Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Pri teh zadevah pa sem precej perfekcionistka x8Dx če ni v piko, potem to ni to x:o)x čeprav poje se pa vseeno...

x:Dx

 

(ja člowk včas gre prek nekih svojih... hm, načel pa tega x:px)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx

 

(ja člowk včas gre prek nekih svojih... hm, načel pa tega x:px)

Ja ma res x:Dx

 

 

Evo - narejeno in sem že pihala xcivx prepričana da imam naribane mandlje - no jih ni :vragec: V tej vročini ribat čokolado pa ni lih fajn, se mi je vse topilo, pol ostružkov je šlo pa itak stran (no v usta x:Ix ) ker so se mi stopili na prstih x8Dx

 

Ma ni lih to, kar sem hotla (če bi blo po mojem bi bila okrašena s sadjem, ma odtajano se čisto spešta in ne pride lepo), ma dobro - ni slabo...

 

Aja - vanilijeva krema, notri dva paketka malin (zato je tako visoka) :yumy: To bomo (med drugim) jedli jutri. Zdaj pa noge v luft x^x

 

Moja povezava

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx :yumy:

Mljask.

to bi pa še js. xyesx x8Dx

 

...

 

js tud noge pa roke na standby, čist umrta, "mišice" (x:px) me pa kar pečejo, kar zujim. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xokx :yumy:

Mljask.

to bi pa še js. xyesx x8Dx

 

...

 

js tud noge pa roke na standby, čist umrta, "mišice" (x:px) me pa kar pečejo, kar zujim. xDDx

A veš da bi z veseljem šenkala kak kos, samo mora ostati cela do jutri xcivx x;)x

 

..

 

A je bil spet fitnes :palec: uf se paše vsest potem x^x Uživaj.

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj sej res, čokolado mam (z lešniki!) mi jo je frenda prnesla. xDDx

si me namamila s sladkarajem. xDDx

 

Prejle kliče frend (ves dan sva se menla x:o)x) in dons se pa nisem pustila prepričat za okol šopat...

po mojem bom kr dol padla, čeprav sem mela še plane, še clo do sosedov sem hotla eno rundo znosit. x:o)x x:Dx (pajade).

no bom pogledala če je kej po tv...

 

Dons sem mela pa tolk dobre sanje, čist hude, sam se mi ne da pisat. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš da bi z veseljem šenkala kak kos, samo mora ostati cela do jutri xcivx x;)x

 

..

 

A je bil spet fitnes :palec: uf se paše vsest potem x^x Uživaj.

hehe, a veš če bi blo tko kot v kakih filmih al pa risankah, k so kar obraz not potunkal. xDDx

Špljof! x:px Šljast! x8Dx

Pol bi pa ti klela. x:)x

 

ma usest, zabetonirat na dilo, pof! tdm!

(skratka, ležečki xDDx)

Dons bi pa pasala ena masažka. x;)x

Po mojem si moram kej oblečt, kak termovelur, se mi zdi da me še bl bolijo če je gola koža, če je hladno. No sej ni, je toplo, sam se mi zdi da pomaga toplota če te mišice bolijo.

 

Jooooooj sej res, ma ne no, mega, nad!!! Breskev mam!!!! Pa to ni res, čist sem pozabla! xokx :yumy:

 

(**sploh ni bla dobra, očitno še ni čas taprav, taka suha pa dost brez okusa... škoda, k sicer so men breskve poleg češenj najboljše sadje.. po okusu, sočnosti pa tem)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, a veš če bi blo tko kot v kakih filmih al pa risankah, k so kar obraz not potunkal. xDDx

Špljof! x:px Šljast! x8Dx

Pol bi pa ti klela. x:)x

Nisem hotla delat skominov za sladko x8Dx

 

Ja - tole s torto ne bi blo smešno, oz. bi blo, samo bi mi blo preveč hudo ker tolko energije vložim v to... pa ne bi o tem da sem kuhinjo do zdej čistla :inocent: nardim totalni kaos x:Ix boljše da sem sama ko pečem, pa potem ko pospravljam tudi - ker zna trajat xcivx

