Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Prisla z moje Piksvakinje terapije. dobila 2 igli nad oci in 2 v predel trebuha, so jih priklopili na elektriko in sem tako polnila baterije 15 minut z navodili naj vizualoziram sebe na meni najljubsih mestih, kako zdrava sem in kako krasno vidim x8Dx :madpro:, pa nekaj spik neuroterapije. dobila se homeopatske metikamente brez njuhanca in to je to.

 

Silvija fajn za miganje, jaz se trenutno pocutim kot hlod, lani sem se spravila migat vsak dan in sem se ino pocutila, potem sem imela prepoved miganja, no zdaj sem pa lena in olesenela, po mojem najbolje, da se skipam vsaj kaksno jogino raztezanje delat...

 

Marsa sem upala, da se bos vsaj po maminem jedilniku preselila iz peresno lahke v kaksno malce tezjo kategorijo, juhce pa res kaj prevec ne redijo :o|o: , boljs da se strudl diete lotis.

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj Marsa, ko bi meni dišale samo kakšne juhce. Jz pa pop... od apetita x;)x . Saj bo, sem ugotovila, da gibanje pomaga in da voljo.

 

Pujsita, boš vse nadomestila. Tudi jaz sem morala med nosečnostjo počivat, rodila tudi enkrat 3 tedne, enkrat pa 16 dni prej. Naša junaka sta zgleda tako živahna, da sta pohitela in tačas nabrala že dovolj zaloge ali še preveč xDDx . Kar počasi, ne prenapenjaj se. Joga bo ok. Pa spi in ne piši tule ob pol petih zjutraj x;)x (sej vem, dete ne gleda na uro)

 

Matr, sem sanjala, kako sem dobila na dom položnico za prekršek med vožnjo: med vožnjo nisem gledala na cesto. Pol sem pa pizdila, kako so te nove kazni neumne. Da nikoli nisem toliko prehitro vozila, toliko pač, da sem čutila, da je vožnja varna. V naselju 50 ali pa recimo tja do 55, a zdaj pa naj gledam, da bom glih 50 vozila. Potem pa med vožnjo več gledam na števc in znake omejitev, pa kdaj se končajo, kot na cesto...in da naj prvo porihtajo omejitve na cestah, pa ceste... In prisegala, kako bom tule na luninem netu pod Če hoče kdo komu kaj povedat pizdila, da sem dobila kazen... Hehehehe...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Uh, kakšna krasna sijoča noč je bila. Občudovala z luno obsijano pokrajino, ki se je dobesedno kopala in lesketala od luninega sija, tak spokoj, le škržati so prepevali svojo melodijo... :2src: :2src: :2src:

 

Kar dobršen del noči sem presedela na balkonu, ker nisem mogla spat, ampak se je splačalo... Napolnila "baterije", da se bom lahko intenzivno učila še teh deset dni... potem pa finale in upam, pika na i srednji šoli... 25 avgusta začnem pisati maturo in srčno upam in VERJAMEM, da jo bom opravila. Že dolgo nisem v nič vložila toliko dela, truda in energije kot teh zadnjih 6 tednov v pripravo nanjo. :vio:

 

Tudi zdravstveno nisem najbolje. Sem pred par dnevi dobila izvid krvi :o|o: Moje železo je spet nekam pobegnilo. Praktično čisto anemična, bolj ali manj brez energije...Niti mi ni jasno kako se zmorem še toliko učit...

 

Vsem dopustnikom lepo in sproščeno dopustovanje, motoristkam srečno vožnjo, vsem ostalim pa še čimlepše dneve iztekajočega poletja... x:o)x

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo Zalaya. Vsa čast, da se učiš s pomanjkanjem železa. V času, ko sem bila v tem stanju, sem potrebovala v službi pol ure, da sem samo nek program zagnala, ne pa, da bi potem še vnašala podatke, sploh pa ne razmišljala... Vzrok izgubljanja železa je odkrit? Ješ tabletke? Vsa hrana in zdravilni napitki itd za začetek niso dovolj, da bi se železo napolnilo nazaj, še v rezervoar. Saj smo o tem že pisali pod temo o železu. Le tako naprej z učenjem. Boš še ti zlaturantka :palec: .

 

Se hecam Lili Mai, glede želja. Že sam pogled na bleščeče nebo je sreča, kajne.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa sem upala, da se bos vsaj po maminem jedilniku preselila iz peresno lahke v kaksno malce tezjo kategorijo, juhce pa res kaj prevec ne redijo :o|o: , boljs da se strudl diete lotis.

