Skoči na vsebino

Sporočilo-razodetje


Guest Lotus'

Recommended Posts

Guest Lotus'

Včeraj sm dubu en zanimiv mejl....

Ne strinjam se ravno z vsem napisanim je pa sigurno veliko resnice notr,veselo branje :2src: x;)x

 

 

SPOROČILO

 

Dragi prijatelj!

Prišel je čas, ko se mora človeštvo odločiti o usodi planeta

Zemlje. Dandanes mnogo ljudi ve za Asteroid Apophis, ki je

namenjen proti planetu Zemlja. Medtem, ko znanstveniki

zaman iščejo način, da bi ga zaustavili, ste prejeli to Sporočilo,

ki vam bo pomagalo razumeti, zakaj je Asteroid Apophis

namenjen proti planetu Zemlja in kako lahko človeštvo reši

planet Zemljo. Ker lahko planet Zemljo pred Asteroidom

Apophisom rešimo samo vsi ljudje na planetu Zemlja skupaj,

je rešitev planeta Zemlje odvisna od tega, kako hitro bodo vsi

ljudje na planetu Zemlja izvedeli za vsebino tega Sporočila in

kako bodo potem delovali v skladu z danimi navodili. Zato ste

naprošeni, preden nadaljujete z branjem tega Sporočila, da ga

posredujete naprej komurkoli ga lahko! Če ste Sporočilo prejeli

na DVD-ju oz. CD-ju “Horus”, potem naredite tudi čimveč kopij

tega DVD-ja oz. CD-ja in jih posredujte drugim ljudem!

Naročite jim še, naj tako čimprej storijo tudi oni!

 

Hvala!

 

povezava do sporočila:

 

http://users.volja.net/svenx/Sp.pdf

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sm dubu en zanimiv mejl....

Ne strinjam se ravno z vsem napisanim je pa sigurno veliko resnice notr,veselo branje :2src: x;)x

 

S čim se to ne strinjaš /al pa se strinjaš/?

x:o)x

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Lotus'
S čim se to ne strinjaš /al pa se strinjaš/?

x:o)x

 

x:o)x najboljš da se dobimo na eni pijači pa predebatiramo teh 200 strani x:Dx

 

Je pa tudi res,da tudi tiste reči ki mi niso všečne so lahko resnica,tko da naj vsak presodi sam. x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Lotus'
LoL Apophis ima premer 300m. Kvečjem lahko uniči kako milijonsko mesto, to je pa to. Pa pomoje ne bi bil noben problem ta kamen raztrelit al pa vsaj preusmerit.

http://en.wikipedia.org/wiki/2004_MN4

Glede Apophisa se ni kaj dost sekirat, zarad "Nibiruja" pa še manj...

 

Za zemljo oz za človeštvo se je za sekirat prej,to je tudi namen tega sporočila. xsrcx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jes bi pa rt nekak prebrau...

me res zanima, da bom končn zvedu, kdo je boga naredu, pa kolk je vesolje star pa welik...

sam to še zwem, pa loh krepnem x^x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lej janko tak ti povem

konc je kr zajeban, pa še budistične agronome se bomo šli. Škoda no, jest sm se nadejov Star Trek-ovske prihodnosti, ne pa back to basics lifestyle. Edino če sm kj glede tehnologije spregledov. Sem bolj na hitro preletel.... :inocent:

 

rajš si tole preberte http://www.thezeitgeistmovement.com/wiki/i...eb_Site/Home/sl

Malo realnejša vizija...

I know the pieces fit cause I watched them fall away
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Lotus'
Kaj svetuješ, ko nam asteroid pade/pada na glavo?

 

hehe tle se ne gre samo za asteroid,preberi malo več tega sporočila x;)x

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Guest Lotus'
Probal ga bodo razstrelit, preusmerit, karkoli.

Bo, kar bo. Any panic. -)

 

 

hehehe ja vse bojo probal,razen sebe spremenit x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včeraj sm dubu en zanimiv mejl....

Ne strinjam se ravno z vsem napisanim je pa sigurno veliko resnice notr,veselo branje :2src: x;)x

 

 

SPOROČILO

 

Dragi prijatelj!

