Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Marsa super efektivna xcivx :palec:

 

Častni mušji gost x:px x;)x

.

.

 

Jaz in torta pa čakava da mi sporočijo kdaj pride prevoz x8Dx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala. xcheersx

 

ja, tenx, itak da bo ('kmalu za mano'), k mam sam še 1 teden fore. :P ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

:o|o: Vse najboljše vsem mamam, ki danes praznujejo (da o Casiliasu niti ne govorim)

- ja tole označevanje škatel je pametna zadeva - da takoj veš kam kaj sodi. Racionalnost torej.

 

Cookie - ko smo mi lani pozimi podpisali novo pogodbo sem bila kar paf od zadovoljstva -bistveno so nam popravili osnovo (ker kar nekaj dodatkov zravn na osnovo dobimo..in če osnova nizka..nimaš kaj pričakovat)...in ko pol februarja prišla januarska plača...sem bila važna ko marela. :vio: ..zdaj pa...no...saj plačo dobivam...v delih. (to pa ni pisalo v pogodbi) baje da bo boljše -enkrat. :o|o:

 

Lam parket - so v bistvu deščice -dimenzije 33x10x11 - lahko tudi 30x10x10 - in parketarji niso zadovoljni, če jim tole potisneš pod nos. Ni na mrežici, lahko polagaš kakor hočeš -tudi v ribjo kost -samo meni tole ni nekaj. Deščice so surove, neobdelane in jih je potrebno lakirati potem. Tale lam parket lahko brusiš vsaj 4x. V bistvu kar draga zadeva - bukev je bila pred tremi leti res najcenejša - in je stal takrat 1m2 43 eur. (brez polaganja). Sem pozabila točno koliko smo plačali takrat..mislim, da nekje 15 eur po 1m2 (z lakom vred). Lepilo je pripeljal dobavitelj parketa.

Parketarji so najbolj srečni, če jim pod nos potisneš gotov parket - to so deščice - debeline 3-5 mm - dolžine enega metra - nalepljene na smrekovo podlago. Brusiti pa ga ne moreš več kot 2x (to rahlo pozabijo povedati).

Z bukvo je narobe to, da preveč podleže vplivom okolja - če je suho ozračje se hudo skrči.Pač je treba imeti na radiatorju posodo z vodo. Je bil takrat v igri poleg bukve še wenge - bil pa drag ko žafran - skoraj 90 evrov po m2. Ker pa nisem zadela na lotu...imamo bukev.

Hrast mi deluje hladno..bukev toplo in domače. Pol pa vsake toliko za ziher poplavim kaj - pa sem zmagala - ali razbijem kaj..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(da o Casiliasu niti ne govorim)

xDDx

 

Ne morš verjet kok je vsiljiv postal tale Goldblum. x:Dx

Pa kar zaletava se pa tko. xDDx

 

Pozabla sem da mam masažne ježke in sem se prej spomnila in si ročno sama zmasirala mišice. x^x

In je ful boljš, tak fajn pretok zdaj čutim. x8Dx

 

Drgač pa crkotina, ampak kul.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hoj! x:)x

 

Zunaj je lepo, dons pride Sonce v Dvojčka (in frenda zdajle k meni xDDx)...

 

Dons me še mal glava boli, ampak tisočinko proti včeraj. Muha je tle brenčala, šele zjutraj sem jo uspela ven spravt (sem že grozila z nekim Pipsom al čim, pa je očitno že to delovalo da sem tu grozeče imela pripravljenega xDDx).

Pa mi je ni blo treba zadušit z onim (pa še sebe zraven).

 

No zdej pa akcija... xupx

 

Lepo preživite dan in uživajte, kjer pač boste in v tem, kar boste pač počeli! :palec: x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp, zgleda, da bo luštkan dan :)

Poslala dragega na srečanje sošolcev s faksa (so ful face, vsako leto si piknik naredijo pa tud drugač se ful družijo, jaz nimam z mojimi s faksa praktično nobenih stikov, razen dveh, ki jih pa ne jemljem kot sošolki, ampak kot frendici) P je bila celo neka opcija, da grem zraven, kao da bo lahko pil pa tko .. sam sem ga pol kar zbrcala, da gre sam, ker bi mi sicer čist dogajalo bit med gručico tipov, sam mislim, da njim ne bi tolk, da na edinem men's night out v letu ena bejba straši x:px je takoj drug filing pol pa pazit kako se obnašaš in tko .. brezveze ..

je tko fajn povedal en kolega .. da to so tko, kafkine metamorfoze, ko iz polikanih in uglajenih tipov postane nekaj mal drugega proti večeru x:o)x pa da ni fajn imet prič x:Dx x:Dx x:Dx

 

Tko da imam cel dan zase, zdajle na balkonu, na tleh sedim na dekci in poskušam kaj videt na ta trapast shiny ekran, sam mačkon je ves srečen, ker mu družbo delam ..

