Skoči na vsebino

Lepotni ideal - roke


atubbuta

Recommended Posts

Sej idejo pa to bi ze slo.Pa mislim da ne bi bil tok zanic uvrscen, glede na to da je nazaj priti veliko lazje kot orat ledino. Sam se sponzorja najddt k bo dal zmagovalcu Lamborghinija nejdemo pa je!! :vragec: x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

  • Komentarji 452
  • Objavljeno
  • Zadnji komentar

Najbolj aktivni v tej temi

<{POST_SNAPBACK}>Sej idejo pa to bi ze slo.Pa mislim da ne bi bil tok zanic uvrscen, glede na to da je nazaj priti veliko lazje kot orat ledino. Sam se sponzorja najddt k bo dal zmagovalcu Lamborghinija nejdemo pa je!! :vragec:  x:Dx

 

uuuh pa ne lamborhinija :O: js sm že z bemflm zadovoljen :palec: x:Dx

honor and respect
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>uuuh pa ne lamborhinija  :O:  js sm že z bemflm zadovoljen  :palec:  x:Dx

 

Jah sej res, sej to je Slovenija-bo bemmer kar zadost, ja. x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Kok sta vidva ena dva pleh tiča! xrolleyesx  x:Dx  x:Dx  x:Dx

 

Na drugih nas vedno najbolj motijo lastne napake, a ne Piki?? x:Dx :vragec:

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Nope, to s me pa čist faliw....ta najbolš avto, k ga je kšn moj mew, je bla honda in to stara...tko da...NE TI MEN! Sploooooooooh me nje poznjaš! xrolleyesx

 

Sej sm se hecu, a si lohk mal mnj touchy?? x:)x

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sej sm se jst tud...a me lohk mal bl poštekaš? A še nis opazu, da ene 99% mojih objav sestoji iz heca? Ja, taka sm....pol, k me pa u živo spoznaš...pol pa ni z mano češenj zobat! x:Dx Pol sm pa Bitch...a ne Aiwa? Ona ve, k me je v živo vidla...se me kr boji mal, veš...sam ne ji povedat, da vem! x:Dx Psssssssssst!
Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

<{POST_SNAPBACK}>Sej sm se jst tud...a me lohk mal bl poštekaš? A še nis opazu, da ene 99% mojih objav sestoji iz heca? Ja, taka sm....pol, k me pa u živo spoznaš...pol pa ni z mano češenj zobat!  x:Dx Pol sm pa Bitch...a ne Aiwa? Ona ve, k me je v živo vidla...se me kr boji mal, veš...sam ne ji povedat, da vem! x:Dx Psssssssssst!

 

...stekam (kao). x:Dx

You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.

Frank Zappa

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Sorči Santos. če sem obljubila bom tudi naredila. Samo moram imeti kar nekaj časa, predvsem pa moram biti razpoložena. x;)x

Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

 

HONORE DE BALZAC

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Moja roka...

 

 

 

Samo sem bla kregana, da če dam sliko samo ene roke je tako kot bi samo polovico človeka gledal xrolleyesx

5rca http://www.lunin.net/forum/style_emoticons/default/flower.gif

A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No pa se moja (sam je cist nejasna, ker je rpemal svetlobe in prebliz):

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa, cist lepe roke imas! Ne vem zakaj si jih mogla skoz kritizirat? No mogoce izgledajo res bolj kot od kakega duhca. x:Dx

 

Todika, tvoje so pa morda malce contesinim podobne. Aja, tale mezinec xg:Dx Saj to znam tudi jaz, morda res ne tako mocno. Predstavljam se te zelooo vitko osebo.

 

5rca, tudi tvoje so lepe. Predvsem je zanimiv tvoj palec.

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

No, ja, hvala, Aatubuta, pac mal imam krive prste (hehe, k sreci se tle tolk ne vid, k je cist nejasna fotka). xDDx

Pa kratke nohte mam pa tko, ker mam najrajs take.

 

zakaj od duhca? tolk take.... meglene al tok suhcene? :D

 

*p.s. a men pa ne bo noben povedal, kaksna sem? :V: x;)x

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.

Picasso

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Marsa:

zakaj od duhca? tolk take.... meglene al tok suhcene? :D

 

Ja tako meglene so, nejasni robovi.

x;)x

Bodite SPONTANI, ISKRENI in POSTENI.

Ne igrajte UMAZANIH IGER oz. CUSTVENIH MANIPULACIJ.

S tem NIKOGAR ne osrecite; tudi SEBE NE.

Kdor pa zeli biti NESRECEN, si lahko se vedno poisce sebi enake.

Link to comment
Deli na socialnih omrežjih

Pridruži se debati

Objaviš lahko takoj in se registriraš kasneje. Če si član, se prijavi in objavi pod svojim računom.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Dodaj komentar...

×   Prilepil/a si oblikovano vsebino..   Odstrani oblikovanje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Tvoja prejšnja vsebina je povrnjena.   Izprazni urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...



  • Včlani se

    Postani član LN Foruma in se pridruži naši skupnosti.

  • Zadnji obiskovalci

    • Noben član si ne ogleduje te strani.
×
×
  • Objavi novo...