Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

x;)x

no sej velik je pa tud v glavi.

sej maš tud 'stare babe' *po duši*... xDDx

(sej tud mladi tipčki jamrajo, imajo nešteto težav, opravljajo, so vsi betežni, čez cesto rabjo sto let, komaj se premikajo, brez energije, puklasti, kašljajoči itd. x:Dx - pač en folk in ena leta in eni etitjudi in ena bremena, *karme* itd. xDDx)

 

.....

 

jaz sem pa dons mal sitna. :o|o:

Mdr. tud zato, k sem mroala poslušat milijon jamranj oz. težav še preden sem oči odprla (mat je imela ene telefone pa je bila zelo sočutna in je sodelovala in sem pač vse poslušala oz. morala), da se nisem mogla spomnit, kaj vse se mi je sanjalo...

Spala sem slabo, sem šla zgodaj spat k sem bla mal sesuta, pol mal zaspim in se zelo hitro zbudim in pol sem bla vso noč budna. Pa sem vmes mal zaspala in tko.

Ampak kaj se mi je zgodilo!! Kakšne sanje!!!! Blazota! xhypnox

Ampak tko žive, da zelo res redko so ble tako. Čist kot da je res. Sem mislila da sem budna in da se to dogaja, ker sem bila še eno minuto predtem budna.

Skratka da je v veje pred oknom uletel en ptič burno. In ko 'pristane', pogledam med veje, kateri je, je bil pa VODOMEC! Čist hudo! In začne s takim posebnim glasom proti meni nekaj vpiti v bistvu, peti, ful mi je nekaj divje pravil, nakar poleti in mi uleti v sobo!!!!!

Jaz pa v vsem tem hočem letet na računalnik pisat da neverjetno da mi je vodomec uletel v sobo! x:Dx

Kej tacga! Ful hudo!! xsrcx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, kakšna ugotovitev. x:o)x

Niti ne, pravzaprav - da bi jih prav sanjala... jih videvam.

res sem pa zadnjič postovko sanjala - samo sva se gledali v špegu - je bil to moj odsev, nekako....

Največkrat sanjam tak in drugačen promet, hiše oz. prostore, naravo in vodo. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:o)x x:Dx

 

... namenoma si vse pomešal zdaj.

vrabcev po mojem niti enkrat nisem omenjala, so bli pa eni golobi, ja... :D

sam zelo konkretni, prav nič sanjski! :P

 

ribjega orla sem pa v živo videla na 10 metrov ali manj. xokx

na najvišji točki, kjer sem videla ves piranski zaliv.

 

vodomca sem pa tud v živo vidla, ko smo se po krki peljali s čolnom.

 

Kondor! xokx

 

xsmx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ti pogosto tiče sanjaš

 

najprej so bili vrabci, pol golobi, pol sinice,šoje, vodomci, naslednji bo sokol, pol bomo pa že na kondorja prešli. Freud bi rekel.....

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_kisses.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_cool.gif

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif

xsmx xsmx

 

:fiju:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, kaj pa moja podoba zdajle v kavi?

Fenix (spet!) v letu poljublja delfina, ki skače navzgor! :2src:

 

x;)x

 

 

Nič več sitna. x:)x

Zelo prijetne volje (čeprav je zunaj tmurno še kar). :vio:

 

... včeraj sem šla do frende rože zalit pa pošto pobrat (najprej nekaj klicala pa sms pošiljala, k jima nisem hotela kar uletet, lahko bi bila pa že doma), smo se pa tam srečali, me je ravno hotla poklicat, sta prišla in spala ves dan. Jasno, takšna dolga pot.

No in sva se malo menili pa še pol nekaj okol skakali, sem bila zelo vesela ko je spet tu, pa še zato, ker sta se imela tako zelo luštno (s sinom je bila, 1 leto mlajšim od tima).

Prinesla mi je totalno hude japanke!!!! xsuperx

... nekako nimam sreče z njimi in jih imam vedno cel kup, pa nobenih Tapravih... :o|o:

No in so se mi ravno ene strgale (kao nad trpežne, pa se je kar un štilček odtrgal :o|o:)... ene so me zadnjič ogabno ožulile do krvi (neke šive so imele ostre)...

Ali mi plešejo na nogah (imam ozko stopalo in relativno nizek nart - platfus pa to, ribja posla xDDx)...

No in te so pa v nulo!

Pa še BARVA!! :2src: Oranžno zelene so. xokx

Je rekla da čim sta jih zagledala, sta se enoglasno v hipu strinjala: 'za marso'. x^x x8Dx

 

Zdej pa tukaj iziram, mama pa štrudl peče.

