Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Jaz pa čudno preživela dan. Za dobro jutro se pokregala in potem oddivjala z avtom, cela objokana in takšna, da se folk obračal za mano. Odtavala na mesto, kjer sem kot mlada najstnica celila rane in opazovala kako voda narašča. In zaspala na prodnikih. Me rečni galebi zbudili potem. Ja, celo sonce bilo tisti čas. Tisti dve uri za Dravo sta bili pravi balzam zame. Sama samcata. Razen ptičev in mogoče kač kje, nikjer nikogar.

Drugač pa...nič novega.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz pa čudno preživela dan. Za dobro jutro se pokregala in potem oddivjala z avtom, cela objokana in takšna, da se folk obračal za mano. Odtavala na mesto, kjer sem kot mlada najstnica celila rane in opazovala kako voda narašča. In zaspala na prodnikih. Me rečni galebi zbudili potem. Ja, celo sonce bilo tisti čas. Tisti dve uri za Dravo sta bili pravi balzam zame. Sama samcata. Razen ptičev in mogoče kač kje, nikjer nikogar.

Drugač pa...nič novega.

 

Vse mine. Tudi tale dan bo..kmalu http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/crossfingers.gif

And in the end , it is not the years in your life that count. It is the life in your years.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/huh.png nič ne mine...durh no durh se takisto ponavlja...edino kar je , pr men ni več solz...edino od ipike še kdaj kako spustim....

 

pred leti bi stresla puno kapo nasvetov za vse kar ste napisali na teh par straneh...

 

dež pa še toliko ne neha, da bi lahko šla vrt zalit...zebe me k jesenskega mačka...trga po vseh šivih pa razpokanih kosteh pa vezeh...kar se narkoze tiče ni problema, da ni kontrole, problem je da je meni še leti dni potem glava trokirala..majke mi ko da bi imela zatečene možgane...ajde , ne me za besedo držat, ampak se mi zdi da mi je žretje zeolita pomagalo- lahko da je bil samo placebo učinek- ampak ja, zdaj niam več filinga da mi luft glavo napihuje...

 

trikrat so me odprli pa prežagali v roku dveh let- dvakrat sem ušla narkozi- enkrat pa se ni dalo---tak da ono na nogah je bila milina- ko sem nafilana z lokalno gobcala, da me boli ko mi vrta v koleno- ko me je kirurg vprašo če mam nadstandard plačan- da mi bo dal lipov les v gofljo, če pa nimam, pa sam bukovno....

Obečanje ludom radovanje...


Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kukuc!

 

.

 

Včeraj sem bila skoraj priča streljanju, gotovo ste brali al ivsaj slišali. Stala sem v koloni vozil, ozračje je bilo srhljivo, nisem vedela, kaj se dogaja, samo helikopter čisto nizko preletel, folk je drl nekam... sirene policije, gasilcev, rešilca... kar na jok mi je šlo, ker sem vedla, da se je moglo nekaj hudega zgodit....

Življenje je res nepredvidljivo. Še pred pol ure smo se smejali, zezali, potem pa padeš v čisto drug film... če bi šli od obiskov 10 minut prej... namreč domov se peljem ravno po tisti cesti...

bojim se vprašat za ime policista, ker slutim, da ga poznam...

 

no pa da ne bo samo jafkanje v mojem postu - selimo se v novo stavbo, juheeeej! organzavcija prosvetnikov je bila kar zadovoljiva: naredili smo špalir in si podajali škatle in se imelai prav fajn... so pa take delovne akcije odlične za opazovanje vedenja posameznikov. Kakšni te znajo prav presenetiti. Pozitrivno ,žal pa tudi negativno. Ja taki smo...

 

lep vikend!

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/ylflower.gif

 

 

Ja tole, ta Litija.

Imel kup varovanja tm gor in sem šefu jasno povedal, da če je kakšna opcija, da me daje kamorkol sam v litijske konce ne.

Ne vem, folk zlo čuden, patološko napsihiran, atmosfera vedno taka, da prav diši po incidentih... predlani smo mel problem s pomagačem morilca v Kresnicah, pa kup nekih čudakov, ki se jim na veselicah in partyih pridruži se knapovska srenja iz Trbovelj, Hrastnika, Zagorja, pa delinkventov iz Domžal in imamo eksplozivno mešanco prve lige... Tko da ja Litija ima nek slab feng shui... in tam so ljudje nadpovprečno agresivni, do sebe in drugih... pa clo do žvali.. Če pomislim, da sva tut tm ogledovala neka stanovanja nekoč pred leti me kr zmrazi.