 

Bom mal gospodinjila pa mal brala pa mal lenarla .. en na izi danček :palec:

 

Predvčerajšnjim sem se pa z motorjem vozila x:px :palec: sicer kot sopotnica pa zlo na kratk, ampak vseen :2src:

 

Marsa, naj ti rata čimveč zrihtat :palec: če rabiš dans kak prevoz, pokliči, mam res čas ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(vidim da Cipi nima več tega)...

 

 

ma ma, cipi ma še vedno problem, na domačem računalniku, na službenem pa vse štima, tko da se vsaj tam lahko izživljam s smeškoti in drugimi pritiklinami :)

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, naj ti rata čimveč zrihtat :palec: ...

:palec: x:Xx

 

(ratal mi je "čimveč zrihtat" = "nemogoče je mogoče" xDDx x:o)x :switz:)

 

Uničena.

še dobr da nimam mišic xDDx (k bi me do nezavesti bolele, teh par koščic pa itak sploh ne čutim, lebdeča scena pa to x:o)x :8):)

 

Pol so me še ugnjavil na slabo vest (kao, "bom pač presodla, a bom pršla" [mat r.d.] x:o)x, od mene pa tekl tlele, škatla 7... in tako dalje. x:Dx x:px mah, sej je hecn, če ne bi blo tko štraufenpahtsko).

Pol pa še na bus... noge so kar mal nad tlemi hodile same, jaz sem bla čist drugje.

 

Blazotno naredili s frendo, kej tacga! Nad učinkoviti bli in vse! :vtz:

 

Sam prejle bi bil pa lohk konc sveta pa se mi ni dal za milimeter premaknit.

ampak sam za minuto...

zdej že tle gledam kaj je še kej... x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Škoda, da sva pri sosedu, danes bi lahko mačkona pretihotapla v posteljo x:px No ja, itak ne bi hotel bit not :o|o: Je dragi sporočil, da so mal več spili, kot je blo planirano pa da bo rajši prespal .. edino pametno, sploh ker je z motorjem šel .. Tko da, I'm home alone x:)x

 

Mal brala knjigico, mal vrtnarila .. razredčila solatko, spucala uši dol iz boba, oplela, zalila .. Tristi me je pa cel čas nadzoroval zraven :)

 

Zdaj se bom pa počasi spat spravila, jutri mam navsezgodaj chat-date s frendom iz Avstralije, se dobimo pri frendici na Fužinah, da bomo vsi na kupu :) Smo povabljeni drugo leto na poroko na Irsko, pa moramo še njegovo bodočo spoznat in ker pač ne gre drugač, bo to preko Skypa :)

 

pa če ugotovim kam je I. fotoaparat pospravil, bom končno še do enega fotosešna prišla x:)x :palec:

 

nočko, folk *

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

uff,pa je še en operativni poseg mimo :switz: ,malo sem še zblojena od narkoze,pa boli še malo,

sam upam ,da bodo zobje zdej končno dali mir...

tolk bolečin sem že dala skoz in muke in nenazadnje dnarja ogrooomno,da haloo?!

zdej pa ima ,da dajo mir in ,da se ne "oglašajo"več! x^x

 

 

zdej pa nazaj počivat :sick:

 

lepo nedeljo vsem xwizardx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa :palec: za vso akcijo. Je spet delavno danes?

 

 

cigančica xwizardx za ne-boleče xzobkox

 

.

.

