Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Ima kdo informacijo kam lahko oddam še uporabne tablete (za želodec v tem primeru), ki jih ne potrebujem več?

 

 

Mogoče rabi una ambulanta za folk brez socialnega zavarovanja? Al pa kakšna druga ustanova, mogoče kdo ki se ukvarja z brezdomci al pa kaj podobnega? K mi je škoda da meni stojijo doma, ko jih mogoče kdo nujno rabi pa si jih ne more privoščit...

 

 

:flowerface:

  • Lajkam 1
  • Buuuu 1
http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hmm... zakaj sm pa minus skasirala? :inocent: Zato k me skrbi za folk? :o|o:

mogoče se je kdo zmotil al pa kej.

pa pol ni spešl pisal... saj se vse izenači. al kaj. ...

zakaj na slabo pomislit?

oz. če opaziš pri kom drugem da ima minus brezvezen (ki se tebi recimo zdi), mu daš pa plus... čeprav ga morda ne bi glih nadnujno dala sicer. x:)x

(vi k morte škrtarit s plusi pa minusi x:px jaz jih lohk štepam. se prav lohk dam 67 minusov če čem. x;)x)

 

...

 

+ Lili Mai

 

Na bankomatu zamenjaj pin kodo, šele potem ti bo delalo v trgovinah. So me v banki opozoril, ker sem imela podobno nezgodo z izgubljeno pošto. Oz, sem še vedno prepričana, da mi pina niso poslal. x:o)x In sem kupila nov pin.

aha tenx, uporaben podatek, saj sem še pomislila, sam se nisem upala niti pipnit, ko je že delalo vsaj tam. xDDx

pa še dobra koda je bla... no saj je vsaka... x:o)x vsaka ima nek svoj smisel...

(sem precej *cifrasta* oseba, čeprav ne zgledam x:o)x :8):)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Jeti

Ima kdo informacijo kam lahko oddam še uporabne tablete (za želodec v tem primeru), ki jih ne potrebujem več?

 

 

Mogoče rabi una ambulanta za folk brez socialnega zavarovanja? Al pa kakšna druga ustanova, mogoče kdo ki se ukvarja z brezdomci al pa kaj podobnega? K mi je škoda da meni stojijo doma, ko jih mogoče kdo nujno rabi pa si jih ne more privoščit...

 

 

:flowerface:

 

Kam z zdravili ... odpadnimi ... in še uporabnimi

 

***

 

dobro jutro, dober dan :flower:

 

tale mlaj mi je pa dal po riti x:o)x... sem bila kot vešča, ki se zaletava v svetilko ... zraven pa še prehlad al' kaj http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif ... bolele mišic rok in nog ko' 100 :vragec: ... sem se pa ob nekaterih objavah na forumu t'ko http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_101.gif... je pomagalo ... hvala :flowers:

 

lep jesenski dan vsem!

 

http://www.smilies.4-user.de/include/Girls/smilie_girl_008.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jeti x:Dx

 

Sem se tudi jaz nasmejala ob prebiranju zgod in nezgod in ostalih dogodivščin tako duhovito opisanih xDDx x;)x

 

o mlaju in njegovem vplivu pa ne bi zgubljala besed :vragec:

 

Napooooooooooorno.... x:Ox

 

Kolikor ne jaz.... :fiju: so pa še drugi pripomogli :devil: V glavnem pestro... ;)

 

Pa saj je že boljše. Tale prečudovita jesen je res pravi balzam za vse takšne in drugačne težave :inlove:

 

Uživajte pa kjerkoli ste in karkoli počnete B)

... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ima kdo informacijo kam lahko oddam še uporabne tablete (za želodec v tem primeru), ki jih ne potrebujem več?

 

 

Mogoče rabi una ambulanta za folk brez socialnega zavarovanja? Al pa kakšna druga ustanova, mogoče kdo ki se ukvarja z brezdomci al pa kaj podobnega? K mi je škoda da meni stojijo doma, ko jih mogoče kdo nujno rabi pa si jih ne more privoščit...

