Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

<{POST_SNAPBACK}>Za kitaro nisem bila nikoli navdušena, se mi zdijo strune malo preveč grobe xrolleyesx
saj so, clo za moje robustne roke, kamoli za tvoje nezne.

 

Vis, zanimivo - si kot moja frendica - videt je cist sco (ima asc, luno in venero, poleg neptuna, sicer je strelc) - po rokcah pa je cist 'ribja' (valjda neptun na tem steliju, luna/asc), intuitivna dlan, tanki prsti in vse tole...

Jaz pa cist ribja, roka pa cist ne-ribja, pac pa skorpijonska... niti ne sploh bikovska (ker vodna moja roka sploh ni, niti mal, zemeljska pa... hm, devica ze ne, bik tud ne, ce ze, pol kozorog morda se najbolj, hecno totalno)...

Ni pa spet tolk grozna, kot nakladam tule... xDDx

 

Ne, res, lepckane rokce imas, Contesa, me prav veseli, ko lohk to recem, glede na to, da je pozornost kao nekaksna na to, kaj jaz pravim... :inocent: x:Xx

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

Res, lepe roke, si predstavljam, da kdo ki cist shizi na roke (recimo attubutta x;)x) okol pade ob takihle. :vio:

 

Si res nebi upal zanikati.

x:Ix

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mah, moje roke se pa sploh ne morejo primerjat z vašimi..... :sori:  :o|o:  čeprav pa nimam tko dolgih prstov in tko lepih rok, pa so negovane... x^x

 

Conti, ful bi te rada slišala pet.... x:Ix

Imaš zelo lepe rokice ! :2src: x;)x

Conti...jaz tud bi te rad slišal pet !! x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mah, moje roke se pa sploh ne morejo primerjat z vasˇimi..... :sori:  :o|o:  cˇeprav pa nimam tko dolgih prstov in tko lepih rok, pa so negovane...

 

Morda res kar malo prevec negovane. Cisto nasprotje od Hristininih. Drugace so pa kar lepe, morda bi pasali za odtenek krajsi nohti, vendar to je ze stvar okusa.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>A tko grozne so?? :eek:  :xx!:  x:Dx

 

Np, to pa nisem rekel x;)x Nasprotje od Hristininih po urejenosti. xyesx :lol: Ona ima malo popraskane, malo pogrisene nohte... Smem prasat, so to tvoji naravni nohti? :?: xrolleyesgx

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Mah, moje roke se pa sploh ne morejo primerjat z vašimi..... :sori:  :o|o:  čeprav pa nimam tko dolgih prstov in tko lepih rok, pa so negovane... x^x

 

Conti, ful bi te rada slišala pet.... x:Ix

 

 

Uuuuuuu, ta prave so, verjem..... :2src: x:px ....Ljubim ruko x:Xx ....... x:Dx x:o)x

Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.

K. Čapek

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Hehe.... thanks.... x:)x

 

Tripl, sem že mela pritožbe zarad nohtov.... ker da sem preveč agresivna..... x:Ix ja kaj pa nej, sej če mačke čohaš tud kremplje zapičijo ne..... :inocent:  :8):  :vragec:  x:Dx

 

 

Da jih vame zapičš,hehehehehe,pol bi šele vidla akcijo! x:px x:Dx Še nkol se nism prtožu, pa sm biu že velikrat opraskan od mačkic take vrste! x:px :2src: xsrcx :palec:

[color="red"]Baby don´t forget my number![/color]
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Veš da sm več al več kot več PRIDEN ;)

Sezona se začenja, sonček sije, in vsaka tretja dobra me zvije..

Poezija mi mal nagaja sam kaj ki mi ne sprazni jaja - JA-JA

 

Drži si ga močno, bočno in če češ lhk tud pod ročno!! - sam pazi na ovinek.. x:Dx

Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Eh smo mal zabluzili, kaj ne? No ribica kar veselo na praskanje kot si slisala! :vragec: x:Dx x;)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>bom, sam da digitalca dobim nazaj x:Dx

 

xscratchx

 

dolgo vracajo tvoj digitalc xrolleyesx vprasanje ce ga bos sploh kdaj dobila nazaj :C: saj tudi jaz sem tri copice posodu, pa jih nisem nikol vec vidu x;)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Js vedno opazim roke - takoj na začetku. Do sedaj so mi ble tele najbolj všeč......ne vem sicer zakaj....

 

Prsti zgledajo dolgi, vendar težko rečem,ker so delno skriti. Roka mora biti odprta,prsti iztegnjeni,takrat se lahko kaj prebere iz oblike in velikosti dlani in prstov. Drugače ne! x:)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...