 

Kar se tega streljanja tiče, strelca celo poznam, kolega od sodelavca.. eden od mnogih neeksplodiranih min s tistega konca...,okej zdej je eksplodirala..

 

Kar se policistov tiče.

 

Grda zloraba tragedije s strani policijskega sindikata.

Gospodje je že res, da imate slabe plače, in da bi tudi varnostna oprema nedvomno bila lahko boljša..

 

Toda tudi če bi imeli 2000 neto plače pa oblečeni v Robokope, vas pred strelom v glavo ne reši nič..

 

Tudi sama zadeva je milo rečeno nejasna, strel v glavo pomeni takojšnjo smrt, ustavljanje zarad rutinske kontrole, ali je bilo ustavljanje zaradi suma da je ustavljeni storil kaznivo dejanje..

 

Če prvo,,

 

bi bil počas že cajt, da se neha tole ustavljanje zarad rutinskega pobiranja prispevkov v proračun.. V ZDA tega že nekaj desetletij ne počno, ravno zaradi takih strelcev, ki jih tam mrgoli.. Zato je postopek ustavljanja in preverjanja povsem drugačen.

Prvo zato, ker ustavijo nekoga, ki daje znake, da je nekaj narobe, in zato lahko že vnaprej pripravijo scenarij, ob primeru oboroženega upiranja..

 

če drugo, potem je spet na delu lahkomiselnost in neprevidnost.. žal....

 

huda tragedija drugače, me je pretreslo vse skup... k spet glih Litija....

 

Ne rečem, da je to treba tut pr nas uvest, ampak tole ti reši glavo ,ne pa višja plača...

 

Pa še nekaj bi dodal, to so pač situacije ki so nepredvidene in se lahko zgodijo komurkoli ne sam policistom

 

Če bi bral statistike, bi potem poštarski uslužbenci bili veliko bolj upravičeni do različnih bonitet in pooblastil..

Tudi varnostniki so predvidevam večkrat napadeni kot policisti, da o drugih poklicih ne govorim

 

treba je pač v lajfu biti jebeno previden, in moliti vsevišnjega Krsno ali jehovo, da v danem trenutku ne naletiš na psihota, tko v avtu, kot z orožjem..

 

 

je pa velik ljudi lahkomiselnih..

 

in neprevidnih...

 

tut doma imam take

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moram rečt, da se sploh strinjam tam s tistim delom o povišanju plač poštarjem. Oni pa niso glih oboroženih ropov planirali. Ali pa biti ustreljeni na delovnem mestu.

Konec koncev - če greš v policijo in v vojsko pomeni pač, da sprejemaš tveganje. Zdaj, če so plače 6oo evrov+ drobiž... nič ne pomaga.

Če nisi za te poklice se v to niti ne spuščaš.

Čakam, da dete z avtom pride, da grem spet med sončnice :)))

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja tole, ta Litija.

Imel kup varovanja tm gor in sem šefu jasno povedal, da če je kakšna opcija, da me daje kamorkol sam v litijske konce ne.

Ne vem, folk zlo čuden, patološko napsihiran, atmosfera vedno taka, da prav diši po incidentih... predlani smo mel problem s pomagačem morilca v Kresnicah, pa kup nekih čudakov, ki se jim na veselicah in partyih pridruži se knapovska srenja iz Trbovelj, Hrastnika, Zagorja, pa delinkventov iz Domžal in imamo eksplozivno mešanco prve lige... Tko da ja Litija ima nek slab feng shui... in tam so ljudje nadpovprečno agresivni, do sebe in drugih... pa clo do žvali.. Če pomislim, da sva tut tm ogledovala neka stanovanja nekoč pred leti me kr zmrazi.

 

Kar se tega streljanja tiče, strelca celo poznam, kolega od sodelavca.. eden od mnogih neeksplodiranih min s tistega konca...,okej zdej je eksplodirala..

 

Kar se policistov tiče.

 

Grda zloraba tragedije s strani policijskega sindikata.

