Skoči na vsebino

slovanska vera


slovan

Recommended Posts

oi mene pa zanima, če kdo ve kako lahko postaneš vrač ali pa kako naj darujem bogovom in delam za naše bogove, da bi nas npr. uslišali, varovali itd.

tnx za odgovore

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oi mene pa zanima, če kdo ve kako lahko postaneš vrač ali pa kako naj darujem bogovom in delam za naše bogove, da bi nas npr. uslišali, varovali itd.

tnx za odgovore

 

mali... car si :palec: po trije besi ti visijo iz vsakega lasa posebej x:Dx

že za idejo :palec:

dej mal poklikej po netu, pa probej miro mirit mrzel kej prebrat. je etnologinja in kul punca-al pa ženska no. ona pomoje velik ve okol tega. je etnologinja plus še mnogo več. tut ma bend. veduna. špilajo tut na slovanske stare instrumente.

pa dej klele mal objavljej, kuko ti bo kej šlo tole use skup.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne reče se vrač

 

ampak tisti obvlada delo z energijami

 

zakaj bi daroval bogovom ? imaš plemenit namen = dobro ? ali ... zlo ?

 

 

pazi kaj delaš ker te bo vse negativno udarilo nazaj

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ne reče se vrač

 

ampak tisti obvlada delo z energijami

 

zakaj bi daroval bogovom ? imaš plemenit namen = dobro ? ali ... zlo ?

 

 

pazi kaj delaš ker te bo vse negativno udarilo nazaj

 

to bo že sam razčistu... al pa ne. kukrkol...

men je predvsem ušeč, da se je lotu kle, doma. z našo tradicijo.

ne mislim bit žaljiv, ampak... ponudbe razsvetljenj in podobnih jajc iz vzhoda je že kr nekej...

upam, da bo velik brskou, pa tut kej napisou. mene bi zanimal, kuko mu bo šlo.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
ne reče se vrač

 

ampak tisti obvlada delo z energijami

 

zakaj bi daroval bogovom ? imaš plemenit namen = dobro ? ali ... zlo ?

 

 

pazi kaj delaš ker te bo vse negativno udarilo nazaj

 

oj jaz darujem bogovom zato da me uslišijo pri mojih prošnjah in od mojih frendov. nikoli za kaj slabega.

Popravljeno -> slovan
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oj jaz darujem bogovom zato da me uslišijo pri mojih prošnjah in od mojih frendov. nikoli za kaj slabega.

 

bbs je napisou sam par vrstic, pa mogoče nisi ujel pointa. najbrž te je hotu mal opozorit, da vsako utikanje v kogarkoli proti njegovi volji ali vedenju, najbrž ni u redu. namen ne bo dosežen, pa še nazaj te bo po buči. prej al slej.

konckoncou, te je tut fotr vrjetn mlatu u tvoje dobro. mal pomisl, kwa je s tem dosegu?

sploh pa ljudje nismo dost pametni in tut ne pristojni za to, da bi nekej označeval kot dobro, nakej pa kot slabo. če se t lub, mal še okol tega pomisl.

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

(popravljeno)
ok x8Dx x:)x vem kaj je mislu. aja pa fotr me ni mlatu. dveganje obstaja to vem. enako dveganje je ko prosimo krščanskega boga in se njemu daruje maše.... to vsi vemo, da je dveganje. samo je pa vse odvisno kaj ga prosiš. tko si jst to predstavljam Popravljeno -> slovan
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok x8Dx x:)x vem kaj je mislu. aja pa fotr me ni mlatu.

 

mogoč je pa to narobe x:px x:Dx .đouk.

itak je bla prispodoba. z njimi se boš pa skoz srečwou...

sploh pa... srečno pot :palec:

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tveganje, ne dveganje x;)x

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.

»Grem naprej.

Kjer ni poti, ustvarim pot.

