Skoči na vsebino

delikaten datum-pomoč


lunca3

Recommended Posts

Imel bi eno vprašanje. 31.7. sem prijavljen pri zobozdravniku za puljenje zoba spredaj in pa vstavljanje implantata. Lahko pa bi ta datum preklical in vzel namesto njega 21.8.. Kater se vam zdi bolj primeren za to? Sicer priznam, da ne spremljam preveč razna delovanja lune in podobno, ampak sedaj sem se pa kar malo pozanimal glede tega, ker želim, da bo vredu urejeno vse skupaj. Že pred nekaj časa mi je prijazno odgovorila uporabnica tega foruma Marsa, da je datum 31.7. čisto ok. No ampak sedaj sem dobil še možnost datuma 21.8. in če je boljši, bom prestavil na takrat. Najbolj me motita pri 31.7. to, da samo 5 dni in par ur za tem datumom pride polna luna z luninim mrkom. Nekje sem pa bral, da se je dobro izogibat raznim operacijam 7 dni pred in po polni luni. Ne vem pa, ali se vpliv mrka in polne lune stopnjuje iz dneva v dan. Če se, potem je še vedno bolje 5 dni pred polno luno, kot 2 dni prej. Druga stvar, ki me pa zelo bode v oči je pa to, da je na 31.7. luna v strelcu. Za tega pa piše, da je to slab dan za kirurške posege.

 

Pri 21.8. pa vidim samo en problem. In sicer je takrat luna v devici, kar sem tudi sam po horoskopu. Nekje sem pa prebral, da ni dober čas za operacije, ko je luna v tvojem znamenju. Je pa ta datum tudi prvi dan po prazni luni in ravno dnevi okoli prazne lune naj bi bili najboljši za razne posege zdravnikov.

 

Je pa sicer kolikor sem se sedaj podučil še kar nekaj enih priporočil, kdaj imeti poseg. Med drugim tudi to priporočilo, da na datum posega naj luna ne bi bila v obdobju, v katerega spada določen del telesa. Kosti in zobje spadajo recimo v kozoroga, ta pa na srečo ni v nobenem od prej omenjenih datumov. Celoten spisek teh priporočil sem si ogledal na tem naslovu čisto spodaj.

 

Bolj kot se poglabljam ta nebesna telesa, bolj se mi zdi, da je dobit super datum skoraj nemogoče, ker tudi z zdravnikom se ne moreš zmenit vedno za datum po tvoji želji. Če pa že dobiš super datum glede nebesnih teles, je pa lahko takrat slabo vreme, ki pa ima spet lahko slabe vplive na tisti dan x:)x . Ful bom hvalezen, če čimpreje odgovorite in mi svetujete. Jutri bi zamenjal potem datum, če bi mi tako svetovali.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja če bi sam vedel, kaj je bolje, verjemi da bi se že odloču :). Tako me pa danes to že cel dan "baše". Rad bi slišal kako mnenje še od koga, ki se bolj spozna na to. Na tem forumu verjamem da je precej takih.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lunca3- jaz ti svetujem, glede da gre za implantat, da se odločiš za poseg v obdobju POJEMAJOČE LUNE, se pravi vsaj 24 ur po polni Luni in da se izogibaš Lune v zračnih znamenjih (Vodnar, Dvojček, Tehtnica)

 

Srečno!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej odsvetujes 31.7., ko je samo se dobrih 5 dni do polne lune in luninega mrka... 21.8. je pa samo en dan po prazni luni. A ni tako zelo motece, da je 21.8. luna tudi v mojem horoskopskem znamenju?
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Da še tole dodam. Tukaj sem videl v tretjem odstavku čisto spodaj, da se izogibaj operacij, ko je luna v ascendentu oziroma v tvojem znamenju. Jest sem pa devica in ravno na tisti dan je luna v devici. To je edina stvar, ki me moti pri 21.8..
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No 21.8. sedaj itak odpade, na voljo je edino 28.8. Ta pa ne vem koliko je kaj boljsi od 31.7., ker je spet luna v strelcu. Je pa res da je do polne lune takrat 7 dni namesto 5, pa se mrka ni. Joj skoda ker ni ta forum bolj obiskan. Res bi bil vesel vecih odgovorov.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No 21.8. sedaj itak odpade, na voljo je edino 28.8. Ta pa ne vem koliko je kaj boljsi od 31.7., ker je spet luna v strelcu. Je pa res da je do polne lune takrat 7 dni namesto 5, pa se mrka ni. Joj skoda ker ni ta forum bolj obiskan. Res bi bil vesel vecih odgovorov.

 

Lunca živjo

 

Ti, kva če bi se ti mal blj nase zanašal in ne tolk na druge? Boš lažje živel mrbit.