 

 

:flowerface:

V Ambulanti s posvetovalnico za osebe brez zdravstvenega zavarovanja Pro Bono so vedno dobrodošla zdravila, ki jim ŠE NI POTEKEL ROK UPORABNOSTI. Zbirajo tudi posteljnino in oblačila za odrasle.

Še uporabna zdravila, ki jih ne potrebujete več, lahko prinesete na sedež ambulante na Mislejevo 3, Ljubljana, za dodatne informacije pa pokličite na (01) 437 20 10.

vir: Klik

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ooooo punce!! Zlate ste!!! xDDx

 

Me je tisti minus že malo zasekiral da nisem kej zabluzila. Sploh k imamo tko močne farmacevtske družbe v Sloveniji (Lek, Krka, Pliva). Pa sm mislila da pa mogoče NI v interesu da se da še uporabna zdravila naprej nekomu ki si jih težko privošči, ali pa si jih sploh ne more. :)

 

 

 

V Ambulanti s posvetovalnico za osebe brez zdravstvenega zavarovanja Pro Bono so vedno dobrodošla zdravila, ki jim ŠE NI POTEKEL ROK UPORABNOSTI. Zbirajo tudi posteljnino in oblačila za odrasle.

Še uporabna zdravila, ki jih ne potrebujete več, lahko prinesete na sedež ambulante na Mislejevo 3, Ljubljana, za dodatne informacije pa pokličite na (01) 437 20 10.

vir: Klik

To mi je všeč. HVALA! xsrcx

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jp, carice ste, punce! x^x

 

In fantje tud, se ve! x8Dx

 

x;)x

 

Mislm!

kakšne sanje sem imela pa dons! x:o)x

prav mučne v bistvu in tko žive... čist sem bla zbegana v sanjah.

Da smo bli en folk na enih placih, kot v eni velki bajti, pol sem se pa jaz poslavljala al kaj, skratka, je bla skoz v kotu na enem modrocu Aliana z dojenčico pa en folk okol... tko kot pač na kakšnem partiju al pa kej. No in sem vsake tolk pogledala k Aliani, češ da moram jo še pozdravt pa tamalo pogledat pa to, no in pridem tja.... x:Dx Je pa kot dojenčica kar ena v bistvu gospa bila, kot da bi bla Alianina mama al pa pač vsaj tolk stara kot Aliana. x:o)x xnckrivx In čist čudna, nč aliani podobna... taka bolj močna, skratka, nikamor ni pasala in lohk bi bla alianina mat, je pa kao to bla alianina dojenčica. in mi da roko in se predstavi, jaz pa tuhtam pri sebi, kaj je zdaj to, iz vljudnosti pa nisem hotla rečt: pa kaj je zdej to, a se norca delate? kakšna dojenčica!!!??? x:Dx x:o)x

Svašta!

(po mojem je blo povezano s tistimi trapastimi temami o starih starših)

 

...

 

sem jezna nase, dons odločena, da sam word opdrem in nč druzga, pol pa tle ob kavici... x:o)x :8):

 

Lep dan! xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx še dobr, da so ble samo sanje xDDx

te pa bipnem naslednjič, ko bom tam okol mesta hodila, da si lahk živjo rečemo v živo.

 

Včeraj sem se ubijala po Maxiju, zgornja nadstropja obnavljajo, jaz sem morala pa po nekaj v pasažo .. z vozičkom .. lalala, no way :vragec: oz. vsaj jaz nisem našla. Maš stopnice tam od Drame al pa na drugi strani, sam imajo do polovice stopnic dovolj široko klančino, da greš lahk z (invalidskim) vozičkom dol, pol se pa na polovici stopnic stvar zoža na širino za kolo dol pripeljat x:o)x Itak zadnje čase ugotavljam kako neprijazna je LJ do invalidov in mamic z vozički ..

