Skoči na vsebino

Vesoljni dnevnik LNF 27


Marsa

Recommended Posts

Židje počivajo v soboto (Sabat),ki se zanje začne s petkovim sončnim zahodom in traja do sobotnega sončnega zahoda. Vmes jim delajo, kuhajo, pospravljajo,...nežidje.

So pa židje kombinacija gorenjcev na škotsko potenco. Ni čudno, da jih noben ne mara.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Bravo, tudi jaz sem se tega naučila. Oz tudi tega, da ko me kdo povabi na kafe in brska vmes po telefonu ali vodi vmes dolge tel.razgovore- vstanem, pomaham in grem. Moj čas je moj čas in tudi frendi začnejo drugače gledat na moj čas, če jim ga odmerim ☺.

Mi je pa to precej nerazumljivo- sama se v družbi zmeraj opravičim, če moram nujno dvignit telefon in mi na kraj pameti ne pade, da bi z drugo frendo tel.čvekala, če sem z eno medtem na kavi. Ne da se mi odraslih ljudi vzgajat in jim nenehno postavljat meje.

 

Eh jaz, če sem v družbi prijateljic in dobim klic, se pač javim (se ne opravičim .... jaaaaa nekulturna bejba, ni fer do prijatlov al karkoli), klic traja največ do pol minute ... jaz imam kratke klice (sploh s prijatli ... se zmenimo na brzaka). Če pa vidim, da bo klic trajal dlje, rečem ... pokličem kasneje.

Pa tut me ne moti, če frenda dvigne fon, ko sem z njo, pa kakšno reče .... ne pričakujem nobenega opravičila (če pa to naredi vredu). Mislim, če imaš fon ... dvigni in pika ... ni bleme ... Sam ne govorit 1 uro, ker pol hmm .....

 

Recimo mojega očeta skoz kličejo zaradi službe in ko sem z njim na kosilu, me to iztiri.

Pol pa slišim ... prokleti kurac u pičkumaternu, budala, pojma nima ... pa kaj me drka še u nedeljo, naj gre v kurac.

 

Ja tudi take imamo ...

 

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si ne predstavljam odnosa s prijateljicami, ki bi jih morala manirat tako, da vstanem in grem. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/huh.png Po moje se s takimi ne bi družila, one pa z mano, ki sem kar odšla, tudi ne. No ja, če bi imela takšno prijateljico, ki bi redno, ampak res redno zamujala, tja od 15 minut naprej... Ampak nimam teh izkušenj. Ko se dogovorimo, smo vse tu in tam nekje, okoli ure. Če katera kakšno minuto zamuja, pokliče ena ali druga, ej, a si že tam, ravno prihajam... Telefonarit v družbi bi tudi bilo neolikano. Se pa oglasim, samo da preverim, če je kaj nujnega. No, itak pa nisem tako iskana oseba, da bi me kar naprej klicarili. Pa še vedno pogosteje prakticiram, da grem ven, sploh pa, če je to sprehod, brez telefona.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sem se dobila s frendo v enem lokalu, nisem je vidla že fulll cajta, sem mislila da bova malo klepetale, si kej povedale bol osebnega, pa jo kliče en model in ona ... pridi, pridi, pridruži se nam ... hvalalepa ... čez pol ure sem šla domov, ni mi pasalo ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Si ne predstavljam odnosa s prijateljicami, ki bi jih morala manirat tako, da vstanem in grem. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/huh.png Po moje se s takimi ne bi družila, one pa z mano, ki sem kar odšla, tudi ne. No ja, če bi imela takšno prijateljico, ki bi redno, ampak res redno zamujala, tja od 15 minut naprej... Ampak nimam teh izkušenj.

