Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

ne to je bilo ze vec - je bila ze druga pozornost. :)

Prva je bila - cedne rokce. :)

 

Ti hoces torej ze tretjo? ;) :D

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

aja pa še to, če naprimer stegnem roko pa prste dam narazn je med mezincem in prstancem fuuuul plac...hecno u bistvu, bi kamot še en prst biv vmes....še pr nikomur nism kej tajga vidla x:Dx med ostalimi prsti je normalno placa, med tema dvema pa....čuda! a to kej posebnega pomen?

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

najbrz ja ('pomeni' nekaj), to bi moral pa kdo v kake buklce kuknit - mroda ima contesa kaj tacga...

jaz bolj sam tko mal, ugibam, po filingu pa tko...

 

Mormo se enkrat pol videt - boste vsi prisli v rokavicah. :D

Ces, ziher jaz ne bom imela interesantnejsega za se ukvarjat kot prezhat na vase roke. ;)

 

V resnici pa jih bom morala jaz skrivat, ko vidim, da ste tolk natancni nekateri... xrolleyesx x;)x x:Dx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>aja pa še to, če naprimer stegnem roko pa prste dam narazn je med mezincem in prstancem fuuuul plac...hecno u bistvu, bi kamot še en prst biv vmes....še pr nikomur nism kej tajga vidla x:Dx med ostalimi prsti je normalno placa, med tema dvema pa....čuda! a to kej posebnega pomen?

 

 

Ponavadi veliko odprtost in sposobnost komunikacije in dobro intuicijo, sploh , če prsta v primerjavi z ostalimi nista popolnoma ravna! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Ponavadi veliko odprtost in sposobnost komunikacije in dobro intuicijo, sploh , če prsta v primerjavi z ostalimi nista popolnoma ravna! x;)x

 

oooooo x:Dx fino, glih gledam, so bol ko ne vsi glih ravni sam mezinc mogoč malenkost proti ostalim upognjen v zgornjem delu, sam res čist mal x:Dx x:Dx

 

vse se bojite men bi blo pa kul tko mal u živo podebatirat pa primerjat pa to x:Dx

KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

 

Bora

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pri meni pa je ravno obratno. V srednjem členku odmaknjena od ostalih prstov. Pomeni videnja,močno intuicijo,predvidevanja določenih dogodkov(zato pa prerokujem) x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

x:Dx x:Dx :vragec:

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kaj pa kaj moji prstki...Conti ? :inocent:  x:Dx

 

Ti bom naredila celotno analizo, ko pridem domov. Da bo res natančna! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>aja pa sˇe to, cˇe naprimer stegnem roko pa prste dam narazn je med mezincem in prstancem fuuuul plac...hecno u bistvu, bi kamot sˇe en prst biv vmes....sˇe pr nikomur nism kej tajga vidla x:Dx med ostalimi prsti je normalno placa, med tema dvema pa....cˇuda! a to kej posebnega pomen?

 

Daj, pokazi jih se nam.

:palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>obsedena x:Dx  x:Dx pa ne sam s svojimi x:Dx

 

Si videla roke od moje sestricne? Mislim, da ima ene najlepsih rok:

jassy

 

Saj ne vem, ce jih nisem ze pokazal.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Še moje roke! x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Contesa, ful lepe roke imas. :2src: (so to res tvoje? :ponder) Izzarevajo neznost in mladost. Me zanima, kaj bo Marsa rekla. xDDx :palec:

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Me zanima, kaj bo Marsa rekla.  xDDx  :palec:

x:Dx x;)x kao - tezek strucko.. x:Dx

rekla bom, da bi morala igrat kitaro al pa klavir. xyesx

Bobnov pa ne. x;)x x:Dx

 

Lepe roke, Contesa, kozt vse ostalo, skladno, lepo, ne presuhe oz. ne premal izrazite...

Res, lepe roke, si predstavljam, da kdo ki cist shizi na roke (recimo attubutta x;)x) okol pade ob takihle. :vio:

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Klavir sem igrala, samo ne prav dolgo x:Dx raje uporabljam glasilke x;)x (pela sem veliko dlje) Za kitaro nisem bila nikoli navdušena, se mi zdijo strune malo preveč grobe xrolleyesx bobni pa so mi bili vedno všeč,samo ni bilo ravno priložnosti, da bi se preizkusila v tem! x;)x x:Dx

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...