... je rekla suha južna muhi. x:Dx x:px

 

Joj Marsa, ko bi meni dišale samo kakšne juhce. Jz pa pop... od apetita x;)x . Saj bo, sem ugotovila, da gibanje pomaga in da voljo.

No ja, sej niso sam juhce, sam pretežno jem zelenjavo, res pa je tudi da ne jem sladkarij.

enkrat sem to napisala, pa dobila pol en OS, češ da sej lohk jem sladkarije. x:o)x

k se je ena ufurala da ne jem sladkaraja iz bogvekaterih razlogov (češ da morda kao ni zdravo al pa kej, jaz pa sam ne šizim - nič mi ne pomeni, za sladko nikol nisem lačna xnckrivx).

Drugače pa znam celo ponoč jest pa zvečer pa tak. x:Ix

Recimo včeraj sem po vsem še zvečer une hostije-stiropor s kikirikijevim maslom (ki je btw kar redilno), pa arašide jem pa vse.

Ampak gledam kakšne doze folk poje in menim da je v tem dostikrat catch - v preobilnih obrokih in v mašilih.. kao mal tule en sladkaraj pa mal tamle, pa kao nisi 'še nič konkretnega jedel', potem pa gledaš odkod so kile pa blazince...

 

Uh, kakšna krasna sijoča noč je bila. Občudovala z luno obsijano pokrajino, ki se je dobesedno kopala in lesketala od luninega sija, tak spokoj, le škržati so prepevali svojo melodijo... :2src: :2src: :2src:

 

Kar dobršen del noči sem presedela na balkonu, ker nisem mogla spat, ampak se je splačalo...

a ne? jaz sem bla tu kot na balkonu, direkt na posteljo mi je svetila pa res je bilo lepo, magično, čist pravljično.

 

Srečno na maturi! xcrossfingx

 

Hahaha Marsa, a zato je men všeč pesem: ''rise up, fall down...''? x:px

Sicer sem pa mislila, da pri povratku k tlom ne raimo vedno treščit. Nekak verjamem, da se da z leti in izkušnjami (celo) pristat iz lepih višin :8):

OK sej boš vidla. x:o)x

No ja, sej se da, odvisno tud kakšen si človek, ni vse sam v letih. x;)x

 

...............

 

Z mat meli že neptunove nezgode - pralni stroj je nekaj zamakal parkrat, no danes je pa cela poplava bila. :o|o:

Jaz sem mela pa blazotno vešo! še dobr da ni letala včeraj!!! :switz:

se pogovarjam po telefonu prej pa gor pogledam in me zadane kap, ker je bla res blazotna - cca 4 cm v prmir stanju. x:Ox

Pol sem šla k mat da rabim njeno pomoč, je mislila bogve kaj, pol pa rekla, aja veša, pa je mirno stol prinesla in jo dol vzela in vrgla skoz okno. x8Dx

 

pa sanjala sem tud jaz ful (neptunova posla danes), samo vse pozabla. :o|o:

mensezdi da so ble zanimive sanje.

 

včerraj sem hotla fotkat luno in mi je spet zmanjkal baterij. xrolleyesx

 

meni tud po mojem manjka Fe, sem izgubila res ogromno krvi, sem se hecala včer frendi, da mam zato tolk mal kil, k sem ene par litrov krvi zgubila zdaj. xDDx

 

Med bo pomagal. x^x

 

Lepo nedeljo vsem! :palec: xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aeval a to je pri plezanju ratalo? No - da bo že kmalu pozdravljeno in pozabljeno xupx

 

Nak, pri delu.

Celi se, tako da upam, da bo ok!

Je pa kao nepravi čas - ko je tok za delat, da preko gleda ...

ali pa ne ... pa je to zato, da če drugače ne, se je človek tako primoran ustavit ...

 

Kakorkoli, ne bom prepametna. Upam, da bo v redu!

 

 

...

Upam, da uživate.

Moja malenkost je šla prav malo na punkrock počitnikovanje,

poslušat skupino, ki je bila nekoč moja naj naj ljubša (moja prva kupljena kaseta je bila od njih x:px ),

danes grem mogoče tudi kaj pogledat,

jutri ziher ...

 

Nekaj se učim,

pa dela tudi ne zmanjka ...

 

So pa kot kaže neke čudne lune te dni na nebu ... ker nekaj se mi cmihari ... :o|o:

 

Bo že! x;)x

Uživajte podaljšan vikend!! x:)x

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o fino da se gre mal požurat. x8Dx

 

mene so tud nekaj na Trnfest vabili, pa nekako ne grem... kar ne da se mi... pa še ne prenesem one gužve, je zelo na premajhnem placu to... in da si zunaj, na partiju, pa da se počutiš kot v prenatrpanem avtobusu... :o|o: ni glih privlačno... Škoda, ker je fajn festival Trnfest...