 

Sem lih prej študirala da če so breskve sploh že fine - no vidim, da še ne :vio:

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ah kje bi si pa upala x;)x (tunkat v tvojo težko prigarano torto xDDx)

sam hec je bil, asociacija... pa nekaj takega kar te piči če je nekaj tko lepo pa takšno... da bi kar speštal al pa kej. x:px

 

Ja, jaz tud nisem med prvimi ki navalijo na kako sadje al pa zelenjavo, tako da si tega itak ne kupujem tako zgodaj še.

Me je pa včer al predvč. tolk mamilo, k je ena gospa šetkala po postaji gor pa dol s polno vrečo -prozorno- češenj! Jao! Kolk sem ratala v momentu žejna češenj. x:)x

 

Sita nisem, pač pa sem žejna. xDDx x:px

 

Zdej sm pa mandarino.

Sam zdej mi pa čokolada več ne paše.

Žejna sem pa dehidrirana, morda tud od prahu mal...

 

sem šla že ležat, pa sploh ne morem, kr prekladam se pa nobena poza mi ni gud, čist vse, ampak vse me boli. x:o)x

 

xzzzx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja Vilinčica a veš k smo se pogovarjal da smo dinozavri pa to xDDx

Sem zdajle vidla da je ena oddaja o eni ribi, belem jesetru, ki je "dinozaver" med ribami... z naslovom 'Ribji bojevnik' (na National Geographic)

Pa čist odštekan zgleda:

 

http://www.shrani.si/f/42/yK/3GJyjs8H/belijeseter.jpg

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja Vilinčica a veš k smo se pogovarjal da smo dinozavri pa to xDDx

Sem zdajle vidla da je ena oddaja o eni ribi, belem jesetru, ki je "dinozaver" med ribami... z naslovom 'Ribji bojevnik' (na National Geographic)

Pa čist odštekan zgleda:

xsmx Joj Marsa kok si me pa zdej nasmejala x:Dx :palec: Mi je všeč tak odštekan smisel za humor! x8Dx

 

 

p.s. en mi je danes očitno pluse ukradu :vragec: xcivx kr neki mi pravi da sem že presegla dnevno kvoto pa sploh ne vem kdaj x;)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja js se tud teb smejem dostkrat = men je tud všeč tvoj smisel za špase. xDDx

 

ne ležim, pač pa se tle presedam pa z enim učem gledam Jamesa Bonda. xDDx

 

Pa vmes je bla reklama za sladoled pa sm se spomnila da mi je že nekajkrat sladoled zapasal - k sicer ga zlo redko, še na morju ga skor ne, recimo letno ene 5 al pa kej al pa še tolk ne, kakor kdaj - ampak včas mi pa prav zapaše, recimo zdaj bi celga slistila... k drugač so men tile preblazotni, me čist nasitijo...

 

si bla preveč radodarna (s plusi). xDDx

men je pa super k mam tolk fajn privilegij, da lohk pluse štepam do nezavesti. xDDx xokx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, v starih cajtih so se ljudje (tudi) vozili s poštnimi kočijami, danes se pa z avti :o|o:

kaj je tvoj point? Da si za tla omislimo steptano ilovico? Preizkusi, pa pol proočaj, pa če boš zadost prepričljiv, me mrbit prepričaš x;)x

 

btw, ponoč so uporabljal nočno posodo - kahlo; ni noben po kotih scal xcivx

kaj si pa ti neka našpičena??

 

 

Pri nas bolj ali manj bukov lam parket -in ne vem no, če bi ga več dala v bajto..ker pes..pa mačke..pa vsake toliko se kdo obut spomni not..pa hudo zameri (parket), če je prehudo suh zrak - najbolj izmed vseh je občutljiv..je pa mi barvno blazno všeč-tako toplo deluje. In tole pač najbolj odtehta..

