Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

pogrešala bom ptičke... predvsem svojega plavčka in zelenčka.. no, vse...

ampak sej ptičev je povsod dost, če ne druzga, so pa golobi. x:o)x xDDx

 

sej tud reko pogrešam, sej v bistvu lohk vse pogrešaš, kar je kdaj bilo. x:o)x

sam nima smisla, sam tist si zadržiš, kar ti je dbest. Tega je pa velik in mal. xDDx

 

Tolk sem se matrala s slikami (težke ful pa v steklih in/ali okvirjih itd.), pol je pa počla vreča in je sam padlo/treščilo na tla. Ampak nismo nč odpiral, sej so sam stekla počena (če so).

Ampak sem si to zadala še za dons, pa če crknem, no pa mi je ratal, sam sploh ne čutim rok oz. me je čist zarezalo (v vrat, rame, roke..).

 

No včer mi je nad pomagal vroč tuš in pol *kremaža*, dons mi bo tud. xDDx

 

Pravzaprav je fajn bit tkole fizično aktiven (no sam kar je pa preveč je pa preveč x:o)x :switz:).

 

Odštekan je lajf če tko pogledaš...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x par ur me ni pa me skor poročite :wOOt: http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon28.gif x:Dx

Še dobr, da me je Cookie rešila x;)x

 

 

Kroki, 100% in popolnoma strinjam :palec:

 

 

Evo, cel dan preživela na sončku s frendico in 'očitno bodočim možem' x:o)x x;)x .. in mal v bautrgovinah :) Luštno bilo ... pa .. končno je toplo in sem lahko v kratkih rokavih :onfire:

 

 

 

Midva imava zdajle spalnico na drugo stran bloka, se pravi na zelenico, ne stran od nje .. in se ful pozna .. od 5h zjutraj je tak kraval, da po moje sploh ne bi mogla spat, če ne bi imela čepkov .. jih pol dam ven, ko I. vstane in so tolk glasni ptičkoti ... ker imamo dve češnji in eno jablano na vrtu pa jim čist dogaja :) Marsa, ti bi ful uživala tlele po moje :)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ma ma, cipi ma še vedno problem, na domačem računalniku, na službenem pa vse štima, tko da se vsaj tam lahko izživljam s smeškoti in drugimi pritiklinami :)

 

 

 

 

 

Aha -se mi je zdelo, da bo tako..pri meni je ista reč...samo me matrajo v službi...pa mi res več kaj ne znese..še po službeni dolžnosti mejlov ne več pogledat. Tak, da me zadnjič šefe od doma klical...nat..si ti pogledala tisto tam...ne..no, saj se mi je zdelo..(nisem ziher, da je bila to pohvala:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hočem še samo povedat to, da je ziher kaj sevanja iz Japonske prilezlo -vsaj v Hazole - ker imam tako ogromno solato, pa špinačo, pa čebulo...še nikdar takšno. (tisto leto, ko Černobil norel, moja mati tudi imela..pa gobe so rasle ko nore)..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x par ur me ni pa me skor poročite :wOOt: http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon28.gif x:Dx

Še dobr, da me je Cookie rešila x;)x

xDDx x;)x

 

... pa .. končno je toplo in sem lahko v kratkih rokavih :onfire:

xDDx x:px xokx

 

(jaz pa v dolgih jopah pa tem x:o)x x:Dx - k me sicer porežejo roči od vreč al pa robovi škatel al pa kej)

 

Midva imava zdajle spalnico na drugo stran bloka, se pravi na zelenico, ne stran od nje .. in se ful pozna .. od 5h zjutraj je tak kraval, da po moje sploh ne bi mogla spat, če ne bi imela čepkov .. jih pol dam ven, ko I. vstane in so tolk glasni ptičkoti ... ker imamo dve češnji in eno jablano na vrtu pa jim čist dogaja :) Marsa, ti bi ful uživala tlele po moje :)

x8Dx :palec: Fantastičn da imata tko fajn...

Pa še češnje!!! Hudo. xokx

 

Jst pa ne vem kako bom s ptički, ampak bojo že, sej so vedno kateri, se že pojavijo. x;)x

 

Nisem mogla spat, k sem organizirala v glavi vse pa se mi je nenadoma zdel spet čist tumač vsega...

No ampak bo(m) že. Moram. xDDx

 

Upam da velja za dons s rfendo za rundo pa še ene opravke imam.

 

Tadruga frenda mi je pa hotla avto posodit dopoldne, ji ga pa nekaj sračka in ga bo morala dat h mehaniku glih. :o|o:

 

Tko da to mi je v bistvu največja ovira tokrat pri selitvi - da nimam avta pol pa tko po kapljicah se to dogaja, tele runde.

