Skoči na vsebino

Energije te dni


deni1204

Recommended Posts

A bi kdo še mogoče lahko kaj povedal okrog tega, kar se dogaja zadnje dni. Namreč vse bolj in bolj čutim neke čudne, predvsem močne vibracije in to predvsem ponoči, različnih barv od viole do modre...itd...

 

Zdaj, ali se je meni dokončno usekalo ali pa je kaj na tem. Imam tudi občutek, da vse okrog vibrira..vse hitreje in hitreje...

 

Ali kdo čuti še kaj podobnega ?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 55
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

A bi kdo še mogoče lahko kaj povedal okrog tega, kar se dogaja zadnje dni. Namreč vse bolj in bolj čutim neke čudne, predvsem močne vibracije in to predvsem ponoči, različnih barv od viole do modre...itd...

 

Zdaj, ali se je meni dokončno usekalo ali pa je kaj na tem. Imam tudi občutek, da vse okrog vibrira..vse hitreje in hitreje...

 

Ali kdo čuti še kaj podobnega ?

okej... dej mal bolj tole razloži... :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok sam zares ... ne vem razložit.

Vem pa, da nas ma zadnje čase večina ''težave'', slabo počtuje, pa kr neke čudne občutke (vsaj moj krog ljudi tako občuti zadnji teden). Mene je luna nosla kar 4 dni skupaj :inocent: :fiju:

ali pod težave spada, tudi odpor do vsakega dela, prekomerno poležavanje in zabušavanje? x:o)x x:Dx :inocent:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ha, spomladanska utrujenost, ki preide v poletno lenobo, le ta pa se transformira v jesensko melanhonijo, pol je pa že zimska zaspanost na vrsti :wOOt:

xDDx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

'energije teh dni'...

... so zelo podobne *energijam takih dni*. xDDx x:)x

Torej v ribjem obdobju, v obdobju *tik pred zdajci*, *tik pred Zoro (=Pomladjo)*, so take energije POVSEM NORMALNE, OBICAJNE in predvsem NARAVNE.

 

Ze nekaj casa sicer ne pisem napovedi, tako da sem (z najvecjo poniznostjo do vesoljnih naravnih ritmov in tokov in smeri) v tem Obdobju namenoma oz. odloceno *nepoucena* v *Ozadja*. x:o)x x;)x

 

Ce pa tudi odpisemo vse ezo in astro in kar je se teh scen x:o)x x;)x, se lohk prilagodimo pac temu, kar je - torej naravnemu ritmu stvari in vsega....

In ce tudi ne verjamemo v nic (ezo/astro/.../...,...) si pac moramo priznati, da je nekaj onstran.

Kar je plus in minus.

Ce je sam od mene odvisno, hvalaBogu! :switz: :palec: x^x xokx

Ce pa ni, pa (pravzaprav) tud. (:switz:) xokx x;)x :vragec:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A bi kdo še mogoče lahko kaj povedal okrog tega, kar se dogaja zadnje dni. Namreč vse bolj in bolj čutim neke čudne, predvsem močne vibracije in to predvsem ponoči, različnih barv od viole do modre...itd...

 

Zdaj, ali se je meni dokončno usekalo ali pa je kaj na tem. Imam tudi občutek, da vse okrog vibrira..vse hitreje in hitreje...

 

Ali kdo čuti še kaj podobnega ?

 

 

Maš več možnih razlag.

Ena je človeška telesa; fizično, eterično, čustveno itd...

 

Eterično se vidi podobno kot svetloba na morskem dnu. A veš tisti nepravilni napol okrogli prelivajoči in premikajoči se vzorci. Zlo podobno le manj rumene in več belo-sive-modre., bolj v barvah cigaretnega dima kadar se ujame v igro svetlobe. Čustveno telo pa se vidi v barvah, podobno kot eterično, le da se barve prelivajo. Zej moje skromno mnenje je, da v kolikor ob opazovanju tega lahko ostaneš miren in čutiš neko interno varnost, zavetje bi to lahko bilo to. V kolikor pa bolj begaš z mislimi pol pa mal dvomim ... lahko, da begaš zaradi vprašanja. Če te odnaša preveč uporabi roke za dotik s svojim telesom.

 

Kakorkoli poizkusi te barve ne dojemat kot fizični plan ali kot privide. Prividi so fizični plan ( za um ) - um jih dojema kot pojav resničnega v fizičnem prostoru vendar kakor koli boš obrnil gre za pojav, ki v svoji naravi ni fizičen in ga je potrebno kot takšnega tudi obravnavat. To ti pravim, ker sprašuješ, če se ti je., ne to dvoje mešat ali enačit.