Prišel je čas, ko se mora človeštvo odločiti o usodi planeta

Zemlje. Dandanes mnogo ljudi ve za Asteroid Apophis, ki je

namenjen proti planetu Zemlja. Medtem, ko znanstveniki

zaman iščejo način, da bi ga zaustavili, ste prejeli to Sporočilo,

ki vam bo pomagalo razumeti, zakaj je Asteroid Apophis

namenjen proti planetu Zemlja in kako lahko človeštvo reši

planet Zemljo. Ker lahko planet Zemljo pred Asteroidom

Apophisom rešimo samo vsi ljudje na planetu Zemlja skupaj,

je rešitev planeta Zemlje odvisna od tega, kako hitro bodo vsi

ljudje na planetu Zemlja izvedeli za vsebino tega Sporočila in

kako bodo potem delovali v skladu z danimi navodili. Zato ste

naprošeni, preden nadaljujete z branjem tega Sporočila, da ga

posredujete naprej komurkoli ga lahko! Če ste Sporočilo prejeli

na DVD-ju oz. CD-ju “Horus”, potem naredite tudi čimveč kopij

tega DVD-ja oz. CD-ja in jih posredujte drugim ljudem!

Naročite jim še, naj tako čimprej storijo tudi oni!

 

Hvala!

 

povezava do sporočila:

 

http://users.volja.net/svenx/Sp.pdf

 

HVALA ZA MAIL. OD TEGA TRENUTKA MOLIM, DA SE BO ASTEROID ZABIL V ZEMLJO. HA HA HA TAKO SE BOMO REŠILI POŠILJANJA IDIOTSKIH MAILOV.

 

TALE MEIL, MI JE ODGOVORIL NA VSA VPRAŠANJA. HKRATI POZIVAM VS LJUDI DOBRE VOLJE, DA VSAK DAN PRIDNO MOLIJO, DA BO ASTEROID TRČIL V ZEMLJO, SAJ V TEMU JE NAŠ SPAS. HKRATI PA VAS POZIVAM, DA ČIMBOLJ RAZŠIRITE TA POPOLNI IDIOTIZEM.

 

xsmx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JA LJUBI ČLOVEK, A TE NI SRAM, DA ŠIRIŠ TAKE IDIOTIZME. KAJ SE MORA PRAV VSAK LOLEK SPOMNIT NEKE NEUMNOSTI IN POTEM MU MORATE PLOSKATI.

 

TA ASTEROID ALPHOPNZO BO ZADEL SAMO SVOJO RIT IN NIČ DRUGEGA. HA HA HA SPOROČILO ASTEROIDA PA JE KRISTALNO JASNO: NE VERJEMITE IDIOTOM, KI SE NEKAJ IZMIŠLJUJEJO IZ SVOJE GLAVE.

 

DON KARLOS VAM PREROKUJE: TUDI ČEZ 25 LET, BOSTE MORALI ITI DELAT, ČE NE BOTE ŽE V PENZIJI IN DOBEDEN ASTEROID VAM TEGA NE BO SPREMENIL. HA HA HA

 

POZIV VSEM, KI ŠE NISO IZGUBILI ZDRAVE PAMETI:

 

NE NASEDAJTE VERIŽNIM MAILOM, KI SO IZMIŠLJENI IN ŠIRIJO STRAH IN IDIOTIZEM. ČE PA ŽE POMAGAŠ RAZŠIRJATI TE KRETENIZME, SI SOKRIV PRI USTVARJANJU KLIME STRAHU, SMRADU IN LAŽI.

 

 

PS

 

ASTEROID Apophis VAM SPOROČA!!!

 

 

TEM BOLJ BOTE MOLILI, DA NE ZADENEM ZEMLJE, BOLJ BO BOG VEDEL, DA STE POPLNI IDIOTI IN BOLJ SE BO MOJA POT NAGIBALA PROTI ZEMLJI!

 

TOREJ RAJE SKUHAJTE DOBRO VEČERJO SVOJI ŽENI IN JO NEŽNO ZMASIRAJTE, KOT DA TARITE ČAS ZA TAKŠNE BUDALAŠTINE.

