Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

Kako naj bi izgledale idealne roke?

 

Zdi se mi, da so lepotni ideali različni, saj isto stvar nekdo pohvali, drugi jo pa do tal popljuva.

 

Npr. meni so všeč tele:

 

http://community.webshots.com/storage/1/v0/1/56/8/48615608FLhQXh_ph.jpg

 

Če slike ne vidite, vnesite v explorer ta naslov:

http://community.webshots.com/storage/1/v0...08FLhQXh_ph.jpg

 

Kaj pa vi pravte?

 

:)

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

hoj-jah zdele pa se mi je odprla stran, pač copy+paste; hmmm menim, da so tvoje roke; majo tele roke kako vrednost, morda višje silehttp://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_shy.gif

drgače so mlade in okrašene z okraskihttp://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_shy.gifnohti pač kot nohti pa vem, da niso trdi, mehki so, anehttp://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_shy.gif

 

 

 

Pokowc

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Haj, Attubuta in dobrodosla! x:)x

 

Kar pa se tice tehle rok - meni pa niso vsec.

Nohti so predolgi (samo nekateri - torej nesimetricna dolzina nohtov) in prekvadratasti, da me kar malo "skomina".

Drugo - so precej brezoblicne - tele rokice niso ne vem kaj ustvarile, bi rekla...

Zapestja nekako sploh ni... Malo se voda nabira, se pravi nagnjenje k zatekanju oz. presezek vode, morda tezave z ledvicami...

Prekratki prsti za tako masivne prstane (in toliko).

 

Bolj so mi vsec oblikovane roke, ki so tudi mocne in se vidi, da kdo kaj tudi prime vanje in morda kaj naredi lastnorocno.

 

Marsa

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, prosim povej še kej o tej osebi. To nism jaz. Predvsem notranjost me zanima in odnos do partnerjev.

 

Vidim, da si profi. Tvoje mnenja mi bodo dragocena.

 

:)

 

:)

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O! x:Ix

Sploh nisem, ves... tak vtis sem samo dobila - ja, zdelo se mi je, da najbrz ne gre za tvoje roke.

 

Morda - nekoliko scrkljana, ockova puncka, rada ima sladkarije.

Dober prijatelj je nekako do tedaj, ko ni nobenih tezav - cim nastopijo slednje, se rahlo distancira.

Sicer negovana in cista oseba, a ne s prevec osebne moci, morda nizek pritisk ali nagnjenje h glavobolom.

V nekem smislu je tudi morda naivna in morda nima ravno mocno izrazenega cuta za humor.

Predvsem iz oportunizma je morda nagnjena k laznivosti (ali "prikrojevanju").

Je premalo samozavestna, to pa morda hoce kompenzirati z masivnejsimi prstani, kot sicer sodijo na takole rokico.

Najbrz je bolj blaga in nikakor ni gospodovalna v odnosu - a najbrz ji to tudi ni potrebno, saj morda samo malo zajamra, pa ze doseze ucinek. x;)x

Torej - morda v odnosu nikakor ni dominantna, cisto mogoce pa je, da na nek tih in zadrzan nacin nekako vlada tule - prebrisano in to ni vidno na prvi pogled. :)

 

Marsa

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, Marsi sm poslal se sliko dekletovega obraza. Ostala je enakega mnenja, kot prej. - Potem bo že držalo.

 

:)

 

:)

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Kako to mislite? Se po rokah vidi karaketer in to?

Kaj pa moje roke? Drobne,majhni prsti...optimalno jih poskušam podaljšati z nohiti - pa še to ne gre najbolj..Smola.

Če bi bilo po moje bi imela definitivno daljše prste..tako pa..uhh

 

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ja, tako po besedah?

Ne vem, če bo Marsa lahko kej povedala, vsaj sliko lahk pokažš, če ti ni nerodno.

 

:)

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Joj, hecno...

Sploh nisem mislila nic komentirat, potem pa sem si premislila, prav zato, ker je res zelo zanimivo, ko si za temi rokami lahko predstavljas se osebo. :)

In res lahko veliko vidis po rokah, vendar me morda bolj privlacijo tople, mocne roke.