 

 

Zej ena bolj smotana razlaga je, da gre za astralne ali pa eterične navlake. To samo omenim mimogrede in ne zato, da bi o tem preveč razmišljal. Pri teh astralno - eteričnih smeteh se včasih dogaja, da so lahko mal obarvane. Kakšna pa se ti zdi vibracija. Fina kot svila, kot vrtinčast veter, kot megla ., kaj v tem smislu ali bolj kot kakšen ogrizen sadež na tleh ? Barve, če jih vidiš morajo bit lepe in čiste visje vibracije, tudi, če imajo močne in izrazne tone ni nič narobe. ni pa kul, da zgledajo kot rumena pri lulanju v sneg :mezik:

 

Kaj se ti dogaja ? spoznanja se po mojih izkušnjah pojavljajo v podobi slaščic. Poješ, zaužiješ spoznaš in greš naprej. Dogodek navadno ni uporaben takoj naslednji dan ampak se počasi uleže v nezavedno in iz tam deluje v prihodnost, se razkriva, plemeniti, je v pomoč pri rasti.

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hvala nekaterim za humor, drugim pa za odgovor, za katerega ste si vzeli nekaj časa.

 

Fixminze,

 

Zadeva je naslednja. Par let nazaj sem ugotovil, da mi nekaj manjka v življenju - klasična zgodba, nezadovoljen, utrujen, depresiven celo, kljub izpolnitvi želja in hotenj, ki sem jih tedaj imel. Materialno uspešen, delaven, "dobro situiran"..takrat me je pravzaprav vodila želja po materialnem..hmm..izhajam iz delavske družine, posledično smo bili vedno tesno z denarjem, nekega dne sem sklenil, da bom temu naredil konec in takrat se je zadeva začela obračat v drugi smeri, torej na kratko v par letih sem od tega, da sem dobesedno sanjal računalnik, si lahko privoščil 10 računalnikov, dajem kot primer..jasno vse druge materialne stvari, avto..počitnice..najboljše televizije..etc..

 

Potem je pač prišel trenutek, ko mi to ni predstavljalo nobenega izziva več, potem pa sem začel spoznavat še neko drugo duhovno plat. Regresija..meditacije, atlantidski prstani..iskanje informacij.

 

Naj povem, da sem v meditacijah redno imel "stike" z recimo temu višjimi energijami od Inanne do Joshue, Marije Magdalene.. Večkrat sem zajadral po astralu..in zgodilo se mi je, da sem odjadral - po moje..posledično me tu to zemeljsko ni zanimalo več.

 

Vse skozi se mi je zaznava višala..od opazovanja aure drevesa..do ljudi..do remote zaznavanja ljudi in lokacij kjer so se nahajali...itd.

 

Implementacija vseh teh "znanj" v takoimenovano realnost oziroma um, kot praviš ti je hudičevo težko delo. Naj povem, da sem za veliko dogodkov čutil že lani spomladi, kateri se sedaj odvijajo - ekonomska kriza in vse kar še sledi, bojim se napisat, kar sem vse videl, ker niso ravno prijetne zadeve.

 

Zdaj, že kar nekaj mesecev pa imam občutek, da se vse dogaja hitreje, te energije o katerih ti pravim jih po eni strani čutim po drugi pa vidim..kot valovi..in ne pri ljudeh ali živalih ampak v zraku..ne vem kako naj ti to opišem. Istočasno se mi dogaja že več kot dve leti, vsak dan vsaj 3x, da vidim podvojene številke na urah..in to mimogrede napišem, ker res ne vem kaj naj to pomeni, mogoče pa kdo ve odgovor.

 

Mislim, da se dejansko dogaja neka transformacija energij na zemeljski ravni.. in me je zanimalo ali še kdo čuti podobno.

 

Občutek, ki ga pa imam, je da se moram naučiti biti prizemljen, istočasno pa se razvijati kot duhovno bitje, ampak ta prizemljenost me malček zafkrava.

 

Any ideas how to do that, anybody ? x:)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kva, kakšne podvojene številke ?

 

Ekonomska kriza se je napovedovala že dalj časa. Se je govorilo in šepetalo, le noben ni nč naredu . Tisti, ki so vedl pa so pač vedl.

Moj fort je to govoru že tri leta. Ga to naredi vizionarja. Niti ne - just common sens

Obama je kul , ko sedaj govori o etiki ekonomije, ma o etiki v glavnem al kva že, pozabu .... <viša vrednote>. On odstopa. Besede imajo moč in v USA se že dalj časa ni tako govorilo, kaj šele naredilo. Sedaj se vsaj govori.