 

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Hm, js ti lahk povem sam numerološko - naj bi bil 21 srečna cifra, 28 pa ne.. 31 ne tolk zlo nesrečen, srečn pa tud ne glih (po tisti knjigi ki sm jo brala) - kao dan 'samotnega volka' ampak pri zobeh naj bi blo to tak vseen?

Sam nimam pojma če je kaj na tem x:Dx

lahk pa še sam preveriš... x:)x (al pa če se kaj spomniš za nazaj)

 

drgač pa - očitno se drugi še nis(m)o tak poglabljali v te zadeve kot ti.. če se ti zdi, da kdo na forumu ful obvlada, pa jim mogoče pošlješ ZS? al pa če kakega preverjeno dobrega 'pravega'/poklicnega astrologa al pa 'lunologa' kontaktiraš (sam še pol ni ziher x:Dx ) al pa na kakih tujih forumih vprašaš?

si že kaj pogooglal te zadeve?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja to kar sm do zdej zvedel, je od googlanja :). Ma mi je kr žal, da sem sploh pogleda tele datume in lune... :D. Sem dobil se od treh astrologov oz. nekaj podobnega odgovor...dva pravita da bi se bolj zanašala na samega zdravnika in njegove sposobnosti, ena je pa rekla, da naj datum prestavim na 28.8. :).
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

lol ja, po eni strani je boljš čimmanj razmišljat.. :)

 

sam te pa tud razumem (in po eni strani občudujem!) da si šel brskat...

sem sama tud že včasih razmišljala, kako in kaj, pol pa je blo odločilno kdaj je sploh zobozdravnik mel frei..

pa dozdej je blo večinoma še vse ok (knock on wood! :))

 

pa vkalkuliraj čas za relax, ker je fajn da si pol mal spočiješ pa to..

 

obstaja pa tud ena knjiga o teh luninih zadevah, nism še brala.. mogoče je tam kaj več?

nimam pojma a je res kaj na tem al ne.. me prav zanima, če so kake študije ipd-?

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Torej odsvetujes 31.7., ko je samo se dobrih 5 dni do polne lune in luninega mrka... 21.8. je pa samo en dan po prazni luni. A ni tako zelo motece, da je 21.8. luna tudi v mojem horoskopskem znamenju?

 

Ne. Odsvetujem ti, da tale poseg obaviš, ko Luna raste. Še kozorogove Lune se je izogibati, ampak je v tem obdobju leta itak vedno naraščajoča.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Lunca živjo

 

Ti, kva če bi se ti mal blj nase zanašal in ne tolk na druge? Boš lažje živel mrbit.

 

xsrcx

 

 

Jaz sem imela en poseg 8.5. in res mi je občutek pravil, da naj ne grem. Tu so mi tudi povedali, da ni ravno ugodno, pa sem vseeno šla. Je bla katastrofa. Tako, da sem ugotovila, da rinem z glavo skoz zid, kljub občutku.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Jaz sem imela en poseg 8.5. in res mi je občutek pravil, da naj ne grem. Tu so mi tudi povedali, da ni ravno ugodno, pa sem vseeno šla. Je bla katastrofa. Tako, da sem ugotovila, da rinem z glavo skoz zid, kljub občutku.

O Saša

 

Boga, upam da je zdej v redu.

 

Ej, kako tvoja dva angelčka?

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O Saša

 

Boga, upam da je zdej v redu.

 

Ej, kako tvoja dva angelčka?

xsrcx

 

 

Oj x:Xx ,

smo vsi bolš. Ne morem verjet, do kakih sprememb sem pripeljala, od kar sem bolj mirna.

Poseg pa zgleda ni uspel, ali vsaj ni 100%

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Oj x:Xx ,

smo vsi bolš. Ne morem verjet, do kakih sprememb sem pripeljala, od kar sem bolj mirna.

Poseg pa zgleda ni uspel, ali vsaj ni 100%

 

Res je lepo prebrat, da so odnosi med vami zdej boljši. Bravo.

 

Kva si pa mela že en poseg? Nekej na rok a ne?

xsrcx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butl in Saturnina,

tole je ASTROLOŠKA TEMA, folk išče konkretne informacije v zvezi s pozicijo planetov in njihove vplive na določene organe ali situacije...

Kaj je tako težko razumeti, da NE prosijo za moraliziranje, itd...pa če še tako dobronamerno :blink:

 

x:)x

*

Lunca3, verjetno boš plačal tale poseg, zato menim, da lahko tudi drugi datum zahtevaš.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Butl in Saturnina,

tole je ASTROLOŠKA TEMA, folk išče konkretne informacije v zvezi s pozicijo planetov in njihove vplive na določene organe ali situacije...

Kaj je tako težko razumeti, da NE prosijo za moraliziranje, itd...pa če še tako dobronamerno :blink:

 

x:)x

*

Lunca3, verjetno boš plačal tale poseg, zato menim, da lahko tudi drugi datum zahtevaš.

 

x:Ix sorči x:Xx

Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...


  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...