Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

dan. sem samo malce brala, pa tole vidla, pa moram se oglasit x:o)x

me nekaj zanima. naš tamali še ni imel krčev sploh x:)x ful vesela za to, res. bi pa vprašala, ji morda daješ ad3 kapljice? te naj bi povzročale krče. midva mu jih ne dajava. se pa v avstriji dobijo ene take kapljice, ki so podobne tem ad3, samo da so veeeeeliko bolj kvalitetne in ne povzročajo krčev.

 

Mah, saj zdaj ugotavljam, da očitno to sploh niso bili krči, ampak dejansko to, da ni kupčka podirala očitno .. zdaj je kul, za 80% manj jokanja v dnevu ... :palec:

kapljice ji dajem občasno, kadar se spomnim ... pa zihr nimajo veze s krči (vsaj pri nas ne), ker so se začeli še preden je dobila kapljice in tud nadaljevali pol, ko vmes sploh nisem dajala kapljic ...

sem se tudi sama malo odločala okol teh kapljic in ji zdajle poleti res nisem dajala kaj dosti .. v bistvu 3-4 kapljice ene 2-3x na teden .. sam je pa nekaj sonca vidla .. zdaj, ko ga ne bo, bom po moje povečala količino vitaminčkov na normalno dozo ...

 

jaz jim kar v porodnišnici zatežila, da naj naredijo test za tamalega, da vidim, katera krvna skupina je. pa ne vprašaj, kako zelo težko jim je bilo to. jim težila dva dni.

 

hmm .. mi še na misel ni prišlo :o|o: :sori:

 

 

cookie, kapljice so Infacol in kolikor sem prejle gledala, imajo not isto učinkovino kot tiste slavne avstrijskem ki jih vsi hodijo čez mejo nabavljat .. samo ne vem, mogoče je drugačen princip uporabe al pa kaj takega, frend jih ima in nič ne deluje ... tele se dajejo po eno kapalko direkt pred hranjenjem, vsakič. No, mogoče je pa fora samo v tem, da imajo eni otroci 'krče' zato, ker pojejo preveč zraka in pri teh tole deluje, drugi imajo pa kake druge težave in pol pač stvar ne funkcionira ..

 

v glavnem, jaz čist vesela, da se miška mala ne muči več cele dneve xsrcx

 

zdajle sva spet v službi, morala skočit uredit, ker so zabluzili nekaj, tamala pa v lupinci na tleh in gleda okol in se ima čist fajn :palec: čez vikend smo bili pa spet v Ikei, upam da še zadnjič letos, treba bilo nabavit še par manjkajočih polic in drobnarij in še eno toplo spalno vrečo za dete, potem pa še tja nad Tolmin pobrat še par gajbic jabčkov (sliv je še polno, so se kar posušile gor na drevesih, sam nima noben časa jih pobirat ..) :o|o:

 

počas se bo zaključilo obdobje najinega letanja okol, pozimi bomo skenslali obiske telih shoping centrov in masovk, brezveze izzivat viruse ... pa še tamala totalno protestira, če ji kapo daš na glavo x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj orehi:)

Pri nas jih je tudi vse polno. V soboto sem jih spet eno veliko korpo prinesla gor.Danes pa jih je že spet vse polno doli.

Orehi temni ratajo, če niso dobro posušeni. Torej - takoj, ko so nabrani jih jaz (po nasvetu moje mame) na tanko razprostrem in sušim..kaj vem...enih deset dni, če je lepo vreme, sicer pa odvisno, potem jih pospravim v te plastične košare - ki jih vzamem v trgovini in spet lepo na tanko naložim in odnesem v kurilnico. Tam so na suhem in pazim, da se kakšen molj ne suče naokrog.

Potem pa talam na okrog :vragec: -samo za letos sem se odločila, da je tega konec. S tem orehovim oljem ste me čisto obnorele...gruntam zdaj kako priti do stiskalnice. (finance še niso glih najbolj zdrave pri nas).

 

Ja - zet torej - verjetno ga imam kar rada zato, ker ne živimo skup :2src: :2src: . verjetno bi sicer malo težko gledala, da bi šraufal in delal preizkuse:))) jaz pa tam travo imela za pokosit:) recimo. Pa rada no, ga imam zato, ker je tak poštenjak in ker ima rad mojo hčero. To pa tudi nekaj pomeni. Se mi zdi, da ga reveža na čase preveč komandira.(ne vem po kom ima to res ne).