Hvala bogu ☺. Sicer tudi meni ni to normalno, vendar pa vseeno obstajajo ljudje, ki se tako vedejo; morda na račun tega, da se poznamo 20 in več let, morda iz drugega razloga, ne vem... Nisem oseba, ki bi nekoga nenehno masirala, kako naj bi se vedel; parkrat povem, (če očitno že moram), potem pa počasi ohladim odnose. Najosnovnejše spoštovanje človek mora imeti do drugih, vendar če ga nima do sebe, težko pričakovat, da ga bo imel do drugih. Smo pa ljudje različni in nekdo, ki ima pač "pojačan egotrip", lahko ima druge dobre lastnosti, ki slabo lastnost prevagajo in zato ohranjamo stike vseeno. Težko reči, da je nekdo v celoti slab oz obratno.. Skratka, jaz zmeraj rečem, imam otroka, ki ga moram vzgajat, odraslih pač ne bom- nezreli odrasli me dolgočasijo in utrujajo in dobijo od mene to, kar sami dajejo. Še najraje pa imam mir pred njimi ☺.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zadnjič sem se dobila s frendo v enem lokalu, nisem je vidla že fulll cajta, sem mislila da bova malo klepetale, si kej povedala bol osebnega, pa jo kliče en model in ona ... pridi, pridi, pridruži se nam ... hvalalepa ... čez pol ure sem šla domov, ni mi pasalo ...

Ja, pa še to 😈!

Me že ni več ☺😉😛!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, pa še to 😈!

Me že ni več ☺😉😛!

 

Res je, da sem bila zmenjena le s frendo, nisem želela nobenega drugega zraven. Je pa tudi res, da iščem sorodno dušo in sem odprta za spoznanstva. Zej, če bi se nama pridružil kakšen hud tipček, najbrž ne bi šla stran. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/tongue.png Ampak, ker je prišel en stari ... adijo.

Jebelacesta, nisva se vidle že celo večnost in ti njemu pridruži se. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/mad.gif Mislim ej, če se že odločiš zato potezo ... pol prpel vsaj enega fejst ...

 

******

Jutri pa greva in to že navsezgodaj. http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/partyy.gif Jebote dež.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Okrog prijateljstva menim enako kot o partnerstvu: nič ni dokončno, nič ni za vedno in vedno znova nekomu dokazujemo, da nam je do človeka. Ker se dogaja, da je nekaj samoumevno in potem tudi osnovnega spoštovanja ni več. Tudi tole okoli tretjih oseb se strinjam: me pokliče bejba, če sem za pogovor, si vzamem čas i ona tam s svojim otrokom. Čakaj malo, jaz sem si vzela čas in svojega otroka pustila doma, a zdej nej pa tvojo hčerko, ki stalno potrebuje pozornost gledala? Ne hvala. Tudi vljudnostnih deset minut nisem tam sedela! Sva bili prijateljici, ampak materinstvo ji je pa skisalo možgane: naenkrat je bila samo ona, njen otrok in fiksirana predstava, da se cel svet vrti okoli nje.

 

S tem se zelo strinjam, da se človek mora spoštovati in ceniti svoj čas, vendar...je potrebno res prekiniti prijateljske odnose, če se pri prijateljici razmere spremenijo?...se je res toliko sprenila, ali samo potrebuje podporo?...želi morda s svojo prijateljico deliti nekaj, kar ji je najdražje? Ali prijateljstvo ni odnos, ki raste in se spreminja?

Dr. Dolittle je fantazijski lik.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šeeeeeeee še in še in še. Psihoanalitska dotična šola ima za to en specialen izraz ki je francoski in jaz ne znam francosko. Bi bil primeren prevod ponovno. Verjetno gre za iskanje identičnih užitkov. Hm. Za človeka je gorivo, edino pravzaprav, nemogoče. Brez nemogočega bi se precej in takoj ugasnili. :N:

pa ti mors bit škorpija, ker te res, ama res čist nič ne štekam. Sploh. Kadarkoli.

Na tvojo srečo :-)

 

.........

Ceres, šele zdaj si odkrila portopiccolo? :-):-)

sem pisala o njem dve leti nazaj...če ni že tri od takrat minilo?

 

Italijanskih zadev se pa jaz ne upam v hofru kupovat. Sem se enkrat zeznila s pašto, pa od takrat preskočim njihove it.predjedi. Razen sušenih paradižnikov v olju, ti so mi res dobri!

 

.......

Nič ne kresujemo...smo kolesarili danes ob slo.obali in se je Razbojnik jedva nazaj privlekel, revcek. Smo ga preterali, jutri ima 5rd, danes je moral pa 22km prekolesarit na prevelikem kolesu.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Men Hofer ne paše... ne vem, nekaj je v tisti kaotični zabasanosti z artikli, ki mi pravi - nope http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon_smile_clown.gif Tja skočim samo občasno, po avokado in kruh. Zadnjič sem vrgla oko še na zelenjavo in tam po solati se mirno sprehaja en ogromen polž http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon_smile_tongue.gif mal mi je žal, da ga nisem odtihotapila ven, bogsigavedi, kje je revež pristal.

