Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Tolk je blo enga strašenja s tem kometom, pol pa nič... :eek: x:Dx

Sm čakala da pade na travnik pod blok, pa očitno nisem rojena pod srečno zvezdo. x8Dx [hecam se, da ne bo kdo resno vzel]

 

 

 

***

Rana se lepo zdravi. Počutje tudi fajn. Ko si prisiljen prespat par dni v bolnici, se še bolj zaveš kako lepo je bit doma, ob ljubljeni osebi.

V ponedeljek grem na kontrolo v bolnico, po vsej verjetnosti mi bojo rano zašili, ker zdej imam odprto rano (cc. 5 cm v dolžino). Ne vem še al bom morala spet not ostat, al me bojo poslali kar domov.

 

 

Vreme je idealno za nabiranje sadežev v naravi, bo pa moralo malo počakat da se pozdravim.

 

 

---

Vilinčica, lepo da uživaš v vikendih in prijetni družbi, privoščim! xDDx

 

 

 

Prijeten vikend vsem... x;)x

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaah tale pomlad je pa res lepa xsrcx :frog: :inocent: verjetno mi zato tolko dogaja x8Dx

x8Dx

ja sej... sej tud vreme je včas skor aprilsko.

 

V glavnem, uživaj v vikendu! xokx

 

Ta pomlad/ jesen je super..topla, svetla....upam, da si naberemo dovolj serotonina

xDDx a ne? no jst mam itak rada jesen. pravzaprav so vsi letni časi kul. veter mi je šel včas mal na živce, pa sem se kar spravila z njim... no razen zadnjič na terasi, ko sem se pa prav raztogotla. x:o)x Popizdila. xyesx Ko mi je sproti vse nazaj v faco nosilo pa me clo teplo. tiste mohte plahte. :xx!:

 

Pa z vročino se nekak spravljam. sem pa dolgo obdobje živela tako, da sem imela ves dan butažo. x:Dx :switz: xredx

 

...jao meni crnogorcu...mogoče pa ne bi bilo slabo če bi rekel kakšni kolegici administratorki da malo natipka in sprinta...pa da se jaz lepo odmaram ko gospodine...dok ne počnem sa mutnim poslovima kao crnogorac d.d...Čiko Pajo mi je dal dober nasvet "E brate moj, žuri polako"...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

a veš da so črnogorci res takšni... totalno na izi (aja razen mojega fotra xDDx)...

enkrat sva s frendo od BG do ZG bežali po cestah štopajoči pred enim psihopatom (cela zgodba, štraufenpaht in triler al kaj x:o)x) no in zaštopava črnogorca! k čist na izi, pa stokrat je ustavljal, midve pa se skrivali... (un je bil res norc - z najblazotnejšim kamionom je zaprl cesto!! mah sej...)...

skratka, res skor boj za lajf, totalna stiska, beg, un pa čist na izi, ne žuri se njemu nigde.

 

ampak sej, kakšen pa češ bit kot len pa takšen, če živiš v pripeki na skalovini...

 

Rana se lepo zdravi. Počutje tudi fajn. Ko si prisiljen prespat par dni v bolnici, se še bolj zaveš kako lepo je bit doma, ob ljubljeni osebi.

xokx mega!

res... samo se pa doma tud zaveš lohk, kok da je blo čist kul k si bil v oskrbi... (npr. moja izkušnja s porodnišnico - vsi so šli že dam, jaz pa še not! tolk hotla dam, čist se mi je mešal not v bistvu, sam pol ko pa prideš dam! x:Dx jao....)

 

Upam da bo vse super v pondelk! :detelca:

 

~~~~

 

zdej sem pa pozabila kaj sem hotla napisat. x:o)x

 

v glavnem, sem poštekala zdakaj grem tolk rada na teraso... zato ker je v bistvu 13. štuk. x:o)x x:px

nekje v enih hotelih itd. pa sploh ne obstaja 13. štuk... a ni odštekan?

pa na japonskem mensezdi je ful slaba cifra 4 (1+3=13) in 9 oz. folk rojen tedaj, je bla ful štala... morda sem si tole izmislila xDDx samo se mi zdi da sem nekje enkrat prebrala. a ni bedast? glih moje cifre.

No sej pol grem lohk pa še vedno na kitajsk, k tam je pa dbest 9! x8Dx x;)x

 

~~~~~~~

 

Lepo soboto! xcivx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...ampak sej, kakšen pa češ bit kot len pa takšen, če živiš v pripeki na skalovini...