Upam, Marsa da boš našla to kar iščeš...a na Štajersko pa se ne bi preselila? Mamo net tudi:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mamo net tudi:))

xsmx

 

xokx

 

(bl švoh je tale vaš net, a nis jamrala da shrani.si ne dela x:px x:Dx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

xsmx

 

xokx

 

(bl švoh je tale vaš net, a nis jamrala da shrani.si ne dela x:px x:Dx)

medtem se spremenilo marsikaj....samo jaz sem pozabila geslo...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, kaj pa nisi kliknila na 'pozabil sem geslo' (al kaj piše)?

 

Pa že prej ti je menda nekaj ga sračkal, kot Cipcipiloniki, neki razmaki niso delali pa takšno al kaj (ko je bla ona vsa hepi da ima še kdo to xDDx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja, kaj pa nisi kliknila na 'pozabil sem geslo' (al kaj piše)?

 

Pa že prej ti je menda nekaj ga sračkal, kot Cipcipiloniki, neki razmaki niso delali pa takšno al kaj (ko je bla ona vsa hepi da ima še kdo to xDDx)

 

 

 

 

 

Glej ti njo...kolko izgovorov išče, samo, da ne bi v tote kraje morala it:))

to z razmaki je še vedno problem..nimam pojma zakaj (vidim da Cipi nima več tega)..jaz sem pač bolj počasne pameti..ne kužnem zakaj je tole tak..

ampak ajd...te pa bodi v tisti Lblani...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:8):

 

Kaj pa čm reva. xDDx

Ma nisem razmišljala o drugih krajih kot LJ (še), čeprav se me pa *vabi* še dosti dlje (ČG pa tak), sam to je zame čist... hmm...

sej pravm, zaenkrat sem še tle (me je pa že dostkrat pičl da bi se kar kam odrolala v bistvu, sam predvsem zarad Tima pa mat se ne - kao k drugač bi pa se... x:o)x x;)x xcivx)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja js se tud teb smejem dostkrat = men je tud všeč tvoj smisel za špase. xDDx

 

ne ležim, pač pa se tle presedam pa z enim učem gledam Jamesa Bonda. xDDx

 

Pa vmes je bla reklama za sladoled pa sm se spomnila da mi je že nekajkrat sladoled zapasal - k sicer ga zlo redko, še na morju ga skor ne, recimo letno ene 5 al pa kej al pa še tolk ne, kakor kdaj - ampak včas mi pa prav zapaše, recimo zdaj bi celga slistila... k drugač so men tile preblazotni, me čist nasitijo...

 

si bla preveč radodarna (s plusi). xDDx

men je pa super k mam tolk fajn privilegij, da lohk pluse štepam do nezavesti. xDDx xokx

joj, neeeee :O:

James Bonda sem zamudila :C:

pa ga zmer ob četrtkih gledam (četrtki so dan za likanje :o|o: - sovražim likanje, sploh ne morem likat, če ni na TV kak intelektualno nezahteven film. dialog/dogajanje, kjer mi ni treba nič mislit, še gledat ni treba sto/uro, sami igral.liki so pa tako prozorni, da pretentajo samo 10-letne otroke; AMPAK scenografija je pa WOW :2src: - no, taki filmi so primerni za likanje)

 

porkaduš, tok časa sem mečkala (=pospravljala, pa še terasi urejala), da je bla ura prec pol deset zvečer, še položnice so mi vzele pol ure :eek:

 

česen mi lepo raste xDDx kar tam med rožami sem ga napikala, folk (obiski) pojma nima kaj mam jst tm x:Ix

upam, da ubodem kako lepo sadiko paradajza. Hočem manekenko x:px jo bom razvajala, mazila in pazila, pa zalivala.

Več si letos ne morem privoščit, ker nimam nič cajta :V:

grem stavit, da čas teče hitreje, kot je npr. lansko leto ali 10 let predtem x:px

 

kaj si pa ti neka našpičena??