Sem se sla pa cisto "eksperimentalno", kot sem ze rekla atubbuti (mislila pa sem zaradi koncnice -a, da je zenskega spola).

 

Zdaj se bodo morda nekateri ustrasili, da sem na skrivaj prezala vceraj v Tunjicah na roke, da bom lahko prodorno gledala v ljudi! :>)))))

Se dobro, Nataly (ali skoda? ;), ker nisva bili v isti skupini - si mirno lahko se sproscala, kajti ce bi si mislila, da pa zdaj jaz ful chekiram roke... hehe..

 

Marsa

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Na zalost http://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_sad.gif sm hotu pokukat v spletno stran pa mi napise forbbiden place http://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_angry.gif. Jah kaj ces ko pa uporabljam sluzbeni PC http://www.astrologija.org/forum/html/emoticons/stari/icon_smile_tongue.gif. Da na podlagi izgleda rok sklepas kaksna je ta osebnost, hm ne vem sem bolj skepticen do tega [V].
Ja sam ka mali pao s lipe
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Volk - kako si lahko skepticen tukaj?

Ali niso roke del tebe? Ali se ne vidi na njih, kaksen je tvoj zivljenjski stil?

Ali ne znas razbrati, ali gre za delovne roke, nezne, intuitivne etc...

 

Ali si skepticen do tega, da je vsaka celica nosilec zapisa? Torej - ce "beremo" delcek - lahko razberemo dolocene informacije?

 

Npr (to nima zveze s kaksnim "gledanjem v dlan" ali kaj podobnega - gre za preprosto OPAZOVANJE in sklepanje iz dosedaj opazenega in naucenega in se nekaj predstave): gledam tele roke in VIDIM dolocene okoliscine - krhki nohtki, ki cvetijo. Obli prsti in neoblikovana dlan, ki med drugim najverjetneje pomeni, da gre za mlado osebo - zato tudi lahko sklepamo, da nima mekih tezkih izkusenj v zivljenju - in, npr. - ne gara na kmetiji.

 

Ostalo pa je bila moja prestava o osebi, ki je lastnik teh rok - tako sem si recimo osebo zraven predstavljala - kaksna bi bila, ki bi nosila tele roke.

 

Ali verjames, da se doloceni bolezenski znaki (ki najveckrat seveda kazejo tudi nagnjenje osebe in njen zivljenjski stil) lahko vidijo na prvi pogled - recimo na kozi..

Ni vseeno namrec, ali je le-ta siva, rumena, zelena ipd.. :>)))

 

Saj konec koncev sklepamo, kaksna je oseba, se iz veliko bolj neumnih podatkov - ene besedice, napacnega pogleda, neprimerno izbranega trenutka smeha ipd...

 

Ce bi videl nekoga, ki je fit, zagorel, slamnato blond, vidis, da je mlad, a ima nekako izklesano faco?

No, jaz bom pomislila, da se ukvarja recimo s plavanjem ali smucanjem ali veliko potuje po eksoticnih krajih - kjer se utrjuje z vetrom in mocnim soncem - odtod slamnati lasje in izklesane poteze.

Itd.

 

Podatki, kot so - nosi prstane ali ne... KAKSNE nosi... KOLIKO jih nosi.... Ali so kich ali so iz zlahtnih kovin...

Itd..

 

VSE to in se veliko vec, seveda, ti lahko orise osebo.

 

Marsa

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 8 months later...

Sanjalica - kaj si tole nasla! x:o)x x^x x:)x

 

Ves, mene pa bi 'srh spreletaval', ko bi ti gledala moje roke... x;)x (*bogve, kaj bi si mislila)... x:Dx

Saj ni tako - saj ne gledam 's tem ocesom' vsakega... Nimam tega 'vkljucenega' takole - ne gledam ljudi takoo (ceprav je res, da veckrat na hitrico koga takole 'poskeniram').

Tu pa mi je bil se poseben 'izziv', ker pojma nimam o sporocilnosti rok samih...

 

Contesa - zal te moram razocarati - pojma nimam o prstih, rokah in tem, sploh, ce jih ne vidim..