 

No sej mam nekaj fantov kao zazihranih pa tud prevoz, upam da bo dovolj.

 

Dons je Timov zadnji dan šole na gimnaziji. :vio:

 

Lepo bodte! xrainbowx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

 

Dons je Timov zadnji dan šole na gimnaziji. :vio:

 

kam gre pa naprej? :inocent:

 

če ni preveč osebno, seveda x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Francoščino/angleščino.

 

Zadnjič ni imel nič za delat pri francoščini (k je že naredil vse) pa je, k mu je blo dolgčas, samoiniciativno prevedel eno Rimbaudovo pesem, ful dobr. Prav svoj pesniški jezik pa to.

Mi je mal žal, k ne na režijo (k se je mal k temu nagibal pa še js sm ga mal kurila x;)x - k se mi zdi pravšnji tip za to), ampak pravi da to gre lohk še vedno kdaj kasnej če bo želel. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aha.

ne poznam nič.

 

ne fr/an, ne režije.

oven pač x8Dx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam tolk, kar se jezikov tiče .. Naj sam ima v mislih, da študij jezika na FF ne pomeni samo to, da že zdaj ful obvladaš jezik in da ti je všeč, ampak je fajn predvsem to, da imaš dobre delovne navade in dobre živce x;)x

Dam za primer - moj bratec je genij, kar se angleščine tiče, res, pobral vse možne nagrade v OŠ in SŠ .. Na faksu se pa 3 leta mučil z enim izpitom, ki je pač totalna piflarija in mu je ravno to manjkalo - met voljo za sedet pred knjigo in učit se stvari na pamet. Tega je pri jeziku precej ... Književnost in tisto je luštkan del, bereš knjige, spoznavaš zgodovino, literaturo, splošna znanja ... Pol je pa velik del slovnice, kjer je predvsem sedenje za knjigo, učenje pravil in izjem in izjem od izjem in take stvari .. Meni osebno je bilo tole največja muka .. Pol pa še veliko vplivajo posamezni profesorji in njihov način dela in karakter ...

 

Sam kolikor vem o Timu, je itak priden in sposoben delat .. Hočem sam rečt, naj se ne zanaša samo na to, da ma posluh za jezik .. je žal premal za študij ... Naj si pogleda predmetnik in mal pobrska po netu, romanistika ima svoj forum, lahk tud kako mnenje za FR dobi tlele: http://www.phpbber.com/phpbb/index.php?mforum=leonardo

 

Tolk mal, da dobi vtis o posameznik predmetih in prfoksih .. za angleščino pa zihr tud kaj podobnega obstaja ...

 

 

 

(Tole zdaj ni bla antireklama, ampak .. meni bi ful pomenilo, če bi še kako takole sliko študija dobila, preden sem se vpisovala z romantično idejo, da bom pa lahko španske knjige brala in se v španščini pogovarjala s folkom in prevajala knjige x;)x )

 

 

 

***

evo, enkrat po dolgem času doma za kosilo, grem uporabit vse tiste 3 vreče solate, ki že cel teden čakajo :o|o: in se nabasat z zelenjavo, da mi bo ven gledala xDDx

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz pa sem prej kosila zunaj, in ker nisem bila pozorna in je meja med vrtičkom in travo nejasna (sem jo letos nekaj krčila - njivico namreč), sem nehote pokosila večino rukole.... kakšno kiminalno dejanje sem storila, pa sem ugotovila isti hip, ko je iz kosilnice takooooooo zadišalo po rukoli :P
If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sam tolk, kar se jezikov tiče .. Naj sam ima v mislih, da študij jezika na FF ne pomeni samo to, da že zdaj ful obvladaš jezik in da ti je všeč, ampak je fajn predvsem to, da imaš dobre delovne navade in dobre živce x;)x

Dam za primer - moj bratec je genij, kar se angleščine tiče, res, pobral vse možne nagrade v OŠ in SŠ .. Na faksu se pa 3 leta mučil z enim izpitom, ki je pač totalna piflarija in mu je ravno to manjkalo - met voljo za sedet pred knjigo in učit se stvari na pamet. Tega je pri jeziku precej ... Književnost in tisto je luštkan del, bereš knjige, spoznavaš zgodovino, literaturo, splošna znanja ... Pol je pa velik del slovnice, kjer je predvsem sedenje za knjigo, učenje pravil in izjem in izjem od izjem in take stvari .. Meni osebno je bilo tole največja muka .. Pol pa še veliko vplivajo posamezni profesorji in njihov način dela in karakter ...