Gospodje je že res, da imate slabe plače, in da bi tudi varnostna oprema nedvomno bila lahko boljša..

 

Toda tudi če bi imeli 2000 neto plače pa oblečeni v Robokope, vas pred strelom v glavo ne reši nič..

 

Tudi sama zadeva je milo rečeno nejasna, strel v glavo pomeni takojšnjo smrt, ustavljanje zarad rutinske kontrole, ali je bilo ustavljanje zaradi suma da je ustavljeni storil kaznivo dejanje..

 

Če prvo,,

 

bi bil počas že cajt, da se neha tole ustavljanje zarad rutinskega pobiranja prispevkov v proračun.. V ZDA tega že nekaj desetletij ne počno, ravno zaradi takih strelcev, ki jih tam mrgoli.. Zato je postopek ustavljanja in preverjanja povsem drugačen.

Prvo zato, ker ustavijo nekoga, ki daje znake, da je nekaj narobe, in zato lahko že vnaprej pripravijo scenarij, ob primeru oboroženega upiranja..

 

če drugo, potem je spet na delu lahkomiselnost in neprevidnost.. žal....

 

huda tragedija drugače, me je pretreslo vse skup... k spet glih Litija....

 

Ne rečem, da je to treba tut pr nas uvest, ampak tole ti reši glavo ,ne pa višja plača...

 

Pa še nekaj bi dodal, to so pač situacije ki so nepredvidene in se lahko zgodijo komurkoli ne sam policistom

 

Če bi bral statistike, bi potem poštarski uslužbenci bili veliko bolj upravičeni do različnih bonitet in pooblastil..

Tudi varnostniki so predvidevam večkrat napadeni kot policisti, da o drugih poklicih ne govorim

 

treba je pač v lajfu biti jebeno previden, in moliti vsevišnjega Krsno ali jehovo, da v danem trenutku ne naletiš na psihota, tko v avtu, kot z orožjem..

 

 

je pa velik ljudi lahkomiselnih..

 

in neprevidnih...

 

tut doma imam take

ne bi se mogla bolje strinjat.http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sorry.gif

Sicer živim v sosednji občini in otroka hodita drugam v šolo, vse skup par km razlike, pa čisto drugačna klima v šoli.

 

Folk pa... škoda izgubljat besed... ko sem prišla delat v to šolo, sem se pogumno zoperstavila nekomu po telefonu, ki je iskal neke svoje pravice glede svoje sestre, ki je takrat hodila na to šolo. Po pogovoru mi je bilo dano na znanje, naj se s tem (in še nekaterimi) ljudmi enostavno rajši ne zapletam... za moje dobro... ta oseba tudi bila vpletena v pasje boje itd itd...

 

vsake toliko dam na tehtnico tole mojo zaposlitev, pa zaenkrat prevladajo še plusi, ob pravi priložnosti pa samo črta stran.....

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

nič nisem dobre volje, nazaj v službi - nadomeščam - spet, mlaj pravte da je in jaz z ms.

Najboljš, da si pol doma zmešam eno pina colado, pondelk je ubitačan http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/shuriken.gif

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne bi se mogla bolje strinjat.http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sorry.gif

Sicer živim v sosednji občini in otroka hodita drugam v šolo, vse skup par km razlike, pa čisto drugačna klima v šoli.

 

Folk pa... škoda izgubljat besed... ko sem prišla delat v to šolo, sem se pogumno zoperstavila nekomu po telefonu, ki je iskal neke svoje pravice glede svoje sestre, ki je takrat hodila na to šolo. Po pogovoru mi je bilo dano na znanje, naj se s tem (in še nekaterimi) ljudmi enostavno rajši ne zapletam... za moje dobro... ta oseba tudi bila vpletena v pasje boje itd itd...

 

vsake toliko dam na tehtnico tole mojo zaposlitev, pa zaenkrat prevladajo še plusi, ob pravi priložnosti pa samo črta stran.....

Ja ja in tudi njega so pokončali streli, priimek kot en slaven pevec ne prav kakovostne pop skupine iz osemdesetih polne plagiatov..

Ubil ga je mende policist.. ampak ne službeno temveč vpleten ravno iz teh izsiljevalsko dolžniško pasje borbenih razmerjih..