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ahm, hvala za navodila, cipcy inu Nataly :palec:

 

pa Alianč :palec: hvala xsrcx

 

... Se mi zdi, da ga reveža na čase preveč komandira.(ne vem po kom ima to res ne).

hihi x:Dx x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja pa še to - ko sta moji dečvi imeli kolike - sem jima skuhala čaj iz črevca. To je ena taka rastlinca na vrtu je velikokrat - sploh, če je dobro pognojena zemlja. Pater Ašič jo je toplo priporočal in mojima dvema je pomagalo.

Pa recimo - ko sem zbolela -pri starejši sem skasirala gripo v času dojenja in odšibam k zdravnku kaj je zdaj za naredit - je tip rekel, niti slučajno prenehat z dojenjem, zato, ker se v mleku tvorijo ravno zdaj najbolj protitelesa, ker mati pač vedno hoče zaščitit otroka -in vse tole deluje tako. In potem sem sama se k sebi spravila z maminimi pripravki(ki sem jih pridno osvojila), otrok pa bil poleg zdrav kot dren.

 

No..ne vem, več kako dan današnji mladina rihta deco:)))) je ta starejša hotla okrog past, ko so šli na absolventa, pa frendice njene cele lekarne poleg vlekle, ona pa aspirin in Linex za vsak primer. In nič ni od tega rabila. (ostale pa vse živo).

Jaz pač prisegam na naravo, jebat ga..in tole sem prenesla tudi na mladino svojo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Aja pa še to - ko sta moji dečvi imeli kolike - sem jima skuhala čaj iz črevca. To je ena taka rastlinca na vrtu je velikokrat - sploh, če je dobro pognojena zemlja. Pater Ašič jo je toplo priporočal in mojima dvema je pomagalo.

Pa recimo - ko sem zbolela -pri starejši sem skasirala gripo v času dojenja in odšibam k zdravnku kaj je zdaj za naredit - je tip rekel, niti slučajno prenehat z dojenjem, zato, ker se v mleku tvorijo ravno zdaj najbolj protitelesa, ker mati pač vedno hoče zaščitit otroka -in vse tole deluje tako. In potem sem sama se k sebi spravila z maminimi pripravki(ki sem jih pridno osvojila), otrok pa bil poleg zdrav kot dren.

 

No..ne vem, več kako dan današnji mladina rihta deco:)))) je ta starejša hotla okrog past, ko so šli na absolventa, pa frendice njene cele lekarne poleg vlekle, ona pa aspirin in Linex za vsak primer. In nič ni od tega rabila. (ostale pa vse živo).

Jaz pač prisegam na naravo, jebat ga..in tole sem prenesla tudi na mladino svojo.

ja :palec:

težave pa nastopijo okol obveznih cepljenj. Sem ravno na svood-ovi strani brala kalvarije.

A se sploh da otroka NE cepit, brez da bi ti grozili s kako socialno, inšpekcijami in vsem mogočim?

Ajde, ne rečem, koze ipd, sam rdečke, mumps in osl.kašelj? se spomnim, da je sestra v otroštvu prebolela vse po spisku; jaz pa od otroških samo norice xcivx

Pa uspešno sem se ubranila prenekaterega cepljenja, zgleda včasih (konec OŠ, SŠ) niso bili tako pesjanski (guspa, kje mate potrdilo? xrolleyesx )

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/viola-sm.jpg

 

Tole okol krčev.

 

Kokr vidm, je zdej trend, da mora bit dojenček skoz na boku in vidm pri svoji vnučki, da tko zelo težko podre kupček, kva šele, da bi rignila kt dec.

 

K je pr men, jo jst lepo dam kravce past na mojo ramo in če glih ne bruhne po men, pol lepo rigne tko kt se spodob in ni sledu o krčih.

 

 

A je to lahko to?