 

Sam kolikor vem o Timu, je itak priden in sposoben delat .. Hočem sam rečt, naj se ne zanaša samo na to, da ma posluh za jezik .. je žal premal za študij ... Naj si pogleda predmetnik in mal pobrska po netu, romanistika ima svoj forum, lahk tud kako mnenje za FR dobi tlele: http://www.phpbber.com/phpbb/index.php?mforum=leonardo

 

Tolk mal, da dobi vtis o posameznik predmetih in prfoksih .. za angleščino pa zihr tud kaj podobnega obstaja ...

 

 

 

(Tole zdaj ni bla antireklama, ampak .. meni bi ful pomenilo, če bi še kako takole sliko študija dobila, preden sem se vpisovala z romantično idejo, da bom pa lahko španske knjige brala in se v španščini pogovarjala s folkom in prevajala knjige x;)x )

 

 

 

***

evo, enkrat po dolgem času doma za kosilo, grem uporabit vse tiste 3 vreče solate, ki že cel teden čakajo :o|o: in se nabasat z zelenjavo, da mi bo ven gledala xDDx

To je že prepozno. x:o)x x;)x

Tim je modrejši in naprednejši od mene precej, a je prav tako ali še bolj trmast okol tega, kaj "je dobro zanj". xDDx

(pa glih včeraj sva se pogovarjala o tem kolk je point v vzgajanju k samostojnosti... ko sva kej preteklost omenjala)...

Ima ene svoje štose, ki pa jih spoštujem in tud hočem spoštovat.

Pač recimo jaz tud nisem za une... hm kaj so že? xDDx une karte razne... briga me to... se pravi ga ne razumem vedno in povsem. No in ker mene se ni razumelo, se mi je tumbalo svašta, po predstavah predstavljalca (jaz pa hočem razumeti tudi to da ne razumem, hočem rečt, pač sprejmem to, vsak ima svojo pot in svoje stezičkice).

Tko da sem ga še premal silila (je npr. kasnej *priznal* xDDx), ker sem vedla kolk je men to ogabno. Npr. pevski zbor. al pa latinščina al pa kej. Sem mal pač tko čist mikrič posilčkala, pa se je čist nad razjezil, tko da ga pol silila nisem več (če/kolikor sem sploh ga). Se je pa recimo za večino kar sam odločil (kot tud to, da ne rabim met belih čipk in da lohk plešem x:o)x xDDx)...

In kot rečeno je on modrejši od naju obeh. Včas (oz. pogosto) tko pride.. tud generacijsko, ne sam družinsko... recimo naslednji rodovi so modrejši... al pa kej.

(nimam časa zabluzit še bolj :switz: xokx x;)x)...

 

Skratka ko se nekdo nekaj odloči, je brez veze rečt: veš, pol ne boš to in ono,,, in tako dalje.

Naj proba sam pa bo(mo) vidl(i). xyesx

 

On je bil odrasel že ko se je rodil. xDDx Fotrček. xyesx (včas rečem fotr pa to xDDx).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja saj res: blazota! :vtz: :medal: xsuperx (x:Dx x;)x)

 

(ni da ni... xyesx)

 

Kje je še kej da nesem? :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, si predstavljam za Tima :palec: Pravilno in zelo spoštujem take starše .. moj fotr je tud tak :) mal posilčka, pol pa nardi po moje x:o)x

 

 

... Kuno sva peljala uspavat :sori: Se peljala iz joge in vidva 4 tipe ob robu ceste, tam na Tivolski .. pa ena cudna zival na tleh .. ko mačka, sam dolg vrat .. sem rekla, da je mogoče kuna .. in Ivan, faca, pravi, če greva iskat in peljat k veterinarju .sva obrnila, šla pobrat, semmela na srečo torbo za mačka v avtu .. Zbil so jo, bogica, ampak je bla tam in še dihala in ne moreš kar pustit .. Pol sem klicala dežurnega veterinarja in sva jo peljala za Bežigrad .. sam ... itak so jo sam uspaval .. Je niti ni konkretno pregledala .. se pač tolažim, da še zmer boljš, kot pa da bi tam umirala še par ur al pa čakala, da jo še kak avto zgazi, sam po drugi strani pa vem kolk bolj grozno zgledajoče mačke so mel v teli Mačji hiši, kjer brezdomne pobirajo in so jih spravli k seb in sestavli nazaj .. sam ker je prostoživeča žival, teli veterinarji očitno ne vejo točno kaj bi .. mah, žalostno, no, ker .. Mam filing, da bi lahk kej nardil, če bi se kdo zavzel in se lotil .. sam kaj pač češ, nardila sva najboljš, kar sva mogla, zdajle sem ugotovila, da obstaja azil za prostoživeče živali v Kranju, si bom prav številko napisala če še kdaj kaj takega .. Vsaj matrala se ni, bogica .. pa ful, ful ogromna je bla ...