 

 

xDDx xDDx xDDx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Matr, tebi pa res manjka tolerantnosti, ljubezni, razumevanja, socutja in primernega izrazanja. :xx!:

Cetudi bi nekdo napisal najvecjo neumnost na svetu, to se vedno ni razlog da ljudi zalis, zmerjas z idioti ipd izrazi!

 

Pa kaj mislis, da nekateri geniji in zanstveniki niso brali mnogih besedil, da so naposled lahko izlocili tisto kar je zanje primerno? Brez teme ni svetlobe! In cetudi besedilo morda zavaja, se ne pomeni, da s tem hkrati tudi ne odpira. Ko se otrok opece ima razlog da premisli zakaj! Ce se ne bi opekel, tega razloga ne bi imel. In ce beres besedilo s katerim se ne strinjas ali ne, pomeni da si ustvarjas in poglabljas tvoje lastno mnenje. Oboje pa vodi k spremembi.

 

Pametni uci, ker razume potrebo! Ne pa se zanicuje in omalovazuje pot, smer, ter neznanje in potrebo cloveka po razumevanju.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Včasih je sarkazem najboljši način razbijanja širjenja bedastoč. Pa ne me prosim vzet za nestrpnega.

 

Ka ni komedija, pravi odgovor na to, da nekdo pošlje mail in se v njemu zmišljuje bedastoče in imajo potem mnogi "polne gate" od straha.

 

Pa tudi NASO ne skrbi asteroid Lojze in ne Miha ter Ferdo. Pa kdo tu trosi laži in bedastoče. Naj bom še tako sarkastičen, vsaj se ne lažem folku v fris in rddim, da nekaj vem, kar ne vem.

 

 

ŠIRJENJE STRAHU JE SATANOVO DELO, PA UPAM, DA SEDAJ NE BOŠ ŠEL VESELO NA DELO!

 

LP

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

V tem se kar strinjam; vcasih res ne zmoremo drugace kakor nacin, ki recimo da ni najbolj primeren.

Se posebej pa mi je fajn, da si odgovoril v primernem tonu, ker tako iam clovek sploh voljo nadaljevati pogovor. Sicer nima nikakrsnega smisla, se lahko zacnemo samo prepucavat in iz pogovora ne bo nic.

 

-

Pa da ne ircava zdej kle...

No, jaz sem tudi v zakup vzel nekatere trditve ze skoraj v startu, kljub temu pa so znotraj besedila druga zanimiva razmisljanja in trditve.

Z nekaterimi trditvami iz podanega besedila tudi ne strinjam. Prevec bogabojece in strahovplivajoce so; kljub temu pa je nemalo meni zanimivih misli in mnenj znotraj samega besedila.

Tko, da se mi zdi vredu da je tkst tu in se morda razvije debata.

Je pa tako zelo obsezen, da bi pogovor o navedbah iz besedila lahko zavzel precejsen del nasega zivljenja v kolikor bi se vsaj malo poglabljali ali se kje drugje preucevali v to kar pise.

Jasno da ni nic za vzet kot edino "resnico", mislim pa, da je velikotega kar v besedilih pise vredno premisleka.

Tako je pac moje mnenje.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

JA LJUBI ČLOVEK, A TE NI SRAM, DA ŠIRIŠ TAKE IDIOTIZME. KAJ SE MORA PRAV VSAK LOLEK SPOMNIT NEKE NEUMNOSTI IN POTEM MU MORATE PLOSKATI.

 

TA ASTEROID ALPHOPNZO BO ZADEL SAMO SVOJO RIT IN NIČ DRUGEGA. HA HA HA SPOROČILO ASTEROIDA PA JE KRISTALNO JASNO: NE VERJEMITE IDIOTOM, KI SE NEKAJ IZMIŠLJUJEJO IZ SVOJE GLAVE.

 

DON KARLOS VAM PREROKUJE: TUDI ČEZ 25 LET, BOSTE MORALI ITI DELAT, ČE NE BOTE ŽE V PENZIJI IN DOBEDEN ASTEROID VAM TEGA NE BO SPREMENIL. HA HA HA

POZIV VSEM, KI ŠE NISO IZGUBILI ZDRAVE PAMETI:

 

NE NASEDAJTE VERIŽNIM MAILOM, KI SO IZMIŠLJENI IN ŠIRIJO STRAH IN IDIOTIZEM. ČE PA ŽE POMAGAŠ RAZŠIRJATI TE KRETENIZME, SI SOKRIV PRI USTVARJANJU KLIME STRAHU, SMRADU IN LAŽI.