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_kisses.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm, butl, ne vem, jaz jo samo ponoči spat dajem na bok (kao najmanj možnosti zadušitve .. ) .. čez dan je več na hrbtu ali trebuhu, ker ji bolj paše in se manj zvija okol .. pa malo dvignjeno vzglavje, če je na hrbtu .. pa velikokrat kar čez blazino pogrnjena, tako da ji roke in noge dol visijo (kot na rami, ta položaj ji ful paše) .. kupčke itak na rami podirale, sam sem jo lahko po 15 minut okol prenašala pa ni bilo nic slišat .. zdaj s temi kapljicami pa je, tko da ne vem, zgleda da pač ni znala sama tega sprocesirat :inocent:

 

okol cepljenj pa sploh ne bi :sori: se že pol leta ukvarjam s tem a ja al ne, pa še zdaj nisem zihr .. drug mesec imava prvič in najbrž jo bom na koncu dala cepit kljub vsemu in pol peljala na bioresonanco, da ji mal pomagajo se k seb spravit pa probala bom čim manj paničarit in komplicirat, da se res slučajno kaj ne zakomplicira ... ma ne vem .. plusi in minusi ... :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

mater me zebe, roke kot kamen, sploh ne morem tapkat.

Frenda je imela kostanj zame (pa sem glih včeraj ta zadnjega pojedla, k ga je mat skuhala) in sva se dobili in sva šli še en giro in sem se čist premrazla, k je blo še sonce, k sva šli ven in se nisem dost oblekla.

Zato k prej sem se pa preveč in mi je blo vroče, pa sem tanjšo jakno oblekla zdaj.

 

drugač sem pa lani na današnji dan se kopala na Susku, dons sem pa imela ginekologa.

vsekakor za v dnevnik. xDDx

sem dobr opravla, še clo na UZ me je dal (zarad bolečin, če je ipak kej tacga)... vse BP. xokx

sicer pač bris če je kaj narobe, ti v enem mescu pošljejo, ampak po mojem ne bo nič narobe. sem zlo potolažena, ker imam zdaj še *štempl*. xDDx

 

joj kolk me zebe! :horro-cb:

 

Lep večer! :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

joj kolk me zebe! :horro-cb:

 

 

Mrzlo je ratalo ja. Včeraj zvečer sva morali prvič prižgat radiator... Pa danes popoldan tudi.

Lansko zimo nisva rabli niti enkrat prižgat.

 

Samo se pozna ker je spodnji sosed umrl in je zdaj prazno stanovanje (je bil invalid na vozičku in je kar redno grel).

Zgornjih sosedov pa tudi ni blo doma. Ponavadi sva kot v vatki, grejejo z vseh strani... :)

 

 

Še včeraj popoldan sva bli v kopalkah, jst sm čofotala po Soči... pa kostanj sva spet pekli (ful je bil okusen! :yumy: )... Zvečer pa zazeblo :horro-cb: ...

 

 

 

Čaj z medom pijem na veliko. Rana je že ful zaceljena, patronažna ni mogla verjet kolko se je zacelilo samo v dveh dneh čez vikend (zdaj ne hodi več vsaki dan ker ni potrebno). :)

http://shrani.si/f/3O/NC/x6OwT9s/1/sun-love.jpg
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hmm, butl, ne vem, jaz jo samo ponoči spat dajem na bok (kao najmanj možnosti zadušitve .. ) .. čez dan je več na hrbtu ali trebuhu, ker ji bolj paše in se manj zvija okol .. pa malo dvignjeno vzglavje, če je na hrbtu .. pa velikokrat kar čez blazino pogrnjena, tako da ji roke in noge dol visijo (kot na rami, ta položaj ji ful paše) .........

 

 

Ko sem to bral sem dobil asociacijo na tisto kar so meni nekaj tupil v glavo...v šoli valjda...A si predstavljate crnogorac and baby handling...pa to je jako puno posla...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

 

Baby Handling - YouTube

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/crossfingers.gif http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/goldfish.gif

 

http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko sem to bral sem dobil asociacijo na tisto kar so meni nekaj tupil v glavo...v šoli valjda...A si predstavljate crnogorac and baby handling...pa to je jako puno posla...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

 

Baby Handling - YouTube

OMG cela znanost pr dvigovanju dojenčka :eek:

prjatlca ima 14mesečno punčko, njo so učili dvigovanja (ona pa mene x:o)x ) da je treba pod glavco prijet (tamala je ležala na hrbtu) z obema rokama (kokr če bi zajel vodo, samo z razprtimi prsti).

 

Pa kako se lahko navodila/doktrina v dobrem letu tok spremeni?

 

Sicer pa dober video, kranjska porodnišnica :palec:

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Dan. x:)x

 

Na kratko po več mesecih še da jaz malo pokracam tule.

