Skoči na vsebino

Višji nivo zavedanja


Robida

Recommended Posts

in pomoje tudi verjameš, da je einstein meu cveke v matematiki.. ..vsaj njega radi omenijo, ko se govori o 5%možganov..

 

http://forum.xcitefun.net/einstein-flunked...uth-t11990.html

 

 

sem bral eno drugo študijo, ki govori o tem, da 5% uporabljenih možganov je urbana legenda, izraz, ki si ga je nekdo izmislil in ne temelji na nobeni študiji.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/10%25_myth

 

 

nekje drugje sem pa bral, da se ne gre, da MORAMO skočiti iz 3 dimenzije v 4 (in ne peto).

Preskok primerjajo z zvokom in toni/oktavami-pojma nimam od tega, sam če te zanima maš na tone materiala tam zunej.

samo kaj, k so te informacije zlo zravn tiste dokazane študije od 5% in neumnega ajnštajna.

 

verjamem v višji nivo ignorance, kjer vsak nekje globoko v sebi čuti, da je drugačen, boljši in kraljevski.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

in pomoje tudi verjameš, da je einstein meu cveke v matematiki.. ..vsaj njega radi omenijo, ko se govori o 5%možganov..

 

http://forum.xcitefun.net/einstein-flunked...uth-t11990.html

 

 

sem bral eno drugo študijo, ki govori o tem, da 5% uporabljenih možganov je urbana legenda, izraz, ki si ga je nekdo izmislil in ne temelji na nobeni študiji.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/10%25_myth

 

 

nekje drugje sem pa bral, da se ne gre, da MORAMO skočiti iz 3 dimenzije v 4 (in ne peto).

Preskok primerjajo z zvokom in toni/oktavami-pojma nimam od tega, sam če te zanima maš na tone materiala tam zunej.

samo kaj, k so te informacije zlo zravn tiste dokazane študije od 5% in neumnega ajnštajna.

 

verjamem v višji nivo ignorance, kjer vsak nekje globoko v sebi čuti, da je drugačen, boljši in kraljevski.

 

Vsak je posebnež, pa če verjameš al pa ne. :o|o:

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Višji nivo zavedanja.

 

Pa kaj se sploh obremenjujemo s tem. To je stvar posameznika, njegovega višjega plana. To, če vas jezi, da ste kao na višjem nivoju zavedanja kot drugi, naj vam povem, da ste (smo) na nezavednem nivoju. Kajti, visok nivo zavedanja pomeni, vključuje tudi spoznanje, da ima vsak človek lastno pot, ki ga vodi do višjih spoznanj in vi (mi) jo samo ljubeče in brezpogojno sprejemate.

 

Tak da, ego in njega nezavedanje sodi drugih zavedanje ali nezavedanje, pač s katere strani že na to gledate.

 

Očem višjega nivoja zavedanja je jasno vidno, da smo vsi eno. NIHČE ni več ali manj vreden v primerjavi z bilo kom drugim. Dokler, vam to ni jasno in se tega ne zavedate in občutite z dušo, srcem in umom, vam je lahko jasno samo eno - NISI ŠE TAM, delaj na sebi, drugim pa dovoljuj, da so, kar so in da živijo življenje, kot ga živijo.

 

Ne nisem še tam - bom pa, ko bo po božji časovni usklajenosti tako prav.

Let it be a bee.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Višji nivo zavedanja.

 

Pa kaj se sploh obremenjujemo s tem. To je stvar posameznika, njegovega višjega plana. To, če vas jezi, da ste kao na višjem nivoju zavedanja kot drugi, naj vam povem, da ste (smo) na nezavednem nivoju. Kajti, visok nivo zavedanja pomeni, vključuje tudi spoznanje, da ima vsak človek lastno pot, ki ga vodi do višjih spoznanj in vi (mi) jo samo ljubeče in brezpogojno sprejemate.

 

Tak da, ego in njega nezavedanje sodi drugih zavedanje ali nezavedanje, pač s katere strani že na to gledate.

 

Očem višjega nivoja zavedanja je jasno vidno, da smo vsi eno. NIHČE ni več ali manj vreden v primerjavi z bilo kom drugim. Dokler, vam to ni jasno in se tega ne zavedate in občutite z dušo, srcem in umom, vam je lahko jasno samo eno - NISI ŠE TAM, delaj na sebi, drugim pa dovoljuj, da so, kar so in da živijo življenje, kot ga živijo.

 

Ne nisem še tam - bom pa, ko bo po božji časovni usklajenosti tako prav.

Sploh se ni potrebno obremenjevati. Je pa zanimivo brati razne poglede, ane. :o|o:

Vse skupaj se zdi zelo enostavno, vendar ljudje smo komplikatorji in vedno vsako zadevo zakompliciramo.

