Skoči na vsebino

Energije te dni


deni1204

Recommended Posts

hmm.. znaimivo. Sam že nekaj let (predvsem zadnje leto) opažam št. 11:11...včasih že tolikokrat na dan da je že kar spooky.

Kar se tiče sprememb energij oz. dogajanja okoli nas... se počutim kot nekdo ki se giblje v ritmu določene frekvence in ko se ta spremeni, nisem več v tem toku in me premika sem ter tja dokler se zopet ne prilagodim na spremembe..prav na ta način največkrat občutim spremembe, ki prihajajo..takrat vem da se nekaj dogaja..

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 55
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

opažam št. 11:11...včasih že tolikokrat na dan da je že kar spooky.

x:o)x x:Dx x;)x

 

Jp, normalno da se mocneje cutjo vibre, ce se *vse hitrejs vse vrti*.

Ce si ziv, to cutis.

 

je pa tecno, ko kak starejsi, slabotnejsi, bolehnejsi ali v kakem posebnem obdobju ali stanju, misli da se to sam njemu dogaja, da je nekaj bolezenskega, da se mu bo zmesalo, da je zelo bolan (pac dozivlja razne simptome, pa se mal ustrasi) in podobno.

Ce mu pa zacnes z *ezoteriko*, pa postane skepticen in se kar namrsci, takoj zacutis vibro, da noce sprejet tega, nekateri pa seveda tud zato, ker si ne pustijo odvzeti teh svojih tripov, pa ce so tudi se tolk obremenjujoci zanje. To vsaj 'poznajo', kao. x:)x

Stvari, ki so *onstran*, pa so za nekatere take posameznike prevec misticne in tud mal strasljive, za mlajse oz. te generacije, ki so zdaj na sceni, pa fascinantne, a vseeno dost *normalne* (oz. jih lazje absorbirajo), nenazadnje zato, ker so ze prezheti s tem casom in dogajanjem.

Skratka - nemogoce je ne cutit vsega tega oz. kdor ne, se ne poglablja vase (dovolj).

Po tej plati je gud, ravno zato ker pomeni, da se folk bolj sooca s sabo (in je posledicno lazje kaj spremeniti, ce vsak ze iz sebe starta), sicer pa se sama ne poglabljam pretirano v to, pac samo opazam, sem V tem, ko je, se mi pa zdi to nekaj obicajnega, kot dihanje.. pac razna taka stanja razlicna, razlicna obdobja, deli dneva.... energije ki so...

saj smo vse nasicil, saj ma vse en svoj naboj, kako ne bos cutil energije, ce pa vse okol tebe zuji? x:)x :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Žal Marsa so bile to energije oz. vibracije, ki so se mi zdele kot da se bo nekaj slabega dogajalo in ne spremembe na splošno... očitno ali pa je mogoče samo slučaj da se je zgodil potres pri Rimu??

 

No, lahko ti pa priznam da ljudje, ki se počutijo salbo ali imajo filing o nečem slabem, da lahko izvira ta filing iz njih samih..to se dogajakar pogosto, vendar je potrebno iskati vzrok oz zaznavati vzrok počutja oz zaznavanja energij.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

seveda, saj je sve okol nas. x:)x

 

nekaj dni pred vojno za slovenijo sem sanjala (in to tud povedala vecim frendom), da so mi vsi zobje krvavo izpadli iz ust, potem pa sem jih skusala nazaj tlacit! (kot je nas juga hotla nazaj tlacit in tud zobje pogosto pomenijo kaksne tezave, predvsem ce so v takih kontextih - krvavo, bolecine itd.).

Nadalje sem v istih sanjah sanjala, da so ble nekaksne ogromne vrece na vesti, da nismo mogli mim (barikade!!).

Itd.

nekaj dni pred neko pomembno obravnavo milice makoter sem sanjala, da sem odkrila truplo in da sem rekla: ojoj, milica!

Par dni nazaj sem pa sanjala, da sem bla na obali, kao v sloveniji, kao ob morju pac, ampak je bil pa sam tolk ozek pas kot kaksna reka in na nasprotnem bregu so se pa kr vidl s prostim ocesom Trst in benetke in se eno mesto, ki pa me je presenetilo, da je bla taka arhitektura kot v Moskvi recimo.

nima zveze z rimom niti z nicemer, sam sem postala pozorna, ker je pac italija.

aja zadnjic sem pa sanjala nekaj v zvezi s Hamiltonom, potem pa cez par dni izvem da so ble neke ibunge prav z njim na formuli.

 

tako da seveda, vse je mogoce in vse je okol nas, mi sam *pobiramo energije* (v kolikor jih seveda sami ne dajemo ven).

 

sicer, astrolosko, pa bo pojutrisnjem scip (polna luna) in dons je v konjunkciji s saturnom (kar je praviloma tezek in zoprn, 'dusec' aspekt), tako da se ne cudt, ce bo slabo pocutje, depresivne misli ipd.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

tud meni ne, mam to od majhnega (cela blazota v ribah in ne-neaspektiran neptun , ki mdr. tvori 4 trigone in eno konjunkcijo, vse z osebnimi)

 

ja, te konjunkcije vplivajo na vse, podobno kot scip ali mlaj, seveda pac se bolj na tiste, ki imajo sicer bolj poudarjeni omenjeni nebesni telesi, pa se tiste, ki jim ta konjunkcija pade na kako osebno tocko (ali ji tvori opozicijo).

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...