 

 

PS

 

ASTEROID Apophis VAM SPOROČA!!!

 

 

TEM BOLJ BOTE MOLILI, DA NE ZADENEM ZEMLJE, BOLJ BO BOG VEDEL, DA STE POPLNI IDIOTI IN BOLJ SE BO MOJA POT NAGIBALA PROTI ZEMLJI!

 

TOREJ RAJE SKUHAJTE DOBRO VEČERJO SVOJI ŽENI IN JO NEŽNO ZMASIRAJTE, KOT DA TARITE ČAS ZA TAKŠNE BUDALAŠTINE.

 

 

xDDx xDDx xDDx

 

no, nimbosho vam sporoča, da PENZIJE NE BO. to je zaziher. gre lahko v verižni mejl.

.

.

.

 

vse ostalo je pa kontingenca. x:px

 

xrainbowx

Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!

Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.

Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jes bi pa rt nekak prebrau...

me res zanima, da bom končn zvedu, kdo je boga naredu, pa kolk je vesolje star pa welik...

sam to še zwem, pa loh krepnem x^x

 

 

moj duhovni učitel šnops mi je reku, da je boga človk naredu in to iz več razlogov.

en je, da ljudi pomiri, se sprjaznejo, da konca ni in začetek je v imaginarnem svetu lepega neskončnega veselja.

njegove duhovne besede je podkrepil duhovni vodja bambus, ki je dodal, da nič ni večno in vse gre u rt.

in vse skupi je izbrisu prjatu orehovc, k se ni dal in je na plano zlezu. tko dobrega pusta pa še ne.

 

čez par ur je satanistična radenska dodala, da nej se pogledam kašn sm in da tku naprej ne gre več.

glede vprašanja vesolja je rekla, da vse razdalje so v glavi, električni impulzi slabosti narišejo v zadnjem delu možganov sliko, k jo naša priučena pamet zlorabi za "dobra" dela. vesolja ni, je samo travnik.

 

 

 

 

 

kritična analiza podanega časnika v beta alfa delta stanju.

 

str.3. horus-kristus. kaj za boga?kult egipčanov se je razvil iz "zibelke človeštva" you know, mezopotamije, tistih

 

kurcev babiloncev, morda asircev in drugih k so nam uturili desetiški sistem. ne pozabmo, da začetki segajo najmanj

 

3500 let pred študentom kristusom.horas j en vrste obrednega plesa, horus j pa bil en tip k je združu razdeljeno

 

egipčansko kraljestvo pod enim žezlom. pustmo stat njegove oči in dvojno šolo k je trajala 12+let.

u glavnem kera pizda gre združit horusa in kristusa?začetki krščanstva segajo prbl. 400 let pred našim štetjem k so

 

odpadniki egipčanske sekte Copti, začel svojo vizijo furat naprej.

 

str. 4 - ok tip je čist prfuknjen. pod "avatarje" k so hindujskega izročila, nameče "padle angele", ki se začne v

 

krščanstvu uporabljat za tiste izmečke duhovne družbe, k so jih fuknl iz najboljše gostilne- nebes.

Najbolj zadolžen je bil padli angel lucifer, tist venera tip, k se oblači u črno.

njega ni omenu. je pa nametu par drugih kriminalcev.

prevladuje krščanska banda, sledijo egipčani in pol za njimi capljajo drugi avatarji oz. padli angeli, k sploh nima

 

smisla. hitlerja pa ni omenu, če je pedra platona.

 

ok, vprašanje. od kje nnjemu ideja od duhovne hierarhije angelov planeta?

Obstajajo različna mišljenja o angelih in arhangelih, vendar se večinoma verjame, da so razvrščeni v tri hierarhije

 

in v vsaki od njih nadalje v tri nivoje.

ok fantje, a se zavedate, da je na podlagi fikcije ustanovljena scientologija?varjanta, kot da bi igral namiznopotezne

 

igre, tle pa mate pravila. "se verjame"--->jebeš.