tko da na srečo sem tamalo itak imela v slingu in sem voziček lepo boink - boink - boink po stopnicah dol odvlekla, folk je pa mal gledal in se zgražal kaj to počnem z dojenčkom (ker ful nihče ne opazi, da jo mam v slingu, sploh če mam še voziček zraven) .. pa en sam (precej) starejši gospod se je javil, če mi pomaga tole dol odnest x:o)x

pol za gor je bilo pa sploh zabavno .. v rikverc vlečem voz po stopnicah gor .. itak je svinjsko težek tkole .. in sedi na vrhu teh stopnic en klošar .. pa me gleda x:o)x sem si mislila, evo, 10€ ti dam, če vstaneš in mi pomagaš .. pa ni .. je kar sedel in gledal .. pridem do gor, se mu nasmehnem in rečem neki v stilu, kok je tole zoprno vlačit gor .. pa on: ja, pa res .. a mate mogoče kak evro? x:o)x

 

Potem sva šle pa na bus in za Bežigrad na Tisin prvi randi in smo 3 ure presedeli na sončku .. tamala itak vse prespala, njen randi pa cel čas nekaj jokcal in se trudil zbudit njeno pozornost x:px pol naju je I. pobral in smo šli še na eno otvoritev, tko da prišli šele ob 10h domov ...

 

Zdaj pa čakam, da poje in greva v službo, dokler je moja mami še tam, da jo mal na sprehod pelje ...

 

 

 

...

 

sem jezna nase, dons odločena, da sam word opdrem in nč druzga, pol pa tle ob kavici... x:o)x :8):

 

Lep dan! xcivx

 

 

x:o)x zbenaj se, ti iz izkušenj povem, da ne gre drugač x;)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe! x:Dx :palec:

 

ja, tud jaz sem to ugotavljala, sem mislila da je zdaj kaj boljše (k ne gledam več s temi očmi x:)x).

 

Haha, klošar! :P (se ne pusti motit, mene tud vedno žicajo tam pa pripombe dajejo)

 

a tamal je bil pa bl pusi? x:px

 

... hecno je več jih animirat... recimo imaš katerega na obisku, ki se z njim ne ukvarjajo, mu ne berejo itd. in ga to sploh ne zanima, on bi sam divjal.

No in sem brala tamalmu in prijateljički, tim ves navdušen (sva zelo rada brala, jaz sem včas še bolj uživala kot on x:px x;)x xcivx), una je pa plezala, ščipala, žgečkala, nagajala, sploh je ni zanimal. tko da sta pol divjala. xDDx

enkrat sem pa enga levčka pazila (prvič), ki ima - pazi to! - vse v levu! vse glavne pa še merkur. in je 4 ure, kolikor sem ga pazla, sedel na koncu hodnika in se drl. :D

Čist NIČ ni palilo.. ampak NIČ. ne morš verjet. pa se v bistvu kar znam zment s tamalimi (hecno v bistvu, ker 'nisem tip za' xDDx).

 

...

 

kok je hecno kolk dela ufur pa um pa vse... gledam neke fotke korenčkov in dobesedno ZADIŠI od zunaj kao po korenju. xokx tak lep svež vonj, kot kadar prideš na trgu k stojnicam s korenjem. x:)x

 

Dons je konjunkcija lune in saturna. :o|o:

Ni glih za od navdušenja do stropa skakat aspekt.

 

ampak sej bo. xupx x:o)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

+ Lili Mai

 

Na bankomatu zamenjaj pin kodo, šele potem ti bo delalo v trgovinah. So me v banki opozoril, ker sem imela podobno nezgodo z izgubljeno pošto. Oz, sem še vedno prepričana, da mi pina niso poslal. x:o)x In sem kupila nov pin.

je delalo. x8Dx

sem zamenjala kodo in pol šla nalašč še v trgovino in vsa živčna čakala, pa je šlo skoz. xokx

 

nad tenx za tale nasvet! :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest razlika
:palec: me veseli! Je pa vseeno čuden postopek.... me zanima, če bi zdaj zamenjala na staro kodo, a bi pol še delalo? Sklepam da bi. Moram probat. Če se mi bo dalo.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a veš da sem na staro kodo zamenjala? x:o)x

ziher je ziher al kaj.