 

 

Tavam v krogu. Sicer je večji, kakor je bil, a sem spet nazaj na točki kaosa. Nedolgo nazaj sva debatirali z ex odvisnico in jaz njej, da pa ne rabim več mojih odmikov od realnosti. Yeah right. Dokler je vse ok, res ne. Ko se pa nagrmadi vse na kup, smo pa spet tam, kjer ni muh.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Silica, zanimivo, da omenjaš krog. Pri meni je središče eno samo in ja, zgleda se redno vračam v središčnico, kljub občasnim obdobjem, ko sem (kao) ok, ql in taku. V bistvu je človek sam in ne, ne obstaja človek, ki bi te zastopil, kamoli vedno sprejemal. To ne obstaja, to je zabloda. Še najboln enostavno je, zame, da si domišljam, da sem na svoji poti v vlaku, kjer poljubno vstopajo in izstopajo različni ljudje. Eni se peljejo samo eno postanl, z enimi si pod milim nebom nimam kaj povedati, eni me motijo za popiz, z enimi se pa da prav pfijetno klepetat. Zug gre po svoji hitrosti, nikoli pa ne stoji.

V glavnem, zgleda imam pozno spkmladansko depresijo, običajno jo imam jeseni...

In vse kar sem spada...

 

........

Ceres, jaz teh krem ne uporabljam, ker že vsaj 15 let uporabljam jojoba olje in orehovo olje - poleti. Velja za po tuširanju, ker se bolj površno obrišem.

Kožo imam pa res fajn; gladko, pa hitro porjavim, tudi v senci.

 

 

Še tamale mažem z jojoba oljem, po kopanju.

 

........

Odrajtali družinsko praznovanje, zdej pa lah razmišljam o otroškem praznovanju. Letos si jeRazbojnik zaželel še prijateljčke povabit na rd, pa je težko izvedljivo in babice, teta, prijatelji, pa 10 naspidiranih mulcev...

Recept, da me odpeljejo...po 10min v ludnico...

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ravnokar iz Hoferja … kamor grem, kadar nimam časa. Ko se mi da imet čas, grem pa v tavelik Mercator, kjer imajo par stvari, ki jih pač ″moram″
imet in se jih drugje ne dobi. Mi pa tud v merc zadnje čase voščijo http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif lep dan še naprej, gospod http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/biggrin.png … ipd. , s čimer so začel v hoferju... se mi zdi .

Ampak brzina na blagajni je še vedno krepko v prid taplavih...




Z depresijo nimam ravno izkušenj .... patetična melanholija je še največ , kar zmorem http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/up.gif . Zgleda imam neko varovalko vgrajeno . Pravzaprav

imam dve... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif prirojena flegmatičnost … se sicer znam ornk zasekirat , a tudi , od nekega trenutka dalje , zrelativizirat vso stvar , obrnit pozornost

stran od problema . To sicer ni vedno dobro … odrivanje problema … si pa kupiš čas in medtem se tud vroča kaša ohladi . http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_thumbup.gif Druga varovalka je ,

da me je vedno zanimalo tolk stvari , da si ne predstavljam, da bi se za dlje časa fokusiral zgolj na eno in se zakokonil sam vase .

Si pa predstavljam, da je depresija lahko začaran krog , ko si vzrok in posledica podajata roko … durh na durh .

Nimam nasveta … zgolj dobre želje . http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/clover.gif

* * *


Zdaj grem v hosta … sej 2. maj skoraj da ni več praznik ... je ogrevanje za nadaljevanje delovnega tedna . Od zimske sečnje so ostale

veje in sem dobil nekoga , ki jih je zmlel v sekance … tiste , ki so ležale na pašniku . Me motijo pri košnji, ker se non stop maši BCS ka .