 

str 6- mi smo del "celice" fizinega telesa boga.Po mojem mišljenju smo tm med debelim črevesjem in zadnjikom, sam zto k

 

se tolk serje.

a poznate tisto foro, če bucikina glava predstavlja atom, je pol nogometno igrišče plac za prvo lupino elektronov?nekej

 

u takm smisli. ben, tko mičkeni smo mi v primerjavi z bogom, mogoče še bolj mičkeni.

str.6- ok, tega tipa bi pa tepu. zdej pa omenja teorijo strun. TEORIJO. delec sončne svetlobe?

KAAAJ? pizda, foton, FOTON, K je lahko delec al pa val. zakaj? ja prej se mormo vprašat kaj sploh foton je. pa veselo

 

debato.

 

str-7. elektromagnetno polje, sonce je živo, žvali so žive, kamni so tud živi.

najbolj živi in najbolj napredni pa so električni stebri in razdelilniki skp s transformatorji, k šopajo največje

 

elektromagnetno polje.

ok to pa morte prebrat. kritična vibracija aka resonanca(seštevanje amplitud) privede do atomske eksplozije, svetlobe,

 

k je bog : )

sam ti pizda jedna, pri jedrski eksploziji ne fukaš sz višanjem vibracij atomov, razen če s tem poimenuješ isti kurac

 

kot cepitev.

 

str-8 ljudje smo celice enih velikih možganov matere Zemlje.

če človek izgubi veliko količine krvi, umre zaradi izkrvavitve, oz. po tanovem-ni električnega naboja.

ta gnoj primerja nafto kot kri zemlje. dragi moj, nafte ne dobiš v jezeru zaradi tega, ker za nafto (fosilno gorivo)

ti že beseda sama pove, da je nekoč moral in mogel biti gozd veselja, ki ga je mati narava stisnla in spremenila v

 

karkoli, lohk tud v diamant. sam ne mi zdej primerjat ogljika-v svinčniku in ogljika v diamantu.

 

če začne primanjkovati nafte, gre v kurac Zemlja. Mi smo komarji in jih je treba z muholovcem.

 

str9.-bog je zdej v bistvu elektromagnetna sila. prej pa je bil atomska bomba-energija svetlobe-boga.

-bog je elektrika.

-omejenost človeških možganov-tako bralca kot pisatelja pripomore k temu, da si je potrebno vse skupi izmislit za

 

razumevanje.

 

nič ni bilo. BILA PA JE NASPROTNA SILA. pizda ti matrna, imaš silo in silo, ki botruje tej sili, nasprotni sili.

Če deluje prvo telo na drugo s silo, deluje drugo telo na prvo z enako silo v nasprotni smeri-3.newtonov zakon

 

str.10-nasprotna sila se imenuje "ničesar"

-teorija strun.komunist

ne bom se spuščal v nastanek "boga" k zame je nabolj natančno razlago mel egipčanski kult. o tem sem že govoril.

-bi ga pa vprašal od kje "življenje" celici.

 

ok-pred bogom so bili angeli, ki so se združili kot posamezne jagode v en močan domač grozd.

ampak lucifer je bil najlepši od ostalih angelov in so ga poslali dam.

-ljubezen je le občutek na določeni stopnji elektromagnetne sile.

-spet hinduizem-prana

 

-hinduizma ne berem, tko d preskočm t strani.

 

str. 15- "nadnaravne" sposobnosti. sploh sfaljen stavek. vse je naravno, če je že kaj "nadnaravno" je to plastika.

 

str.16- iz mineralov ratajo rastline. gola resnica,razlika je samo v "vibraciji".

bog ni popoln, bog se razvija. pomagajte tudi vi!

 

str.17 iz horusa smo pršli do duha, kristusa, in do heliosa.

 

str18. NAJ MI KDO PRI PIZDI MARIJI RAZJASNI, kako lahko tipo meša egipčansko kulturo z delčki hinduizma in primesmi

 

teorije 20.stoletja?