 

 

 

http://serve.mysmiley.net/happy/happy0065.gif http://serve.mysmiley.net/happy/happy0064.gif

 

Zato pa sem kača po kitajskem horoskopu... http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja očitno ni nikomur v sobo priletel un komet. xDDx

 

ampak a ni odštekano, da kaj vse vejo, spremljajo, do sekunde natančno, tu pa sploh nikomur ni jasno niti točno, kam je sploh padel (ok menda nekam v kanado)...

 

No jaz sem bla ponoč mal budna, sem gledala ven, pa razen običajnih zvezd, nlp-jev in tega, ni blo kakih štr. na nebu. x:)x

Bilo pa je malo megleno, tako da se zvezde niso tolk dobro vidle.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobro jutro! x:)x

 

Spala sem slabo, bluzila in tuhtala vse živo, med drugim tud razne neumnosti, kot je recimo to, kako se imenuje lemur. x:o)x

V glavo mi je prišel po bogve kakšni asociativni poti in se nisem pa nisem mogla spomnit kako se reče tej živalci... In mene kej tacga total ob živce spravi... če se recimo ne spomnim raznih neumnosti.. x:o)x x:Dx

No in pol sem se kar naenkrat spomnila, da je lemur. x:)x

Saj niti ne vem a je v novi zelandiji al na madagaskarju al kje.

 

Ful sem sanjala, nekaj zanimivega, s svetlomodro energijo al nekaj podobnega... samo barv se spomnim, pa mi je vse ušlo iz glave...

 

Drugač se mi pa tu precej meša ker ne morem nč delat k mam dojenčka doma. x:o)x x:px

Kaj bi dala za ščepec Aliane. xDDx

 

 

No odprem okno, se mal naslonim, pa zagledam res lep prizor...

pa ga postam tud sem za dobro jutro. xDDx

rumenibalon.jpg

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmmm Marsa eno vprašanje imam...

 

Glede prijateljev v profilu... se lahko kar sam določiš za prijatelja, še bolj me zanima kako lahko zbrišem tiste "prijatelje", ki so se za to določili pa mi niti pod razno niso všeč? :o|o: :inocent:

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

To si menda nastaviš sama.

Jaz imam kar že naštimano. x:o)x xDDx

... tko da nisem ziher, samo mislim da je tko...

skratka, greš mal pobrskat po osebni strani, pol maš najbrž to pri Nastavitvah pa poglej, mislim da bi morala bit tud opcija da jih skenslaš (valjda da mora bit xDDx).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

Zalaya ... gor v desnem kotu klikneš na soj nick ... imaš opcijo uredi frende ... tam imaš ikonco z minusem ... klikneš in odstraniš x;)x

 

v opciji moj profil imaš desno uredi svoj profil ... tam pa lahko nastaviš po želji ...tudi tako, da sama odobriš ali ne, če te kdo želi za prijatelja ... in še nekaj drugih možnosti x;)x

 

aja

 

lepo nedeljo vsem :flower:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

... na živce mi gre, k moje frende nimajo smisla za čas.

Včer sva se s frendo tolk cajta vijavajali, da pol ni blo cajta več za se dobit.

No in sem dons povabljena na kosilo in da me pobere, k mora nekam z avtom.

No pol to ponavad izpade tako, da si jaz skenslam kej druzga al pa kej, pa pol tu kot tele čakam.

No sej vmes kej poprčkam.

 

Sem bla na terasi, kolk je blo teh mini cot, sploh ni blo luštno preveč.

aja! :D

zadnjič enkrat je bil blazoten veter in so ble ene cote tud na tleh in tko in se mi kljukice niso izšle. Pol kasneje sem pa opazla, da mi manjka spodnji del enih kopalk! x:Dx

 

Kaj se je frendi zgodilo oz. mami... so isto tko visoko sušili v bloku in je enkrat odneslo matkino kombinežo in je pristala na topolu in je niso mogli dol dobit in so jo pol menda še leta gledali, kako je preperevala tam gor. x:Dx x:o)x

(in seveda tudi vsi so jo vidli :P)

 

No in zdej čakam frendo.