Usmerjam tok svojega življenja,

tako kot duša v meni hoče.«

*´¨)

¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)

(¸.•´ (¸.•´

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

oi mene pa zanima, če kdo ve kako lahko postaneš vrač ali pa kako naj darujem bogovom in delam za naše bogove, da bi nas npr. uslišali, varovali itd.

tnx za odgovore

Obstoj brezbožnega heretika tvoje sorte, samo dokazuje, da so nekateri zavajali, tako zaslužne može kot so inkvizitorji, smukajoč se po lisičjih stezah.

Kako prepoznati Bogumile, škodljivce brez primere, kar se zahodnega Balkana tiče, lahko preberete v knjigi

Practica Inquisitionis Heretice Pravitatis.

Avtorja ni potrebno posebej predstavljati, vrle gorjače herezije na Touluškem.

To je knjiga, ki bi jo vsak moral imeti v lastni biblioteki v dveh izvodih in ob njej meditirati vsaj štirikrat dnevno, in sicer med vigilijami in laudes dvakrat, ter med vesperami in completoriumu še dvakrat.

Vrač postaneš ko zlodej preide v tvojo dušo in prenehaš ob dematerializaciji na očiščevalni grmadi.

Naš Bog je en sam troedini, molimo Gospodu usliši nas.

Mens sana in Inquisitio hispana

Gloria in excelsis Deo

 

Glória in excélsis Deo

Et in terra pax homínibus bonæ voluntátis.

Laudámus te, benedícimus te, adorámus te, glorificámus te,

Grátias ágimus tibi propter magnam glóriam tuam,

Dómine Deus, Rex cœléstis, Deus Pater omnípotens.

Dómine Fili Unigénite, Iesu Christe,

Dómine Deus, Agnus Dei, Fílius Patris:

Qui tollis peccáta mundi, miserére nobis;

Qui tollis peccáta mundi, súscipe deprecatiónem nostram,

Qui sedes ad déxteram Patris, miserére nobis.

Quóniam tu solus Sanctus, tu solus Dóminus, tu solus Altíssimus, Iesu Christe,

Cum Sancto Spíritu in glória Dei Patris. Amen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tveganje, ne dveganje x;)x

ajaaaaa, to je blo mišljeno.. jaz pa ugotavljam kaj je to za ena beseda, ki se za katoliške maše uporablja x:px sem nekak razmišljala v smeri 'dviganje' kao, povzdigovanje pri maši, kej takega, pa da je tole kaka narečna oblika x:o)x

WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY

BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM

 

loesje

 

 

Spet nazaj -

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Primerjati krščanstvo in poganastvo je isto kot primerjati človeka in opico. Kdo je bil prej? Dejstvo je, da imata oba iste prednike. Seveda bo sedaj kdo rekel, da se je krščanstvo začelo s Kristusom, sama to zanikam. Npr. Mojezes je tudi del te zgodbe itd. Menim celo, da so krščanski spisi vzeti večinoma iz Egipta. Za Egipt se pa ve, da je bila Kleopatra zadnja vladarica, potem je prešel pod Rimski imperij itd. itd. itd.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ok x8Dx x:)x vem kaj je mislu. aja pa fotr me ni mlatu. dveganje obstaja to vem. enako dveganje je ko prosimo krščanskega boga in se njemu daruje maše.... to vsi vemo, da je dveganje. samo je pa vse odvisno kaj ga prosiš. tko si jst to predstavljam

 

ma ne wem...

jes u krščanskem očenašu slišm :...zgodi se tvoja volja...

to se mi zdi tko kul.

seweda pa sam mal ircam x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Obstoj brezbožnega heretika tvoje sorte, samo dokazuje, da so nekateri zavajali, tako zaslužne može kot so inkvizitorji, smukajoč se po lisičjih stezah.

Kako prepoznati Bogumile, škodljivce brez primere, kar se zahodnega Balkana tiče, lahko preberete v knjigi

Practica Inquisitionis Heretice Pravitatis.