 

 

Evo, našla zdajle od Azila telefonske, dejte si v mobi, mogoče kdaj prav pride ... http://dzzz.si/images/stories/natisni_si/divje_zivali.pdf

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, si predstavljam za Tima :palec: Pravilno in zelo spoštujem take starše .. moj fotr je tud tak :) mal posilčka, pol pa nardi po moje x:o)x

 

 

... Kuno sva peljala uspavat :sori: Se peljala iz joge in vidva 4 tipe ob robu ceste, tam na Tivolski .. pa ena cudna zival na tleh .. ko mačka, sam dolg vrat .. sem rekla, da je mogoče kuna .. in Ivan, faca, pravi, če greva iskat in peljat k veterinarju .sva obrnila, šla pobrat, semmela na srečo torbo za mačka v avtu .. Zbil so jo, bogica, ampak je bla tam in še dihala in ne moreš kar pustit .. Pol sem klicala dežurnega veterinarja in sva jo peljala za Bežigrad .. sam ... itak so jo sam uspaval .. Je niti ni konkretno pregledala .. se pač tolažim, da še zmer boljš, kot pa da bi tam umirala še par ur al pa čakala, da jo še kak avto zgazi, sam po drugi strani pa vem kolk bolj grozno zgledajoče mačke so mel v teli Mačji hiši, kjer brezdomne pobirajo in so jih spravli k seb in sestavli nazaj .. sam ker je prostoživeča žival, teli veterinarji očitno ne vejo točno kaj bi .. mah, žalostno, no, ker .. Mam filing, da bi lahk kej nardil, če bi se kdo zavzel in se lotil .. sam kaj pač češ, nardila sva najboljš, kar sva mogla, zdajle sem ugotovila, da obstaja azil za prostoživeče živali v Kranju, si bom prav številko napisala če še kdaj kaj takega .. Vsaj matrala se ni, bogica .. pa ful, ful ogromna je bla ...

 

 

Evo, našla zdajle od Azila telefonske, dejte si v mobi, mogoče kdaj prav pride ... http://dzzz.si/image...ivje_zivali.pdf

:o|o:Aliana, za drugič, kune so trdožive živali.......in večini (keš) veterinarjem se ne ljubi ukvarjat :V:

 

Sem pred tednom dni na dvorišču našla lastovico- dež, mraz.....ptica čisto otopela...sem jo vzela med dlani in odnesla k znancema, ki imata znanje, voljo in ljubezen pomagati.....tri dni sta skrbela za njo, jo okrepila in spustila na svobodo....mah, morali bi videti, kako nekateri to znajo...kapljico vode z zobotrebcem prenesti do ptičjega kluna

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leta nazaj je kolegica ugotovila, da ji francoščina na FF ne bo šla,

kot si je to "zamislila" [osnova je bila: 4 leta učenja v gimnaziji]

pa je šla za 1 leto v Pariz, nato še za 1 leto v London ... pa je

nato nadaljevala s študijem na FF [francoščina, angleščina] plus s

študijem na ... Tudi naredila vse 3 diplome ... Francoščino b.p.

[bivanje/ učenje francoščine v Parizu ji je oreng koristilo ...].

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Leta nazaj je kolegica ugotovila, da ji francoščina na FF ne bo šla,

kot si je to "zamislila"

aja ne to tu ni bojazni (sklepam). xDDx

 

Ko sem bla nekoč na roditeljskem sestanku (prvem pri novi učiteljici, v zadnjih razredih OŠ), je na koncu govorila o govorilnih urah in sem rekla da se noumo nikol vidl na govorilnih. x:o)x x;)x

Pa je bla kar mal paf, češ kako neodgovorno ali pa kako lohk kar vem ipd.

 

No, v resnici nisem bila NITI ENKRAT (!) ves čas šolanja na govorilnih urah. xDDx x8Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko sem bil v Nemčiji.

Sem govoril pogovorno nemščino takoj

[skozi samoizobraževanje sem predelal Nemščino 2000S prvo stopnjo ...].

Treba se je malce "potrudit", ko si na "terenu", biti motiviran. -)

 

Srečal Albanca, ki je po 2 letih govoril tekočo nemščino b. p.

 

Je pa recimo v USA kar nekaj ljudi, ki govorijo samo špansko, kitajsko ...