 

 

Aja Jeti tenx, tko bi morala jaz povedat. :8): x:Ix

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kombineža, haha, jo prav vidim kako plapola http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

 

jaz sem pa včeraj pri zajtrku razlagala o sušilcu za sadje, da je merkurju znižan, pa evo da si ga bom kupila in tako, pa vidim mojga, kako se nekaj muza in skriva za šalco, pa pravi, da nej si ga ne kupim, ker mi ga je že on kupil - ta daaaa, in še dobro da sem kaj zinla, drugač bi naenkrat imeli kar dva.

zdaj veselo sušim, za probo, sem mela ena domačajabolka. Še eno urco, potem prešaltam na banane.Piše, da se jih suši od 6 do 15 ur. bomo vidli.

 

sam da me začetni entuzijazem ne spusti.

 

drugač imao popoldne mini trgatvičico, samo tri ajmarje, ker bo tašča kuhala sok, pa je boljš, da se sproti pobira, ker lani sem ji pobrala vse, pa ni folgala, pol je pa fulgrozdja zgnilo.

 

Kosilo se kuha, otroci&psi se zunaj podijo, jaz pa mal opoškil semle.

 

tudi jaz vam želim lep onedeljo!!

 

sem prečekirala aladina, madonca, lepo vreme se nadaljuje, ujeeee!

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

...

Hehe Cookie tale moj simpatikus ni s foruma, ampak iz drugih vod ;)

 

Sicer pa se res samo spoznavava zaenkrat, skupaj počneva stvari, ki naju oba veselijo in preprosto uživava v družbi :vio:

 

P.S. ... dostikrat se spomnim na Mysti - se nič ne oglasi. Ma jemljem to kot dober znak - tolko uživa, da nima časa prit na net x;)x :palec:

ojoj, kaj se tok hitr vsi pustite sprovocirat x:o)x

lepo, da se imaš lepo, vesela zate, mi je pa hecno, ko se spomnim tvojih postov par mescov nazaj xDDx

ajoj x:px

zdej pa juhej :hepko: xsuperx

 

Mysti sem pa na astro izvohala x;)x gotov, da uživa x^x

 

********

za vikend sem bila (pravzaprav sem se bolj priplazila z zadnjimi atomi moči) na Kofcah. Sm bla tok zmatrana, da me je šele 15-urni spanec h seb spravil :wOOt: počas bom morala s tem nehat :fiju: sam sem resno mislila, naivnica, da se bo dalo še kej nabrat, kaj pa vem, gobe recimo, al pa kostanj, al pa vsaj kak malinov, jagodnjakov listje npr, pa ni blo vse skp nič :sori: okol in okol je bilo jasno/sončno, sam tm je moral bit oblačno, pa pol to ni fajn za nabirat, k je vse žmohtno, vlažno pa tak :OoO:

 

včer sva se pa z motorčijem zapeljala na kosilo na Obalo, pravzprav sva bila nad Obalo. Mmmm, ribja, gosta župa, taka, ku se zagre, zraven pa domač kruh z oljkami, pol pa še jabolčna krostata, čeprav taaaale si zasluži kritiko; ne vem zakaj morajo čist vsako reč pokvarit s frdamanim cukrenim posipom? Milsm res no, vse kar je prevladovalo je bil uni cukr :huk:

nazaj me je mal pretreslo na zadnjem zicu, sem bila ku Đejmsbond martini; shaken, not stirrrrrrrrrrrrred x:o)x

za popoldansko rekreacijo pa sem si omislila premetavanje gnilih jabk x^x

to zihr ne more vsak počet :fiju:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sva bla z ženo čez vikend v Strunjanu v Salineri. Čudovito. Lepše kt poleti. Morje ma ziher 25 stopinj. Sam, plavam pa lahko sam hrbtno. Me še čist preveč zateguje in boli če probam prsno, kravlat pa sploh še ne morem.