 

 

Pri nas bolj ali manj bukov lam parket -in ne vem no, če bi ga več dala v bajto..ker pes..pa mačke..pa vsake toliko se kdo obut spomni not..pa hudo zameri (parket), če je prehudo suh zrak - najbolj izmed vseh je občutljiv..je pa mi barvno blazno všeč-tako toplo deluje. In tole pač najbolj odtehta..

Upam, Marsa da boš našla to kar iščeš...a na Štajersko pa se ne bi preselila? Mamo net tudi:))

mal sm shujšala, pa te špice zaj ven gledajo x:px x;)x

(da ne omenjam, da smo v službi vsi dobili nove pogodbe o zaposlitvi :xx!: plač(k)a ista, obseg dela dvakrat večji :o|o:

 

kaj je lam parket? sm mislila, da obstaja samo laminat (hitrejše polaganje, cenejši, hrup, krajša življ.doba) in parket (polaganje je daljše v smislu sušenja laka, dražji, tišji, dolga življ.doba, lahko se obnavlja v smislu brušenja in nanovo lakiranja - odvisno od debeline lesa).

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mal sm shujšala, pa te špice zaj ven gledajo x:px x;)x

x:Dx

 

A ne, James Bond... xDDx

Men je tud tko... sem pregledala po dolgem in počez vse (k smo se kej zezal pa montiral tud).

Najprej me je pa en frend nakuril zanj, ki sem ga poznala iz gimnazije pa se leta nisva videla, en dost znan intelektualec v bistvu, no pa me enkrat pokliče po nekaj letih, da če grem z njim v kino. O? A res, haj pa to, kaj pa da gledat? Pa pravi Jamesa Bonda. xDDx Pa se mi je še odštekan zdel, k smo vedno sam v Kinoteko hodil pa bl *alter* filme gledal pa take.

No in pol sva se do solz nasmejala in sva pol vsacga Bonda šla skupaj gledat, ko je bla cela retrospektiva (v kinu Bžg tedaj) in je bil cel žur.

 

Ja men je tud zato dbest, k je paša za oči, pa še k se v bistvu clo mal norca iz sebe dela(jo), pa tko v bistvu je stripovski.

 

Sam zdej jih pa ne gledam (sej pravim, tega sem se čist nagledala), razen tkole včas z enim učem, tadobre. xDDx

 

......

 

Glava me neznosno boli. :blackeye:

 

Morda je krivo to, da me je zbudil zvonec pa sploh nisem bla ziher a je res pozvonilo, nakar vstanem, odprem, pa tam nek majster šari in pravi, gospa, elektriko smo vam izklopili, pa jaz: pa saj sem plačala!!, pa pravi (v bistvu nadaljuje) ne ne, saj sam za 10 minut, k vam bomo števce zamenjal. Šiju! :switz:

Ampak mi je šla vsa kri v glavo in sem vsa v predelu nad očmi, kot bi me s primežem stisnil....

 

No sej bo kmal gud najbrž. xupx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja Cookie, še nekaj okol *moških zadev* (kao te moje 'ponudbe' xDDx).

Imam velik prijateljev in sem v zlo dobrih odnosih z njimi, so do mene spoštljivi in gentlemanski, tud sem ogromne čase preživela s katerimi itd., pa vse kul bilo.

Je tudi že frend pri meni prespal (v Štepiju), k ga nisem mogla spustit totalno zblojenega vozit (pa s črnimi usti od terana xDDx)...

Že od majhnih nog sem imela same neke fante okol, najprej ful bratrancev, pol na dvorišču teh sosedov raznih itd., pol k smo mel te razne *gange* pa to, pa štopala sem v troje večkrat na dolge poti [jaz in dva tipa], tko da sem velik preživela z moškimi, ni tolk nekih teh zadreg...

Gre sam za to, da prvič itak nočem nikogar obremenjevat (ne moških ne žensk), drugič hočem tud jaz svoj mir in tretjič je ipak malo zadrega prav živet v stanovanju z moškim (no v izjemnih primerih, če je ogromen flat, k je kakšna soba čist posebej al pa če je bajta da je svoj štuk).