Men je 1x, ko sem kilometer stran parkirala, k ni blo nikjer placa, nekdo nekaj zatlačil v ventilček od gume (čeprav ga NISEM zaparkirala oz. sem tko clever parkirala da so lohk vsi mimo prišli - pa še z Marutijem!! xrolleyesx), da mi je še do doma zdržala, nakar šele doma na parkirišču do konca spustila. In smo komaj pogruntal kaj je bilo - sosed je poštekal.

Kakšen prasec je to, ki mi je to naredil! Da sploh ne veš! Kaj če bi šla k frendi, h kateri sem bla namenjena, na Gorenjsko, pa bi mi sredi AC postopoma spuščala guma?

Bi lohk nesrečo povzročila.

OK, štekam, spustiš gume. Ampak ne pa tako podmuklo, da najprej ne veš.

No drugič ko sem pa s Trnfesta dam prišla, sem pa prvič v lajfu parkirala na Vodnikovi, na označenem parkirišču, mi ga je pa en zdemoliral do totalke - avto je bil 11 metrov!!! stran od parkplaca, v betonski ograji.

Kakšen prizor je to bil! Sredi noči totalen tresk, pogledam skozi okno, mojega avta pa sploh ni blo tam! x:o)x Letim ven v pajkicah, deževalo je... kot v filmu.

Vsi so prišli, ura je bla cca 2:30, od ostankov mojga avta je pa kar puhtelo pa zujilo....

In pol sem bla 1/2 leta brez avta.

To je blo v noči na 1. septembra (ne vem katerega leta).

 

To vas je dons najbolj zanimal in skrbel. x:o)x xDDx

(zdaj sem se sproti spomnila)

 

... Čudna sem... neptun me je mal ošamutil (samo ne tako kot pluton, pluton me drgač, pa najbrž zato ker imam s plutonom divje aspekte, medtem ko z neptunom imam pa totalno šponske xDDx - pa to mal pomaga najbrž)..

taka tud razmehčana mal al kakšna.

...

 

Mogoče bom šla dons do frende...

z mamo bova pa jedli kosmičeve polpete... :yumy:

 

Saj je meni tud pasalo nekaj *močnejšega*, ker sem tolk švoh...

aja to je seveda pomenilo, da sem bla 4 dni na morju brez ms. xokx

(se mi je spet v nulo izšlo x8Dx).

Še dobr, ker je bila svinjska voda precej, pa se ne bi mogla kopat (k drugač se, recimo na otokih al pa tam kjer je čisto).

 

Bila na terasi, obesla cote (je vseen do konca opral stroj, samo nekaj pušča, po mojem sploh ne more bit kaj hujšega), kako klavrn je pogled na Kolizej.

Še hotel Lev ves bogi 'zraven' zgleda (je v isti liniji pa zgleda zraven, sicer je pa Kolizej oddaljen od mene cca 100 metrov, največ).

 

Ko se je porušil, ko je oni fant umrl, je bil ravno moj rojstni dan. Mi ful žural, ogromno folka pri nas (tisto je bilo fajn veliko stanovanje), zunaj pa gasilci in rešilci in štraufenpaht... In Kolizej je v bistvu ravno v sredini te linije (mojega doma in fleta kjer smo tedaj živeli) in Kolizej ima naslov Gosposvetska 13.

 

Tudi Ilirija ubogo zgleda, včasih je blo tko lepo videti, bazen tako blizu, vsaj malo une modrine. x:)x

Bi kar skočil notri (sicer bi moral še malo poletet xDDx - v takem loku).

 

Žalosten prizor, pravzaprav... porušena bajta...

Ampak je prav. Kaj če bit tam ta trhlota zanemarjena, prej bi ga moral pač (z)rihtat, če so mislil, zdaj je pa bz da tisto tam propada sredi centra.