 

Grozni dogodki. Ja dobr , kaj zej. Lahko samo gledaš grozne dogodke, lahko jih pa negiraš in ustvarjaš nasprotno sliko. Misliš, da to ne zmoreš ? Če vidiš eno, lahko ustvarjaš drugo.

Nekateri si prav želijo nesreče, to bi jim namreč potrdilo njihove svetopisemske blodnje. Veš tretja svetovna ti v verovanju prinese Jezusov prihod. Fino bi blo za njih ja in še za koga tudi.

Hm torej. Sej frekvenca se visa ja . Tudi tukaj se je o tem že pisalo. Nosorog je omenjal enga tipa, ki je delal računico - napredka družbenega skozi čas in narašča po eni taki formuli in prav nič naključno 2012 je tisto leto, ko se zaključi ...

 

Ampak kaj zej svet se vrti. Jaz ko gledam v službi skozi okno v 13 štuku, lepo vidim to našo družbi iz perspektive. Ure in ure sem prebil samo ob gledanju skozi okno ( seveda s presledki, a ne ...). In nikoli ne razmišljam o slabi viziji prihodnosti, mi na pamet ne pade, da bi svoj kamenček dodal. Razmišljam o počasni in koreniti spremembi družbenega telesa, transformaciji skozi obstoječo strukturo. In ja veliko jih je že omenilo, da smo na robu, hodimo po robu prepada. En korak preveč, čez...in tam naš čaka brezno. Zatorej previdno x:)x

 

Tud jaz verjamem, da so takšni časi, še bolj je to vidno v mešanju kultur.

al pa v tehnološkem napredku

 

 

Sej veliko jih zamahne z roko, lari fari. Ampak lari fari je dejansko začel pridobivat na kritični masi ...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj, že kar nekaj mesecev pa imam občutek, da se vse dogaja hitreje, te energije o katerih ti pravim jih po eni strani čutim po drugi pa vidim..kot valovi..in ne pri ljudeh ali živalih ampak v zraku..ne vem kako naj ti to opišem. Istočasno se mi dogaja že več kot dve leti, vsak dan vsaj 3x, da vidim podvojene številke na urah..in to mimogrede napišem, ker res ne vem kaj naj to pomeni, mogoče pa kdo ve odgovor.

 

Mislim, da se dejansko dogaja neka transformacija energij na zemeljski ravni.. in me je zanimalo ali še kdo čuti podobno.

Kolega, tud jst zaznavam podobno... Zadnjih par mescev se res vse dogaja hitrejš, sam to občutim tud bolj konkretno na lastni koži... sicer to bolj v smilu pozitivnih sprememb, ampak ni lahko, ker je vse bolj intenzivno. Kot da se evolucija odvija hitrejš. In lani sem čutu, da se bo to začel tko premikat v tem letu.

 

 

 

Občutek, ki ga pa imam, je da se moram naučiti biti prizemljen, istočasno pa se razvijati kot duhovno bitje, ampak ta prizemljenost me malček zafkrava.

Hvala enako :)

 

 

 

 

In nikoli ne razmišljam o slabi viziji prihodnosti, mi na pamet ne pade, da bi svoj kamenček dodal. Razmišljam o počasni in koreniti spremembi družbenega telesa, transformaciji skozi obstoječo strukturo.

Se zelo strinjam s temle :palec:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Zdaj, že kar nekaj mesecev pa imam občutek, da se vse dogaja hitreje, te energije o katerih ti pravim jih po eni strani čutim po drugi pa vidim..kot valovi..in ne pri ljudeh ali živalih ampak v zraku..ne vem kako naj ti to opišem. Istočasno se mi dogaja že več kot dve leti, vsak dan vsaj 3x, da vidim podvojene številke na urah..in to mimogrede napišem, ker res ne vem kaj naj to pomeni, mogoče pa kdo ve odgovor.

aja o tem govoris (napisal si namrec energije 'te dni').

ja seveda, to ze cutimo dolgo, od pribl. 2000 al clo od prej, je pa res da se ta spirala zdaj vrti vse hitreje, kar je tud logicno, ker je vse vec zavesti oz. se slednja dviga, se kriticna masa veca.

 

*o tem smo pa sicer na forumu ze tolikokrat govorili in ze prakticno od samega zacetka foruma, da se potem ne posvetis ultra resno vsakemu novemu posameznemu osebnemu okdritju/dojetju tega.