Ni pa pobral vseh in grem počedit za njim … zdajle je trava še nizka in se to da. Pa dan je kar lep ...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

fajn se imamo ... vsi skupaj ;)

 

nekateri se vrtite v krogu ... še dobro, da se oddaljujete od središčne točke

drugi vozite z vlakom

jst pa kot pokvarjen metronom ... ko gre gor ali dol so šestnajstinke ... na dnu udari celinko ... grrrr

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Danes izvedela, da se je kolegici s predavanj čist skisalo. No, skisana je bila že prej, samo ni nihče tega vedel. Že 2x v zaporu, zaradi tatvin in (če sem prav zastopila), ker je prebutala svojo mamo. Ki ji ni hotela dat keša. Alkoholičarka. Čist popizdila zadnjič na izpitu (mene ni bilo), da se ostale bojijo it na jutrišnje predavanje. Pošiljala ene parim zblojene sms-e, z avtom zasledovala M. itd.... zdej da jo imajo policaji 'pod nadzorom'. Karkoli to pomeni.

Žalostno je to, da je tudi njen mož alkoholik, imata pa tri otroke. Bogi reveži.

 

 

Vglavnem... ja, mi se imamo res še fajn http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Židje počivajo v soboto (Sabat),ki se zanje začne s petkovim sončnim zahodom in traja do sobotnega sončnega zahoda. Vmes jim delajo, kuhajo, pospravljajo,...nežidje.

So pa židje kombinacija gorenjcev na škotsko potenco. Ni čudno, da jih noben ne mara.

 

Đizus koliko škode v eni izjavi, v prikimavanju ali mimomolčenosti le - te, si eni domišljavo dovoljujete....samo zato ker mislite, da ste anonimni.

 

Kolko židov pa osebno poznate ....in koliko vseh drugih, da govorite v imenu vseh ?

 

 

Zastonj ves božji privilegij dežele - če otroci odraščajo v zaplankankani vzgoji svojih še bolj zaplankanih roditeljev.

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A tko, a tko, za žide se zavzemaš, za gorenjce in škote pa ne? Diskriminacija par excellence! Zaradi takšnih gre svet v maloro.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

~

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A tko, a tko, za žide se zavzemaš, za gorenjce in škote pa ne? Diskriminacija par excellence! Zaradi takšnih gre svet v maloro.

 

Čisto rasno državo je še nedavno zahteval Hitler in njegovi psiho ideološki priležniki....ki so na žalost v naši državi še kako dejavni in malo po malo spuščajo v ta prostor strupenovje, ki je že ničkolikokrat v zgodovini uničilo s svojim zlim semenom različne kotičke te ljube zemljice

...

In tako je tudi povsod naokoli, kjer se tašna ideologija nesmisla razrašča in pase po svetu, kjer so ljudje tako plehki, da ne vidijo dlje od svoje bede.

Sploh ne opažate kako se tudi tu nekateri pod tako imenovanim naci marketingom, ki zdaj že skoraj neprikrito deluje na vse strani... spogledujete in spreobračate v naci fene....

 

Vsako državo sestavljaljo državljani, ki tam živijo.

Čeprav narodnostno pripadamo različnim skupinam ...pa je pomembno le to, koliko smo ljudje, koliko se aktivno zavzemamo za skupno življenje ....in se kulturno osveščamo, spoznavamo ter povezujemo....

 

Sama živim v tako mešanem okolju, da če bi tako razmišljala kot berem tu...bi že umrla od nelagodja, ksenofobije, tesnobe in depresije...

Namesto tega se ustavim na klopci in se nekoliko pomenim z muslimanskimi otroci, ki nas z znanjem slovenskega jezika povezujejo z ostalimi sosedi, ki se jezika šele učijo ....kdaj kakšen domač štos pade na račun bosancev, srbov ali hrvatov ....skratka žid ali nežid v okolici ...vse se da skombinirat dokler se spoštujemo ...

In zna bit celo bolj zanimivo ter zabavno kot je morda v nekem monotonem okolju- kao "čiste arijske rase "... zavite v kokon višavja.

Če pa kdaj kdo odstopa - se mu pač pove kje je meja ...in se kmalu prilagodi...Če ne drugače se mal razpičimo na sestankih....

 

Sicer se mi pa zdi smiselno edino to, da bi se le lahko zavzemali za sočloveka in njegove pravice ter svoboščine, za boljši sistem, kjer bo človek pravično in svobodno uresničeval svoje poslanstvo in nikakor ne vidim smisla v tem, da bi se morala posebej zavzemat za dolenjca, štajerca ali gorenjca....in imeti celo za sovražnka neko židovsko familijo v bližini.