 

Ampak od nobene ženske še nisem dobila ponudbe. x:o)x xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Ampak od nobene ženske še nisem dobila ponudbe. x:o)x xDDx

ja, ampak to je kompliment xDDx

sej veš, takmičenje, tekmice in tako x;)x

 

za "okol tipov": sej se zastopmo, se mi je pa vseeno odštekan zdelo povabilo od tipa, ki živi s starci (kao, še seb ne more pomagat, pa bi drugim :inocent: x:o)x ). Sam, če maš pa na izbiro most al pa ta(k) (po)vabilo xcivx

ne vem, jst sm itak bolj paranoične sorte, pa bi stalno oprezovala/ne bi bila sproščena v takem okolju/"relejšnšipu"

nkol ne veš, kdaj se (lahko) zahteva kaka "protiuslug(ic)a".

Pol pa bereš v cajtngu, kako je xy-leten moški nadlegoval/pretepal/zlorabljal svojo xy-letno partnerico/prijateljico/cimro xcivx

 

 

šit za glavobol :opica:

sej bo hmal boljš :flowers:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ampak to je kompliment xDDx

Najbrž pa res. xDDx :8):

 

za "okol tipov": sej se zastopmo:

ne vem, jst sm itak bolj paranoične sorte, pa bi stalno oprezovala/ne bi bila sproščena v takem okolju/"relejšnšipu"...

sej vem (da veš in to), sam pač... lohk se pa čudn sliš al pa kej (hočem rečt, je vseen drugač če si velik preživljal s tipi pa še lajfstajl ki sem ga imela - bendi, kake turnejčke itd., skratka da je velik tega druženja, ko si skoz v družbi, se tud kje prespi itd.).

Pa sem mal kao razložila. x:)x

 

Kar se tiče pa tegale, sem tud jaz taka....

... v glavnem, ne bi mogla bit sproščena, kot tudi ti praviš. xyesx

 

(ne most ni v igri, če sem te prav razumela x:)x, pol grem vseen rajš k mat za kak mesec, da se mal spočijem, pa pol si kej zrihtam v miru... morda vseen rajš pr svojih starših k pr tujih, čeprav mi je grozn it k mat, čist halo, to je bla kao čist zadnja možnost)

 

Thanx, saj je mal bolje, sem mal dihala pri oknu...

sam ne morem met sproščene pa umirjene glave, k dons pa nekam drugam trockam rundo.

Tečn je met okol stvari, ker je mal tko, kot da bi bil ti ves raztreščen okol...

Pol sam gruntaš: kaj je že kje? :blink:

 

Včas je blo hecno, ko smo se vračal s kakega morja in sem morala prav pomislit, v katero stanovanje, v kateri *dom* se vračamo (k kao gremo 'domov')... xDDx

Prav uno: hm?? xscratchx x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Glava me neznosno boli. :blackeye:

xwizardx da bo boljše!

 

 

sam ne morem met sproščene pa umirjene glave, k dons pa nekam drugam trockam rundo.

Tečn je met okol stvari, ker je mal tko, kot da bi bil ti ves raztreščen okol...

Pol sam gruntaš: kaj je že kje? :blink:

Pa napiši si na en list kaj gre kam - tko "okvirno". V smislu - ta škatla, na kratko kaj je noter (varianta: "kopalnica"), je tam in tam, pri temu in temu...

 

Meni je pomagalo da sem si pisala na škatle iz katere sobe ali za kam je kaj. Samo k... potem če nisem vedla kje ta škatla je :fiju: Še zdaj - pa imam samo en prostor, klet in balkon včasih ne vem, kje je kaj x:Ix ker je pač malo prostora in selim stvari, ki jih ne rabim v klet in druge iz kleti gor, pa na balkon,... x8Dx

 

 

Joooj petek je :onfire: spet me razganja od energije (pa čudno ker sem spet ful malo, čisto "na drobno" spala). Danes večerja in druženje, jutri piknik s familijo xsrcx ma lepo je kadar lahko tako uživam(o) x:)x

 

Lep petek vsem xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pa napiši si na en list kaj gre kam - tko "okvirno". V smislu - ta škatla, na kratko kaj je noter (varianta: "kopalnica"), je tam in tam, pri temu in temu...

