Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

...za takega crnogorca kot sem jaz, je vzpon iz postelje tako kot za slovenca vzpon na Triglav...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/schwitz.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

polovička lune...kaj bo šele dogajal ko bo polna...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

x:Dx x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

aja.. x:o)x x:Dx

 

prej sem 2 frenda klicala (enega zbudila x:o)x x:Ix), da sem jima lohk trobila/krakala v telefon. :P

Namreč en komad je bil na radiu (internetni k ga poslušam ponavad) in se je tko začel kot en komad k ga že ful dolg nisem slišala.. in sem se čist ufurala da hočem slišat un komad.

je pa instrumentalc. x:o)x

se nimam na kej navesit (da bi bil del texta za iskalni pojem), lohk ga sam zapojem. in sem jima pol jodlala v telefon, a brez haska. sicer sta oba prec vedla, za ker komad gre, a ne pa tud čigav je itd.

en tak jazzy latino etno world kjer je vodilno eno trobilo, sicer pa so taki ritmi še zadaj... boben z basom da je tko bolj skor plesno. morda je bend clo na kaki drugi godbi bil al jazz festivalu. morda je bil na RŠ-u kot avizo pri kaki oddaji. dost znan, sam ne pa tolk da bi kar vsi poznal.

In mi gre še vedno po glavi, dbest komad, sam nimam ideje več, kako bi ga lohk našla...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja, pa mal tle pokrakej x:px

 

mrbit ga pa kdo spozna; komad namreč x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px že krakam... xsingx

 

ah se mi trapast zdi....

celega mam v glavi, vse instrumente, pa ga ne morem najdt.

sej je bedast, sam imam neko to *lastnost*, da me znervira če se kej ne spomnim in pol tuhtam k norc. xDDx

 

saj to Cipci, imam sicer absolutni posluh, vendar ne poznam not. sam zapojem al pa zažvižgam v nulo, sam ne vem a gre za G, E al kaj.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, če gre za G, E in pol tem sledi še T in Z, pol ti morm povedat, da žal nimaš pojma :sori:

Ampak, pr Hyundai-ju bi te bli pa veseli x:px :fiju:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

no, če gre za G, E in pol tem sledi še T in Z, pol ti morm povedat, da žal nimaš pojma http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/sorry.gif

Ampak, pr Hyundai-ju bi te bli pa veseli http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/whistling.gif

 

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_big.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

sam glej, da boš un trilček prov naglasila; k drgač bo v vodo padl :C:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nč, odhajam jaz,

barvat ograjo, se nastavljat soncu

morda mi bo piš prinesel kak marsin ton, pa mogoče bom vedla, za keri komad gre, ga pol prilimam x:Dx

 

lep dan vsem,

s sončkom obsijan

ljubeznijo obdan

rožcami postlan...

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jih pokličem pa jim zajodlam. x:px

..pol se po posnem, pa daj posnetek sem gor... en bo že vedel...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

morda mi bo piš prinesel kak marsin ton

x:px

 

mislm unga sem šla zbudit... nč mu ni blo jasno po mojem, k sem kar pet začela! :P

 

Zadnjič sem timu nekaj pela in je bilo več oktav in sem mroala zlo visoko it, pa je tim se mrščil, pa sem rekla, ja sej a ni točno, pa je rekel, da če je točno, ni nujno da je tud lepo. x:Dx

 

lepo se mej! veliko užitkov pr farbanju! x:px :vragec:

 

evo sem jaz mam pa tud še čist mal fore, k Tim pač vedno tolk točno pride.

sej komaj čakam da se vidva, k me zanima kako pa kej, fax pa to.

mater, fax! :eek: x:Dx xcivx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

..pol se po posnem, pa daj posnetek sem gor... en bo že vedel...

x:Ox x:Ix

 

xsmx

 

(pa tud - kam se nej posnamem?)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:px

 

mislm unga sem šla zbudit... nč mu ni blo jasno po mojem, k sem kar pet začela! :P

 

Zadnjič sem timu nekaj pela in je bilo več oktav in sem mroala zlo visoko it, pa je tim se mrščil, pa sem rekla, ja sej a ni točno, pa je rekel, da če je točno, ni nujno da je tud lepo. x:Dx

 

lepo se mej! veliko užitkov pr farbanju! x:px :vragec:

 

evo sem jaz mam pa tud še čist mal fore, k Tim pač vedno tolk točno pride.

sej komaj čakam da se vidva, k me zanima kako pa kej, fax pa to.

mater, fax! :eek: x:Dx xcivx

sam tolk, za LJ omrežje ni treba nič 0 in 1 pritiskat, če mislte kej okol faxirat xDDx

x;)x

 

lep dan je :palec:

pa bom šla pol s Pesjanko mal na en giro, da se obe dve preluftava x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

posnela sem se! x:Ix x:o)x

 

spomnila sems e da mam na mobiju to funkcijo.