 

V resnici me moti le ta širša različnost domišljavih, narcisoidnih, nestrpnih, svetohlinskih, dvoličnih, strahopetnih, zakompleksanih ter razdiralno zdraharsko neenpatičnih nacistov.

In sita sem takšnih razlag, da so tud oni ljudje, češ pa okolje je to neredilo iz njih..."demokracija" izražanja pa takele imamo cvetke...

Ker Ne ! če je človek le malo priseben- takšno mislenost lahko umiri in preobrazi sam...

.

Gre bolj za to, da si dovoljuje izpade- se sadistično izživlja ( in to je patologija ) na račun ležerne pozicije moči ali privilegijev maloumja....

Kot opažam - bolj kot se delamo nevedne in ignorantske - več je teh izpadov in mišljenja v bližini...

 

Enostavno zadost mam tega cincanja razdorov med ljudmi in vse kar diši po tem....ker se mi zdi, da vem kam bo to kmalu pripeljalo...potem bo prepozno.!

Še zmeraj do sedaj je bilo tako ...kot, da se nismo še nič iz izkušenj naučili....

 

Hauk !

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čisto rasno državo je še nedavno zahteval Hitler in njegovi psiho ideološki priležniki....ki so na žalost v naši državi še kako dejavni in malo po malo spuščajo v ta prostor strupenovje, ki je že ničkolikokrat v zgodovini uničilo s svojim zlim semenom različne kotičke te ljube zemljice

...

In tako je tudi povsod naokoli, kjer se tašna ideologija nesmisla razrašča in pase po svetu, kjer so ljudje tako plehki, da ne vidijo dlje od svoje bede.

Sploh ne opažate kako se tudi tu nekateri pod tako imenovanim naci marketingom, ki zdaj že skoraj neprikrito deluje na vse strani... spogledujete in spreobračate v naci fene....

 

Vsako državo sestavljaljo državljani, ki tam živijo.

Čeprav narodnostno pripadamo različnim skupinam ...pa je pomembno le to, koliko smo ljudje, koliko se aktivno zavzemamo za skupno življenje ....in se kulturno osveščamo, spoznavamo ter povezujemo....

 

Sama živim v tako mešanem okolju, da če bi tako razmišljala kot berem tu...bi že umrla od nelagodja, ksenofobije, tesnobe in depresije...

Namesto tega se ustavim na klopci in se nekoliko pomenim z muslimanskimi otroci, ki nas z znanjem slovenskega jezika povezujejo z ostalimi sosedi, ki se jezika šele učijo ....kdaj kakšen domač štos pade na račun bosancev, srbov ali hrvatov ....skratka žid ali nežid v okolici ...vse se da skombinirat dokler se spoštujemo ...

In zna bit celo bolj zanimivo ter zabavno kot je morda v nekem monotonem okolju- kao "čiste arijske rase "... zavite v kokon višavja.

Če pa kdaj kdo odstopa - se mu pač pove kje je meja ...in se kmalu prilagodi...Če ne drugače se mal razpičimo na sestankih....

 

Sicer se mi pa zdi smiselno edino to, da bi se le lahko zavzemali za sočloveka in njegove pravice ter svoboščine, za boljši sistem, kjer bo človek pravično in svobodno uresničeval svoje poslanstvo in nikakor ne vidim smisla v tem, da bi se morala posebej zavzemat za dolenjca, štajerca ali gorenjca....in imeti celo za sovražnka neko židovsko familijo v bližini.

 

V resnici me moti le ta širša različnost domišljavih, narcisoidnih, nestrpnih, svetohlinskih, dvoličnih, strahopetnih, zakompleksanih ter razdiralno zdraharsko neenpatičnih nacistov.

In sita sem takšnih razlag, da so tud oni ljudje, češ pa okolje je to neredilo iz njih..."demokracija" izražanja pa takele imamo cvetke...

Ker Ne ! če je človek le malo priseben- takšno mislenost lahko umiri in preobrazi sam...

.

Gre bolj za to, da si dovoljuje izpade na račun ležerne pozicije moči ali privilegijev maloumja....

Kot opažam - bolj kot se delamo nevedne in ignorantske - več je teh izpadov in mišljenja v bližini...

 

Enostavno zadost mam tega cincanja razdorov med ljudmi in vse kar diši po tem....ker se mi zdi, da vem kam bo to kmalu pripeljalo...potem bo prepozno.!