Imela sem nekaj peklenskih mesecev, ko sem imela za večino sveta fasado na obrazu, v sebi pa trpela. Hecno je, kako se mi v življenju skozi obrača - ko poštimam nekaj utrujajočega, omejujočega, mi čez nekaj časa udari na zdravje. Potem poštimam to, se podre drugje. Zdaj lovim pravo ravnovesje nekako ... upam x:)x

 

Se mi zdi, da sem v tem času ful dozorela. Spoznala tudi na čem moram še delat. malo sama, malo s pomočjo drugih.

Zasebno končno srečna. :2src: In prvič v lajfu ne čutim več odpora do otrok. V bistvu .. hmnja ... ma nič ne bom rekla. x:Ix

 

V glavnem, ogromno dela me še čaka in odrekanj. Se s prehrano ubadam .. in hudiča, vam rečem, bodite srečni tisti, ki lahko jeste vse. Ne smem glutena, ne smem paradižnikov, koruze, mlečnih zelo malo ... vmes sem skenslala meso, pa bila hudo anemična, da sem komaj hodila. Pa potem nazaj meso, pa železo ... ma suffer, vam rečem. Ko ima človek zdravje, ima vse. :) Hudič je eno zdravo mejo najti ... pa v tem tempu življenja zdravo jesti, pa si vzet čas za kuhat in računat za dva dni vnaprej, kaj boš jedel. Pa jst bi pizzo!!!!!!!!!! x:o)x

haha x:Dx x:Dx hmnja nič ne bom rekla x:o)x

je pa to predstopnja želje, menda :inocent: x:px

 

Ful sm vesela, da si srečna, pa da se spet oglašaš tuky, sm te pogrešala (pa nekatere druge tudi) xsrcx

ampak ok, človk ima samo 24 ur, pa si jih po svoje razporeja x:px

 

okol podiranja/postavljanja pa; če bi bilo drugače, bi bilo dolgočasno x^x

 

za zdravje :detelca: xgoldfishx xcrossfingx

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

E Misty meni se je pa že mal čudno zdel zakaj te nisem par mesecev nič zasledil...No ja, astroloških strani nisem preveč natančno gledal...Potem pa naenkrat kar iznenada...tralala...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Sicer pa velja, da ima skoraj vsak človek v določenem obdobju masko ali celo paleto raznoraznih mask...In zelo težko se je znebit vseh naenkrat...ampak lepo step by step...masko za maskico dol...in človeček se takrat pokaže takšen kakor je v resnici ne tako kot hoče da ga drugi vidijo ali drugi pričakujejo...In če ga prijatelji in okolica ne sprejme, potem pač začne menjavati osebe, ki ga obkrožajo...In ko osebek odvrže večino mask, se počuti tako lahkega, kot da bi odvrgel kakšen viteški oklep...Teoretično to lepo zvuči, praktično je pa upsasa tralala...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

To pa ni dobro...nobenega bureka, pizze...kaj pa pomfri, čips...nekaterim prav zapaše včasih kakšna taka hrana...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/griny.gif

 

Uspešno potko v tej smeri še naprej...in seveda da se ti zdravje končno malo zboljša...psihično in fizično...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon1_biggrin.gif...ti želi polapismeni crnogorac...Mislim da ta polna luna mal vpliva na čustva, da take mečem ven... prav čutim bibavico v možgančičih...http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/OK2.gif

Life is like a game...play it...

http://smileys.smilchat.net/smiley/spiritual/myst1c.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

samo za misty:

 

zgolj u vednost in ravnanje x:px x:Dx đouk.

 

en šwabo... psiholog, teolog, ... ... ex naci vojak tut, hhehehehe...

avtor tehnike postavitve družine bert hellinger... je nekje reku... oz. njegov učenec in prijatelj škufca... ma sej useen...

da če te ima nekdo rad, si želi tvojega otroka. če temu ni tako... potem te nima rad...

tko da... mogoče maš pa zdej prvič koga res rada... x:)x xsrcx

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kaj, a dons se pa nobenmu nič ne dogaja :inocent:

pa polna luna je xcivx

 

x:o)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

o ja, dogaja xcivx Tamala bla pokonc od 8h do 15h, jokcala skoz po malem, brez pametnega razloga .. za kosilo sem pojedla krožnik kvinojine rižote z bučkami, nič kaj zelo začinjeno .. in potem uspela tamalo uspavat tko, da sva v postelji skupaj zaspale .. jaz itak bolj zmatrana bla kot ona, si ful želela spat ..

no, čez dobre pol ure sem se zbudila, ker me je tako svinjsko pekel želodec, da me je bolečina zbudila http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

in me še zdaj .. vzela en rupurut, spila dve kapalki Tisinih zdravil proti krčem, iz ubupa pojedla še 3 kose v pečici fajn zapečenega kruha .. in se nič ne izboljšuje :sori: sam upam, da bo tamala še kake pol ure spala, da I. domov pride, ker se trenutno nisem najbolj sposobna ukvarjat ... pa da tole čimprej neha, ker se res ne spomnim kdaj bi me tako peklo http://www.lunin.net/forum/public/style_emoticons/default/icon_smile_dead.gif

 

sem pa uspela oddat obrazec za otroški dodatek, po mukah in iskanju vseh papirjev skupaj ...