 

Piknik včeraj super uspel, nam je ratalo prepodit vse nevihte, proti večeru je pomagala še burja x;)x Smo se spet nasmejali, načvekali, najedli,... Drug vikend spet žurka x8Dx

 

Danes sem bla že pridna, pospravla in pomila vse :switz:

 

Malo kasneje grem še na eno kafe, zdaj pa uživam v brezdelju :fiju:

 

 

Mejte se lepo xcivx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj je zdej s temi naključji -so ali niso.In če niso, zakj je potem nekaj dobro da se/ne zgodi??? ali pa se potem samo tolažimo s tem, da je itak bolš tko...sem imela v hotelu internetno povezavo prvi dan, poslala nek mejl, potem pa povezava mrkne.In sem bla prelena,da bi nesla kišto na recepcijo in rekla, da rabim za pet minut povezavo, da je res nujno in tko.No pa nisem.In zgrešila eno prijetno srečanje.BEMU!!! In zdaj se lahko samo potolažim s tem, da je blo bolš tko..ma grrr.ug tole je kar za črno luknjo.Grem jaz na bicikl da si ispiham jezo nase, ko sem si tko smotana da bi se kar v ri brcnila, ampak sem proti nasilju tko da mi je kolo edina opcija.ma...uffff!!!
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

cipci jaz se v takih momentih tolažim z "je že moglo bit tako..." xcivx Se pa vseeno sprašujem kaj če... x:Ix

 

 

Una kava je ratala pivo (z bivšim x8Dx ) prav luštno x:px sva se nasmejala ob obujanju spominov kako blesavi smo včasih bli... Vesela da sva lahko še vedno prijatelja, je pa res že dosti let nazaj kar sva šla narazen, vmes sva izgubila stike, zdaj pa sva se nekako spet našla. Faca je, všeč mi je da sem lahko še vedno čisto sproščena ob njem. Sva bla tolko časa skuapj da itak pozna vse moje fore in jaz njegove... sva se tudi na ta račun nasmejala - v smislu "A to še vedno delaš? x:o)x " Ene stvari se nikoli ne spremenijo x:Dx

 

Lep vikend je bil, vesela za vsak dan posebej xsrcx

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Cookie ...

 

Lam parket - so v bistvu deščice -dimenzije 33x10x11 - lahko tudi 30x10x10 - in parketarji niso zadovoljni, če jim tole potisneš pod nos. Ni na mrežici, lahko polagaš kakor hočeš -tudi v ribjo kost -samo meni tole ni nekaj. Deščice so surove, neobdelane in jih je potrebno lakirati potem. Tale lam parket lahko brusiš vsaj 4x. V bistvu kar draga zadeva - bukev je bila pred tremi leti res najcenejša - in je stal takrat 1m2 43 eur. (brez polaganja). Sem pozabila točno koliko smo plačali takrat..mislim, da nekje 15 eur po 1m2 (z lakom vred). Lepilo je pripeljal dobavitelj parketa.

Parketarji so najbolj srečni, če jim pod nos potisneš gotov parket - to so deščice - debeline 3-5 mm - dolžine enega metra - nalepljene na smrekovo podlago. Brusiti pa ga ne moreš več kot 2x (to rahlo pozabijo povedati).

Z bukvo je narobe to, da preveč podleže vplivom okolja - če je suho ozračje se hudo skrči.Pač je treba imeti na radiatorju posodo z vodo. Je bil takrat v igri poleg bukve še wenge - bil pa drag ko žafran - skoraj 90 evrov po m2. Ker pa nisem zadela na lotu...imamo bukev.

Hrast mi deluje hladno..bukev toplo in domače. Pol pa vsake toliko za ziher poplavim kaj - pa sem zmagala - ali razbijem kaj..

aha, hvala za odg.; lam parket je nekaj, s čimer bom posiljevala parketarje x:px

za ono prvo pa :o|o: :vragec:

 

....zgrešila eno prijetno srečanje.BEMU!!! In zdaj se lahko samo potolažim s tem, da je blo bolš tko.....

ja, ne diraj lava, dok spava x;)x

 

cipci jaz se v takih momentih tolažim z "je že moglo bit tako..." xcivx Se pa vseeno sprašujem kaj če... x:Ix

...

jaz pa ne x^x

 

*******

preživela lep vikend na morčitu :2src:

xsrcx se je celo kopal, mene je zastopala Pesjanka (sem jo namerno namočila in je zvizzznila iz vode. Jaz sem zmočila samo kolenčka, kar je zame že podvig (morje ima 20st :O: brrrr)

mal kolesarila (ok, v bistvu velik, tko da me rit pošteno boli, ampak bodo noge zato lepše x:px ), pa jedla sem morskega psa x8Dx

Ledo ima polkilogramske zmrznjene zavitke morskega psa, sam ko se reč odtaja in speče, jo je bolj malo x:o)x