 

Dons po enem mesecu prvič spet v službi. Se človk navad bit doma, sam, bolš bit zdrav pa na šihtu, kt bolan pa doma.

 

Je pa zanimiv, kva dela psiha. Ko sem mu prvo kontrolo, sem hotu bit še en teden doma, ker se tud res nisem počutu fit in sem še razmišljal, kva nej naložim zdravnici. Pa ni blo treba. Sem en dan prej fasal visoko vročino in je trajal par dni. Ko sem mel drugo kontrolo, sem spet razmišljal, kva nej ji naložim, da bom še en teden doma. Se je scenarij ponovil. Pred tretjo kontrolo sem se odloču, da ne bom več izzival, čeprav bi mi seveda pasal bit še en cajt na bolniški.

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/viola-sm.jpg

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zmučena :switz:

 

Celo dopoldne pospravljala cunje... nikol konca :O:

 

Zlikala, zložila, prebrala, pobrisala po omarah in jih pospravila, pa še pošila sem vse kar je bilo zapošiti, še zokne mi je uspelo skomletirat... :huh: :blink:

 

Pol se pa čudim, da so bile omare že bolj ali manj prazne :vio: xcivx

 

Zdajle si vzamem pol ure pavze, potem pa kuhanje kosila, pa še kaj se bo našlo...

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Upam da bo vse super v pondelk! :detelca:

 

~~~~

 

Doma sem. Ni blo treba šivat. Je reku kirurg da naj se raje samo od sebe zaraste kot pa da bi reskirali s šivanjem in da se mi še enkrat zagnoji. Tko da prevezovanje s strani patronažne vsaki dan do nadaljnega, dokler se rana ne fajn zapre. :)

 

Včeraj sm bla na prvem krajšem sprehodu (po 18-ih dnevih), me je prav zeblo v stanovanju, na sončku je blo pa skoraj prevroče. Ma je pasalo ko me je grelo po telesu. :2src:

Upam da bo vreme zdržalo, bi rada imela en mini piknik v nedeljo. Je rekla xsrcx da bo vse ona pripravila, jst bom samo pomagala pri tem da pojeva spečen kostanj. xDDx

 

 

Uživajte na sončku... :flowerface:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dbest. :palec:

 

ma res maš fajn tole, to je pa res super prebirat, taka lepa ljubezen in to. xsrcx :palec:

a veš kolk že samo to pripomore k ozdravitvi...

Skratka, res super. x8Dx

 

 

Butl, dbest da sta bla v Strunjanu! a ne, kolk je lepa jesen na morju!

a tko je še topla vodA?

(šit da te boli ko plavaš, upam da boš čimprej čist brez vsakršihn bolečin! xcrossfingx)

 

...........

 

jaz sem pa dost aut, ampak nč me ne boli al pa kej (no malo glava)... čist taka izpraznjena....

mat tud pravi da je taka čudna.

nisem nč gledala planetov pa tega, ampak mora bit kej. x:o)x x;)x

 

drugače je pa lepo zunaj, se bom kej ven spravila, se mi mal meša na teh parih centimih pa rabim mal zraka pa odprtega...

aja nekaj cveti al nosi po zraku, kaka ambrozija al pa kej, ker mam čist zabuhle oči in vse me srbi okol nosu in oči, kar solzijo se mi.

Včeraj sem si dala clo očala gor (k jih skoraj nikoli ne nosim) in sem prišla v kuhno, pa je rekla mat, aja, maš očala? x:o)x kao ne ve al kaj, ne štekam.. no najbrž jo je sam presenetilo, k jih očitno še nikol nisem imela. kar pozabim.

pa mal *trmarim* tud morda podzavestno, kao sej jih ne rabim. Pol se pa butam. x:o)x

 

ful sem lačna.

 

 

Lep dan! x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za v dnevnik: 25. septembra plavala v morju xcivx

in to ne sam tist, hop not in ven, ene 20 minut sem plavala gor in dol .. pa pol še enkrat .. pa še bi, sam se je mačka naša odločila, da bo jedla in da bo doooolgo jedla in je bilo pol že prehladno.

 

Smo bili cel vikend na morju, ker smo končno dobili osebno izkaznico za dete in se je blo treba it prababici pokazat .. noro lepo vreme, aaaa, čist hudo sem uživala :2src: tamala je pa samo prstke na nogah namočila v vodo in vreščala zraven, tko da nismo več forsirali .. je pač razlika med njeno banjico in temle .. saj bo drugo leto ravno pravi čas :)

 

smo se pa sprehajali med borovci dva dni skupaj, me kar malo noge bolijo danes ..

 

zdajle sva pa ravno iz mesta, bole na kavici s frendico in na pici s ta drugo, pa razmišljam a se mi da še enkrat hodit, ker bi morala it nekaj v Maxija iskat, sam me je pica mal utrudla in bi šla spat za kako urco .. če se bo seveda miss strinjala, ker zdaj že ful manj spi in jo je treba mal zabavat ..

 

nič, uživajte, pejte na sonce, dokler je še xsrcx jaz sem tako hvaležna za takole jesen .. sem skoz travmirala, da bo že skor sneg, ko bom rodila in da bom v flatu zaprta, zdaj pa že 2 ,eseca šibava okol po sončku, zakon :)

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ale http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

In res je, kt prav Marsa, ko si v stiski, je prisotnost nekoga, ki te čuti in ljubi, neprecenljiva in dejansko zdravilna.

 

Sej ne, da človk ne bi mogu sam, ampak je res lažje, če maš koga, da z njim deliš.

 

Ni iz trte izvit rek, da če maš kerga, s katerim lahko deliš, se lepo podvoji, hudo pa razpolovi.

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dbest. :palec:

 

ma res maš fajn tole, to je pa res super prebirat, taka lepa ljubezen in to. xsrcx :palec:

a veš kolk že samo to pripomore k ozdravitvi...

Skratka, res super. x8Dx

Ale http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

In res je, kt prav Marsa, ko si v stiski, je prisotnost nekoga, ki te čuti in ljubi, neprecenljiva in dejansko zdravilna.

 

Sej ne, da človk ne bi mogu sam, ampak je res lažje, če maš koga, da z njim deliš.

 

Ni iz trte izvit rek, da če maš kerga, s katerim lahko deliš, se lepo podvoji, hudo pa razpolovi.

 

xsrcx

xDDx xsrcx

Res so neprecenljivi občutki. Prijateljstvo je lepo, Ljubezen pa nekaj še lepšega. Ko imaš v eni osebi vse kar si želiš. xsrcx

 

za v dnevnik: 25. septembra plavala v morju xcivx

in to ne sam tist, hop not in ven, ene 20 minut sem plavala gor in dol .. pa pol še enkrat ..

:palec:

 

Ful vas je blo na morju ta vikend. Ma ja, sej nič čudnega, je za izkoristit to prekrasno vreme. Toplo sončke, toplo morje... Sej zvečer se shladi, je čisto taprava septembrska jesen, čez dan so pa prav prijetne temperature.

Se spomnim, da ko sem bila na operaciji v Valdoltri, smo bli desetega novembra še v kratkih rokavih, je blo 20°C. :2src: Edino morje je pa blo že bolj mrzlo. :)

 

 

 