Čeprav imajo menda blazotne plane... xrolleyesx

Fajn okolje za živet. ... :o|o:

 

... xcivx ...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pujsita, boš vse nadomestila. Tudi jaz sem morala med nosečnostjo počivat, rodila tudi enkrat 3 tedne, enkrat pa 16 dni prej. Naša junaka sta zgleda tako živahna, da sta pohitela in tačas nabrala že dovolj zaloge ali še preveč xDDx . Kar počasi, ne prenapenjaj se. Joga bo ok. Pa spi in ne piši tule ob pol petih zjutraj x;)x (sej vem, dete ne gleda na uro)

 

Matr, sem sanjala, kako sem dobila na dom položnico za prekršek med vožnjo

Vem, vem, da bom, samo se clovek res cisto drugace pocuti, ce malo miga :palec: . Glede spanja pa, imava zdajle predpriprave, drug teden zacnem delat in bi bilo fino, ce par ur spis skupaj, da ne bom spala v sluzbi x:o)x , pa je kar pridba, za 1 mesec in pol staro piko, da spi 6 ur pa pol v kosu, ne bom nic simfala x;)x .

 

Hvala bogu, da si prekrsek sanjala xDDx , cisto cenejse kot ce bi se ti res zgodilo x;)x .

 

 

 

 

... je rekla suha južna muhi. x:Dx x:px

Suha juzina se je zredila 18kg x:o)x x:Dx , 8 sem zgubila cez noc xDDx , tehle 10 bi pa kar obdrzala, je kar fajn imet prvic v zivljenju roke in noge namesto zobotrebcev in prakticno sem na moji normalni tezi tudi prvic v zivljenju. Bi pa malo feng shuia naredila s temi kilcami x:Dx x;)x . Vidis Marsa, se ena opcija, poleg strudl diete za zredit se, nosecnost x;)x .

 

Aeval, upam, da se zadeva kmlau popolnoma poceli.

 

Zalaya v cilni ravnini s solo :palec: , upam, da se ti zelezo tudi kmalu popravi.

 

Navihano nedeljsko popoldne vam zelim, pri nas se nedelja sele prebuja x8Dx

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Svašta :vragec: :xx!:

To glede avta, gum ...

Določen folk je očitno res pretegnjen :xx!:

 

... samo še vedno me presenti, kok je človeška neumnost neizmerna :xx!:

 

 

 

....................

Full lepo sončke je zunaj ... saj ni treba, da smo slabe volje, zagrenjeni, namrgodeni ko stara kumara ... x:o)x

 

 

 

 

 

... se celi, se, hvala! :flowers:

... Say what you mean

And mean what you say ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ojla,

 

vse ok zaenkrat. bila sem na prazniku terana in pršuta, predvsem zaradi nastopov, pač vsak se enkrat sooči s svojo pravo naravo in sprejme vse kar je povezano s tem. se nama je nalimal en tip, pa je dve uri govoril o svojih ljubezenskih podvigih...nato se je spokal in sem lahko uživala sto na uro. od hugota do ferari polke podprte s teranom.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_blush.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Od 9.8. sem dedi naši Liviji.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_approve.gif

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/srcoci.jpg

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/heartpump.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

čestitke, butl http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_cool.gif

in srečno Liviji, ji želim v življenju vse najlepše http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

Hvala Cashy

 

Ji bom dons povedal, ko jo bom prvič videl /včeraj zvečer sem šele prišel z morja/

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

butl, super novicahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gifhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif, čestitkehttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif, želim ti čim več užitkov z Livijohttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čestitke Butl xsrcx xsrcx Uživajte x:Xx

 

jaz trenutno lahko rečem samo to, da je super fajn in najbolj luštno in oh in sploh :2src: :)

 

 

Sploh to, da sva doma, da smo vsi trije skupaj, čeprav je stanovanje še malo v kosih in vsak dan sproti sestavljamo in delamo .. ampak je fajn, bit družina, zjutraj malo podaljšat spanje, ker I. umije, previje in nahrani tamalo, čez dan ona itak pridno spi in se zbudi samo za hranjenje, jaz pa res ne počivam kaj preveč, ker .. sestavljava omare, pereva cunje, prenašava stvari nazaj iz kleti, ... potem pa še črpanje mleka, ukvarjanje z bejbiko, to, ono, tretje .. in zvečer padem v posteljo :) ponoči se zbudim za pol urce, to je pa to ... :palec:

30ka je šla mimo, da sploh nisem opazila, ampak smo vsaj en dan prej imeli družinsko kosilo, da je punca spoznala svoje prababice in pradedke x8Dx

 

Sem pa dobila robotka - sesalec za rojstni dan x:px Kjuuuut igračka, pa dejansko deluje x8Dx

 

nič, šibam ... laaaačni x:px

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana, zdej ma lajf ene druge dimenzije, a ne.http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif Hvala za čestitkehttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

 

Uživajte tud vi

 

Čestitke Butl za vašega sončka. Pa zdravje vsem, mladim no "starim" http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/love3.gif

 

 

Hvalahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butl -tudi z moje strani čestitke -in ta mladim in ta starim:))

 

končno malo topli dnevi - kar v kopalkah hodim okrog hiše (hvala bogi, da so sosedi vsega hudega vajeni), da vsaj malo barve dobim. svinjarija, kako bela sem letos -ko imela LD sem pred tv in na netu visela, da čim več o Viatorju zvedla, zdaj ko pa garaška (in to dobesedo) je pa lepo vreme.