Angleščine pa ne. Živijo, delajo pa pretežno v svojih "etničnih" okoljih. ...

 

Podobno je drugod po svetu, tudi pri nas ...

 

Naučiti se jezika "nove" države bivanja je stvar motivacije ...

Vsekakor pa vredno truda ...

Zanimivo, v naši deželi je tudi veliko(tujih) ljudi, ki živijo že več deset let pri nas. No z učenjem jezika,se pa niso še ukvarjali.. xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Gold, eni res nimajo nič spoštovanja (medtem ko so pa drugi res lesi, poleg tega je pa slovenščina zelo težka za tujce za se naučit).

 

Tantra, tko kot jaz italijansko: io voglio mangiare. xokx Io vado la. Pa je. Čist simpl. nemščina se mi pa ne zdi tolk težka, čeprav je ne znam in ne govorim (samo kaj razumem pa brat znam - 'obvladam' izgovorjavo).

Francoščina je pa že precej težja.

 

Aja k sem napisala da je bil Tim že ko se je rodil, odrasel. Sliši se kar grozno, pa kot da sem mu odvzela z enim stavkom otroškost. Seveda je bil tud tapravi mikrič. x;)x

Vendar že skoz je bil tak... *moder*. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja Gold, eni res nimajo nič spoštovanja (medtem ko so pa drugi res lesi, poleg tega je pa slovenščina zelo težka za tujce za se naučit).

 

 

 

Ne gre se za spoštovanje. Vsak pokaže le svoj interes ali lenobo. Saj zaradi tega niso slabi ljudje, malo prilagajanja pa jim ne bi škodilo.

Navsezadnje pa potrebujemo fizikalce, govornike,....................

 

Po drugi strani, tudi nam včasih ne škodi malo treninga, predno gremo na dalmatinske plaže in konobe x8Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Po drugi strani, tudi nam včasih ne škodi malo treninga, predno gremo na dalmatinske plaže in konobe x8Dx

x8Dx x:px

 

sam lohk je pa vseen kak nesporazumčič... enkrat ko smo iskali namestitev na Hvaru, nam zato niso hotl oddat (so kasneje povedal k smo bli že *prjatli* xDDx), ker da smo kao Srbi. x:o)x

Iz Beograda da smo. xyesx

 

Tko da so občutljivi lohk na tele razlike... radnja pa trgovina, klopa pa hrana itd., bilo je pa vedno več srbščine kot hrvaščine pa smo morda Sloevnci bolj 'po srbsko' tolkli.

 

Enkrat smo pa v eni konobi (tud na Hvaru) dobil spešl še eno rundo od kuharja djabe, k je rekel, da mu je nad, k nekdo tolk uživa ko je', ko sem jaz pomazala krožnik x:o)x x:Ix (k je blo tolk nadultramega dobr).

 

Tko da če se že jezik zmoti, so pa še vedno ostali čuti na broju. x8Dx

 

 

Aja Aliana!!!!! xsrcx :palec:

Kolk nad lepo od vaju, me je kar ganilo! Da sta dejansko to nardila....

Priznam, sama bi imela razne pomisleke, kot kam jo dat, kako prijet itd., da ne govorim o cashu in tud času, vsem... res pohvalno! :medal:

 

Enako Enji za lastovičko! :palec: x^x

To je res lepo.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan xsrcx

 

Čuden dan je bil včeraj - tako zmedena pa že dooolgo nisem bila x:Ix sem nardila par neumnosti x8Dx bo danes boljše xcivx

 

enja in Aliana :palec: :palec:

 

Kako luštno tisto z zobotrebcem! In škoda za kuno, da se je niso niti potrudili rešit...

 

Se spomnim ko sva s prijateljem reševala vrabčka, ki sva ga našla na parkirišču - sem ga vzela v dlani pa sva se hotla z avtom odpeljat do veterinarskega faksa, ma ga je na žalost na poti do tja zmanjkalo :sori: Tko grozno je blo ko se mi je tresel v dlaneh, ves bogi in prestrašen, potem pa kar naenkrat ni blo nič več od njega :cry: je samo obležal...

 

.

.

 

Čisto poletno je že :wOOt: danes sem prvič v japankah. Mi nekako ne gre skupaj ta vročina in maj. Upam, da bo celo poletje tako lepo xcrossfingx (pa če bi bile tudi temperature vedno tu nekje, bi bilo tudi super x;)x )

 

 

Lep dan vsem x:)x

"In spe nascendi." (Živim v upanju)

 

Latinski izrek

 

 

http://img403.imageshack.us/img403/8896/butterflyontheocean.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...