 

Meni je pomagalo da sem si pisala na škatle iz katere sobe ali za kam je kaj. Samo k... potem če nisem vedla kje ta škatla je :fiju: Še zdaj - pa imam samo en prostor, klet in balkon včasih ne vem, kje je kaj x:Ix ker je pač malo prostora in selim stvari, ki jih ne rabim v klet in druge iz kleti gor, pa na balkon,... x8Dx

Thanx! :palec:

Res sem predvčerajšnjim že prešla na fazo pisanja. x;)x

Jaz mam vedno kar vse v glavi, se mi zdi tko najbl simpl, samo pač iz izkušenj pa vem, da se pol vse pozabi pa pomeša pa ene škatle so taprve tam, pol so pa čist zadaj, pa točno nekaj rabiš ko si dal v čist tazadno škatlo... x:o)x

 

Tko da sem včeraj sam kljukice delala. x^x xokx

 

Dons bom pa druge. xyesx (xupx)

 

Sej frenda mi je ful pomagala včeraj ko je že tud ona plane delala in mal mi pomagala organizirat, k sem rekla da imam 57 levih nog :P (ne dve levi roki).

Sploh nisem panik v lajfu, tkole me pa kar ena panika zagrab in sem kot kokoš včas... x:o)x

 

Ma ne sej v bistvu je pa zabavno na nek način... eno tako posebno doživetje.

Pa tud čutim da mora tko bit, da se je tko trapast izšlo...

recimo da obstaja en flet zame, ki pa zdaj še ni prazen niti jaz zanj še ne vem (ker pač poznamo čas samo linearno)... no in rabim še mal potegnit tale cajtek, da bom pol na broju da se to tud zmanifestira (oz. umesti v čas/prostor)...

Tko si nekako megleno predstavljam... *slutim*... nekako... kaj pa vem...

Zato se tud tolk spet ne vznemirjam.

Samo tole me j*, ker je pač čist na divje pa okoliščine mam zoprne (recimo že to da sem brez avta).

 

Ja petek dons, js pa total akcija, jutri pa na polno k mi pride frenda pomagat ta večji del spakirat po škatlah pa kej bova odpeljali še pa to pa pospravljali...

 

Tko da me dons nekam vabjo kao da se mal sprostim, sam si ne morem privoščit in itak bom najbrž čist zmatrana k mam dons vsaj eno rundo (mogoče pa še do sosedov eno če bodo roke pa noge še zmogle x:)x)

 

Glava je pa že bolje, thanx obema! x:Xx

 

Lep petek vsem! xrainbowx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

eno muho mam pa se hecam da je Jeff Goldblum. xDDx x:px

Da ga ven podim, kakšna obravnava tko častnega gosta. xDDx

 

Glava me spet boli, sploh ne morem gledat.

 

Nekaj sem odnesla pa še 2 škatli sem ubodla mal večji pa spakirala sem nekaj, da pride frend in odpeljeva to.

Vmes sem hotla do sosedov "skočit" še s temi slikami pa barvami pa tem, ampak ne morem, bom šla pol al pa kej. Bla v kleti, nekaj šla pogledat... jao. x:o)x

No synt bom probala tud k frendu podturit. x:)x

No skratka in zdej čakam frenda, vmes pa še prčkam. Sem se tolk dobr nekaj znašla pa na minimum spravla, včas znam bit pa neverjetno iznajdljiva. No sej takšni smo pogosto *lenuhi* oz. bolj kampanjci je to. K sej narediš, sam rabš žnjiljarde *predpriprav*. x;)x xcivx

 

*aja dons ma moja mat rojstni dan (pa Matejina, vse najboljše od mene, Mateja! :detelca: x;)x) pa Iker Casillas. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...