Zadnjič se je jezila k sem jo na forumu zašpecala da ji ni šlo dobro s štrudlom, sem se ji smejala (kao to je pa težka bruka x:px), pol jo pa zdej vedno hecam, čak te grem na forum zašpecat. x:px

 

Včeraj sem tolk dobro peso nardila, jaz ful dobro naštimam in zelo jo imam rada, ampak samo tako, domačo, ne unih trgovinskih debelih kislih kolutov (ko jo na debelo narežejo pa z vinskim kisom naredijo).

Jaz dam čist mal rjavega cukra, sol (x;)x), jabolčni kis in olivca pa še mal kumine v prahu. In je mega! :yumy:

 

In tolk dobre platke je mat nardila. Pravzaprav so bli kosmičevi polpeti, ampak res hudo dobri. x8Dx

Jaz ful maram ovsene kosmiče, nama jih z mamo tud za zajtrk večkrat naštimam.

Zvečer jih sam prelijem z mal vode, zjutraj pa dodam med.

Eni še svašta not dajejo, no men so taki čist točno najbolj všeč. xDDx

Meni je všeč, če ima kaka hrana okus po sebi. xDDx Svoj okus.

Ne pa da ješ nekaj nad dobrega, specifičnega, pa še milijon drugega zraven. No dostkrat je nad in mega, sam v glavnem sem pa za manj = več. pri hrani...

 

... xsingx ....

 

Lepo soboto! xrainbowx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Vilinčica, dans k sem se iz Beljaka dam pelala se je za nami pelala ena lušna motoristka s hudim motorjem, pa sm se nate spomnlahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

 

sm pa probala vanilijev sladoled s tarfufi in medom in je bil full dobr, je pa nek poseben okushttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

podgorica-monte negro

mestni park- v parku drevo...

na drevesu veja, na veji vrabček...

in prileti do njega drugi vrabček in ga prijazno pozdravi:

ooooooo đe si sokole :palec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe.. x8Dx :palec:

(sokolska -čg- posla x:px)

 

A kdo ve, kolk fore je za registracijo? 1 mesec? :8):

 

 

Dan!

 

Zmatrana, nekaj sem mal *zbolela* včeraj (nič takega, mal me je prezeblo in me je vse bolelo, kot da bom zbolela nekaj, samo sem ok, sam pač sesuta), dons pa bla na Brniku k se je frenda vrnila.

Se mi je pa tolk fajn izšlo, da je tadruga frenda (ki je ravno s poti prišla) se ponudila, da jo greva skupaj iskat (češ, ker je ta frenda že 1x posodla avto da sem jo peljala na eno drugo pot, pa je blazotno snežilo, jaz pa nisem imela vinjete al kaj je blo pa je bilo preogabno vreme pa mudilo se je, da bi po tastari cesti oz. okoli peljala).

Tako da mi ni bilo treba se po busih fijakat in bit živčna zarad časa.

Pa še vse tri smo se spet mal vidle. x8Dx

 

Zdaj je pa zelo lepo zunaj, samo se mi nič ne da, se kar tu nekaj valjam pa berem in takšno. Podnevi skoraj nikoli ne počivam, da bi se ulegla in to, mi je čist odštekano... no dons sem bla pa čist lena pa pokrila sem se in tko.

Je že prav tko, da res kaj ne zbolim.

Sploh k me frenda na kolpo ganja jasno že. x:o)x x:Dx

 

xcivx

 

Lep preostanek nedelje! :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

prijetni, pametni, pozitini mladi ljudje :flower:

 

Tim ima dober klobuček x;)x ... poleg tega ti je podoben ... tudi po barvi glasu :palec:

začela vriskat in skakat u luft, ko sem ga zagledala ... si me prehitela z objavo

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tudi po barvi glasu :palec:

x:Dx x:px No to upam da ne čist. x:o)x x;)x

 

Ja a veš da mi jeduh ni povedal da je dons! :angry:

(on je tu tak kot jaz - sem imela oddaje itd., pa nobenmu povedala - da me noujo gledal pa poslušal x:o)x x:px)

Vedela sem da je, k ga je glih zadnjič klicala novinarka, samo ne pa da dons.. in sem bla v kuhinji in pridem v sobo in vidm da mam sms od frende da je tim na tv, sem ga še ujela, pikrič že zamudila.

 

Ja mal mi je najbrž že podoben. x:)x

Po barvi kože morda. x:o)x

 

a si prec vedla da je on al kaj? x?x ne morem verjet!

