Skoči na vsebino

jabolko z drevesa življenja


krog

Recommended Posts

jaz sem satan , rojen sem bil s prvo tvojo mislijo ki je bila JAZ , sem tvoja slepota , sem pritisk v tvoji glavi , sem tvoje misli in te ne izpustim iz sebe , enost tvoje zavesti sem razbil na tisoč koščkov da te lahko držim v razmišljanju , povezuješ te majhne koščke znanja in jih sproti pozabljaš ker sem te naredil iz dveh skrajnosti ki jih vidiš kot razlikovanje , sem tvoja jeza ko se ti nekaj zgodi in tvoja žalost ko nekomu nekaj narediš in tvoja žalost ko se ti nekaj naredi in tvoja jeza ker si nekomu nekaj naredil , sem tvoja želja in tvoje razočaranje ob želji in prvi me je dal v drugega in ta dva v vse in vse ljudi vas imam vse se bo nadaljevalo v večnost , kar si spoznal o meni boš dal drugemu in vlečem vas vedno globje in globje in nikoli neboš verjel da sem resničen ker si jaz in jaz sem ti
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lepo pozdravljen Krog- satan, no ja....lepo da si se oglasil...napotil bi te v luč Boga, pa verjetno ne boš za to...pa vseeno bodi dobrodošel, z vsem s čemer prihajaš...naj ti bo prijetno tukaj, morda kaj spremeniš...v sebi..zame si pozen...

 

lepo bodi xvrtcx

 

Matjaž

Moja spletna stran

http://www.teate-reiki.com/

Moji knjigi

 

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ti si ena mona.

 

govori o luciferju, prinašalcu luči, angelu, ki8 je bil zavržen iz nebeškega kraljestva, ker je bil najlepši in popoln.

Nadalje, kult luciferja se povezuje z venero. prinašalcem luči, začetki pentagrama segajo v čase mezopotamije, pomenil je četrtino nebes oziroma, ali je enako.

pitagora je približno leta 534 pred našim štetjem odpotoval v daljni egipt in pobral znanje egipčanov, ki je bilo podano od staroselcev iz mezopotamije.

desetiški9 sistem, opazovanje zvezd in kult moči, iz katere izvirajo vse najpomembnejše religije tega sveta.

6400 let pred našim štetjem.

 

do takrat si ti meni en pandolo, ki ne loči laSTNIH ZABLOD OD ZABLOD DRUŽBE.

 

PA LEP DAN ŠE naprej.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem satan , rojen sem bil s prvo tvojo mislijo ki je bila JAZ , sem tvoja slepota , sem pritisk v tvoji glavi , sem tvoje misli in te ne izpustim iz sebe , enost tvoje zavesti sem razbil na tisoč koščkov da te lahko držim v razmišljanju , povezuješ te majhne koščke znanja in jih sproti pozabljaš ker sem te naredil iz dveh skrajnosti ki jih vidiš kot razlikovanje , sem tvoja jeza ko se ti nekaj zgodi in tvoja žalost ko nekomu nekaj narediš in tvoja žalost ko se ti nekaj naredi in tvoja jeza ker si nekomu nekaj naredil , sem tvoja želja in tvoje razočaranje ob želji in prvi me je dal v drugega in ta dva v vse in vse ljudi vas imam vse se bo nadaljevalo v večnost , kar si spoznal o meni boš dal drugemu in vlečem vas vedno globje in globje in nikoli neboš verjel da sem resničen ker si jaz in jaz sem ti

 

lepo, pesniško x;)x povedano...

budisti bi rekli, da so to 3 plemenite resnice (4. je itak komercialni trik x:Dx ).

 

Ampak ja, je "jaz", ja.... tista nesproščenost, ki je pojav ob želji po zadrževanju oblike,

izoliranost funkcije.

 

lp

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ukazujem ti da se še naprej pogovarjaš sam s sabo ( z menoj ha ha ha ) v svojih mislih in se nikoli ne zbudiš ker imam velike načrte da popolnoma uničim ljubezen ha ha ha ...
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

ukazujem ti da se še naprej pogovarjaš sam s sabo ( z menoj ha ha ha ) v svojih mislih in se nikoli ne zbudiš ker imam velike načrte da popolnoma uničim ljubezen ha ha ha ...

 

Jastno, glede na to, da je vse, tudi navidezna ločenost, integrirano v celoti,

je komunikacija, očitno, integrirana v volji, katera transcendira osebno.

 

Glede na to je ravno hec ljubezni ta, da je ni, ker je vedno uničena

in da je, ker je neuničljiva....

 

vzburkanost kvantnega polja,

rojstvo oblike.

 

x;)x

 

z drugimi besedami povedano:

 

tudi program, "krog" imenovan, je, ker mora biti.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem vse kar se dogaja,

 

ko zapreš oči tebe več ni

 

zdrzneš se zopet v sanjah belih podgan

 

ko tvoji kriki tesnobe priplavajo na plan

 

nič več otepaš se misli mogočnega

 

njegovo ime zlorabljaš za silo končnega

 

stanja svoje resnice, ki

meni na ljubo sam pove

da ti v lajfu manjkajo poštene prasice.

 

kakorkol men, osebno, ne ločiš resnice

od jabolka,drevesa,rože in semena

mistične resnice, izhajajoč iz mezopotamije

zlorabljene tekom tisočletja v namene pretvarjanja

prevar in iluzij v skupek besed.

zbranih na listu odmeviv očeh.

 

 

in ne pozab, da ti si vse kar se dogaja.

ker bog si ti in zdej se gre papagaja.

tle maš piškot.

in mi bod priden.

protestno masturbira na marsino sliko.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

jaz sem satan , rojen sem bil s prvo tvojo mislijo ki je bila JAZ , sem tvoja slepota , sem pritisk v tvoji glavi , sem tvoje misli in te ne izpustim iz sebe , enost tvoje zavesti sem razbil na tisoč koščkov da te lahko držim v razmišljanju , povezuješ te majhne koščke znanja in jih sproti pozabljaš ker sem te naredil iz dveh skrajnosti ki jih vidiš kot razlikovanje , sem tvoja jeza ko se ti nekaj zgodi in tvoja žalost ko nekomu nekaj narediš in tvoja žalost ko se ti nekaj naredi in tvoja jeza ker si nekomu nekaj naredil , sem tvoja želja in tvoje razočaranje ob želji in prvi me je dal v drugega in ta dva v vse in vse ljudi vas imam vse se bo nadaljevalo v večnost , kar si spoznal o meni boš dal drugemu in vlečem vas vedno globje in globje in nikoli neboš verjel da sem resničen ker si jaz in jaz sem ti

 

ti si en wornk zakompleksan bebo...

k hoče na take psihopatske fore fuk lowit :vragec:

ma ja... sej si rewež x:Ix

enga x:Xx , k se mi smilš x:)x

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...