 

Obup vam rečem.. enkrat pridemo gor, tam dve tolpi Litijanov, pa ne te mladinske, ki so sicer nevarne ker nepredvidljive a vseeno brez jajc da bi se ravno na varnostnike spravile.. dve tolpi, kot sem djal v konfliktu, in se je začel ravs v katerem so navalili tudi na nas. Srečni splet okoliščin, je bil ta, da smo imel v naših vrstah bratranca liderja ene od dveh tolp, tako da se je zadeva umirila(beri preselil so se na drugo lokacijo)

Policija v Litiji pa, razen preverjanja licenc varnostnikov in to da zapiše, vpletene v nasilje ne naredi ničesar.

 

Je pa običajno stvar končala tko, da smo tam okol 4 ure končal, se vsedli v avto, prižgal štartal in v retrovizorju od zad masovni pretep..

 

Mislim, živci čist skoz na trnih..

In ni čudno da kličejo nas iz Grosuplja, ker baje nobena lokalna varnostna služba noče več prevzemat varovanja teh zabav..

 

Naš šefe pa bi, če bi znal latinsko rekel.. Pecunia non olet

 

Grozno, da otroci na tak način ostanejo brez očeta, groza groza...

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sorry.gif http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sorry.gif

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Konc dopusta. Ni fino. Je pa fino, da nadaljujem dopustniško tradicijo; nč cajtngov, tv-ja, radia...pc pač moram...zarad službe.

 

Kva nej rečem? Škoda, da je konc

 

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon25.gif

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Naredila tehničnega za avta..uff oddahnila ful. Nič ekstra ni narobe, neke malenkosti..pa še te ne. No, pa zavarovanje tudi zrihtala. Čaka me še cestnina...tak da do konca meseca jim nič naprej ne bom keša nosila.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekako smo to poletje prejadrali ta čudna vremenska obdobja - najlepše vreme uspeli izkoristiti na morju, to zadnje deževje v toplicah (prej me žive poleti ne bi spravil v toplice, pred rojstvom otrok pa v nobenem obdobju). Ha, sem se spomnila na Modrijane - ponoči pod hotelskim oknom njihova glasba, pa v vsaki drugi vasi njihov nastop - kot da bi se klonirali. Nikjer jim ne ubežiš. Sem se pa tudi odklopila to poletje, verjetno edini človek v Sloveniji, ki ni slišal za streljanje v Litiji, šele tukaj prebrala. Še ena tragedija, žal http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/mellow.png.

 

Letos bo nekaj sprememb, mlajši bo zamenjal vrtec, starejša gre v šolo. Dobivam zaupanje v pedagoško stroko, pa vse manj v starše. Učiteljici, ki bosta imeli vsaka en prvi razred, sta se nam že predstavili. Dobili tudi zgibanke. Zelo blizu mojemu razmišljanju. Tudi učiteljici za moje pojme trezni, z razumevanjem za potrebe otrok, ločita pomembno od nepomembnega. Vidim, da tudi pedagogi opažajo tisti problem, ki ga vidim že v vrtcih. Da so starši vse bolj ambiciozni, blazno forsirajo svoje otroke. Pa ne razumem - če že zdrava pamet ne narekuje, zakaj starši vsaj stroke ne poslušajo - da otrok ni treba učiti stvari, ki se jih bodo učili v šoli. Če otrok pokaže spontano zanimanje, ja, ne pa forsiranje. Ne pa da jih zdaj med počitnicami trenirajo v pisanju in branju - da ne bodo zaostajali za drugimi - in s tem ustvarjajo začaran krog tekmovalnosti. Pa vpisovanje v tri krožke hkrati že v vrtcu. Pa jamranje, da se otroci niso pri angleščini v vrtcu nič naučili - da ne napredujejo zadosti. A bejž http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/ohmy.png Malo me je groza vseh teh staršev in njihovega vpliva na šolo in otroke.

 

Nova vzgojiteljica ta mlajšega je tudi zelo v redu. Res dober občutek, mali se je tudi takoj vklopil, vrtec mu je zelo všeč, tako da po moje ne bo nobenih problemov.