 

bog deluje nad Časom, ampak sistem je star preko 100miljard let. hint, iz tega lahko zračunaš kdaj se je vakum pofuku z

 

nič in je nastalo električno iskrenje angela, ki je pofuku samga sebe, da je nastalo še več angelov poimenovanih bog.

 

Sam zdej pa "re" nebeški oče je poimenovan čist drgače, ne pozabmo, da je vesolje cca 14,5miljard staro, eni trdijo max

 

20, no, čez 100 je pa rekord. jzt pa pravim, da je vesolje staro prbližno 240miljard 12miljonov 700 tisoč 300 in 1

 

palček.

 

citiram:

Križ je znamenje razpetosti planeta med dimenzijo časa in prostora, in simbolizira umrljivosti planeta.

križ je znamenje križanje kristusa-duha-horasa-(dodajam, kar me je ta kniga navadla)

-v egipčanski kulturi križ predstavlja življenje, delč od umrljivosti planeta.

str.18- angeli cikajo druge planete s kosi asteroidov tko, kot otroci cikajo ščinke proti drugim ščinkam-frnikulam.

 

str. 19

duša=ego="notranji kristus"

če mene prašaš, vse kar obstaja je sam elektrika in tisto fukanje angelov na začetku časa, k ga še ni blo.

-se predam tole, teh budičnih in atmičnih idej n sprejmem tko kt ne sprejmem odstop damona hilla.

 

str.20-epifiza nima veze s telepatijo. tle čakm krike učencev merkabe

-kako ma lahko angel misli, oz. kako se energija loči in postane "misel" oz. kaj to sploh je misel, če vzamemo

 

električne impulze možganov kot rezultat interakcije z zunanjim svetom?

- to mi tud ni jasno. prej govori da časa sploh ni, skupek angelov tvori boga, ki je nad časom, zdej pa nastajajo

 

angeli v teku časa. mindfuck

 

str.21- ego zdej ni več duša ampak osebnost, ki se pretvori v individualnost.

dr.Sigmund Freud protestira.

-če delaš pizdarije te bo bog uničil(karma) zdej to lahko štekaš tud kot bog=karma, slabo je karma, kar pa ni.

bitje, delček kozmosa- kje ste vsi holografisti?

 

str.22-spet kristus

-rata mu združit kristjane in budiste.

-ljudje smo padli angeli. samo ne vsi. eni smo samo ljudje.

 

 

pejmo zdej vsako deseto stran pogledt, že tko mi pizdijo da so moji posti prevč dolgi.

 

str.38-prvo mi dejte razložit razliko med satanom in luciferjem, dalje, preberte si knigo The origin of Satan.

v te debaklje se pa ne bom spuščow.

 

str-40.namen evolucije je nardit eno super atomsko bombo, k bo vse zjebala in ostala bo le svetloba.

planet se spremeni v sonce.

ne, to ne gre tko.

 

str.41-evolucijo se da nadzirat.

 

str 42. 2012-nas bodo angeli zjebali.

 

str.43-več miljonov vojakov in taboriščnikov je umrlo zaradi gladu. niso znali jest nič.

 

str.45- na žalost so sončni angeli postavili pravila samo izjemam. treba je vsakmu povedat in pokazat, kaj so to pravila in kaj so to pravila od boga poslana. ne pa od našga župnika poslanga iz pizde materne. dobesedno.

 

str-46, na začetku je že govoril o elektriki in občutku ljubezni. naj se mi javijo ljudje, ki bodo protestirali proti etru.

 

-se pravi če pički natvezim, da je odprla srčno čakro in zdej se bodo najini telesi združli na višjem duhovnem nivoju zavedanja je lepše povedano kot to, da ji povem v fris da je pohotna zrad hormonov in izprijene fantazije.

 

str.47- fuk ne doprinese do višanje energij, ampak do povešenega kurca.

 

str.49- povejte vi meni kako bodo mesarji nafukali k vsak dan po 8 ur pobivajo živali.

jzt jih par osebno poznam, dobri dečki, nč slabga se jim ni zgodil, razen enmu je žena spizdla, drug pa jamr od slabe plače.

 

str.50-strah je zlo, zlo je materializem.