 

** no eno temo sem nasla: Tretje tisocletje (pa se katera je, samo se ne spomnim naslovov, tele pa se zelo dobro spomnim, ker je bla odprta mesec po rojstvu LNF, pa je blo tega manj in bolj organizirano oz. kompaktno. No kasnej se je odprlo se nekaj teh tem, morda sem katero tudi prikljucila k podani, vem pa da je -vsaj- se ena -11:11 al nekaj takega-, ki pa mi je iskalnik zdajle ni nasel - morda se kdo spomni)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

In nikoli ne razmišljam o slabi viziji prihodnosti, mi na pamet ne pade, da bi svoj kamenček dodal. Razmišljam o počasni in koreniti spremembi družbenega telesa, transformaciji skozi obstoječo strukturo
Se zelo strinjam s temle :palec:

 

Ampak kako bo transformacija počasna in korenita, če gre vse hitreje ...

Brez podpisa
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

A bi kdo še mogoče lahko kaj povedal okrog tega, kar se dogaja zadnje dni. Namreč vse bolj in bolj čutim neke čudne, predvsem močne vibracije in to predvsem ponoči, različnih barv od viole do modre...itd...

 

Zdaj, ali se je meni dokončno usekalo ali pa je kaj na tem. Imam tudi občutek, da vse okrog vibrira..vse hitreje in hitreje...

 

Ali kdo čuti še kaj podobnega ?

 

 

 

ali jih vidi v spanju ali v temi ali kje malo bolje opiši, lahko da čutiš potres povej malo bolj na tančno ali jih vidiš na prostem. kadar nekdo pošilja elektromagnetske vibracije so lahko slabe posledice za tisti kraj.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

CITAT(Mateja @ 7. Apr 2002, 01:01) http://www.lunin.net/forum/style_images/ln/post_snapback.gifVAM JE TOLE KAJ POZNANO:

- ZBUJANJE SREDI NOČI OB ISTI URI

- INTENZIVNE SANJE V BARVAH

- NENAVADNI SPONTANI IN INTENZIVNI ODZIVI NA DOGAJANJE V OKOLICI

- NENAVADNO DOŽIVLJANJE ČASA (VČASIH KAKŠNA URA IZGINE NEZNANO KAM

ALI SE VLEČE V NESKONČNOST, POGLED NA URO POKAŽE ZANIMIVE

KOMBINACIJE ŠTEVIL, NPR. 11:11, 12:12,...)

- NENAVADNO DOŽIVLJANJE TELESA (INTENZIVNEJŠE OBČUTENJE SAMO ENE

POLOVICE TELESA, OBČUTEK NERAVNOTEŽJA ALI NENAVADNE LAHKOSTI - KOT

BI HODILI PO VATI,DODATNI NENAVADNI ZVOKI V UŠESIH...)

- NENAVADNO MOČNA ŽELJA PO DOLOČENI HRANI (OB NENAVADNEM ČASU, NPR.

PONOČI)

- NANADNE BOLEČINE V DOLOČENEM DELU TELESA ZA KRATEK ČAS (KRIŽ, GLAVA,

GRLO, SKLEPI, MIŠICE, RAZBIJANJE SRCA IN TESNOBA,...)

- MOČAN OBČUTEK OSAMLJENOSTI, LOČENOSTI, RANLJIVOSTI

- POJAV STARIH VZORCEV, ZASVOJENOSTI IN PONAVLJAJOČIH VEDENJSKIH

NAVAD

 

No evo, hvala za link...sem prebral kar nekaj sporočil in več ali manj se mi vse to dogaja že kake 3 ali 4 leta...

 

Zdaj vidim, da nisem edini...

In je lep občutek, to

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

deni 1204....čist ok si in v toku z energetskimi in drugimi dogajanji na zemlji....vse kar je malo bolj senzibilnega ima enake oz. podobne zaznave.......sej ne rabiš nobene razlage....ni več čas zanje ....je samo še "vedenje"...... x;)x ..........

 

....pa ne glede na vse videno, še zmer nekaj drži....z lastno "nastrojenostjo" oz. odnosom, lahko spremenimo nekatere rezultate teh sprememb....mislim predvsem na tiste, ki so povezane z vulkanskimi izbruhi, potresi, tsunamiji in drugimi potenciranimi naravnimi pojavi......ne trdim, da lahko preprečimo (za to, bi morali bit ljudje kot celota na višji ravni zavesti), lahko pa omilimo in s tem poskrbimo za čim manj škode in nepotrebnega trpljenja na svetu.......