(pa se nikol ne ufuravam v staro cifro, celo če je nad dorba... xyesx rečem pač, super, zdej je pa taka cifra. xDDx in ta je bla res dobra, ne morš verjet... čist lahka. x:o)x no sej tko kot vsaka. x;)x...)

in sem rekla no pa dejmo za štos in dala staro cifro in je vse smooth šlo skoz. xokx

in mam zdej lepo po dvojnih kodah novih spet staro. haha. x:o)x

in dela. x8Dx

 

res dbest nasvet, sem ful dobre.

sej ne da je taka štala, sej se vse uredi, samo... kaj pa vem, tko se mi zdi vse boljše *sestavljeno*, če nekako štimčkajo te usputne zadeve.

 

ne pa da: 'ne dela'! xrolleyesx

in milijardo možnosti zakaj ne, na katere ne morš pač na vse pomislit.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dobr jutr! x:)x

 

Dons sem pa dobr spala, nekaj simpatičnega sanjala, sam se ne spomnim kaj točno, sam vem da je bil en mucek luštkan xDDx in sredi noči sem se prebudila in bila malo budna, odprla okno na stežaj in je blo tko lepo nebo! Sami Jupitri pa Mikro vozovi xDDx.

Dons sem pa že cela akcija tule, tud telovadla po propisima itd., prejle (šele! x:o)x) mi je pa poštar majico (LN) prinesel in mi je kot ulita! x8Dx Prav fajn je.

Morda bi imela mal bolj odprto (dekolte), samo je fajn kroj.

Mogoče se clo pofotkam v njej. x;)x

 

Zdej pa akcija, dons sem si zadala celodnevno škljocanje. xyesx

 

lep dan! xrainbowx :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja Marsa dj se pofotki u LF majčki, da bomo lohk lajkalhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gifhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_wink.gif

 

mah js pa bl slabo spim, pomoje zato k je naj kolegica u bolnci, pa čutm, da neki ni ureduhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/sorry.gif, nimam kj tak tip človeka sm, da mi ni useen za une k jih mam rada....

 

lep dan http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/flowerface.gifhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/flowerface.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nekaj se dogaja zunaj, je vse dopoldne že cel štraufenpaht...

blazno naglas nekaj telovadijo oz. so prej, zdaj pa se nadaljuje, kot nek event...

samo ne razberem odkod prihaja zvok, k tko čudno potuje pa ne morš bit ziher pa še vse se odbija (sem mislila da je na letnem telovadišču).

samo me začuda ne moti.

Sem bla zelo učinkovita, spravla pod streho en sklop (no zdej jih imam še 5) in mi je ful šibal. x8Dx

(luna v sco men praviloma sede za delo ipd. itd.)

 

Pa peso kuham pa kosmiče sem nama z mat pripravla za zjutraj (no jaz jih še nisem, sem sam kefir, k mi ful paše).

 

zdej mam pa mal pavze pol pa spet škljocanje. x:)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kaj pa škljocaš to? :inocent: Kako novo knjigo? x:px

 

 

**

Meni se pa nič ne da danes. Itak ne smem kaj preveč muvat, me že vse boli od počivanja. Sej skuham, pomijem posodo, tudi malo potelovadim, samo dnevi so kr predolgi ko je xsrcx v službi. Sprehodi me (pre)hitro utrudijo, nism še taprava. Samo ležat pa tudi ne morem nonstop. Sej bi lahko brala, gledala Tv, samo me začne kr vse bolet od ležanja.

 

 

Kadar sva skupaj ure kar letijo, če ne se pa vlečejo ku megla............

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravzaprav je skoraj res.

vendar ne bo v knjižni obliki. x;)x

 

mater sem se naškljocala! xracx :switz:

in me neskončno neznosno boli - vrat! :eek:

očitno mam eno tako zategnjeno držo, ki se je ne zavedam al kaj..

mislm prav grdo me boli, sem 17x vstala, delala razne vaje, clo na podboj sem se skoraj obesla, da se raztegnem.. še skleco sem naredila (tako bolj bogo sicer x:px)... :o|o:

In sem sam 1/2 od zastavljenega napisala, pa sem ves dan škljocala..

ampak ok, sej 1/2 je kar velik, pač 3 sklop(k)e. In enga sem že začela, pol so se mi pa kar že besede začele mešat v glavi, pa še telefon me je nekajkrat zmotil, da sem izgubila nit.