 

Deževje mi pa zdaj že preseda. Vse deluje že tako jesensko. Pogrešam sonce http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/love3.gif. In dve drevesi blizu oken spalnic so nam posekali. Ju tudi pogrešam. Na kaj vse se človek navadi. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/inno.gif

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Luna v devici, pa tale mlaj točno na moji Luni, zato imam že par dni toliko dela, da še lune ne uspem prečekirat. Domov prijadram po šesti, potem sem pa nabrala stročji fižol, super mi dela, ga očistila, da ga jutri ob šestih zjutraj samo skuham in vzamem s seboj za malico v službi. Potem pa tri ure v otroški sobi prebiranje igrač na štiri dele:

 

1. za smeti oz. špajo dolino (tri 150 l vreče za smeti)

2. igrače, ki so še okej za Karitas (dve veliki vreči)

3. legice - ki gredo začasno v klet

4. igrače in zadeve, ki še ostanejo zaenkrat doma.

 

Kaj vse sem našla: ene pet svojih sponk za lase, budistični zvonček, ki sem ga iskala že par mesecev, mobitel, ki sem ga imela za ukradenega, eno malo milo, ki ni nič posebnega, pa meni vseeno nekaj pomeni, ker me na nekaj spomni, pa še kaj. Soba je sicer neka mešanica otroške sobe in ropotarnice, fanta imata vse pripravljeno v zgornjem štuku, ampak nočeta še gor. Saj je fino tako.

 

Do konca tedna tudi mene še čaka tehnični za avto, pa zavarovanje, in vse kaže, da bom zamenjala cenjeno slovensko zavarovalnico za avstrijsko. Klinc pa nacionalni interes, če se ti pozna samo na žepu.

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon28.gif

ja kako pa je to mogoče?!

 

drugač je pa to moj zadnji adut v žepu, ki zaleže (grožnja a-kategorije: "če TAKOJ ZDAJ NE x, y, z ....., bom pri tej priči

a) pometla legice

B) posesala legice

c) pospravila legice na podstrešje za NDČ

d) pohodila legice s cokli - takrat ko bosa stopim na enkico ali dvojkico http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/madmad.gif ).

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

drugač pa.. v enem čudnem stanju sem... nisem depresivna, nekak otožna, na jok mi gre, jočem zaradi vsega hudega, kar vidim, slišim, da se dogaja okoli mene...


pa še eno ikt izobraževanje smo meli, prehajamo na e-redovalnico; sem mislila, da se tiče to samo učiteljev, pa sem narobe mislila.


Zaenkrat imam mešane občutke glede tega, ma jaz sem otrok iz 70-ih, še zmeraj prisegam na papir in jemljem tehnologijo kot nujno zlo, tko da, bomo vidli...



izginjam.


tak občutek imam, kot da sem na pol eterična, kaj vem.. neki čudnega...


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz, na mojo žalost legice trenutno niso IN. V klet gredo zato, ker malo kalkuliram, da bodo čez čas spet zanimive. IN so trenutno računalniške igrice, pa rekviziti, ko se našemita v razne zadeve in potem na telefon snemata kratke filme - vsak ex pustna oprema.

uuu, to je tudi pri nas in!

včas so otroc se zaprli v sobo za par ur in nam potem uprizorili kakšno igrico ali ples, no nazadnje, ko smo se tko dobili z družbo, so pa nam namesto v živo prinesli kar posnetek: tle maste pa si poglejte.

 

pri rač. igricah sem pa jaz kr zoprna. pol ure, če se že spomnita igrat. Pa zaenkrat kar zaleže (dokler imam še kaj besede)

 

ceres zdaj pa nehi ker se bom še zaradi tvojih besed zjokala

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tam, kot imaš ti Venero, imam jaz Merkurja, in tako kot tebi Venera vlada vsemu živemu, meni vlada Merkur. Ta občutek razblinjanja mi je poznan, samo da pri Merkurju se to ne pozna tako čustveno, kot pri tebi, ampak imam pomešano domišljijo in realnost.

enkrat se moram poglobit v astrološko terminologijo, da bom bolj vedla, o čem govoriš. Ker slišat je zanimivo :)

lep večerček http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/love3.gif

If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, jaz pa bi nujno rabila vsaj deset pridnih rok. Sončnice so rekle, da ne bodo čakale, da se jim glave posušijo, pa ptiči so ugotovili, da jih južina servirana čaka. In potem sušimo to kot nora. Hvala bogi,,,res hvala bogi za frendo mojo, ki s svojimi polprofesionalnimi sušilnicami mi priskočila na pomoč. Ker v totem klinčevem vremenu, se logično nič ne suši. Kvečjemu bi crknilo vse. Tak, da...so še dobri ljudi na sveti...res. (glede na to, da rekla, da noče nič za elektriko in nič...ker ji pač včasih pomagam kaj..in mi zdaj vrne uslugo), jaz pa sem se itak odločila, da ji bom nekaj oluščenih semenk dala, ker rada peče kruh in take reči.