Nasploh ugotavljam, kako fajne izdelke ima Ledo, ne samo sladolede, ampak tudi zmrznjeni program (gamberi, lignji, ribe in školjke), une odmrznjene "sveže" ribe si lah v ribarnici nekam zataknejo x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Cigi, upam, da že manj boli pa da bo ok za naprej :palec: vsakič, ko kdo tele operacije zob omeni, mene mal stisne, ker .. no, ker me enkrat v prihodnosti še vsi 4 čakajo za odstranit, pa sem jih lepo prestavla za nedoločen čas in se delam, da nič ne vem x:o)x saj mogoče pa nisem modra in ne bodo nikol ven prilezli :inocent:

 

Fajn vikend bil, preživela včeraj na koncu skoraj cel dan s frendico, čeprav je bilo planirano sam zjutraj .. fajn, čist zadovoljni obe :palec: Spoznala bodočo ženo od frenda, preko Skypa, se zmenli mal detajle okol poroke .. sam itak je še celo leto do takrat .. trapast samo to, ker sta se spomnila to naredit ravno v času OI in bodo menda cene letalskih kart poskočile u luft :o|o: tko da .. bomo mal spremljali in sproti planirali kako in kaj ...

 

Evo, pa je nov teden pred nami ... grem kaj pametnega delat x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa ne x^x

x:o)x

 

Kaj pa narediš? :irs:

Spremeniš preteklost? :vragec:

 

Cigančica, dbest da si končno zrihtala zobovje (tolk časa!!!!)! :palec:

 

Aliana, jaz mam tud menda še 2 (tko da se jim ne mudi vedno tolk zlo xDDx), so mi pa enga grdo odstranjeval, auč! :sori:

(operacija, šivi pa to)

(sem se ravno zadnjič zasekirala k me je nekaj tm okol stiskal, da ne mi zdej pliz s tem!!).

 

POROKA? :eek:

Pih! :palec:

(čudenje zato k se mi nisi glih zdela tip za poroke)

 

.....

 

Jaz čist ded. Itak.

Vikend bil zlo produktiven.

V soboto sem zvečer še eno vrečo smeti dol nesla pa steklenin pa tega (k mam vsakič za dol sam dvoje rok) in se mi je raztrgala kartonska vrečka kjer je blo steklo in so se mi vsa stekla usula in po celi litostrojski so bli razni kozarci itd. x:o)x In sem pol tist pobirala in se še mal urezala (nč tacga).

Včeraj mal bl na izi, sva pa nesla s tamalim k sosedom nekaj in s frendo še mal spakirali pa odpeljali v mesto nekaj pa zmenla sem se z malarjem itd..

 

Me pa čist vsak milimeter telesa boli, sploh ne morem spat, k ne najdem nobene poze dobre, mišice pa vse mi kar zuji.

 

Nekaj moram narest tu na kompu, pa se mi sploh ne da, ampak moram. Dons bom -fizično- mal bolj na izi pa da so pač stvari sistematično pod streho.

 

Sej pravzaprav sem se pa nekak še kr dobr organizirala. x8Dx

Razen škripca nisem zrihtala.

 

Prijeten teden! xDDx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x

 

Kaj pa narediš? :irs:

Spremeniš preteklost? :vragec:

 

Aliana,

POROKA? :eek:

Pih! :palec:

(čudenje zato k se mi nisi glih zdela tip za poroke)

.....

 

ne razmišljam o "kaj bi bilo, če bi bilo", ker nima smisla.

Za stvari, na katere nimam vpliva, je škoda trošiti energijo in čas, pozornost.

Poskušam se fokusirati na sedanjost (in ne zmeri na prihodnost). Preteklost je nekaj, kar je bilo, prihodnost (morda) še bo. Tole vmes pa je žiuleje xDDx

 

drgač pa, Aliana se bo udeležila poroke frenda, ne da bo sama glavna akterka x:Dx x:Dx

no, al sm pa jst kej spregledala :inocent: x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

 

ja, ne diraj lava, dok spava x;)x

 

 

jaz pa ne x^x

 

 

 

mahhhhhh

sranje, da pol ugotoviš čez dva dni, da je obema vpletenima ŽAL, da do srečanja ni prišlo. grrr.

ampak pol spet - čist od mene je blo odvidno. Jaz bi samo morala nekaj drugega naredit (torej neko akcijo izvest), pa bi bil potek ki bi sledil, drugačen. Torej, je vse v naših rokah. al kaj :8):

 

ne, saj je že prav, saj nisem na drugem koncu sveta. x:px Neee nisem. :hepko:

 

sej včasih si bolj oddaljen od nekoga, ki je fizično bliz tebe kot od nekoga, ki je morda na drugem koncu sveta xDDx

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne razmišljam o "kaj bi bilo, če bi bilo", ker nima smisla.