Sem mislila da bom šla mal še na zrak kej, je pa že -ck!- sedem.

še s frendo sem se nekaj zmenila, pa se mi nikamor ne da... pa še vsa taka z neumitimi lasmi, ker mi je blo škoda zapravit trenutek in sem kar škljocala.

 

Ja verjamem da ti je dolgčas če si mela skoz pozornost.

sej se boš navadla na tempo pa vse več boš lohk tud ti pedenala. :palec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kolk je fajn, k lahko kontra pozo narediš, če se kej zaskočiš al pa kej.

ampak me še vedno boli, kar vse trdo mam v vratu. :o|o:

najbrž ker je previsoko miza pa moram tko čudn roke držat pa tko.

drugač so mi pa še najbl sklece pomagale pa kobra.

 

tu imam *bulo* že xx let, ko smo se prevrnili 50 metrov za mejo, ko smo se vračali s koncerta Motorheadov. In so vsi name prileteli, men je pa sam rsk naredil v vratu, da sem mislila da se mi je tilnik zlomil in sem mela leta bolečine. No pol me je kiro mal proihtal pred enimi 15 leti al kolk, samo bi mogoče rabla še eno dozo...

 

hecno, da če me kej mišice bolijo al pa kej ponoči, si vedno predstavljam, da visim z droga prepognjena v kolenih.

to sem si ful želela, da bi imela nekaj gor na stropu al na podboju, da bi lohk dol visela, da se raztegnem. al pa ripstol.

res ogromnokrat si predstavljam da dol visim tko in se prav ufuram, da je res, pol se pa hecam pri sebi, da v mislih telovadim in da je to črnogorska telovadba. xDDx

 

...

 

Lep preostanek večera! :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pravzaprav je skoraj res.

vendar ne bo v knjižni obliki. x;)x

 

SUPER! :palec: (verjamem da bo zanimivo, tudi če ne poznam [še] vsebine)... x;)x

 

Ja verjamem da ti je dolgčas če si mela skoz pozornost.

sej se boš navadla na tempo pa vse več boš lohk tud ti pedenala. :palec:

 

Ma sej nimam skoz pozornosti, sm vajena bit sama. Le da mora xsrcx zdaj delat cel dan ker je sodelavka zbolela, pa je dan potem zeeeloooo dolg... Na srečo jo pridejo tolko zamenjat, da lahko pride domov na kosilo (k dela čisto blizu doma). Včasih pa dela tudi cel dan, brez pavze, brez se usest minutko, brez malice.... :sori: Jst bi morala delat albume, pa še ne smem, bom morala počakat še kak mesec. Pol bo pa gas!! xDDx Pred novim letom je vedno gužva...

 

 

 

Čakam da se še malček segreje, pa grem potem na sprehod. Sva se zmenili s patronažno za uro, da lahko grem malo na zrak.

Sicer sm pa že ful bolj mobilna, nič več se ne vlečem počasi iz postelje (in v njo), kr poskočim x:px ... moram samo pazit da ne napenjam trebušne mišice, pa da ne napravim kak tak gib k me kr zaboli...

 

 

 

Danes bom spet malo prelistala knjigo "Moč zdravilnih rok" od Brennanove, se mi zdi da rabim par informacij... glede razgibavanja pa sem obdržala gibe od samoobrambe (me je en treniral ko sem bla mlajša), pa upam čutit vsako mišičko, vsako koščico, tko da se lahko sama malo zmasiram pa raztegnem kjer je treba... pa svečke si prižigam za pomiritev... samo vseeno so dnevi še vedno predolgi, sm vajena več se muvat... xDDx

 

 

 

Aja, kadar xsrcx boli križ, greva do kakšnega drevesa da se parkrat obesi na veje, pa jo potem neha bolet... x:)x

 

 

 

Uživajte na sončku, naslednji teden neki sneg napovedujejo... :flowerface:

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

saj, bolezen oz. takšna težava ti v bistvu da priložnost, da se mal ukvarjaš s sabo oz. itak si prisiljen. x;)x

 

ja, fajn je bit elastičen in sploh zdrav.