 

v glavnem .. en dan za prespat .. če bi lahko x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Yes, yes, juhej x8Dx ognjičeva tinktura (sicer bi blo pametno, če bi jo mal z vodo razredčla, ker mi je grlo zažgalo x:o)x ) does the trick :palec: bolečina ponehala praktično v trenutku x8Dx

 

(I. prišel domov in by the way izjavil, da je mogoče pa čas za enga ta kratkega .. in se spomnim, da sem zadnjič kupila ognjičevo tinkturo za eno njegovo ranico celit pa da je pisalo v navodilih, da je kul za želodčne težave .. in gasa v kopalnico, odprem flaško in si zlijem mal tega direkt v usta .. in delujeeee :palec:

 

 

I. kopa tamalo, jaz grem pa en stroj cunj pospravit, pol je treba pa eno omaro še sestavit in na zid prišraufat ... pa mal TV, če bo otrok dovolil x:o)x

 

 

ah, sam da ne boli več, sem bla že vsa tečna :o|o:

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

hehe, jaz tudi bila včer tekoča (tečna) in drobna (sitna) :vio:

ma ne morm si pomagat, res: vse mi gre na živc, še najbolj pa jaz sama. In najrajš bi se teleportirala v eno leto naprej :o|o:

 

ženskilajfjetežek.press

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem pa že drugi dan (od treh) mati samohranilka in smo si vzeli na izi, prvo gremo na doooooolg sprehod, potem še s pasjo radostjo ven, - smo se nekaj afnali po poti domov, so mimoidoči kar gledali, kera mati se tok dere ko da se ji je odpulilo - namreč gremo se eno "igrico", se jo je tamala spomnila: kdo prvi reče eno besedo. Npr. cesta. Ampak tisti, ki govori to esedo, reče tri štiri zdaj. In pol to tko zgleda, da moraš bit ful pripravljen, pa itak zmaga vedno un, ko govori tri štiri zdaj, ker lahko reče npr. triiiiiiii,... štiiiiriiiiiii. zdajcesta!

ali pa triiiiiiiii........ štirizdajcesta!

torej ostali pa rečemo cesta šele, ko slišimo zdaj.

no v glavnem sej se ne gre za to, kdo zmaga, ampak bolj je fora v pričakovanju in pol una reče npr triiii in je nekaj časa tiho in v tistem pričakovanju, da bi vseen premagal jo, ti včasih uide cesta!

in pol se sliši po cesti: triiiiii.... štiriiiiiii.. in ostali tekmovalci CESTA!!! CESTA!!!!!!

in zraven bruhahaaaa, smeh.

 

no edino tamali zvisi tudi, če on "vodi" igro, ker je pač še bolj počasen, ampak sej pravim, je tok smeha - kok paše si dovolit bit majhen otrok, ohhhhh!

 

no in pol smo meli doma še predstavo in še eno poglavje o Kljukcu, no to pa moram pokomentirat:

 

tiste, ki ste brali "Bratca in Kljukca s strehe". Meni je ta Kljukec čist mim. Karakterno, pa tudi kot en prijatlj. Sem kar malo razočarana nad Atrid, ker Pika N. je res otroška biblija, tale Kljukec pa... sej je iznajdljiv, ampak take podle ma do Bratca, tamali ga pa gleda kot boga. Vse sladkarije mu požre, nefer odnos, tamali pa komaj čaka, kdaj spet pride in lastni jaz čisto potepta.

Jaz bi mu kar odšraufala un propeler in ga nokautiraal, tok me razjezi.

 

Vse mora biti po njegovem vedno.

 

Ne vem - se vsakič sicer pogovorimo o tem odnosu s tamalimi, a je prav, da je takšen prijatelj, ker rabim en ventil po branju.

 

Ne maram Kljukca.

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...