Seveda, potem je pa vse skupaj malo bolj zapleteno.

 

Vsi smo samo ljudje, nič več in nič manj. x:)x

Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.

Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.

Doživljamo sedanji trenutek.

Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.

Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.

Samo danes lahko delujemo.

Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Se strinjam da se je z nekaterimi težko pogovarjati o višjem nivoju, drugačnem razmišlanju (pogledu) na stvari.............

Za prenekatere smrtnike lahko izpademo-jo, čudaki.

 

Kdor ne poizkusi drugačnosti (zavedanja stvari okoli sebe) vedno zavrača pogovore ki niso naslovljeni strogo na vreme, jamranje, samopomilovanje....

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ma ne zajebavam se, upam, da nisi resno vzel. Se delam bedaka iz enodnevnih osebnih sprememb.

Se pa igram z idejo kako drugačna osebnost o meni se razvije z drugim internetnim nazivom.

 

Misliš drugo mnenje ? Ali prevzemanje druge vloge, kao ? No, "za-res" in "za-hec" obenem.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Mineja
poveži se sama s sabo...in vsi se bodo povezali s tabo x:)x drugač pa je višji nivo...le zavedanje...lastnega zavedanja x:Dx

 

Zanimivo. Kako to misliš? Meni se sliši suhoparno... kot da bi za sabo pustili vse, kar nas dela človeške -razmišljanje ki ti je lastno, čustvovanje itd.

 

A je možno da ne mislite vsi iste lestvice teh "dimenzij". Ne vem, a obstaja nek poenoten sistem ali jih vsak po svoje opisuje? Trenutno se rahlo spomnim Oshotovih. Med 3. in 4. naj bi bil ta preskok. No, on to zelo zanimivo opise, kako naj bi se vrgel,skočil ...nekam naprej ... in pristaneš v 4. :)

 

...se mi nažalost zdi, da človeštvo na splošno gre od neke dimenzije, ki jo je doseglo "navzdol", v zgolj fizično dimenzijo. Na splošno ni videt ali pa čutit nobene želje po doseganju nekih novih dimenzij.. Mogoče je ta razgradnja tudi za kaj dobra. Ne vem.

 

(p.s. Kako se pa preimenuješ tule? Se mi zdi da bi bil čas za novo dimenzijo imena. :) )

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najvishji nivo zavedanja je, ko spoznash da si BUDA-LA....

:palec:

 

in pole k obmolkneš in skrivaš svojo nevednost, pol pa uletijo ljudje, da jim MORAŠ povedat, kar veš, ker nekej skrivaš!!!Lejga, ta neki ve, pa ne pove!

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo pametna odločitev! Čestitke in pozdrave. Skoraj že višji nivo zavedanja, še malo pa boš tam. Potrpljenje je božja mast. Igrat se je pa vmes nujno potrebno, če ne ni nič.

 

Sliši se kot prigovarjanje Peklenščka.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Greš v bolje založeno trgovino in si kupiš krilca. Če "obleka naredi človeka"...

:vragec:

 

krila pa anlgelchka?

hm....kura = angelchek... x:Dx x:Dx x:Dx

 

zlomk....tralala

tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zelo pametna odločitev! Čestitke in pozdrave. Skoraj že višji nivo zavedanja, še malo pa boš tam. Potrpljenje je božja mast. Igrat se je pa vmes nujno potrebno, če ne ni nič.

 

No resnica je, da se ti iz tega ni potrebno delat bedaka. Menjanje vlog je itak zaželjeno in osebna rast je del tega, spodobnost menjanja. Pa itak to počnemo ob najbolj običajnih priložnostih;

- v trgovini sem kupec

- na vrtu vrtnar

- v gostilni sem Gost

- v avtu voznik

- itd...

 

Pa, če se povzdigujem skozi enodnevne spremembe sem pač bedak. Komu sploh mar , razen drugemu bedaku ?

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Opažam, da je tu gor veliko ironikov.

Verjamem v višji nivo zavedanja, ker je dokazano da človek uporablja samo 5% svojih možganov in da moramo iz tretje dimenzije preskočiti na 5 dimenzijo.

 

http://www.resi-svoje-dojke.com/darilo-clovestvu/

http://www.pozitivke.net/article.php/20090208111712988

 

 

Hmm, visji nivo zavedanja seveda, da obstaja. Vedno je in vedno bo. Sedaj vidim stvari, ki jih poprej nisem, čisto banalno.

Pa tudi, če pogledamo duhovni aspekt ( dimenzije itd... ) je odgovor enak. IMO pa to nima veze z zasedenostjo našega procesorja.

 

Sploh pri tem je hecno, da se visji nivo zavedanja hodi z roko v roki s spremenjenim notranjim sistemom. Izboljšanim.