 

in iz materialnega sveta smo sestavljeni, v materialnem svetu doživljamo ljubezen in delamo "duhovne" stvari.

jebeš.

 

str.50-če ubiješ žival je slabo zate zaradi karmičnih posledic. protestiram.

kje so pa zdej tiste teorije, da je bla tista žval pred svojo reinkarnacijo v novo žval, slabo bitje in se je zdej moglo zgodit to pač kar se je zgodilo. Da se je spremenila v en sočen zrezek.

str-50-živali nonstop doživljajo smrtni strah. brez človeka. sam poglejte gazele kako laufajo pred napadalci.

pod vse religije, ki prepovedujejo ubijanja živali je pomoje spustil kaki dve k majo še zmerm v igri žrtvovanje jagenjčkov in take zadeve.

 

str.51-pedri so rak družbe- tega tipa bi pa na tem mestu dejansko posilu s kosom latentnega bukovega drevja.

kaj pa homoseksualnost med živalskimi vrstami, ki je velik tabu za celotno današnjo stroko?

ustvarjen si po božji podobi. in bog kot kaže ma penis pa špranjo.

tko kot reče on- se ne spodobi igrat s klobasami in špranjami, je treba mešat.

 

str. 53- KDO JE UNIČIL EGIPČANE?

a je tip spal med zgodovino, al kaj?

rimljani do tokia!

 

str.54-v koranu je pozabil omenit cca 72devic.

 

str.55-kot kaže če mam tiča sem moški, če mam lulo sem ženska, ne omenja pa degenerativnih sprememb in anomalij v genskem sestavu, ki privede do mešanja vseh možnih kromosomov in "ujetih moških v ženskem telsu" viaobratno.

 

str.58-ohjej

 

str.60-zdej pa ta pizda razlaga od pobivanja ljudi med sabo zaradi karmičnih dolgov. nej ta kurac zdej uporabi ista pravila za tiste živali, ki so bila ubita z namenom prehranjevanja.

 

str.61- a se vi zavedate kolko muh pobijem vsakodnevno k štartam z avtom se mal furat okol?

jzt sm pogubljen za par generacij v naprej.

 

str.64-sam neki, žena se smatra za lastnino. to se mi pa dopade : )

 

str.65-človek hoče postat bog. ne,ne, ne gre to tko.

 

str.66- ojej, ma pizda gnila, to da mu je zmank falus pa ne poveš.

 

str.66-ojoj, celo poletje sm pustu za bukvami egipčanov, n bom se nnka spuščov v ta debakelj. me prow boli.

str.68-naj mi tip razloži kje so egipčani rabli oko v trikotniku?kej pa budisti?

 

str.75.konc branja kej se nnka ukvarjm s tm.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

unis...

ni prwič, da mi ni jasn, o čem goworiš, ampak usen thx.

widm, da mi ni treba usega uga 200 strani špeha naprej brat... pa še mimgrede bi kej nasedu x:Ix

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

str.64-sam neki, žena se smatra za lastnino. to se mi pa dopade : )

Sicer nisem prebral niti ene strani te zadeve, ampak če pa tole not piše, pa sigurno v tem svetem spisu mora bit neka globoka modrost!

x:Dx

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Madona kolk enih besed na račun verižnega mejla, ki jih vsak dan vsi dobivamo.

 

 

Se s trinjam s komentarji:

Bo kar bo

Molimo da se zadane v zemljo, saj če molimo da se ne bo, ga privlačimo

Nič ne moremo, bo kar bo

Razstrelili ga bodo...............

 

Bla

Bla

Bla

 

Kako došli na ovaj zemljo, tako ošli sa ove zemlje.

(v angleško-nemški verziji ne znam)

Isto se nam piše.

kaj naredimo, nič ne naredimo.

Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kar nekaj stvari je znanimivo razloženih in jih ne moremo ne dokazati ne zavrniti, vendar je nekaj stvari, ki kažejo na to, da je določene stvari netočne. Skozi tekst je zaslediti določene časovne predstavitve, ki pa so v glavnem minile brez omenjenih dogodkov v tekstu...vsekakor se mi zdi, da tisti, ki je to sestavljal se je kar potrudil.. :)
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...