Najbrz pa gre za precej natancno in tudi poduhovljeno in intuitivno in notranje bogato in mocno osebo.

 

*Aja - ker smo selili ves forum na novo tehnologijo, se fotke niso prenesle (in marsikaj se je nekoliko pobrkalo), tako se ni ohranila...

Bom pobrskala tamle po arhivu, morda sem shranila tole, ker mi je Atubbuta poslal se fotko osebe - naknadno... (moje mnenje je ostalo enako, tudi po tem, ko sem videla obraz)...

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 2 weeks later...
hehe branje z dlani in to, zanimivo se mi je zdelo ko je oseba rojena točno 14 dni, oziroma točno 180 luno, pred mano, imela povsem iste roke, pa drugi spol drugi geni.... najlepše roke imajo glasbeniki, dolgi suhi prsti, ti zračna roka, prstanec daljši od kazalca, lepi ravni prsti, okrogli ne predolgi nohti, v bistvu take mam jaz, sam brez brazgotin.... (hm zanimivo če tako pomislim več brazgotin imam na dlaneh kot na celem telesu skupaj... moje roke gredo res v vsako sranje... hehe, no vsekakor lepi ravni dolgi prsti, razprti mazinec rahlo bolj proč kot ostali, palec pod kotom 45 do 60 stopinj .. raven sredinec, ja ja, to je pomembno pa da je seveda najdaljši, in najlepše je take roke videt kako igrajo kakšen tak inštrument kot so godala... ko pride do izraza milina rok .:)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Iskala fotko po arhivih (ce sem slucajno vseeno shranila, pa jasno nisem, kot pravzaprav pricakovala...)...

Zal - zdaj je res morda malo off, ko se ne vidi, pa tudi nihce vec ne more nic komentirat, veliko vecji obvladator kot sem jaz... no, jaz sploh nisem - niti malo...

Dvakrat sem do zdaj prek rok oz. dlani tole ugibala... cisto slucajno...

Je bil pa tudi zame nekaksen preizkus tole...

 

Kasneje mi je atubuta poslal se obraz te iste osebe...

Moje mnenje se ni spremenilo...

 

Ma, po fotkah pa so me ze cestio gnjavili, naj povem, kaj je ta ali oni...

Fotka roke - to pa je bilo prvic (in zadnjic - do zdaj, no) tule.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • 4 months later...

No, opravičujem se, ker me celo večnost ni bilo na forumu. Ker je na s.a.m.o.-tu zadnje čase prav težko najti kako zanimivo temo, se vračam sem.

Tukaj je pa slika tistih rok, ki jih je marsa prečitala:

http://community.webshots.com/photo/486140.../48615608FLhQXh

In še dlani:

http://community.webshots.com/photo/486140.../48616325ISYlpI

 

Tudi jaz dam veliko na roke in oči. Toda če je oseba super, se mi tudi roke zdijo še toliko lepše.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Komentar na Tamarino objavo:

 

Pa saj bo kar držalo, kar pišete. Oseba je kljub vsej svoji prijaznosti zelo mlahava in neodločna in skoraj ničesar ne zna izpeljati do konca. Ampak dal sem le kot primer. Resnično lepe roke ima moja frendica s Koroške (najlepše, kar sem jih do zdaj videl).

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

O, Attubuta! Dobrodosel nazaj! :palec:

Kul, prakticno in fajn od tebe, da si spet dal fotko (*selili smo forum, pa se ni ohranilo, jaz pa ocitno onih, ki si mi poslal po mailu, nisem shranila, ker je ces itak na forumu).

Pa se temo si obudil, kar je tudi kul. :)

 

Aha, se je potem izkazalo, pravis, vseeno?

A vidim, da res shizis na roke. xDDx

 

Morda bos dal se kaksne gor, ali tokrat za spremembo ne bos, da ne bomo dali spet kakih nespodbudnih mnenj. ;)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Ok, pa naj bo. x;)x Tukaj je moja. (Objavim pa samo desno, ker leva izgleda precej žalostno, saj je žal brez enega prsta.)moja roka

 

Pa še od moje sestrične:

moja sestrična

 

Zdaj pa boste imeli nekaj dela. x:Dx

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...