Skoči na vsebino

5 najljubsih nematerialnih stvari


bikica77

Recommended Posts

Men je blazno všeč vonj in zvok morja (tisto šumljenje in butanje), pa ptičje (kos) petje pozno spomladi oz. zgodaj poleti, pa vonj dežja na razgretem asfaltu, pa vonj rahlo prešvicanega (na sex pripravljenega) moškega, pa zvok pesjanke ko si neguje kožuh (to me blazno pomirja - isto bi lahko rekla za mačje predenje), aja pa pogled na tekoči potok/reko (obvezno mora bit zraven tudi zvok tekočega potoka/reke) aja blazno me fascinira ogenj (prasketanje in gledanje plamenov), ja pa všeč mi je vsezliten/vseenoten občutek ob fantastičnem orgazmu, pa občutek lebdenja/poravnavanja koščic ko se uležem na posteljo ali pa ko se nažlampam vode kadar sem orenk dehidrirana,...da občutka popolne sprostitve po opravljeni veliki potrebi niti ne omenjam x8Dx

:palec:

se podpisem. xyesx

 

blazno mi pomenijo vonji (ko je bil tamal dojencek, sem obozevala vohat njegove nogce :8):) ((razen vonja po kaksnih pasjih kozuhih po moznosti mokrih, k je en tak zatohel organski vonj)), pa tudi glas mi pomeni. pa predenje, ja... xDDx ko se sam priblizam al pa sam z obrvjo naredim takole, pa ze mimi prede... to mi je mega. x8Dx

to res pomirja, ja, en speshl filing, vse kar si nastela... xyesx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 117
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hehe... zato pa ste ženske slabše v matematk... ker težje abstraktno razmišljate. kaj je za žensko Bog x?

 

Ženske smo slabše v matematiki, ker obstajajo ljudje, ki nam dopovedujejo, da smo slabše v matematiki in se potem izogibamo matematike, oz. rečemo, da "ni za nas". Vsaka učiteljica ti bo povedala, da ni neke razlike pri matematiki pri fantkih in punčkah. Že od nekdaj mi gredo na živce teme o ženske to, moški ono. Ja, imaš butaste ženske in- ne boš verjel- imaš butaste moške. No, ja če sem malo bolj žleht: absolutno so moški možgani res večji, relativno gledano (se pravi glede na telo) so pa večji ženski možgani.

 

Ne vem, od kod ti sploh ta podatek, da ženske slabše razmišljamo abstraktno. Kaj je za žensko bog? Mislim ej.... :ermm:

 

 

 

 

Tako malo za prebrat

 

 

 

.z leti se boš naučil da ženske odlično obvladamo matematiko x:Dx

prines plačo domov ...bomo vse skalkulirale... x:Dx v nulo

 

 

x:Dx :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda razlika med spoloma ne obstaja... pajade. najvećja fikcija. itak pa da so rezultati pokazali, da bla, bla, bla... v bistvu bi rezultati mogl pokazat, da so dečki slabši. ker, vsaj kar se mlajših tiče, smo dečki brcal žogo, ko so se punčke učile. x;)x

 

punce so boljše v učenju nasploh u opče. ni važno kero stopnjo vzameš. so bolj kontinuirane, vzrdžljive in pride. hardcore zadeve so bli pa po večini deci. einstein itd. je kakšna ženska vmes ampak ... no, evo... za kvantni skok so pa deci. ne moreš nas vse v en koš dat. jaz nisem ženska. pa še marsikaj drugega nisem. enakopravnost je v pripoznanju razlik in ne v negiranju. x;)x

 

sam ste dobre. največ mi povejo prav one ženske, ki so to prebrale in se niso nakurle oz. vsaj niso odgovorile. sam js ne morem vedit kere so to. no, tiste so že na dobri poti abstrakcije. x:px x:Dx

 

vas pa ne programiram... se mate lahk tut za šivo, če vam tko paše... x:)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tist del o lastni površnosti branja mojega teksta si pa namerno izpustil? :inocent:

Al je zgolj slučaj x:px

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nimbus, pol pa ne piš tega, česar v resnici ne misliš... :vio: Pol ti je pa bad neki x:o)x

 

Evo, tema je že pokvarjena...ok...Nematerialne stvari...

 

Recimo zadovoljstvo in rahla utrujenost po opravljenem delu :inocent:

 

Dali je svoje zadovoljstvo meril z razpoko, ki se mu je naredila v kotičku ustnic zaradi povečanega slinjenja, ki je bilo posledica zadovoljstva.