V glavnem...da nisem samo v sončnicah...jamram, kako nič ni zastojnskih sejmov, če pa slučajno je, pa ga odpovejo, ker se vremena ustrašijo...in me kliče včeraj organizatorka z Lenta....da imajo polentovsko dogajanje v Mestnem parku v MB in da bodo tudi imeli stojnice :) in da bi moje klešče in moje znanje mozaikov rabili :))) pa ploščice :))) skratka...v soboto sem tam. Upam, da bo vreme in kaj ljudi tam.

Včeraj prišla (končno) moja predplačniška Visa in čakam našega kandidata za zeta, da mi lepo pofotka nekaj stvari, pa angleščina mu bolje sede kot meni...in da mi pomaga pri etsyju...:) pol pa ma, da se prodaja. Sem gledala že tam gor mozaike in moram rečt, da so cene zadovoljive :) (beri -bistveno večje, kot jih imam jaz). samo poštnina me malo skrbi.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Med tem časom - ko bluzim tudi tod naokrog in čakam, da se ta mlajše dete zbudi, sem naredila tri litre hm..robidovega žganja (verjetno se temu tako reče - moja sestra temu kar reče - zvarki) in pa en liter drenovega. Šnops se mi vpil v vsako poro in smrdim kot stari žganjar tam. Bog ne daj, da me policija ustavi kje :)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ferrrrrrrrrrrrtik sem, total, koma.

4 dni po dopustu, nazaj v službi, pa se spet ferrrrrrrrrrtik in perajt za novega. Ki ga ne bo, jasno, še nekaj cajta, dva tedna najmanj eno leto ne.

Končnoooo mal toplote, jesenske vibre gor al dol, mi kofetkamo ob popoldnevih (upam, da bo zdej že množina) na sončku pred hišo, danes morda ujamemo celo kak sprehodek skozi Lj - ČE se ne bodo plani spremenili http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/partyy.gif

Razbojnik bi šel na mooooljeeeee, jok in stok vsako jutro, popoldne in večer, ponoči pa vstajanje, ker, bi nekdo šel na mooooljeeee.

Mah in meh, bo že http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/bucktooth1.gifhttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/up.gif

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Neki se po spletnih omrežjih kregamo o tem polivanju z ledeno vodo v dobrodelne namene..

V času k pol sveta trpi zarad žeje se nek ameriški bebo spomni na to foro in pol to vsi kupijo.. mislm, tolk vam je všeč mati Rusija tok unih bednih GMOjevskih imperialističnih butastih debelajsov ameriških ne prebavite, pozivate Titeja da se vrne in prisegate na Jugoslavijo..

 

Pol pa vsaki kurec ameriški brezrezervno kupite....

 

še zmer kompleks iz časa revšne?

http://shrani.si/f/34/xI/2cHXjcPT/prenos.jpg

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/flirt.gif i tata bi sine...

 

šel na moljeeeeeeeeeeeeeeeeeehttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/love.gif tako vroče, fejst vroče peščeme sipine, pa beli kamni, pa turkizno morje...Jordanija,Grčija , Egipt

 

kaj takega, da se omili malo revmatizemhttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/cool.png

Obečanje ludom radovanje...


Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

neeeeeeeeeeeee, sam afriške celine ne!!! No, razen v 5***** swiss resort hotel.

Ne bi še enkrat podoživela vsega sranja in kozlanja http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/bucktooth1.gif

pa tut skret mora bit skret, ne neka črna lukna, od koder leze vse živo in mrtvo http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/Oogle_anim.gif

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem pa kar malo žalostna in krivo se počutim. Moja muca je umrla. Imela je cel trebuh strgan in ni ji blo pomoči. Najbrž se je zakačla za kakšno ostro ograjo.