Za stvari, na katere nimam vpliva, je škoda trošiti energijo in čas, pozornost.

Poskušam se fokusirati na sedanjost (in ne zmeri na prihodnost). Preteklost je nekaj, kar je bilo, prihodnost (morda) še bo. Tole vmes pa je žiuleje xDDx

 

drgač pa, Aliana se bo udeležila poroke frenda, ne da bo sama glavna akterka x:Dx x:Dx

no, al sm pa jst kej spregledala :inocent: x:o)x

aha, no to se meni zdi nekaj drugega, s temle se pa strinjam oz. tud jaz sem taka - oz. vsaj skušam bit, včas pač ne rata čist, ne nazadnje pa se morda iz česa kdaj kaj tudi naučiš, tko da vseen *upoštevam* tud pretekost, ampak usmerjam se pa naprej. Ker kot praviš, nima smisla, je škoda energije itd. xyesx

 

Aja pol se pa opravičujem (Aliana), mam tako glavo pa očitno preveč površno berem (in tud pišem). x:)x

 

A predporočne pogodbe so že podpisane? :vragec: x:px

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A predporočne pogodbe so že podpisane? :vragec: x:px

Pogodbe (tudi predporočne), se ne podpisujejo (samo ali sploh) zaradi obeh udeležencev pogodbe, ampak tudi zaradi bližnjih (njunih).

To pomeni, da sta lahko oba udeleženca poštena in nepreračunljiva, pa je to popolnoma vseeno.

 

Pogodbe se pišejo tudi ali celo predvsem za tretjo osebo, pa četrto, pa peto... x8Dx

 

 

Če meni npr. nekdo posodi 50 000 EUR, ne rabiva nič napisati, pa mu jih bom vrnil,

če pa mene povozi avto, bo ta težko stopli po mojem pogrebu do npr.moje mame in

zahteval denar, a ne...

 

Al pa zgornji primer, se par poroči, vlaga v skupno stanovanje, eden od njiju umre, potem pa nastopi tašča, pa reče, opa, stanovanje, in to vso, je zdaj moje...

 

 

Lahko se pa seveda tudi motim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

OK OK, vdam se. :8):

 

Ko se poročim, obljubim da vse podpišem. x:px x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pogodbe (tudi predporočne), se ne podpisujejo (samo ali sploh) zaradi obeh udeležencev pogodbe, ampak tudi zaradi bližnjih (njunih).

To pomeni, da sta lahko oba udeleženca poštena in nepreračunljiva, pa je to popolnoma vseeno.

 

Pogodbe se pišejo tudi ali celo predvsem za tretjo osebo, pa četrto, pa peto... x8Dx

 

 

Če meni npr. nekdo posodi 50 000 EUR, ne rabiva nič napisati, pa mu jih bom vrnil,

če pa mene povozi avto, bo ta težko stopli po mojem pogrebu do npr.moje mame in

zahteval denar, a ne...

 

Al pa zgornji primer, se par poroči, vlaga v skupno stanovanje, eden od njiju umre, potem pa nastopi tašča, pa reče, opa, stanovanje, in to vso, je zdaj moje...

 

 

Lahko se pa seveda tudi motim.

Krokodil, ki se moti? :inocent:

notlajkli x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mister Nezmotljivi. xDDx x;)x

 

...

 

Jao kako je nad lepo, nebo, vse, atmosfera!!! :2src:

Čist hudo! Bi moral čist vsi nadmega uživat!!

 

A nekdo mora pa *bitko svojga lajfa* furat... ok ali morda sploh nič tako drastičnega, morda si je zlomil nogo in mora ležat doma, morda se mora učit, ma cveke... in tako dalje...

Skratka, kar hočem rečt, je, da če je le priložnost, da je treba takele dneve do maximuma izkoristit, da se noumo pol sekiral za nazaj. xDDx

 

Sicer je nekaj otožnega v tej svetlobi, ampak... je res čist posebna.

 

sej Norveška je še kr bliz a ne?

sej če že z japonske se čuti, pa se ne bo z norveške.

al pa karkoli.

metulj.

riba. xDDx x;)x xcivx

 

So čudne energije a ne?

Mater mormo arbajtat *tašekrpozitivni*. xDDx (:switz:)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...