 

No, jaz govorim samo o občutku :vio:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a tist del o lastni površnosti branja mojega teksta si pa namerno izpustil? :inocent:

Al je zgolj slučaj x:px

 

slučaj... to je zato, ker delam več stvari naenkrat. x;)x japajde... in ti si čist nedolžno mislila samo vonj, brez prešvicanga dedca in njegovega "akhm". bi te res rad vidu, kako bi pogledala, ko ne bi blo n'benga. x:Dx sam z vonjem bi se lahka samo pod nosom obrisala. x:)x kaj ti bo vonj čokolade, če jo pa ne moreš jest... tole si pa potem ti malo mazo. x:px

 

devica, sorry, če sem ti povzroču kakšno neprijetnost. za besedami stojim in zadnji posti so medsebojno kompatibilni. x;)x

 

ok. ne bom motu več teme... ženske, veselo razpravljajte o abstraktnih stvareh simbolnega bitja - človeka.

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

dopade mi se orgazem, smeh in dobra muzika...

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obožujem:

- oboževanje,

- iskrenost,

- ljubezen,

- vonj zraka pozimi,

- naravo,

- glasbo,

- cilje,

- vizije,

- izpolnjevanje same sebe,

- estetiko

in še kaj bi se našlo.

ŽIVLJENJE JE IGRA – IGRAJ JO!

ŽIVLJENJE JE IZZIV – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE LJUBEZEN – PODELI JO!

ŽIVLJENJE SO SANJE – URESNIČI JIH!

ŽIVLJENJE JE DAR – SPREJMI GA!

ŽIVLJENJE JE PUSTOLOVŠČINA – UDELEŽI SE JE!

ŽIVLJENJE JE SKRIVNOST – ODKRIJ JO!

ŽIVLJENJE JE BOJ – BOJUJ SE!

ŽIVLJENJE JE LEPOTA – POVELIČUJ JO!

ŽIVLJENJE JE SESTAVLJANKA – SESTAVI JO!

ŽIVLJENJE JE PRILOŽNOST – IZKORISTI JO!

ŽIVLJENJE JE PESEM – ZAPOJ JO!

ŽIVLJENJE JE CILJ – DOSEŽI GA!

ŽIVLJENJE JE POSLANSTVO – IZPOLNI GA!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda razlika med spoloma ne obstaja... pajade. najvećja fikcija. itak pa da so rezultati pokazali, da bla, bla, bla... v bistvu bi rezultati mogl pokazat, da so dečki slabši. ker, vsaj kar se mlajših tiče, smo dečki brcal žogo, ko so se punčke učile. x;)x

 

punce so boljše v učenju nasploh u opče. ni važno kero stopnjo vzameš. so bolj kontinuirane, vzrdžljive in pride. hardcore zadeve so bli pa po večini deci. einstein itd. je kakšna ženska vmes ampak ... no, evo... za kvantni skok so pa deci. ne moreš nas vse v en koš dat. jaz nisem ženska. pa še marsikaj drugega nisem. enakopravnost je v pripoznanju razlik in ne v negiranju. x;)x

 

sam ste dobre. največ mi povejo prav one ženske, ki so to prebrale in se niso nakurle oz. vsaj niso odgovorile. sam js ne morem vedit kere so to. no, tiste so že na dobri poti abstrakcije. x:px x:Dx

 

vas pa ne programiram... se mate lahk tut za šivo, če vam tko paše... x:)x

 

xrainbowx

 

 

 

x^x pajade......prebrala, nič nakurla

 

 

sam sita sem vseh teh dedcev, ki rešujejo svet, narod in vseobče filozofske probleme

 

 

 

 

kuj ko je treba pobrit plesen na posodi, al pa oprat usrane gate, pa stisnejo rep med noge pa črta, al na pecikl, za šank ali pa delat x:o)x

 

ženi rečejo da grejo k lubic, lubic da morjo bit z ženo x:o)x

 

 

kar se nematerialnih stvari tiče , se pa ne morm, ničesar spomnit, nasmeh je gib in je toplina....

 

zvok čutim, pa naj bo piš vetra, ki boža al burja, ki reže v kosti

 

ničesar nematerialnega se ne morm spomnit...res indeed x:o)x x:Ix x;)x

 

pa če že orgazem tak opevate, vsah dihat morte, koker je men znano , če ste majstri vsaj dihat morte in to je čist konkretno, kaj šele druge erogene cone uporabljat.....