Še zmeraj do sedaj je bilo tako ...kot, da se nismo še nič iz izkušenj naučili....

 

Hauk !

 

 

sej nisem bral... ampak zaključek sem pa ujel.

in seweda mam ugowor,,, v zagovor čloweštvu.

 

seweda smo se naučili.

najpomembnejšega.

in to je, da je prava pot srednja.

 

 

ampak... kako pa veš, kje je sredina, če ne poznaš vseh skrajnosti?

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Mogoce nisem nic lepsi, ko pridem od frizerja ... imam pa zagotovo visje celo . http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/smile.png

 

hahahahahhahahahahahahahahahaha

in če kdo mogoče hoče wečjega tiča, si mora zagotovo v rit zabiti štil od lopate, hsahahhaha

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

 

Đizus koliko škode v eni izjavi, v prikimavanju ali mimomolčenosti le - te, si eni domišljavo dovoljujete....samo zato ker ste anonimni.

 

Kolko židov pa osebno poznate ....in koliko vseh drugih, da govorite v imenu vseh ?

 

 

Zastonj ves božji privilegij dežele - če otroci odraščajo v zaplankankani vzgoji svojih še bolj zaplankanih roditeljev.

za vegetarijanko si z leti postala prfuknjena, ortodoksno napadalna in žolč, zmerljivk in kletvic bruhajoča agitatovska pisunka, da te ne morem več jemati resno. Ne premoreš več niti enega normalnega posta, zato letiš v ignore.

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

za vegetarijanko si z leti postala prfuknjena, ortodoksno napadalna in žolč, zmerljivk in kletvic bruhajoča agitatovska pisunka, da te ne morem več jemati resno. Ne premoreš več niti enega normalnega posta, zato letiš v ignore.

 

 

...Zanimiv tale tvoj kolešček in besedna percepcija v zrcalni podobi, da imaš pa v primerjavi svoje poste o židih, beguncih, črncih, srbih itd za normalne objave....http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon1_blush.gif

 

Ne šmirglam in ne toleriram jst take ....ne gre samo za vas ...gre za ves okuženi prostor...me prav briga kaj mi kdo obesi...http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

 

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

P.S.

 

Sicer pa ; Očitno še danes aktualen film ; z naslovom " The Pianist " Romana Polanskega

https://www.youtube.com/watch?v=zzfUlCrZha8

 

 

Fajn bi si ga bilo ogledat, če si ga še niste ....Zelo lep film ....

 

Pa tudi tega priporočam ;

American History X

https://www.youtube.com/watch?v=4jrroTedzk0

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ne vem , zakaj bi pameten človk glanc nov štil nenamensko uporabljal , če smo pa v enaindvajsetem
stoletji in imamo privlačne ženske ter modre tabletke.

 

* * *

 

Nč kaj prijetno vas ni tkole brat ... ker pa včasih tud men spodrsne , bo pač treba potrpet ... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/icon_smesko.gif

 

 

Tale moj frizer je sicer moder mož , kar je pravzaprav tud za pričakovat pri njegovih 87-tih . Sicer ne ve več točno povedat,

kaj je včeraj jedel … ampak štorije iz otroštva in od malo kasneje zna pa vse še vedno na pamet . V brivnici res
zveš najmanj tolko, kot pri kakem ženskem frizerju. Pri njem mi je všeč , ker se nikol ne dotakne človeka z zlobo in

zlonamernostjo , čeprav pozna mnogo ljudi z mnogo zgodbami in usodami … tud ne najbolj prijetnimi . Sicer je možno,

da tko dobr blefira, ampak bi prisegel, da človek ima dostojanstvo … in to je tisto , ko imaš dobro mnenje o sebi ,

al si pa vsaj (trenutno !) spravljen sam s seboj . V takem primeru tud nimaš potrebe drugim kaj očitat ... kar pomeni,

da sem se ravnokar v koleno... http://www.lunin.net/forum//public/style_emoticons/default/wink.png

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

kam smo prišli ??? ... a res že vsi rabite viagro ??? :D ... a vas nobena ne more več zrajcat natur xscratchx:0::huh: ...

 

to je zato, ker hodite k McDonaldsu

Kaksen obupen smrcek za zdravilca ... vedno ti uspe napacno zavohat napacno kri . :)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Objavi novo...