***

Nekaj me je povezava zezala par dni, pa nisem mogla ugotovit kaj je narobe. Sm antivirusni spuščala skozi, čistila plac na PC-ju, kljub temu da ga imam še ful prostega, pa ni nič pomagalo...

Danes pa sem odinštalirala Adobe Reader 9 in na novo inštalirala Adobe Reader X, in zdaj spet dela normalno. :)

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes so pa imeli moji možgančki full dela...doma lepo zabušaval in igral igrice...Nakar se tam okol poldneva spomnim, da moram poklicat nadrejenega, da popričam o planu dela za naslednji mesec...In potem me enkrat popoldne pokliče, da mi sploh ni treba hodit na šiht...Bom koristil kao cel dopust + fond ur...tralala...zdaj moram napisat samo še odpoved, da mi ne bojo na firmi preveč težil- 1. mesečni odpovedni rok in te scene...Skratka pisanje odpovedi again...opet moram malo da učim slovenački i slovnicu...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/schwitz.gif...Jel meki č usred ili nije...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Še tri celodnevne in ena nočna potem pa privat poslovi oz. bolje rečeno mučke...Počasi se bom moral psihično pripravit za obiskovanje birokratkov od prijavljanja firme do urejanja vseh papirčkov...samo ne vem še točno kako bom vse to zmutio in na katere paragrafe se bom glih skliceval...lepo počasi...zato pa so kolegi oz. kao bodoči poslovni partnerji...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

No ja, če pravite da je morje še toplo potem pa za konec tedna še mal zabušavanja po obali, strokovno se reče delovna relaksacija po obali, potem pa polako dalje u planine...Saj poznate komad...

 

HAJDEMO U PLANINE LYRICS DUGME BIJELO

By the way...a se komu sanja kje se da dobit kakšno dobro terapevtske mizo (masažna)...http://serve.mysmiley.net/confused/confused0033.gif...nekaj v takem stilu kot je kao tista miza pri doktorju...cena tam do okol jurčka...tiste tapoceni niso glih kaj preveč praktične, so bolj za domačo uporabo...

 

Bojim se samo da ne bom postal prevelik sportaš- tekač od vsega tistega laufanja od uradov, iskanja poslovnega prostora, šetanja po tujini....tralala...ne smem kvarit crnogorskega povprečja...sigurno ste že slišal za štos...

 

Crnogorac se šeta s polžom na špagici...

Pa mu kolega pravi "Joj, kako lepega polža imaš"...

Crnogorac pa mu odvrne "Saj sem imel še lepšega pa mi je pobegnil"...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

 

Jutri je črna luna...pa baje da je bil nek potres včeraj ali en dan prej...zato pa sem toliko "prfuknjen" da mečem malo čudne ven...skratka lunina posla...http://serve.mysmiley.net/characters/character0066.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

By the way...a se komu sanja kje se da dobit kakšno dobro terapevtske mizo (masažna)...http://serve.mysmiley.net/confused/confused0033.gif...nekaj v takem stilu kot je kao tista miza pri doktorju...cena tam do okol jurčka...tiste tapoceni niso glih kaj preveč praktične, so bolj za domačo uporabo...

Zadnjič sem vidu eno v Sparu na Viču... sicer "tapoceni", ampak se mi je zdela kr praktična (všeč mi je blo, da je mela ob strani tud nastavke za roke).

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahhh kakšen mir... (razen običajnega mestnega zujenja)...

zakaj je vse nagnječeno v tistih deset sekund k mam končno zase?? :o|o:

(in še tedaj moram vseen nekaj bit na broju in čakat, obenem pa sem se na dva konca zmenila...)

 

 

*drugač pa lunina in še katera posla, Brezo. x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem preletela na brzino vaše zapise. Malo me faušija daje - sploh za morje - ampak jebat ga...jaz se s poljeprivredo ukvarjam -in drugimi rečmi.

V soboto imela očitno tekmovanje, kdo je lahko bolj podli od podlega in žal -moram priznati, sem nesporna zmagovalka. S kakšno lahkoto -čeprav med solzami -sem podlosti izrekla...madona, me vse boli od vsega tega.

In zato se raje zdaj niti več ne pogovarjam.

S poljeprivrednimi aktivnostmi počasi zaključijem -orehi so še...In počasi ne bo več izgovorov za nadaljevanje mozačnih dejavnosti. Keramika našla pot iz Lj:))))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

full vas je lepo brathttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

 

Ale' upam, da boš čim prej okrevalahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gifhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gifhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

 

Aliana, super, da si izkoristla lep vikend, pa da si lahko plavala u morjuhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

 

jutr gre pa naj kolegica spet u bolnco, k ji spet niso zrihtal tko k bi blo treba...sicer me pa zanima če mogoče pozna kdo kakšnega privat kirurga, k pa ni iz kliničnega, da bi kolegici podal drugo mnenje...ker jo je full strah, da ji bojo še bolj zašuštral kokr so ji...tko da mogoče kdo pozna koga, bom zelo hvaležna za info....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...