 

in menda se zaradi tega duše rade materializirajo, menda v unih sferah ni moč do te naslade priti x;)x

 

 

kaj smo že rekli , da je telo sedež prijetnosti , užitkov in prav tako neugodnosti in trpljenja

....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lacan

" ... Falus je označitelj želje.

Lacan dečke postavlja v funkcijo subjekta ter nasprotno deklice v funkcijo objekta ..."

 

Freud

"... Pred odkritjem bistvene razlike v razvoju genitalij med dečki in deklicami, deklice enačijo svoj spolni organ, klitoris, z dečkovim penisom. Ko odkrijejo razliko med svojim penisom in njihovim klitorisom, deklice praviloma razvijejo občutek manjvrednosti. Pri nekaterih deklicah se takoj zatem pojavi upanje, da jim bo penis vendarle še zrasel, kar Freud imenuje kompleks moškosti..."

 

Freud je kdaj v svoje ugotovitve vpletal tudi kaj "subjektivno domišljijskega" -),

Lacan je žensko gledal kot objekt ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

"Lacan tudi poudarja, da je ženski užitek treba razumeti kot neko potencialnost, kajti ženske tega užitka ne pričakujejo. Vprašanje pa je: ali ženska potrebuje moškega, da bi prišla do tega užitka? V Lacanovem pisanju iz šestdesetih let najdemo pozitiven odgovor na to dilemo. Lacan je takrat namreč menil, da je za žensko moški nekakšen vzvod, ki njej omogoča, da postane Druga za samo sebe, tako kot je sicer Druga za moškega. če pojem drugosti tukaj vzamemo v kontekstu Drugega užitka, o katerem govori Lacan kot o ženskem užitku, potem bi lahko sklepali, da ženska rabi moškega, da pride do tega užitka. Toda pozni Lacan se s tem nikakor ne bi strinjal. Vsa teza seminarja "Še" namreč je, da ženska ne rabi moškega, da izkusi ženski užitek, rabi morda le Boga. (Problemi 1-2/1997, Kako ona uživa."

Source

Renata Salecl, Sirene in ženski užitek

 

Lacan se je "spoznal" na ženski užitek. Bolj kot ženske same ...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x^x pajade......prebrala, nič nakurla

 

 

sam sita sem vseh teh dedcev, ki rešujejo svet, narod in vseobče filozofske probleme

 

 

 

 

kuj ko je treba pobrit plesen na posodi, al pa oprat usrane gate, pa stisnejo rep med noge pa črta, al na pecikl, za šank ali pa delat x:o)x

 

ženi rečejo da grejo k lubic, lubic da morjo bit z ženo x:o)x

 

 

kar se nematerialnih stvari tiče , se pa ne morm, ničesar spomnit, nasmeh je gib in je toplina....

 

zvok čutim, pa naj bo piš vetra, ki boža al burja, ki reže v kosti

 

ničesar nematerialnega se ne morm spomnit...res indeed x:o)x x:Ix x;)x

 

pa če že orgazem tak opevate, vsah dihat morte, koker je men znano , če ste majstri vsaj dihat morte in to je čist konkretno, kaj šele druge erogene cone uporabljat.....

 

in menda se zaradi tega duše rade materializirajo, menda v unih sferah ni moč do te naslade priti x;)x

 

 

kaj smo že rekli , da je telo sedež prijetnosti , užitkov in prav tako neugodnosti in trpljenja

 

Ja, zanimivo gledanje..kaj sploh v resnici je "nematerialnega" v tem svetu? Oz. kako lahko

materialno in nematerialno skozi osebno izkušnjo ločiš, ko pa reagiraš s telesom? Navdih?...je le

izraz za zaznavanje procesa, ki ga v nas sproži pretok ustvarjalne energije, katere izvor pa spet ni v nas.

Zamotano......

Glede "vseh teh dedcev" pa: ja nekdo mora rešit svet, da lahko ti posodo pomivaš, a ne? Al bi ga ti rada reševala?

Ne verjamem.....

Pa še...najboljša varianta je, če se žena in ljubica razumeta. Pa ni več problemov in nihče si ni primoran

iskati izgovorov. Preprosto.

