku". In potem smo ful čudni ker ga ne razumemo kaj nam govori x:o)x

dbest da si bla 'ku rožca' xDDx pa da si se mela luštn... :palec: x8Dx

 

a ti si bla tud taka?

jaz sem se tud kar tresla...

 

a ne? men je blo tud tolk vroče, sam pol sem pa tle v kratkih rokavih sedela me je pa spet zebst začel (k so spet nehal kurit, itak, saj je prav, če je dost toplo).

 

V njegovem jeziku?

a boš popupčkal sokca? x:px xcivx

 

Zdej sem tv prižgala in šaltam in je glih Evrovizija. x:Dx xsuperx

 

Bljek :xx!: koromač brrr ne, hvala! :ph34r:

:D :P

 

Jao, a bo Riblja čorba? xDDx

Zavrti si rajš eno dozo čaja, pa bo še najbol x:)x.

Čiblja rorba. x:px

 

sej sem si, me je čist zavrtel. xhypnox x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V njegovem jeziku?

a boš popupčkal sokca? x:px xcivx

Ne, ne :wOOt: x:Dx

 

Sliši se nekako tako: "Gu-ba-be-ka po-mi-ba, a?" In potem te gleda s taaaakimi očmi in čaka odgovor x:o)x Jaz pa huh? xcivx x8Dx

 

Ampak sva se midva vseeno vse zmenla x;)x pa peljala sva kamiona na sprehod - sm mogla nujno z njim - pride k tebi in te prime za roko in gremooo x:Dx , pa v peskovniku sva se igrala in take xsrcx Faca je mali.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Fajn da si tko odprtega duha in to. x8Dx :palec:

 

Hehe, ko praviš da te je odpeljal 'gremo' in to...

Tim je enkrat v Cankarju na novoletnih teh delavnicah se tam igral, hkrati se je pa nekaj dogajal *resnega*, kak koncert al kaj, pa so bli lepo oblečeni gospodje in gospe, pa je tamal kar k dvema pristopil, starima zakoncema, pa ju je za roko prijel in ju peljal s sabo. x:o)x x:Dx

Unadva sta kar gledala, sam sta šla kar z njim...

jaz sem tud kar gledala.. xDDx

No pol ju je pa odpeljal v eno sobo, kjer so se dogajale te otroške delavnice, ju pustil pri vratih in se letel igrat z enimi igrali in v hipu pozabil nanju, onadva sta pa vsa zmedena tam nekaj minut stala in ga gledala kako se igra. x:Dx

 

...

 

aja kaj sem prej pozabla napisat, ko sem govorila o mojih dragih, da mi je poleg podpore itd. totalno pomembno, da drug drugega spravljamo v smeh oz. se skupaj smejemo, skratka smisel za humor mi je ful pomemben, kot tudi inteligenca... pač da lohk prav na ta svoj specifičen način komuniciramo...

Jaz živčna postanem ob butastosti, po drugi strani sem pa tud sama pogosto butasta. :8):

česa sploh ne poštekam takoj. no al pa nikol, kwa se bomo zdej fine delal. :vragec: x:o)x x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Slovenija je v finalu evrovizije (če sem prav slišala).

No ja sej glede na konkurenco pa res niti mal čudno.

sem pa sam par odlomkov vidla (sam se mi zdi da je blo kar dovolj x;)x).

 

Kaj je pa ta špiker bil model! x:o)x x:Dx

ful se je režal glasno pa to, mislm sej je hecno, sam me je pa ful presenetla takšna domačnost in sproščenost.

No sej morda ga je kdo 'okrcal', k se je na konc opravičil, češ da ga je mal zaneslo. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Aja točno! Bolhica http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif

Za vse drugo se spomnim nanjo, za bicikl pa ne http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/frog.gif

 

Hvala!

še boljše je spremljat licitacije po policijskih postajah. Dobiš zelo dobro kolo po hudo znižanih cenah.

 

To bolj v gospodinjsko temo paše, ampak - kupiš v Mullerju barvo za bombaž (majo celo prav za kavbojke) in pobarvaš na najvišji možni temperaturi, ki jo blago dovoli. vržeš v stroj, opereš, še enkrat opereš, done :palec: nobena strašna znanost .. potem jih parkrat pereš posebej oz. s temnimi stvarmi, ker še mal barvo spuščajo ...

Za sintetiko so pa tud barve, jaz sem si vsake pol leta torbico pobarvala, da je bila kot nova :palec: Sam tist pol mal bolj barvo spušča, ker barvaš max. na 40* in ne vem kako se obnese na oblačilih .. kar se tiče torbice, lahk povem, da ni puščala barve na rokah in oblekah, pa tud če me je mal dež ujel, se ni nikjer poznalo ..

..

Ja :palec:

Farbala kavbojke, majice, rjuhe - vse odlično. Pa sej itak pišejo navodila na vseh teh barvah. Edin pralni stroj po barvanju praznega zaženi - z malo praška; zihr je ipak zihr x;)x

 

*******

Včeraj :bomb: :opica:

dobra stran tega je, da je danes nov dan :flower:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...