 

ne, deni, res nisi edini......in od leta 1999 dalje se vse dogaja vedno bolj intenzivno in vključuje več ljudi......wellcome to the club..... xDDx :palec:

you see things; and you say WHY?

but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ja seveda, to ze cutimo dolgo, od pribl. 2000 al clo od prej, je pa res da se ta spirala zdaj vrti vse hitreje, kar je tud logicno, ker je vse vec zavesti oz. se slednja dviga, se kriticna masa veca.

Ker je vse več zavesti in se tako kritična masa kao dviga, se neka spirala vrti vse hitreje, praviš. Kako pa je to povezano? Kaj je te "spirala"? In če se zavest zares dviguje, kot radi deklamiramo, kako to, da je družbeno stanje pravzaprav vse slabše po celem planetu?

 

CITAT(Mateja @ 7. Apr 2002, 01:01) http://www.lunin.net/forum/style_images/ln/post_snapback.gifVAM JE TOLE KAJ POZNANO:

- ZBUJANJE SREDI NOČI OB ISTI URI

- INTENZIVNE SANJE V BARVAH

- NENAVADNI SPONTANI IN INTENZIVNI ODZIVI NA DOGAJANJE V OKOLICI

- NENAVADNO DOŽIVLJANJE ČASA (VČASIH KAKŠNA URA IZGINE NEZNANO KAM

ALI SE VLEČE V NESKONČNOST, POGLED NA URO POKAŽE ZANIMIVE

KOMBINACIJE ŠTEVIL, NPR. 11:11, 12:12,...)

- NENAVADNO DOŽIVLJANJE TELESA (INTENZIVNEJŠE OBČUTENJE SAMO ENE

POLOVICE TELESA, OBČUTEK NERAVNOTEŽJA ALI NENAVADNE LAHKOSTI - KOT

BI HODILI PO VATI,DODATNI NENAVADNI ZVOKI V UŠESIH...)

- NENAVADNO MOČNA ŽELJA PO DOLOČENI HRANI (OB NENAVADNEM ČASU, NPR.

PONOČI)

- NANADNE BOLEČINE V DOLOČENEM DELU TELESA ZA KRATEK ČAS (KRIŽ, GLAVA,

GRLO, SKLEPI, MIŠICE, RAZBIJANJE SRCA IN TESNOBA,...)

- MOČAN OBČUTEK OSAMLJENOSTI, LOČENOSTI, RANLJIVOSTI

- POJAV STARIH VZORCEV, ZASVOJENOSTI IN PONAVLJAJOČIH VEDENJSKIH

NAVAD

 

No evo, hvala za link...sem prebral kar nekaj sporočil in več ali manj se mi vse to dogaja že kake 3 ali 4 leta...

 

Zdaj vidim, da nisem edini...

In je lep občutek, to

Mislim, kdaj pa se kaj od tega ne dogaja? :inocent:

 

No, važno, da imamo občutek, da se dogaja nekaj nenavadnega in izrednega, da ne bodo naša življenja tako pusta, je res?

Possible—but highly unlikely.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Šušlja se, da se je te dni v Šleziji skotilo tele z dvema glavama, črni petelin pa je zakikirikal v Mesec. Spokorite se! Kajti Antikristov prihod je napočil. Tu autem Domine misrere nobis!

Verba vana aut risui apta non loqui.

Zmaga: Io, Galileo dovessi lasciar la falsa impressione che il sole sia il centro del monde e che non si muova e che la terra non sia il centro del mondo e si muova. La detta falsa dottrina e contraria alla Sacra Scrittura.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ker je vse več zavesti in se tako kritična masa kao dviga, se neka spirala vrti vse hitreje, praviš. Kako pa je to povezano? Kaj je te "spirala"? In če se zavest zares dviguje, kot radi deklamiramo, kako to, da je družbeno stanje pravzaprav vse slabše po celem planetu?

hm, sem neuk clovek - a vendar; neka logika zadev mi vcas *govori* (*prisepetava* xDDx). x:)x

in ce se *masa dviga*, ali se ti, mentalnezhu, ne zdi logicno, da mora bit neka protiutezh? magnetizem pravzaprav?

namrec 'sile' ni, ce 'ni sile'... xDDx

skratka, mislis da je mozno, da bi se vse *dvigovalo sam navzgor*, brez nekega *protiutezhja*?

Jaz mislim da ni mozno.

sem pa seveda kot milijardkrat receno neuk clowk. In zal nimam pojma glih velik o fizki.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...