 

jaaaa, kadarkol sem šla v mostec (ko sem še hodila), sem morala prav pazit da mam kratke hlače (in ne minice ali oblekce) poleti, ker sem se morala vsakič zavihtet na kroge (tko da sem v bistvu stojo naredila).

prav morala. kot ko se morš raztegnit.

in včas ko me kej boli in najdem pozo, se kar *razlezem*. mi je nad udobno in super.

tko da sej če se mal poslušaš...

 

....

 

jaz pa čist povožena dons. ponoči mela grozne sanje, ki se jih sploh ne spomnim, ampak so ble grozne... kot v enem tunelu pa da je blo nekaj na stropu in je blo čist ozko... grozno... sam prebliske mam, ne morem si dobit v spomin.

Pol se zbudila čist aut, jokala! x:o)x in mam čist zabuhle oči... tle se trudim škljocat pa mi gre počasi, se mi zdi da skoz isto pišem...

zmenjena na stotih koncih, jaz pa še v pižami! x:o)x

čist najbl aut. :o|o:

 

sem pa telovadla pa vse te limone pa to pa čaj, ampak nč učinka preveč.

razen da me vrat mal manj boli.

 

sej se zbrcam pod tuš pa vse to pa bom kot cvetka. xrosex x:o)x

 

Lep petek! :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naša tamala se tudi že dva dni matra :sori: zaspi za 10 min in jo zbudijo krči in spet od začetka .. smo bili pri pediatru danes, čist super raste in se redi, za krče je pa razložil celo teorijo, da se pač organi prilagajajo in da tko je .. da najbolj pomaga crkljanje :) pa šla sem po kapljice proti krčem v lekarno, sam mi je čist groza, to je sam cukr, no :o|o: tolk težijo kako ne cukra dajat otrokom, potem je pa vsako zdravilo na bazi saharoze xrolleyesx zdaj mi leži čez kolena in na youtubu imam posnetek sesalca prižgan (očitno res deluje, čeprav mene mal ob živce spravlja) in nekaj na pol spi :)

 

mogoče nam uspe še ta vikend skočit na morje, bo menda še super vreme ...

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sem se morala vsakič zavihtet na kroge (tko da sem v bistvu stojo naredila).

prav morala.

 

 

 

jaz sem pa zadnjič našla en drog, pa sem se morala zavrtet (ko narediš preval na drogu ali kako se temu reče) - okoli droga pač. To smo delal ko smo bli majhni. upreš se na roke in hopla, okoli droga.

No in jaz tako zadnjičl naredim, hopla, okoli, nakar se mi je zdelo, da so se mi možgani v glavi pomešali (kot perilo v pralnem stroju) - sem rabla par minut, da se mi je nehalo vrtet>!!!!

 

mislim katastrofa!

a zdej še prevalov na drogu ne bom mogla delat??!!

 

sem bila najprej malo zmedena, potem prestrašena, potem pa žalostna.

 

zdej jih pa kar ne upam več, čeprav me zamika (podobno kot gumbi). x:px

 

drugač pa sem tudi jaz nkaj polomljena, kar me sploh ne čudi, ker pri nas imamo navado, da se tamali ponoči usnika v spalnico, med naju in potem spimo, če bi nas kdo gledal iz ptičje perspektive, kot H.

Midva se loviva za postljno stranico, tamali pa počez. včasih je zbrcan mož, včasih jaz dobim kako ščljivo od malih nogic.

Bemu!

pa je pojstla ogromna. ker jaz rabim PLAC za spat. Če ne morem naredit zvezde, brez da bi se z okončinami kam zadela, potem nimam dost placa.

No u glavnem ker mladiča podzavestno v spanju ne teram proč, se pač tko prilagodim, da spim na širini kakih 10 cm, kot bobi palčka ravna in rezultat je tu - boli me hrbet.

 

sem se hecala pri tamali, ko je tudi veliko k nama prihajala ponoč, madona do kdaj boš ti tu spala?! Kaj pa, ko boš tipa pripeljala domov, bo spal tudi on z nama? no, če ja, potem bo on zraven mene x:Dx (zlohota..).

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...