Kar se pa mojega "poljeprivrednega" udejstvoanja tiče - še nikoli v lajfu nisem videla toliko trave na kupu, kot je letos v bučah. če bi bila suša, bi bilo tole odlično -tako...pa rahlo zardevam -sploh pred očitajočimi fotrovimi pogledi. na srečo je dovolj moder za tišino:))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

končno malo topli dnevi - kar v kopalkah hodim okrog hiše (hvala bogi, da so sosedi vsega hudega vajeni)

xDDx

 

ja res grozn prizor je moral bit. x:o)x x;)x

 

jaz sem mela na morju na vsaki strani kakega soseda tako sedečega da je direkt vame gledal. :o|o:

ful enih sosedov v glavnem... x:Dx pa en je pekel prav počasi milimeter od ograjice, čisto pri najini strani je že bil, lepo si je stolček prinesel in pol sem mela vse popoldne oči na sebi.

 

Spodaj so bli pa eni, več družin, s slovensko zastavo, se mi je butast zdel, pa o lezbijkah so tamali govoril nekaj, tko da sklepam da so naju imeli za lezbijki. x:Dx x:px

Pa še res sva se nekaj objemali. :P

Pač sva se nekaj skregali pol se pa objeli ko sva bli spet prjatli, pa je prec sklep padel. xDDx

 

Strahotno me je včeraj glava bolela, sem se zalotla da mam tako faco: :sori:

x:o)x x:Dx

Sem mal sončarice morda dobila, ker sem ful prehodila v najblazotnejšem soncu.

 

Majstra sva imeli z mat zvečer (k je bil 'stroj pokvarjen' - sem ji rekla da je ziher sam guma).

Js mam res srečo z majstri. x^x xokx

Komaj čakam da eno rundo operem. x:px

 

Zdej pa Tim uleti.

 

Prej sem pa opazla, da sem vso noč spala s škarjami. x:Dx

pa še ful sem se premetavala k mi je blo vroče. :D

pa se nč urezala. xokx

(tle sem nekaj prišla odrezat pa jih pustila na postelji, pol sem pa zaspala pa kar v temi vse zrihtala tako da sploh opazila nisem).

 

evo je že tim uletel...

 

Lep dan! xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butl -tudi z moje strani čestitke -in ta mladim in ta starim:))

 

končno malo topli dnevi - kar v kopalkah hodim okrog hiše (hvala bogi, da so sosedi vsega hudega vajeni), da vsaj malo barve dobim. svinjarija, kako bela sem letos -ko imela LD sem pred tv in na netu visela, da čim več o Viatorju zvedla, zdaj ko pa garaška (in to dobesedo) je pa lepo vreme.

Kar se pa mojega "poljeprivrednega" udejstvoanja tiče - še nikoli v lajfu nisem videla toliko trave na kupu, kot je letos v bučah. če bi bila suša, bi bilo tole odlično -tako...pa rahlo zardevam -sploh pred očitajočimi fotrovimi pogledi. na srečo je dovolj moder za tišino:))

 

 

Hvala Natalyhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_kisses.gif

 

Včeraj sva bla z ženo po ene dveh mesecih na vrtu in sem ga slikal. Je rekla žena, da ne smem nobenmu poslat slikce, pa sem ji reku, da tud če jo, ne bo noben ugotovu, da je to vrt.

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

Nat ... a slamnik si imela na glavi? :mezik:

kakšno bučno polje imaš to? ... a za domače bučno olje x:px

 

***

Marsa :palec: ... za objeme :mezik:

poznano ... sva bili enkrat s frendico isto deležni xrolleyesx pogledov in ogovarjanja ... sva potem še nalašč malo podžgali x:px

 

***

crknjena ... pol ure telovadbe ... dobre pol ure klasične masaže :vio:

zdaj moram pa stuhtat kaj bo za pozno kosilo xcivx

 

lep dan vsem! :flower:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

chef butl ... kaj pa dokazno gradivo (i)z morja! http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_353.gif

 

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

Pride /moram še slikce s fotke dol vzet/

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...