Več videti je, več vedeti., več vedeti lahko pomeni bolj trpeti. Vedeti preveč je znoreti.

Človek mora poznati svojo mero in pripravljenost, drugače se lahko premakne iz realnosti v domišljijo, ko naredi napačen ali prevelik korak.

 

 

 

Misliš drugo mnenje ? Ali prevzemanje druge vloge, kao ? No, "za-res" in "za-hec" obenem.

 

Pa sej ni bilo drugega mnenja niti prevzemanja vloge ....

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se organizem zdravi sam! http://endogena-medicina.vsi-zdravi.org/templates/endogena_medicina/images/printButton.png http://endogena-medicina.vsi-zdravi.org/templates/endogena_medicina/images/emailButton.png Prispeval Aleksander Urbančič Sreda, 19 November 2008 00:00 Pozdravljamo vas na spletni strani endogena medicina, za katero upamo, da prinaša nekaj novega na področje skrbi za zdravje. Že samo ime implicira ali navaja na preskok v razmišljanju, in sicer od ideje, da si pri premagovanju bolezni ali zdravstvenih težav, lahko zanesemo ali računamo zgolj na zunanje vire, najsi bo znanja ali pač zdravila, na idejo, da se lahko zanesemo zgolj nase in na naše notranje mehanizme, torej na endogeno usmerjenost organizma k ravnovesju, torej zdravju. Če si pogledamo pomen besede endogen v slovarju slovenskega knjižnega jezika, lahko preberemo endogén -a -o prid. (ẹ̑) knjiž. ki deluje od znotraj, notranji. Pa vendar, kako si lahko s tem pomagamo?

 

 

 

 

tudi temu lahko pravimo Višji nivo zavedanja

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ko se organizem zdravi sam! http://endogena-medicina.vsi-zdravi.org/templates/endogena_medicina/images/printButton.png http://endogena-medicina.vsi-zdravi.org/templates/endogena_medicina/images/emailButton.png Prispeval Aleksander Urbančič Sreda, 19 November 2008 00:00 Pozdravljamo vas na spletni strani endogena medicina, za katero upamo, da prinaša nekaj novega na področje skrbi za zdravje. Že samo ime implicira ali navaja na preskok v razmišljanju, in sicer od ideje, da si pri premagovanju bolezni ali zdravstvenih težav, lahko zanesemo ali računamo zgolj na zunanje vire, najsi bo znanja ali pač zdravila, na idejo, da se lahko zanesemo zgolj nase in na naše notranje mehanizme, torej na endogeno usmerjenost organizma k ravnovesju, torej zdravju. Če si pogledamo pomen besede endogen v slovarju slovenskega knjižnega jezika, lahko preberemo endogén -a -o prid. (ẹ̑) knjiž. ki deluje od znotraj, notranji. Pa vendar, kako si lahko s tem pomagamo?

 

 

 

 

tudi temu lahko pravimo Višji nivo zavedanja

 

 

 

super je to, :palec:

ampak nekateri bi to označili za nadnaravno in za čerovništvo kot smo v drugem topiku predelali x;)x

sem vesela da je več govora o tem,jaz osebno sem mnenja ta bi se moral vsak znati pozdraviti sam in ne dajati svojega zivljenja drugim v roke in naj se oni ukvarjajo z njim.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Nekateri vidimo mogoče malo dalj kot samo do konca svojega nosu. :8):
me veseli...., da identiteta ne omejuje videnja "celote"... :palec: xsrcx

ce gre pa za spremembo dioptrije in privide, rabte pa nujno druga ocala... x:Dx

 

Ja, jaz se pa bojim, da bom začel resno odgovarjat na vprašanje "Kako si kaj"...če tko pomislim, je to eno najtežjih vprašanj.
:palec:

jp... takoj k clovk zacne (po)misljevat... se naj-preprostejse... dostkrat izkaze za naj-tezje... :o|o:

 

in mimgrede: KAKO SI, KJ? :inocent:

 

Se delam bedaka iz enodnevnih osebnih sprememb.
Pa, če se povzdigujem skozi enodnevne spremembe sem pač bedak. Komu sploh mar , razen drugemu bedaku ?
a teb tud... :eek: :vragec: "se pase" delat bedaka z bedaka... x:Dx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Čutm tvoj humor res, ampak mi ne potegne x:Dx

pa povej, če tebi moj xg:Dx

0 hudga... vazn, da cutis... in ko ti... in ko ti ne... potegne

tud nje xnckrivx x:Dx

ßoDi ło K@r §i... DrUgih J€ ił@k z€ Pr€v€c !!!

 

life is a strange thing... just when you think you learned how to use it... it's gone...

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...