Pride ona notri v hišo in začne spuščat neke čudne glasove. Na hitro jo pogledam in se mi je zdela malo čudna, ker je težko hodila, sam več kot toliko nisem šla zatem in berem knjigo naprej. Pride ona k meni in me gleda, hotla mi je povedat, da ima strgan trebuh in da jo boli, sam jaz nisem razumela in je šla stran. Čez 4, 5 ur jo kličem, da pride notri, ker je bilo pozno in pri meni mačke spijo notri in je ni nikjer. Pa nisem vedla ali je zunaj ali je notri in jo zagledam v kurilnici za pečjo. Najprej sem mislila, da je zastrupljena in sploh nisem opazla, da ima poškodovan trebušček, ker ni nič krvavela, jo peljem veterinarju, pogleda trebuh in vidim, da je vsa raztrgana. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/sad.png

 

Potrebna je bila opreracija, dali so ji drenažo, pa tisti krožnik okolice glave, da se ne praska po rani. Naslednji dan proti večeru ni mogla več hodit. Jo peljem nazaj k veterinarju, ker tako smo bili dogovorjeni in je rekla, da je podhlajena in da morda ima tudi kakšen organ poškodovan.

Pa mi reče veterinarka, da naj se odločim, kaj naj naredi in da jo lahko proba rešit z infuzijo, sam to je mučenje. Pa sem ji rekla, da naj jo da pod inekcijo.

 

Morda, če bi takoj ukrepala, bi jo lahko rešla.

 

Pa sem razmišljala kdo ima pri nas v bližini takšno ostro ograjo, takšno ograjo v naši ulici imajo le eni in to sosedi nasproti nas, ki imajo tudi kužka. Pa sem šla pogledat ograjo, če so kakšne sledi od krvi in nič. Čudno.

 

Zdaj mi je ostala še njena sestrica (namreč imela sem dve muce) in skoz joka in jo išče.

 

Drugače pa se počutim boljše odkar sem likvidirala gluten. Se počutim lažja.

 

Danes sem šla plavat. Voda je krasna. Sicer najprej, ko sem stala notri me je zeblo in sem mislila it nazaj, ker sem imela občutek, da je morje hladno, sam pol sem skočla notri in je bilo super. Mene voda umirja in sprošča. Prav uživam, ko plavam, pa čeprav sem zmatrana od dela.

 

Pa svak me neki skuša prepričat, da bi šla z njim delat v tujino, in mi razbija škatle, sam me ne vleče.

 

Grem brat knjigo dalje ....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

bošca miauv...rešena bolečin....http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/rainbow.gif ziher je v mačjih nebesih

 

viim tam se Mick oglaso, ja v športi- fajn ga videt res...škoda - Marsa tui- viim glea fucbal....

 

ma sem jih perav rada brala...oba sta imela tak sočni pisateljski jezik....

 

drgač pa neki mir tu gori viim- nea vem a vam ta škorpijonska luna seka, al sam toliko seksatehttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/em45.gif

 

eh keksek- vse ti je relativno- pr naš familiji- smo najhujšo drisko fasali tak, da smo jo prinesli iz vrtca salmonelo in se okužili vsihttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/party.gif stem da je bilo ta zadnje dete staro mesec dni- ona dva pa 3 pa pet- mater se tui spomnit ne smem- vse posrano- kamorkoli si pogledal...riti pa rdeče ko pri opicah, tak da sem pol na konci kr z joške mlek stiskala pa špricala še una dva z njim....pa z razkužili pa čistili letala okol....v glavnem dojenčad pa moja mlekarna pol ni bla okužena - vsi ostali pahttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/Whatever_anim.gif

v afriki nismo pa nič fasali---tak da ja, sam lepi spominihttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/yes.gif

 

 

drgač pa seka- ne vem al ta luft pred dežjem , al nas s skakim novim strupom posipavajo---folk popadljiv, da kr grize-pa poliaji durh no durh letajo, pa vse napizdeno.. res je vse skup ena norišnica, če predolgo kam gledaš , ja, prav res, vse mora sam krožit, in to hitro....še kosmatinci so na antle, .saj bo, do smrti bo že , naprej nas pa ne bo glava bolelahttp://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/bucktooth1.gif

Obečanje ludom radovanje...


Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...