Skoči na vsebino

Postavite kratko vprašanje


light

Recommended Posts

Imam zdajle ko tole pišem, prižgano cigareto?

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)

o jaz bi jo... saj jo bom x:Dx (da povem že odgovor, da se navš matrala...)

 

ok vprašanje... si vredu?

Popravljeno -> Brusnica

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

a te zanima pravilnost rezultatov? Zakaj to sploh počenjaš? Imaš kakšno posebno metodologijo, ostriš intuicijo ali zgolj preganjaš dolgčas?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja definitivno me zanima točnost rezultatov. Npr. pri tebi se nikakor odgovor ni hotel zjasniti. Vedno je bil da in ne. Ali ne in da, tako da ne vem. Potem sem pa dobila nekaj takega kot, da sem zgrešila. Sem res?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja definitivno me zanima točnost rezultatov. Npr. pri tebi se nikakor odgovor ni hotel zjasniti. Vedno je bil da in ne. Ali ne in da, tako da ne vem. Potem sem pa dobila nekaj takega kot, da sem zgrešila. Sem res?

Ja, na faksu sem bil, samo predavanje je pa odpadlo:)

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V horarni karti se je videlo urana v 9. hiši. To pomeni spremeba na fakulteti. Uran je bil pa v opoziciji s saturnom. Skratka definitvno neka zamuda, sprememba ipd.

 

Združujem več vej, učim se, .....

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja

 

x:Dx x:Dx

Napačen odgovor... x8Dx

Kadim sicer ko Turek, samo nikoli pred računalnikom.

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj, tega sem se najbolje bala, zato sem vesela, da se je čimprej zgodilo. Sedaj pa mislim, da je led prebit. Horarcev očitno še vedno ne znam razlagat. V prvi hiši si imel saturna, ko sem šla razlagat tvoje vprašanje. Mogoče bi bilo že to dovolj za ne, sploh, ker nima nobenega aspekta s 6. hišo. Tudi če bi vzela vrh 6. hiše, bi bil odgovor ne, ker imaš urana v 7. hiši. Tu se ti pa vidi aspekt saturn, uran, samo ne za ta trenutek. Poročen s čiki he he. Pač nisi v najlepšem razmerju (opozicija)

 

Jaz sem vzela zate planet Mars, pa Sonce, ki pa sta v 6. in sem sklepala, da je to to.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kadim sicer ko Turek, samo nikoli pred računalnikom.

 

Sem bil tok razpizden, ko sem videl, da se na letališču v Istanbulu nikjer ne sme kadit, da sem "sklenil", da pregovor "kadi kot Turek" ne velja več. Tud Turki niso več tisto, kar so bili. Sicer je a ful folka nehal kadit, tko, da mam včas občutek, da kadimo le še črnci, Bosanci in midva z Alefom.

 

lalala

http://tadej-pretner.com

 

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sem bil tok razpizden, ko sem videl, da se na letališču v Istanbulu nikjer ne sme kadit, da sem "sklenil", da pregovor "kadi kot Turek" ne velja več. Tud Turki niso več tisto, kar so bili. Sicer je a ful folka nehal kadit, tko, da mam včas občutek, da kadimo le še črnci, Bosanci in midva z Alefom.

 

lalala

 

hehe... za vama je pa še polno mladih in se mi zdi da vama delamo konkurenco x:px

(otroc s tem se ni za hvalit!)

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...