grozn se sliš. x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jst sem že sama sebi tečna s to ograjo, bi že / še kaj drugega počela v življenju kot delala ograjo. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

pa vem, da je sam še to, potem pa nič od teh večjih del več, ampak tudi to ni včasih več tolažba. zdaj že tko zgleda, da psa lahko še vedno uideta, konji pa več ne bi mogli, ampak ker konjev nimamo, psa pa, se na tej točki ne moreva ustavit.

sicer je trnutno na sporedu barvanje, pa ker je na oni strani ceste lokalčič, in ker nisem gluha, hočem-nočem slišim razne komentarje in spodbude rečmo temu na moj račun. sicer me je včeraj melo ,da bi pomočla čopič v barvo in brez, da bi ga otresla, z njim preštrihala usta enemu vaškemu prepotentnežu, ki je rekel mladi kelnarci, naj "že dvigne svojo rit in prinese še dva pira..", mislim OGABNO. http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

pa taka pridna je, seveda je takoj skočila.. ja verjetno tak moraš bit al kaj v tem poslu. xnckrivx

 

no in ker sem že s črno barvala ograjo, sem bila valjda črna tudi po neograji in potem sem si rekla, bom si pa še lase pobarvala - mislim z lasno barvo, ampak sem se spomnila, da je itak že cajt.

 

ja pol najbolš, da to končaš, pol boš lohk pa uživalahttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif

ja dobra si, da sam poslušaš komentarje/vzpodbude, js bi pomoje še kj rekla, ne bi se mogla zadržat pa bit tihhttp://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_evil.gif, tko da pomoje mu sploh neb kj tazga padl na pamet, kar je reku....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ampak ful hvala za nasvet, Samson! xDDx

Ful si se dobr spomnil. xokx

 

(ker Tim mi vedno rpedvaja kakšne komade, pa bi pol miorda vmes pozabla tega, tko da je fajn da sem se posenla. Kako bi pa potem dala na net, če bi res hotla recimo? ker un blue tooth al jka je, mi nekaj ne dela, nič se ne zgodi)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jp, Samson, se je zgodil vmes, ko te ni okol x;)x

 

Evo, Brezo, se pridružujem .. jaz tud bla ob 5h pokonc (pa ob 2h - 3h, ampak pustmo tist) .. sicer se nisem okol vozila, sem pa skuhala kompot, prebrala in odgovorila na par mailov, pospravla iz pomivalnega in sušilnega, pol sem se skor lotla še peke štrudla pa sem na srečo dojela, da je tamala zaspala v slingu in sem šla nazaj spat .. do pol 11h x:o)x

 

sem mislila it malo do Leclerca pogledat pa ugotovila, da se mi v bistvu ne da .. bo pospravljalni dan raje .. sem našla še dve veliki vreči cunk v kleti, še tole pospravim in potem je res konec .. pol je pa počas treba police zmontirat, da še knjige in praholovilce prinesemo nazaj in naložimo ...

 

Tamala bila pokonci od pol 11h do 2h, zdaj jo bom pa malo pustila spat, da lahko kaj naredim .. pol greva pa en krog z vozičkom, mal se prezračit ... uf, saj ob 5h sem pa itak že zmenjena za sprehod, bo kar to to očitno ... pa danes je prvič joga, bom očitno spustila, ker moram na tale sestanček .. bo šel danes I, pa grem jaz v petek .. smo sicer zmenjeni, da lahko pripeljeva dete s sabo, da vidmo kako se to obnese, ampak saj bo še čas ...

 

(Candle, jaz tud 0 x:px pa mi je ful smešno, ker nisem neka strašna ljubiteljica mesa, bi komot brez .. aja, btw .. kje se da videt krvno skupino? sva gledala zadnjič z I. v ta stari zdravstveni, pa nič ne piše .. jaz sem dobila listek med temi nosečniškimi pregledi, za tamalo pojma nimam, I. pa tud ne ve .. smo dobili eno knjigo o prehrani po krvnih pa me čist iz firbca zanima kaj je I, ker je ful bolj odvisen od mesa, kot jaz ... )

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mojvideo ... Youtube :palec:

nekaj bo že ratalo x;)x

kakšen video, se hecaš? :wOOt:

 

že kreketanje mi je nerodn dat, k tud ne morš tolk naglas tle v bloku jodlat, potih se pa v bistvu ne da pet, če morš kej gor pa dol z glasom..

 

....

 

Jaz sem tud 0 in tud ne morem čist brez živalskih beljakovin.

sem pa tud rh minus (tud zato smo mel pa [po]porodne ibunge itd.)

 

....