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

že ko jih je predstavila se mi je zdelo ... potem se je pa tako priimek izpisal spodaj x;)x

 

se opazijo tvoje poteze ... in glas ... eh, ko Mitje ne poznam ne morem rečt koliko je po njem x:)x

 

jutri, če ne že danes bo tako prispevek v arhivu in se ga boš lahko nagledala in... x:o)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sej vem kakšen je. x:o)x x:Dx x;)x

 

Ja v bistvu je bolj Mitji podoben, je pa bolj morda nežnih potez, morda mi je čez oči malo podoben (pa tud saj sva oba ribi, sonci v konjunkciji pa to).

Glas... xDDx Ja oba imava bolj globokega (on ima luno, jaz pa venero v biku, to je dobr za glas, govorce, pevce itd. x8Dx)...

 

Me veseli k si uočila in da ti je bil všeč.

Ja niso glih spraševali o področjih, k njemu bolj ležijo, pa je bil bolj zadržan.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

veselje jih je bilo poslušat ... in nič ni bil zadržan .. no, vsaj meni se ni zdelo xcivx

 

ja, tko nežno deluje ... sem si predstavljala bolj robatega :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, ker je bil pravzaprav dost suveren. x:)x

Samo drugače zna bit precej bolj zgovoren. x;)x (nekje PAČ je malo bolj po meni x:px)

 

Ja on je na nek način skoraj bolj nežen kot jaz.. v bistvu je bolj ribji... tudi je zelo sočuten, bolj nekako umirjen itd.

Sicer pa če bi se kej drugega pogovarjali, bi lažje ga videla Pravega. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

mogoče ga bomo imeli še kdaj priliko videti ... morda, ko igra kitaro

sam to še povej, če smeš ... kakšno ima pa frizuro pod klobučkom xscratchx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

v bistvu bas igra. samo se reče kitara - bas kitara.

Ima moj bas drugač, ful lep Ibanez črn. x8Dx

 

Sej so imeli že ene par koncertov, med drugim v KUDu (najbrž je tud zato omenil KUD oz. Trnfest, pa v eni improligi igra - sam ne tisti ta znani), valjda bojo kdaj dal tud kej vsaj na kak youtube...

 

Pobrit je.

Včasih pa je bil skraužlan, podobno kot jaz, še malo bolj, samo je temnejši (tudi oči ima temnejše), on ni bil nikoli blond, tudi ko je bil majhen, medtem ko sem jaz bla kot majhna v bistvu blond. tko lešnikovo blond, *pisano*, 'črtasto' - kot lešnik pač. xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

:palec:

 

si potešila firbec x:px

 

čim lepše počitnice mu želim x;)x

 

šibam zdaj pred tv

 

***

lep večer prav Vsem :flower:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lušten pubec:) naš ta prvi wd zeta je tudi pobrit:) in res hudo priden in fajn. No, koliko se z dečvo našo razumeta -je pa druga pesem...

 

(wd snahe se že kaj oglašajo? x;)x )

 

No-v soboto sem imela pravi napad tesnobe...in ko tole premagala sem se kot nora vrgla na pisanje ponudb...in zdajle ugotovila, da sem celo en odgovor dobila...naj pošljem vso dokumentacijo in pokličem....zdaj pa se ne morem glih pripravit do tega, da bi telefon v roke vzela :O:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lušten pubec:) naš ta prvi wd zeta je tudi pobrit:) in res hudo priden in fajn. No, koliko se z dečvo našo razumeta -je pa druga pesem...

 

(wd snahe se že kaj oglašajo? x;)x )

 

No-v soboto sem imela pravi napad tesnobe...in ko tole premagala sem se kot nora vrgla na pisanje ponudb...in zdajle ugotovila, da sem celo en odgovor dobila...naj pošljem vso dokumentacijo in pokličem....zdaj pa se ne morem glih pripravit do tega, da bi telefon v roke vzela :O:

 

naty, če si že dobila odgovor, kar pogumno telefon u roke, pa pokliči, http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gifhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A veš, da sem gledala to oddajo in takoj pomislila, kaj je če je to Marsin pob. Ne poznam te Marsa, ampak ime in to. Uiber simpatičen fant, v bistvu tak odprt, strpen. Fajn res.

 

Moj starejši pa se še išče, dve leti sedaj je pavziral, pa celo leto vrgel v pridobivanje novih internetnih znanj v izdelavo spletnih strani, foto shope itd..., pa ni bil sprejet na IAM, preveč vpisanih. Sicer inteligenten dečko, vendar skozi srednjo šolo brez učenja, prav čudila sem se, da je poklicno maturo opravil takole z levo roko. In so točke sfalile. Danes se bova pogovorila, nekaj ima privarčevano, nekaj jaz, po moje naj plača šolnino in piči ter konča. Midva bi se pa tudi že rada videla ven iz "oskrbništva" :).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...