Avtorja ni potrebno posebej predstavljati, vrle gorjače herezije na Touluškem.

To je knjiga, ki bi jo vsak moral imeti v lastni biblioteki v dveh izvodih in ob njej meditirati vsaj štirikrat dnevno, in sicer med vigilijami in laudes dvakrat, ter med vesperami in completoriumu še dvakrat.

Vrač postaneš ko zlodej preide v tvojo dušo in prenehaš ob dematerializaciji na očiščevalni grmadi.

Naš Bog je en sam troedini, molimo Gospodu usliši nas.

 

grem na očiščevalno grmado, če boš ti gorel pod mano. :vragec: x:Dx :onfire: :fool:

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

grem na očiščevalno grmado, če boš ti gorel pod mano. :vragec: x:Dx :onfire: :fool:

Heretični apologet!

Mens sana in Inquisitio hispana

Gloria in excelsis Deo

 

Glória in excélsis Deo

Et in terra pax homínibus bonæ voluntátis.

Laudámus te, benedícimus te, adorámus te, glorificámus te,

Grátias ágimus tibi propter magnam glóriam tuam,

Dómine Deus, Rex cœléstis, Deus Pater omnípotens.

Dómine Fili Unigénite, Iesu Christe,

Dómine Deus, Agnus Dei, Fílius Patris:

Qui tollis peccáta mundi, miserére nobis;

Qui tollis peccáta mundi, súscipe deprecatiónem nostram,

Qui sedes ad déxteram Patris, miserére nobis.

Quóniam tu solus Sanctus, tu solus Dóminus, tu solus Altíssimus, Iesu Christe,

Cum Sancto Spíritu in glória Dei Patris. Amen.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Heretični apologet!

 

stari smiliš se mi, da si še vedno v srednjem veku. veš zdaj je 21 st. tko, da se malo vpraši kake pišeš. če te zanima zakaj mene zanima to kako postati vrač je to zaradi tega, ker hočem vedt kako kaj pozdravt ne, da bi tkoj lafu ( prevod: tekel ) k zdravniku.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi v tej temi je čutit zlodejev zadah, ki priča o tem, kot se strinjam s presviltim Torquemado, da, kot poroča že Pavel Diakon, so se slovanski brezbožniki trdovratno upirali najsvetejšemu nauku. Naj vse takšne zablodele duše iščejo navdiha pri karantanskem knezu Borutu, ki se je sam odločil v trenutku jasnega vpogleda za pravo vero, kot nam opisuje Conversio Bagoariorum et Carantanorum.

Heretikom pa zdaj, ko končno je posijalo sonce, da dračje je že suho, obeta se grmada.

Verba vana aut risui apta non loqui.

Zmaga: Io, Galileo dovessi lasciar la falsa impressione che il sole sia il centro del monde e che non si muova e che la terra non sia il centro del mondo e si muova. La detta falsa dottrina e contraria alla Sacra Scrittura.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Tudi v tej temi je čutit zlodejev zadah, ki priča o tem, kot se strinjam s presviltim Torquemado, da, kot poroča že Pavel Diakon, so se slovanski brezbožniki trdovratno upirali najsvetejšemu nauku. Naj vse takšne zablodele duše iščejo navdiha pri karantanskem knezu Borutu, ki se je sam odločil v trenutku jasnega vpogleda za pravo vero, kot nam opisuje Conversio Bagoariorum et Carantanorum.

Heretikom pa zdaj, ko končno je posijalo sonce, da dračje je že suho, obeta se grmada.

 

 

stari 21. st. a veš nič več 09 st. aja pa še neki 7 božja zapoved ( ne ubijaj ) koliko vas tako imenovanih kristjanov bi se jo držalo? vi bi pa vse poslal na grmado kaj ne. zelo krščansko pol potem sklepam, da je ta zapoved narobe napisana. menda bi moglo pisat ubijaj kukr se da.

je tko.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...