 

kolk smo se smejal zdajle k smo o poldrugem martinu se pogova5rjal.

k mu je blo rečeno, naj se ožen, pa da naj kar gre v cerkev pa oči vrže po cerkvi, če bo našel kakšno fajn.

in je šel ročno k mesarju, kupil par volovskih (haha!) oči in jih vrgel v cerkvi v župnikovo ženo. :P

 

drugač sem mela pa bedast dogodek.

ne morš verjet.

pa glih zadnjič smo se pogovarjalo belih cotah itd.

v glavnem, ne nosim belega perila, razen izjemoma. in dons mam belo perilo.

in mi iz vilice napiknjen SKOČI makaron (polžek) v dekolte, ZA majco, direkt med joške na bel modrc in ima zdej rdeče oranžen flek od omake. x:o)x x:Dx

kej tacga se mi še ni nikol zgodil.

majca s kratkimi -zunanja- brezvezna, 'za doma', pa čist čista, modrc pa ves svinjski. x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aliana, hecno tole s krvnimi skupinami. Jaz tudi nisem vedela, pa sem sla pred nosecnostjo v laboratorij tule in so mi povedali, da sem A-, baje strasno eksoticni primerek tule, so vecinoma pozitivci vsi, dragi je 0+, Nina je pa tudi 0+. So nama takoj po rojstvu povedali tezo, kako velika je in krvno skupino. Sicer oa kar utrujena postanem ob prebiranju tvojih postov x:Dx , moj seznam je precej krajsi in predvsem bolj poln siest x;)x .

 

Cipci se pa hecas s tole ograjo ze en cas, ampak tile modri komentarji cez cesto podkrepljeni s kaksnimi substancami bi sli tudi meni posteno na zivce, tako da ti zelim, da tole cimprej zakljucis.

 

Cookie fajn za sprehod, ugotavljam, da jaz nisem bitje za bit med 4 stenami cel dan. Obvezno moram it vsaj malo ven, cetudi na onesnazen velemestni zrak x:Dx, ampak jaz rabim zrak, se najbolj uzivam v parkih, ki so zeleni in zivahni, bi se pa res prilegel kaksen sprehod po slovenskih gozdovih :2src: , tudi to bom zagotovo se kraj naredila.

 

Marsa upam, da si desifrirala tvojo pesem x;)x .

 

 

 

Sicer si pa sem ratala pridna, se skipam delat jogo vsako jutro in priznam, da je tezko zaceti, ampak po raztezanju se dejansko pocutis dosti bolje. Imam pa musklfibr od dvigovanja in nosenja Nine, ki je ze posteno zrasla in ker nisi vajen takih gibov in taksne frekvence, se jasno misice pritozujejo.

 

Odlocila sem se delat se en certifikat za Anglescino, mi je manjkalo ucenje doma, mi je bilo vedno fajn, sploh ker imam prfoksa doma, danes pa zacneva se s pripravo na njegogv izpit bova pa vlogi obrnila, je matematika meni malo bolj ljuba x;)x .

 

Sicer se oa ohlaja, v kratkih rokavih smo samo se izjemoma, ko je sonce res dobre volje, ko pa neha svetit e pa kar hladno. Zaenkrat se se ni treba zaviti v deke doma, ko sedis v dnevni recimo, nas pa kmalu tudi to caka.

 

Fajn torek vsem!

Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kakšen video, se hecaš? :wOOt:

 

že kreketanje mi je nerodn dat, k tud ne morš tolk naglas tle v bloku jodlat, potih se pa v bistvu ne da pet, če morš kej gor pa dol z glasom..

...poveži računalnik in telefon preko kabla, ki si ga dobila k si kupila telefon... potem pa v aplikaciji k jo maš na računaniku za telefon (za nokie je tak programček Nokia PC Suite prenesi posnetek v file managerju na svoj disk)... pol boš mela fajl na svojem disku, pol ga pa dej v priponko... simpl...

 

 

Če Nokia PC Suite-a nimaš, ga lahko zdownloadaš tlele: http://europe.nokia.com/support/product-support/pc-suites..sej si govorila da maš Nokio, ne???

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj najlepša hvala, Samson! :8):

 

(samo sem rpecejšen buxl :( in ne, nimam nokie, zdej mam samsunga enega)

sej to frenda obvlada x;)x sam se mi ne da do sobote čakat. :o|o:

 

celo sem se opogumla in klicala na RŠ! Še dobr da se ni noben oglasil. x:Dx x:px

 

pa še frendo... pa je še ona me poslušala... xDDx

 

sam res dobr da sem se posnela, ressuper, zato k sem vmes že pol res pozabila, k je sto muzik že bilo.

 

moram najprej še najdt te kable pa to. x:o)x

ampak sej anjbrž te pol samo vodi, k sicer itak ne bi nč obvladala.

sploh ne štekam kako mam lohk internet strani.

 

sem pa enkrat bla tolk trmasta, da sem naredila stran v html-ju, k so bli sam znakci pa mi ni blo nič jasno, sam sem gledala kako je mitja nekaj naredil in sem pol tolk cajta prčkala, da je delalo.

In pol je clo ta stran dobila nekakšno nagrado. x:o)x x8Dx

(ko sva še besno prijavljala vse novosti itd.)

 

v bistvu je total odštekan, k sem še kar brihtna, da sem pa tolk tupa za računalnik. :o|o:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Za Samsunge maš pa pol tole aplikacijo:

http://www.brothersoft.com/samsung-pc-studio-78015.html

 

Samsunga še nikoli nisem mel, tako da ne vem kolk je njihova aplikacija user-friedly, pri Nokiji je zlo simpl vseskupaj, po mojem tut pr Samsungu to ni kvantna mehanika...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...