Norost je vcasih najvecja modrost…
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

slučaj... to je zato, ker delam več stvari naenkrat. x;)x japajde... in ti si čist nedolžno mislila samo vonj, brez prešvicanga dedca in njegovega "akhm". bi te res rad vidu, kako bi pogledala, ko ne bi blo n'benga. x:Dx sam z vonjem bi se lahka samo pod nosom obrisala. x:)x kaj ti bo vonj čokolade, če jo pa ne moreš jest... tole si pa potem ti malo mazo. x:px

 

devica, sorry, če sem ti povzroču kakšno neprijetnost. za besedami stojim in zadnji posti so medsebojno kompatibilni. x;)x

 

ok. ne bom motu več teme... ženske, veselo razpravljajte o abstraktnih stvareh simbolnega bitja - človeka.

 

xrainbowx

prim se rajš ene stvari naenkrat, boš manj površen, hihi x;)x

 

sicer pa sem jaz opisovala VONJ(e) in zvoke, v tem konkretnem spotiku pa vonj. Ravnotako bi se lahko spotaknil ob vonj dežja po razgretem asfaltu - pa se nisi. Vprašaj se zakaj?

 

Na vonj čokolade pa jaz ne palim kaj dosti xrolleyesx na čokolado še manj (ker mi je res redkokatera okusna).

 

In da še malo pofilozofiram; materialno JE nematerialno, point je sam točka opazovanja x^x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kva pa zate?

:8):

xyesx

 

sem ravno pomislila: lacan pravi, freud pravi, jung pravi itd. xrolleyesx

kwa pa TI pravis??? :irs:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

prim se rajš ene stvari naenkrat, boš manj površen, hihi x;)x

 

sicer pa sem jaz opisovala VONJ(e) in zvoke, v tem konkretnem spotiku pa vonj. Ravnotako bi se lahko spotaknil ob vonj dežja po razgretem asfaltu - pa se nisi. Vprašaj se zakaj?

 

Na vonj čokolade pa jaz ne palim kaj dosti xrolleyesx na čokolado še manj (ker mi je res redkokatera okusna).

 

In da še malo pofilozofiram; materialno JE nematerialno, point je sam točka opazovanja x^x

 

ja, freud pravi da... x:Dx

 

ok, če ni gon življenja - eros, je pa gon smrti - tanatos. ostalo so sublimacije, potlačenja, transferji.

 

ker ne ovinkarim sem zbral prešvicanga deca. x:Dx

 

pa, dragi moji, ne zlorabljat besede filozofija. tole kar počnemo mi tule, je svetlobna leta stran. ni to, da vsak to zna in da je skoraj vse to tko, kot ni vsak avtomehanik. ne, ne... to je blebetanje in čvekanje. x;)x x:)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Filozofija = idealna za mešanje/povzročanje dreqa ... -)

http://www.dnevnik.si/novice/znanost/1042227949

[Zanimivi komentarji, kaj si ljudje mislijo ...]

Nacisti so mel svoje "idole - filozofe" in delal sranje naokoli ...

Filozofi razlagajo, nakladajo ..., u praksi pa en qurc narjenga oz. sama škoda ... -)

Jasen, filozofi - njih teze, pisarije nič krivi. Če jih ljudje napačno, sebi v korist uvajajo v kakih totalitarnih režimih, ... -)

Jasno, da ne gre vseh filozofov metat v isti koš. -)

Nič na temu svetu, kar je na dveh nogah, ni vredno klanjanja. Če tut = kj ok. -)

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Filozofija = idealna za mešanje/povzročanje dreqa ... -)

http://www.dnevnik.si/novice/znanost/1042227949

[Zanimivi komentarji, kaj si ljudje mislijo ...]

Nacisti so mel svoje "idole - filozofe" in delal sranje naokoli ...

Filozofi razlagajo, nakladajo ..., u praksi pa en qurc narjenga oz. sama škoda ... -)

Jasen, filozofi - njih teze, pisarije nič krivi. Če jih ljudje napačno, sebi v korist uvajajo v kakih totalitarnih režimih, ... -)

Jasno, da ne gre vseh metat v isti koš. -)

 

ne, ne... zanimiv je članek, ne pa komentarji. a si ti predstavljaš, da bi se avtomehanik pogovarju s cukerpekom kako je bate pobrusu pa blajerco zamenu in zakaj mu zdej ne vžge x?x

 

edini način, da obdrži svojo strokovnost je, da korektno popravlja mašine in se ne meni za mnenja puhoglavcev. x;)x

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...